MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Zdravlje i ljepota

Notices

Zdravlje i ljepota Savjeti iz prve ruke

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 12-08-14, 21:07   #561
nisan
charlie

nisan's Avatar

Registrovan: Nov 2007
nisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu auru

bravo Zorka

ja sam - 9 za mjesec ipo i odlučila da je to dovoljno

iskopavam garderobu od prije par godina ali je nešto malo ostalo

nisan is offline   Reply With Quote
Old 12-08-14, 23:09   #562
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

i ja sam prvi mjesec skinula malo više od 9kg..i ostalo je istorija ...
Lično, ne osjećam neku bitniju razliku po bilo kom pitanju, ništa se novo nije desilo kod mene smaknućem ovih nečastivih kila, sem što svakodnevno pljušte komplimenti tipa 'svaka mi čast', 'bravo mi ga' i sl...koji mi, iskreno, ne znače puno...
Noćas me viđela tetka, koja me nije gledala više od pola godine, nije me ni poznala ...a onda je vrisnula na sred ulice od oduševljenja i izljubila me ka' da me prati u vojsku
U glavu sam ista ona Zorka ka' i sa ovih 26 kila koje sam imala na vr' sebe...
Old 13-08-14, 14:23   #563
laufer
MiM team King / Queen

laufer's Avatar

Registrovan: Aug 2008
laufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čeka

braotiga zore!!!
Old 22-08-14, 10:55   #564
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

- 28
Old 22-08-14, 10:58   #565
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

Registrovan: Jul 2008
Sanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tunelu

+12=60 i ja da se pohvalim..
Old 22-08-14, 19:51   #566
laufer
MiM team King / Queen

laufer's Avatar

laufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čeka

dobroje, nijesise imala zasta dofatit, a sad premasalh!
Old 23-08-14, 22:04   #567
vrancika
MiM team Forumaš

Registrovan: Dec 2013
vrancika dragulj među dragim kamenjemvrancika dragulj među dragim kamenjemvrancika dragulj među dragim kamenjemvrancika dragulj među dragim kamenjemvrancika dragulj među dragim kamenjemvrancika dragulj među dragim kamenjemvrancika dragulj među dragim kamenjemvrancika dragulj među dragim kamenjemvrancika dragulj među dragim kamenjemvrancika dragulj među dragim kamenjemvrancika dragulj među dragim kamenjem

vrancika is offline   Reply With Quote
Old 10-09-14, 08:07   #568
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Na današnji dan je tačno pola godine mog 'osviješćivanja' i mogu ponosno da izjavim, da sam (s)makla s mene, što bi drug rekao 'dva džaka luka po 15 kila i još 2 kg brašna' ..što će reć', da sam skinula 32kg za 6 mjeseci!

Evo jedna, na kojoj mi fotošop ne radi (ruke su mi na Rokija )...Ima me, mašala, još, ali dohakaću i ovima 15-ak viška

http://www.dodaj.rs/f/1Q/OB/4XJBh4SV/zorovan.jpg
Old 10-09-14, 08:12   #569
Nestasna
MiM team Forumaš

Registrovan: Jun 2014
Nestasna uskoro postaje slavanNestasna uskoro postaje slavan

Quote:
Originally Posted by Zor_djevojka View Post
Na današnji dan je tačno pola godine mog 'osviješćivanja' i mogu ponosno da izjavim, da sam (s)makla s mene, što bi drug rekao 'dva džaka luka po 15 kila i još 2 kg brašna' ..što će reć', da sam skinula 32kg za 6 mjeseci!

Evo jedna, na kojoj mi fotošop ne radi (ruke su mi na Rokija )...Ima me, mašala, još, ali dohakaću i ovima 15-ak viška

http://www.dodaj.rs/f/2S/zS/1PXSRhc3...moje-miloo.jpg

Super si ti to. Ja sam mjesecima isla u teretanu plus licni trener i izgledala sam ocajno. Onda sam prestala da treniram, setam i izbacila sam mlijecne proizvode, smanjila porcije i za mjesec dana novog rezima 5kg manje
Nestasna is offline   Reply With Quote
Old 10-09-14, 08:13   #570
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Meni je teretana takođe posljednja opcija...Pridržavaću se i dalje mog načina, pa dokle radi
Old 10-09-14, 08:26   #571
Nestasna
MiM team Forumaš

Registrovan: Jun 2014
Nestasna uskoro postaje slavanNestasna uskoro postaje slavan

Quote:
Originally Posted by Zor_djevojka View Post
Meni je teretana takođe posljednja opcija...Pridržavaću se i dalje mog načina, pa dokle radi

Kad sam prekinula sa teretanomi bila bogatija za oko 200€ mjesecno koliko su bili teretana i trener, broj sam manja, a to i majka priznaje. Ionako svi naucni radovi kazu da je ishrana 90% a ostalo trening.
Nestasna is offline   Reply With Quote
Old 10-09-14, 08:29   #572
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Volja je najbitnija ..kad nju nemaš, tj. nijesi čvrsto riješila sama sa sobom, džabe i teretana, i treninzi, i korigovanje ishrane, i šetnja, i sve ostalo...
Old 10-09-14, 08:49   #573
Afrika
Hakuna Matata

Afrika's Avatar

Registrovan: Nov 2009
Afrika has disabled reputation

Fizicka aktivnost je obavezna! Zbog tonusa misica. Zorka, tebi je setnja i eventualno voznja bicikla za sad dovoljna. Kad se stekne malo kondicije, a i krene ruzno vrijeme mora se uvodit kardio. Barem dva puta nedjeljno! U pocetku jeste tesko, ali se naviknes ... A onda pocne bas da prija
Old 10-09-14, 16:54   #574
laufer
MiM team King / Queen

laufer's Avatar

to sto se tice dijete zore, a poslije cemo o garderobi i sta treba da poblacis, pa onda gdje da izlazis, skim dase druzis i cemu da se smijes. sledeca faza ove tvoje preobrazbe ce biti tvoja ekonomska nadodzba gdje ces ukratko nauciti ekonomsku terminologiju za svakodnevnu komunikaciju, a u drugom stupnju ces naucit kako da se razgovoris sa menadzerima, diplecc i mahgistrima ecc, kao i sa ponekim doktorom ekonomije i upsjesne privatizacije. onda slijede tecajevi o politicko-ideoloskim namjernicama i razgovoriteljima i na kraju, zadnji stepen tes poslusnosti, da vidimo jesi li sve dobro proucila, naucila i poslusala nas koji sve sve bolje za tebe od tebe znamo i mislimo.

(drsse ti onija beckija i pariskija snicala isetnje predvece, nistase ne boj, necemoti zamjerit ako budes i srecna i zdrava i sita i akote za sve nas zaboli povremeno kita.)
Old 10-09-14, 20:38   #575
Afrika
Hakuna Matata

Afrika's Avatar

Registrovan: Nov 2009
Afrika has disabled reputation

Ma i to sto kazes laufere, svako kako mu prija.
I ja laprdam previse. No mi ne uzimajte za zlo, iz najbolje namjere je
Old 10-09-14, 21:17   #576
laufer
MiM team King / Queen

laufer's Avatar

nistase ne s'ekiraj, u svima nama cuci po jedan staljin, samo je pitanje kad i kako mu damo na volju i protiv koga.
ako ja budem morao na tu kardio, kukala joj majka, eto!
Old 30-12-14, 19:54   #577
The cheljade
Bez piva ne biva!

The cheljade's Avatar

Registrovan: Mar 2009
The cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auru

Ne planiram da držim dijetu, ali mi je potreban savet za "pročišćavanje" organizma od krkanluka posle praznika. Već osećam da sam za broj-dva veća (farmerke koje su mi normalno stajale pre Sv. Nikole sad jedva zakopčavam), a tek idu praznici i ždranje iako sam fizički dosta aktivna i odavno "zavisna" od zdrave hrane tipa muslija, koštunjavog voća i sl., od pre mesec-dva sam počela da se gojim bukvalno i od vode tad sam počela da vežbam svakodnevno (bez 50-100 trbušnjaka i čučnjeva i sličnih vežbica ne može da prođe dan), ali ne pomaže, a u poslednje vreme, kako ima sve manje svežeg voća i povrća, osećam se "pretovareno". Ima li neko neki savet vezan za ovo?

Ima ljudi čiji je život trag vrelog železa u tle utisnut. Gde stupe, pod njima gori. Kad minu, dim spaljene zemlje dugo još vređa oči. Oni su kao zvezde čije rađanje vidimo milionima godina pošto su zgasle ali ga nikad ne čujemo. Smrt starog sunca izgleda kao rađanje novog; umiranje ovakvih ljudi uvek je rađanje novog i neizvesnog. Oni su bića Vatre. Vatra je njihov Element. Njihova priroda i sudbina.
B. Pekić
The cheljade is offline   Reply With Quote
Old 30-12-14, 20:03   #578
laufer
MiM team King / Queen

laufer's Avatar

oce to od trudnoce isto, eto, da ne bude da se nije i to pomenulo!

mlaka voda naste srca sa dvijetri kapi limuna domaceg, iscijedjenog preko case svodom desnom rukom, kasicica lijevom da se to malo izmijesa, popijes i ides na gimnastiku i trcanje pola sata. kad se vratis svjezi tus, ne vruc a ne ni hladan mnogo, al da vuce na hladnije, osusise i namazes mlijekom za tijelo od niveje, operes zube i ides nasm9ijana u novi dan. il, ako je lanse, preskocis sve ovo, nadjes monka sa sjevera koji ore kako treba, sa njim provedes pola sata do sat ujutro, operes zube i istisiras se i niveja i kud koi mili moi.
Old 30-12-14, 20:07   #579
The cheljade
Bez piva ne biva!

The cheljade's Avatar

Registrovan: Mar 2009
The cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auru

Oranja ima, trudnoće nema (provereno) a ovo sa limunom i mlakom vodom na prazan stomak odavno primenjujem, to sam "pokupila" od bivše koleginice, opisala sam u ovom postu

Ima ljudi čiji je život trag vrelog železa u tle utisnut. Gde stupe, pod njima gori. Kad minu, dim spaljene zemlje dugo još vređa oči. Oni su kao zvezde čije rađanje vidimo milionima godina pošto su zgasle ali ga nikad ne čujemo. Smrt starog sunca izgleda kao rađanje novog; umiranje ovakvih ljudi uvek je rađanje novog i neizvesnog. Oni su bića Vatre. Vatra je njihov Element. Njihova priroda i sudbina.
B. Pekić
The cheljade is offline   Reply With Quote
Old 17-06-15, 14:47   #580
Calathea
MiM team Expert

Calathea's Avatar

Registrovan: Jan 2007
Calathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjem

Nije da jesam (na dijeti), ali bih da skinem dva do tri kg. I sad ja mjesecima nesto probam da smanjim porcije i uravnotezenom ishranom, uz izbjegavanje tijesta i slatkisa, to postignem, ali trt. Doista, pijem neke vajtamine od kojih vazda bocam ko shashava, ali da pojedem bas sve sto mi je srcu milo - nije.

Sad malo googlam i citam da bi trebalo da predjem na hrono ishranu i da krkam mesa tri put dnevno - za dorucak suhomesnato, za rucak biftek, za veceru grilovano pileco, na pr. U toj dijeti nidje nema zalogaja krompira, sira vele tek poslije mjesec dana

Moze li ovo biti?

Tags
chat, dijeti, podrška, predlozi, sam

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules