MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Alternativa > Mistika

Notices

Mistika Beyond the science...

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 16-03-14, 00:34   #101
FORMICA
MiM team Forumaš i po'

Registrovan: Feb 2007
FORMICA uskoro postaje slavan

Quote:
Originally Posted by anon1 View Post
Evo mozda ja pomognem sa pitanjem.
Na koji nacin preciziras mjesto na koje treba taj kamen da ispane iz sive zone? Zasto bas taj sanduk a ne neko drugo mjesto u sobi?
Taj sivi prostor je na svom mjestu bez obzira gdje se ti nalaziš u kom djelu svemira. On se nalazi tamo gdje ga ti otvoriš i to nema nikakve veze sa ostalim prostorom. U njemu se ništo ne mijenja kd se tamo ostavi, a inače su sve stvari promijenljive dok trepneš sve se mijenja.
FORMICA is offline   Reply With Quote
Old 16-03-14, 01:43   #102
FORMICA
MiM team Forumaš i po'

Registrovan: Feb 2007
FORMICA uskoro postaje slavan

Quote:
Originally Posted by Vetra View Post
Dokazali su oni to mnogo ranije, ipak kao i većina stvari vezana za neistražene ljudske sposobnosti, javnost saznaje mnogo kasnije.
Svakako da javnost dozna kasnije. Moć nije u parama i vlasti nego u posjedovanju informacija. Sigurno se neće odreći svoje moći.
Prije jedno 7-8 godina sam osjetio naprezanje u mreži povezanosti i otišao sam tamo da vidim što se događa. To je bio neki univerzitet u Americi i ljunjao sam po njemu ali nikako nijesam mogao otkriti o čemu se radi. Onda sam se počeo zafrkavati sa njima, pravio sam razne gluposti škripao po amfiteatru, pisao po tabli i razne gluposti što me je zabavljalo svo vrijeme. Na karaju su studenti počeli bježati sa časova kad bih im pravio te smicalice. Poslije imi ih je bilo žao pa sam prestao. No tad su pčeli da se tamo pojavljuju neki ljudi koji su nosili neke sprave u rukama. Oni kao da su znali gdje se ja nalazim. U početku sam se sprdao sa njima bekeljio im se u lice, preskako ih prolazio kroz zidove i slično. Nijesam tačno zano za što im sluće one njihove spravice a nijesam ni htio saznati. Mešutim poslije nekog vremena oni su bili vrlo organizovani i bili su spreni kad god bih se pojavio tako da mi je ostajalo sve manje prostora. U jednom momentu mi je pomogla jedna njihova radnica da se sklonim na sigurno mjesto kad su me stvarno prićerali i potpuno mi zatvorili kretanje. Mogla me je viđeti za razliku od drugih i objasnila mi je da je ona tu da bi pratila što se tu radi, jer valjda tamo imaju neki ljudi koji su se organizovali i prate što se sve čini. Ja sam odlučio da se više ne zafrkavam sa njima nego da vidim što me stvarno privlači tamo i da ću reći onoj ženi sve što budem otkrio. Bilo mi je potrebno mnogo vremena da se podesi da u istom trenutku ja budem u astralnom svijetu dok oni izvode svoje eksperimente. Kad sam osjetio jako zatezanje mreže otišao sam pravo na izvor zatezanja i vido sam na jednoj ploči grupu ljudi odjevenih u uniforme kako vježbaju strijevu obuku. ja sam im se primakao da vidim što to čine ali sam primjetio veliku nervozu kod njihovog komandira. Bilo mi je čudno da su naučili da budu u odijelu a ne znaju da se kreću. Njihov komandir je bio sve nervozniji jer je sigurno osjetio moje prisustvo a nije me mogao vidjeti jer se nijesam pokazivao. Izdavao je nakakva naređenja a oni ljudi se nijeu mogli snaći pa je ubrzo sve postala jedna gomila koja nema nikakav red. Meni je sve to bilo smiješno i onda sam se prikazao. bili su prestravljeni i počeli su kao muve bez glave da trče okolo ali nijesu umjeli otići dalje od te ploče. Ja sam im se smijao svo vrijeme. Onda sam im rekao da stanu da se nemaju čega bojati. Pitao sma komandira što ih ne nauči kako da se ponašaju i kako d ase kreću nego ih tu muči nekakvim glupostima. Nučio sam ih kako se kreće u astralu i oni su bili oduševljeni, čak se i komandir njihov malo raskravio. A noda sam im pokazao gdje se nalaze, malo su se prepali ali sam im rekao da ih vodim na jedno posebno mjesto. Komandir im nije dao da napuste pločuali sam ih ja pozvao. Nijesu mgli da vjeruju d as emogu kretati i bez podloge. morao sam im i to pokazati a oni su bili oduševljeni. Onda im je komandir rekao d ase vrate a ja sam mu rejkoa da ne budalesa nego da i on dođe, ali je on otišao. Ja sam ove druge poveo na jedno mjesto gdje sam pravio razne oblike i to mjesto je zaista lijepo. Oni su poluđeli od sreće. lećeli su od jednog oblika do drugog kao pčele oko cvjetova. Onda sam im rekao da ću im sljedeći put poakzati i druge stvari koje su mnogo važnije od njihovih gluposti kojima se bave, i da ću ih naučiti svemu što znam. Međutim sjutradan kad sm se vartio ono mjest je bilo zatvoreno sivom matrijom. Nijsam zano da ljudi danas znaju kako se ona pravi, to su ih sigurno naučili vanzemaljci jer će ljudi tu tehnologiju svaladati tek poslije talasa. Bio je samojean otvod na kojem je stajao neki vojnik i kad sam htio oči udario me je u predio čakre u prsima. Bio sam iznenađen jer se to ne radi nikad. Vratio sam se u tijelo ali sam i dalje sojećao udare u psi, pa sam u bijesu odbacio udare i oni su prstali. od tad više nije bilo naprezanja mreže a ja sam bio uvrijeđen i više tamo nijesam išao. Mešutim izgleda da su veklike sile već ovladale astralom ukojem imaju vojne jedinice. Što će one tamo nije mi jasno, jer je taj svijet sa dugačijim pravilima, no priglupi gnerali izgleda to ne znaju.
FORMICA is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
astralna, projekcija

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules