MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Zdravlje i ljepota

Notices

Zdravlje i ljepota Savjeti iz prve ruke

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 05-09-07, 14:58   #21
explosion
MiM team Forumaš i po'

explosion's Avatar

Registrovan: Aug 2007
explosion nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via MSN to explosion

a znate li neku dobru kremicu za stopala? provjerenu.
explosion is offline   Reply With Quote
Old 15-09-07, 07:34   #22
pehar
MiM team King / Queen

pehar's Avatar

Registrovan: Feb 2007
pehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelu

@ strawberry
hvala na pomoci,pokusacu sa receptom jos danas

@ explosion
Quote:
zna li mi ko reci sta da radim sa noktima koji su dobili zutu nijansu? nisam pusac tako da mislim da je zbog tamnog laka. kazu da ako dugo drzis tamnu nijansu ili je nekvalitetan lak, oksidira sta li... ja sam ga imala svega nekoliko dana i nije nekvalitetan
Nokti ne zute samo strastvenim pusacima,vec su posledica i nekvalitetnih lakova i acetona.Povremeno ih istrljajte limunom,koji ih izbeljuje i tada ce izgledati savrsenoo i bez lakau boji.Koristite posebne kreme koje sadrze vitamin E i D.One regenerisu zanoktice i polomljene nokte,nokti brze rastu i postaju jaci.

@explosion
Quote:
a znate li neku dobru kremicu za stopala?
Pokusaj da nadjes u nekoj apoteci ili parfimeriji kremu koja u sebi sadrzi neven.Zaboravila sam ime kreme,znam samo da je malo masnija ali je dobra za regeneraciju koze ,narocito stopala

Last edited by pehar; 15-09-07 at 08:05..
pehar is offline   Reply With Quote
Old 15-09-07, 11:39   #23
explosion
MiM team Forumaš i po'

explosion's Avatar

merci
a nesto za mitisere? reklamiraju sad uveliko neku, neutrogena cini mi se, je li je ko isprobao?
explosion is offline   Reply With Quote
Old 17-09-07, 22:20   #24
pehar
MiM team King / Queen

pehar's Avatar

pehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelu

Ne mogu ti nista reci,videla san nekoliko puta reklame na TV.
NAPARIM LICE KAMILICOM,I ONDA CISTOM VATICOM ISTISKAM MITISARE,ZAISTA KAMILICA POMAZE OKO OTVARANJA PORA,VREDI POKUSATI.U POSLEDNJE VREME POKUSAVAM DA UPOTREBLJAVAM PRIRODNU KOZMETIKU ZA NEGU LICA.RANIJE SAM BILA LJUBITELJ KLINIKOVE I LANCOMOVE KOZMETIKE.SADA KORISTIM SAMO NJIOVE RUZEVE ZA USNE.

Last edited by pehar; 17-09-07 at 22:22..
Old 05-10-07, 18:48   #25
cyberiana
MiM team Početnik

cyberiana's Avatar

Registrovan: Apr 2007
cyberiana nepoznate kvantitete u ovom trenu

"Није важно како изгледате, већ како носите оно што сте добили од природе; није битно које су вам боје очи, већ како њима гледате; неважно је колике су вам усне, већ које речи изговарате; није важно колико су вам дугачке ноге, већ начин на који ходате."
cyberiana is offline   Reply With Quote
Old 06-10-07, 08:33   #26
Filip
MiM team Forumaš

Filip's Avatar

Registrovan: Jul 2006
Filip na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by cyberiana View Post
"Није важно како изгледате, већ како носите оно што сте добили од природе; није битно које су вам боје очи, већ како њима гледате; неважно је колике су вам усне, већ које речи изговарате; није важно колико су вам дугачке ноге, већ начин на који ходате."
jel ovo iz biblije? ja vazda krenem nesto da prokomentarisem pa mi padne na pamet da citiras bibliju i usutim se. necu da me bog kazni a inace bi ti reka 2-3.
Old 06-10-07, 08:39   #27
mala_mu
MiM team Expert

mala_mu's Avatar

Registrovan: Jan 2007
mala_mu na dobrome putu
Send a message via MSN to mala_mu

A okle jadan. Bog se ljepse izrazavao. Ono rece ti nesto, a mozda ti i nije rekao. Pusti te da razmisljas...
mala mu...uh to bice je toliko fino i umiljato moglo biti, ali mislim da je odbrambeni mehanizam uzeo maha kod nje ..tako je sva svatka , ali pravi mali fighter, sto se licno meni ne svidja...mazio bih je po citav dan ali bi mi ruke polomila ( da to tako predstavim)...
mala_mu is offline   Reply With Quote
Old 08-10-07, 13:15   #28
BoBiLiCa
MiM team Početnik

BoBiLiCa's Avatar

Registrovan: Oct 2007
BoBiLiCa na dobrome putu
Send a message via MSN to BoBiLiCa

Quote:
Originally Posted by explosion View Post
merci
a nesto za mitisere? reklamiraju sad uveliko neku, neutrogena cini mi se, je li je ko isprobao?
ja koristim tu neutrogenu za mitisere i nije losha...meni pomaze
Old 12-10-07, 11:39   #29
Mjau
MiM team Expert

Mjau's Avatar

Registrovan: Sep 2006
Mjau na dobrome putu
Send a message via MSN to Mjau

Quote:
merci
*Moj brat je koristio i jako je zadovoljan. Tako da.. eto ja mogu posredno da ga preporucim.
Mjau is offline   Reply With Quote
Old 12-10-07, 12:07   #30
explosion
MiM team Forumaš i po'

explosion's Avatar

Super, nagovorili ste me.Merci!

I opet ja sa pitanjima! Zna li ko dje u PG ima da se kupi pupa olovka za oci, crna. To je jedina stvarno crna koju sam ikad imala, a sad je nema nidje
Old 12-10-07, 12:08   #31
mary
MiM team Guru

mary's Avatar

mary has disabled reputation

Quote:
Super, nagovorili ste me.Merci!

I opet ja sa pitanjima! Zna li ko dje u PG ima da se kupi pupa olovka za oci, crna. To je jedina stvarno crna koju sam ikad imala, a sad je nema nidje
pogledaj u cosmetics market
mary is offline   Reply With Quote
Old 11-11-07, 01:30   #32
Soul
Universe

Soul's Avatar

Soul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auru
Send a message via MSN to Soul Send a message via Skype™ to Soul

Soul is offline   Reply With Quote
Old 11-11-07, 01:56   #33
Soul
Universe

Soul's Avatar

Soul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auru
Send a message via MSN to Soul Send a message via Skype™ to Soul

Soul is offline   Reply With Quote
Old 06-05-08, 12:02   #34
pehar
MiM team King / Queen

pehar's Avatar

za rast trepavica

Moj savjet - ricinusovo ulje! Uvece, pre spavanja, lnatopish trepavice uljem, i vec posle 10-ak dana ces primetiti poboljshanje Mozhes ga koristiti i u kombinaciji sa bademovim uljem, i josh bolje ako ih koristish i u zavrsnoj fazi skidanja maskare.
Old 23-06-08, 11:22   #35
pehar
MiM team King / Queen

pehar's Avatar

Imajte osmeh na licu,i bicete lepe
Old 24-06-08, 08:08   #36
svetlost
MiM team Početnik

svetlost's Avatar

svetlost nepoznate kvantitete u ovom trenu

piling za telo(po meni najbolji)

uzmete oko 4kasicice secera,maslinovo ulje i cimet(cimet se stavlja ako ne volite miris maslinovog ulja da malo ubije taj miris),lepo pokvasite telo i istrljate se od glave do pete,isperete i videcete kakva ce vam koza biti posle toga(cak vam ne treba ni mleko za telo)
svetlost is offline   Reply With Quote
Old 24-06-08, 09:19   #37
okianer
MiM team Početnik

okianer's Avatar

Registrovan: May 2008
okianer nepoznate kvantitete u ovom trenu

odlicna tema odlicne ideje,samo ja sam lijena da muckam kremice,uglavnom jednom nedeljno namazem lice jogurtom i to pomaze...
Old 24-06-08, 09:22   #38
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

a za grublju kozhu kad su butinu u pitanju..to je vishe osjetljiva kozha, smeta mi shto nije glatka kao od koljena nanizhe..
imate li kakvi recept za omekshavanje, iako se mlijekom za tijelo flitam po nekoliko puta dnevno i noge redovno depiliram depilatorom...pochelo je bash da mi semta shto je tako 'gruba'
Old 24-06-08, 20:53   #39
pehar
MiM team King / Queen

pehar's Avatar

Roksi ,izaberi mogu ti preporuciti ove maske,pozdrav

Maska za grubu kozu,butina i laktova

1.izmesamo 1.kasiku meda i kiselu pavlaku,namazete butine nakon 15.minuta,isprati mlakom vodom

2.smesa od kisele pavlake rastopljeni maslac i kuvani pasiran krompir,namazite butine i laktove 15..minuta,posle isprati mlakom vodom
Old 24-06-08, 20:55   #40
pehar
MiM team King / Queen

pehar's Avatar

MASKA ZA OCI

maska
Recept: Viljuskom zgnječite šest velikih zrna grožđa (bilo koje sorte) te odstranite semenke. Dodajte kasicicu gustog meda (najbolji izbor je cvetni med) te pripremljenu smesu jagodicama prstiju nanesite na područje kože oko očiju. Ostavite da djeluje 10-15 minuta, zatim uklonite s lica pomoću dve tufnice vate natopljene sokom od grožđa.
Delovanje: Grožđe je dragocen izvor polifenola, koji sprečavaju štetno delovanje slobodnih radikala odgovornih za starenje kože. Med opušta i neguje osetljivu kožu oko očiju.
Savet: Nanesete li ovu masku pre spavanja, ujutro će vaše oči delovati odmorno i sveže. Veče uoči važnog poslovnog sastanka priuštite ovaj tretman i možete biti sigurni da ćete ostaviti dobar utisak
Reply

Tags
izgled, lepši

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules