MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Nauka > Psihologija

Notices

Psihologija Za one koji vole da analiziraju

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 09-02-13, 23:30   #41
arwen
MiM team Expert

arwen's Avatar

Registrovan: Dec 2011
arwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjem

Quote:
Originally Posted by Paramanand View Post
Nijesam siguran da dijete koje je jedini smisao života svojih roditelja ikada može izrasti u zdravu i srećnu osobu!
Ovo je sigurno tacno.

Ali,da bi dijete izraslo u sretnu i stabilnu osobu bitno je da bude najvazniji smisao zivota svojih roditelja.
Old 10-02-13, 10:36   #42
bloom
Moderator

bloom's Avatar

Registrovan: Aug 2008
bloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu auru

uh igre rijeci, da glava zaboli .... samo nek su zdravo, bas je gluvo bez njih, .... radit' na sebi, njima pruziti i posvetiti najvise sto se moze i bice dobro
Old 15-04-13, 01:33   #43
arwen
MiM team Expert

arwen's Avatar

Registrovan: Dec 2011
arwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjem

Quote:
Originally Posted by Neko Drugi View Post
Ima sam dvije tetke,kojima je smisao zivota bio pudlice,obukovanje,manakiri,ishrana,setnje i.t.d a djecu nisu voljele ni zeljele da imaju.
Znam kad su umrle da sam pomislio (na glas)neka vam sad pudlice govor drze,p.zda vam materina
Moja majka je imala rodjaka koji je trazio da mu u osmrtnici pise samo ime psa (kucnog ljubimca) tamo gdje stoji ime ozaloscene familije.
Lik je zivio samo sa svojim psom i samo za svojeg psa,te bio zesci sociopat (ona prica kako su ljudi odvratni i g.vna,a zivotinje divne i dobre i bla,bla...).

'Grozna' rodbina ga nije poslusala za osmrtnicu (tj.citulju).
Old 16-08-15, 21:42   #44
bloom
Moderator

bloom's Avatar

Registrovan: Aug 2008
bloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu auru

tačno počinjem da mrzim samu sebe sto lažinjam da su mi djeca najvažniha, a mozak mi toliko ključa od posla i svih stvari koje moram, da ne mogu da se skoncentrišen na stvari koje su njima važne.
Onda vikendom nadoknadjujemo propušteno, a griža savjesti me stalno progoni.

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules