MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Zdravlje i ljepota

Notices

Zdravlje i ljepota Savjeti iz prve ruke

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 24-03-09, 08:07   #1
poom
MiM team Forumaš

poom's Avatar

Registrovan: Feb 2009
poom nepoznate kvantitete u ovom trenu
Question Frigidne žene ...

Frigidne žene??

Da li zaista tako, ili su one u takvom stanju kao produkt naše muške sujete i sebičnosti u svakom smislu, a naročito u krevetu.

Citat: „ .... Dr. Nick Panay iz Daisy Networka, grupe za potporu ženama s preuranjenom menopauzom, kaže da su žene izložene velikom stresu zbog toga što se boje da će im nedostatak seksa uništiti vezu. ''Intrinsa ne samo da poboljšava seksualnu želju diže kvalitetu seksualnog života.
Ipak, flaster ne može pomoći ako neko ima teške probleme vezane uz intimne odnose..... „

Naravno ja se ne slažem s ’ ovom tvrdnjom. U krevetu nikada se još nije desilo da nisam uspio potaketi i pozitivno afirmisati svaku ženu. Da li je to moj odraz stanja duha nabijen pozitivnim vibracijama rezultat toga ili visoka sofisticirana tehnologija, ili obadvoje skupa, ja to zaista nezna. Uglavnom se trudim da zadovoljim curicu a ja sam tu u drugom planu.
Nastojim uvijek biti strpljiv prema svakoj curici, naravno što bi preporučio i ostaloj svekolikoj muškoj populaciji ovog foruma.Stvarno ne insistiram na sexu po svaku cijenu ako to nije čin sam po sebi u tom trenutku, onako više spontano, a da bi seks bio uspješan i oba partnera bila zadovoljna oboje moramo biti psihološki stabilni u tom trenutku emotivno koompatibilni.

Šta vi mislite o svemu tome, svako vaše iskustvo je vrlo važno ....... Posebno me interesuje kako vi stimulišete curicu na sex koja je manje zainteresovana?

Last edited by poom; 24-03-09 at 08:14..
poom is offline  
Reply With Quote
Old 24-03-09, 08:43   #2
vaka-ash
MiM team Expert

vaka-ash's Avatar

Registrovan: Sep 2008
vaka-ash nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via Skype™ to vaka-ash

Tachno se vidi poome da ce tvoja mladalachka opcinjenost sexualnom fantastikom prestati kad pochnesh raditi nedje i kad ti dodje chika shef sa deeebelim vratom i pochne te prcati u zdrav mozak nekih 10 sati dnevno...Imam osjecaj da ces onu rabotu nositi kao djedovi ono Ordenje shto su dobili iz brojnih ratova ,upakovano u plishanu kutijicu bruishuci prashinu da ne nagrdi sjaj :P ) sa sjetom se sjecajuci stare slave :P...Necesh vishe prepisivati "onanmicin" na sabajle ,ja ti jemac

Ps.Uvazavajuci vjerodostojnost tvojih brojki i dalje nastavi sa terapijom 3x1 kapsulu onanmicina dnevno

http://www.youtube.com/watch?v=1jrkd...eature=related follow the path of Father Makarije

http://www.youtube.com/watch?v=_VtVr...eature=related Vakashlor

http://www.youtube.com/watch?v=kIPlaor68DU&NR=1 -Conan Wheel of Pain - Growing Up

Last edited by vaka-ash; 24-03-09 at 09:14..
vaka-ash is offline   Reply With Quote
Old 24-03-09, 09:22   #3
poom
MiM team Forumaš

poom's Avatar

@ Vakash

Bojim se da si pogrešno shvatio mene ili pak naravno donosiš pogrešan i iskrivljen sud na osnovu jasnih i zdravih premisa postavljene na ovom postu kao i na ranijim mojim temama.
Ja uopšte nisam opčinjen seksom u mjeri kako to misliš, naime one su sa mnom opčinjene. One su te koje mene jurcaju zovu po cijeli dan.
Ja priznam, jesam hiperaktivan što se pak pravog seksa tiče a ne svojom voljom.
Ja sam očekivao da ćeš nam svojim iskustvom i konstruktivnim savjetima po ovoj temi pomoći meni manje a svakako nekima više koji vape za tom i takvom pričom.
Umjesto toga dobišmo tvoj post umotan u ništa i iz koga se ne može izvući pozitivno i primjereno ama baš ništa. Da li je kod uvaženog g.dina manjak iskustva ili mu se neda pisati, ovo ostavljam da drugi prosude. Ne volim analizirati a posebno nipodaštavati i omalovažavati ljude, a posebno puno starije radi svog ukusnog svjetonadzora, a tvoj se post svodi na neiskrenu i nekonstruktivno raspravi po ovoj svakako važnoj temi.

Last edited by poom; 24-03-09 at 12:35..
poom is offline   Reply With Quote
Old 24-03-09, 09:42   #4
vaka-ash
MiM team Expert

vaka-ash's Avatar

Registrovan: Sep 2008
vaka-ash nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via Skype™ to vaka-ash

Quote:
Originally Posted by poom View Post
@ Vakash

Ja uopšte nisam opčinjen seksom u mjeri kako to misliš, naime one su sa mnom opčinjene. One su te koje mene jurcaju zovu po cijeli dan.
.
Zashto zapochinjesh ovu temu klad si vec nashao lijek?

PS.Pojachati dozu na 4 X1 kapsulu onanmicina

http://www.youtube.com/watch?v=1jrkd...eature=related follow the path of Father Makarije

http://www.youtube.com/watch?v=_VtVr...eature=related Vakashlor

http://www.youtube.com/watch?v=kIPlaor68DU&NR=1 -Conan Wheel of Pain - Growing Up
vaka-ash is offline   Reply With Quote
Old 24-03-09, 12:32   #5
poom
MiM team Forumaš

poom's Avatar

@ Vakash

Tvoja grubost prema ženama neće mene sigurno nagnati na grubosti
da se i ja pođem tako „egzotično“ ponašati prema njima.
Zasigurno odlika velikih nesebičnih ljudi okrenuti u svakom
momentu da nekom pomognu, naročito „poluzainteresovanim“ ženama.
Pomalo mi je već žao, što blijede radosti koju si
ti nama svima na ovom forumu znao s vremena na vrijeme priuštiti.
Tvoje pisanje je nažalost protkano nekim sujetnim sarkazmom prema meni.
Blijedi, i nestaje tvoj literarni šarm, i kao da vidim već nejgov kraj,
a sad si u takvom psiho-fizičkom stanju, kao da toga šarma nikada nije ni bilo.
To mi je žao, ne tebe što prelaziš u arhaičnog lika bez vizije novih nadanja............................
Old 24-03-09, 14:35   #6
Madagaskar
Strašnji sud

Madagaskar's Avatar

Registrovan: Apr 2008
Madagaskar uskoro postaje slavanMadagaskar uskoro postaje slavan

Može jedna pjesma

Laž izmišlja opake sne
slatka umorna laž
i dok nemoć pretvara snagu u bol
gluperde lutaju daleko
Što želis time da kažeš
prodani skote bez časti
na obzorju se vide stare parole
ispisane rukom al' ne vidim boju
I dok tražim u tvojoj sjeni
izgubljene godine
i dok tražim u tvojoj rijeci
ono što ne postoji
Na obzorju iskrsavaju stare parole
al' ne vidim boju
I dok tražim u tvojoj sjeni
izgubljene godine
i dok tražim u tvojoj rijeci
ono što ne postoji
Na obzorju iskrsavaju stare parole
al' ne vidim boju.....
Madagaskar is offline   Reply With Quote
Old 24-03-09, 14:43   #7
poom
MiM team Forumaš

poom's Avatar

Da se ja vratim izvornoj temi koja je i postavljena u off topic sa ciljem kako pomoći ženi, u prilog toga ide ovaj link:

http://www.stetoskop.info/Kako-lecit...c3-content.htm
Old 25-03-09, 22:30   #8
Zagorka
MiM team Forumaš i po'

Zagorka's Avatar

Registrovan: Oct 2008
Zagorka uskoro postaje slavan

Poom druze, frigidnoj zeni ne mozes pomoci ako to ona ne zeli! Ona je ubijedjena da je ravnodusna prema sexu i niko i nista je nece natjerati da promijeni misljenje!

Ne zelis da imas posla sa takvom damom vjeruj mi! To su osobe koje su po prirodi tvrdoglave. Stvaraju stavove bez argumenata, ili se oslanjaju na patrijahalnim ( vjerskim) ubijedjenjima

Last edited by Zagorka; 25-03-09 at 22:36..
Zagorka is offline   Reply With Quote
Old 25-03-09, 22:57   #9
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Registrovan: Mar 2008
Yosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čeka

ja jos nijesam sreo frigidnu zenu ... srijetao sam neke koje su bile sigurne da jesu ... ali su vrlo brzo promijenile atitude
Još metaše gradi u te,
Ljubim ti tvoje prekrasne skute.
Yosemite Sam is offline   Reply With Quote
Old 26-03-09, 09:51   #10
poom
MiM team Forumaš

poom's Avatar

Quote:
Originally Posted by sunčica View Post
Poom druze, frigidnoj zeni ne mozes pomoci ako to ona ne zeli! Ona je ubijedjena da je ravnodusna prema sexu i niko i nista je nece natjerati da promijeni misljenje!

Ne zelis da imas posla sa takvom damom vjeruj mi! To su osobe koje su po prirodi tvrdoglave. Stvaraju stavove bez argumenata, ili se oslanjaju na patrijahalnim ( vjerskim) ubijedjenjima

Sunčice drugarice ja se u principu sve što si napisala slažem
Ali ćeš vjerovatno priznati da je u najvećoj mjeri muškarac taj koji svojom strpljivosti, tolerancijom, iskrenošću i pažnjom ženu vadi iz takvog stanja.
Ja svakako znam da većina muškaraca prilazi ženi egoistično naglašavajući i zadovaljavajući svoj seksualni libido a zanemarujući i potrebe žene.....
Old 26-03-09, 10:08   #11
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

pochinjem da se plashim za sebe..
najiskrenije...
Old 26-03-09, 10:17   #12
rebeka
muzika je put do ♥

rebeka's Avatar

Registrovan: May 2008
rebeka uskoro postaje slavanrebeka uskoro postaje slavan
Send a message via MSN to rebeka

Quote:

U krevetu nikada se još nije desilo da nisam uspio potaketi i pozitivno afirmisati svaku ženu. Da li je to moj odraz stanja duha nabijen pozitivnim vibracijama rezultat toga ili visoka sofisticirana tehnologija, ili obadvoje skupa, ja to zaista nezna. Uglavnom se trudim da zadovoljim curicu a ja sam tu u drugom planu.

gde si ti ceo moj zivot
Old 26-03-09, 10:47   #13
seka
..love..¸¸.•´Ż`♥ஐ

seka's Avatar

Registrovan: Jul 2007
seka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čeka

Quote:

malo mi je ovaj tvoj stav čudan..jer postoje slučajevi kada žene imaju bolan odnos..može da ima i neku vaginalnu anomaliju..možda je bila zlostavljana..pa bile tvrdoglave ili ne u takvim slučajevima teško da će doživjeti orgazam..
važno je da kada ima problem da doživi orgazam žena obavezno razgovara sa partnerom i da konsultuje urologa, ginekologa i obavezno psihologa, jer je svaki seksualni problem i psihosomatski.. čak i kada je samo organski uzrok u pitanju, nadogradnja je psihološka..
seka is offline   Reply With Quote
Old 26-03-09, 18:42   #14
Okugata
Guest

Quote:
Originally Posted by seka View Post
malo mi je ovaj tvoj stav čudan..jer postoje slučajevi kada žene imaju bolan odnos..može da ima i neku vaginalnu anomaliju..možda je bila zlostavljana..pa bile tvrdoglave ili ne u takvim slučajevima teško da će doživjeti orgazam..
važno je da kada ima problem da doživi orgazam žena obavezno razgovara sa partnerom i da konsultuje urologa, ginekologa i obavezno psihologa, jer je svaki seksualni problem i psihosomatski.. čak i kada je samo organski uzrok u pitanju, nadogradnja je psihološka..
slazem se sa tobom. jos dodajem da u slucaju nekih jakih lekova,koje moraju da piju ceo zivot, zene mogu potpuno izgubiti volju (cula sam za lekove za psihosomaske bolesti na bazi litijuma)
  Reply With Quote
Old 26-03-09, 21:31   #15
Zagorka
MiM team Forumaš i po'

Zagorka's Avatar

Quote:
Originally Posted by seka View Post

Znam! Ali, ipak to je nije frigidnost.... To je trenutni problem i zena ima zelju da rijesi problem! Kod frigidnosti zena je hladna, u svakom smislu.
Old 26-03-09, 21:36   #16
Zagorka
MiM team Forumaš i po'

Zagorka's Avatar

Quote:
Sunčice drugarice ja se u principu sve što si napisala slažem
Ali ćeš vjerovatno priznati da je u najvećoj mjeri muškarac taj koji svojom strpljivosti, tolerancijom, iskrenošću i pažnjom ženu vadi iz takvog stanja.
Ja svakako znam da većina muškaraca prilazi ženi egoistično naglašavajući i zadovaljavajući svoj seksualni libido a zanemarujući i potrebe žene.....

Ne! Tu muskarac ne moze pomoci mnogo.... To je stvar sa kojom ona mora da se suoci... Ti mozes imati strpljenja i volje da joj pomognes, ali to nema mnogo efekta! Razgovor pomaze, priznajem! Ali, ipak ona je glavni akter u svemu! Ona mora da osjeti potrebu i zelju...
Old 26-03-09, 22:52   #17
seka
..love..¸¸.•´Ż`♥ஐ

seka's Avatar

Registrovan: Jul 2007
seka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čeka

Quote:
Znam! Ali, ipak to je nije frigidnost.... To je trenutni problem i zena ima zelju da rijesi problem! Kod frigidnosti zena je hladna, u svakom smislu.
voljela bih da mi ovo malo pojasniš.. i šta je za tebe ustvari frigidnost?
seka is offline   Reply With Quote
Old 30-12-10, 21:19   #18
Southern
MiM team Početnik

Southern's Avatar

Registrovan: Jul 2010
Southern nepoznate kvantitete u ovom trenu
Default Frigidne zene

Frigidnost, okarakterisana kao nesposobnost zene da dozivi orgazam, u stvari nije bolest zene.
Pogresno je misljenje da zena ima neki zdravstveni problem, i da radi toga ne moze dozivjeti te blazene trenutke.
naravno, pravu bolest, kad joj nije ni do cega, izuzimamo iz ovoga, ali govorim o frigidnosti kao sve cescoj dijagnozi koju postavljaju razni "strucnjaci".

Zene, ta "bolest", to "stanje", ili kako ga vec nazivaju oni koji pojma nemaju o zenskoj psihi, ne postoji.
Dakle, ne postoje ni zene koje ne mogu dozivjeti orgazam, postoje samo muskarci koji ga ne mogu izazvati, iz bilo kog razloga.
Mozda je to nedovoljna posvecenost zeni, mozda sebicnost, mozda cak i neznanje, ali nikad, apsolutno nikad, nije do zene.

Pa cak i neke traume, strahovi, silovanja koja je zena pretrpjela, ne, to ne moze i ne smije biti uzrok njenog neodzivljavanja "onog" trenutka.
Zasto ne moze?
zato sto je u prirodi svake osobe, muske ili zenske, da to dozive, ovako ili onako, moraju, jednostavno moraju.

E sad, postoje razliciti savjeti za prevazilazenje tog "problema", koji to u stvari nije.

Kao prvo, zene, opustite se.Zaboravite na djecu, na kucu koja je ostala u haosu, zaboravize( ili barem pokusajte zaboraviti), na financijske probleme koje sigurno imate, na uzasnog sefa koji ce sutra opet broncati iako ste uradile sve kako treba( sefovi su tu da broncaju).
Posvetitte se partneru i dozvolite da se on posveti vama.Ali posvetite se duhom, ne samo tijelom.
Slobodno zamislite sta biste zeljele da vam cini...to mu i recite.
Pustite masti na volju, mogle biste se iznenaditi koliko prljava ce vam se uciniti, ali heej, u ljubavi nista nije prljavo, opustite se, samo to je potrebno za dozivljavanje prave stvari.

I jos nesto, jako vazno: ne zapocinjite nista dok ne osjetite da ste potpuno spremne.

Danas postoji timova koji se bave problemom koji to u stvari nije.A zasto? Jer im treba pravdanje sredstava za nerad.
Zato sto se zene jos uvijek ne prepustaju onako kkao bi trebale, ne partneru, vec sebi.
Oooooo da, partneru se prepuste, ali to jednostavno nije to, je rako on nema razumijevanja, orgazma s njene strane definitivno nece biti.

Dakle, u prvom redu, pokusaj razgovora s njim nece skoditi.A zatim predigra, neka bude sto duza i sto ludja, uz sto opusteniju atmosferu...uspjeh nece izostati.

Naravno, za sva pitanja i savjete smo otvoreni, sigurna sam da ce mnogo cura dati odgovore i savjete o tom kako zaista uzivati u krevetu( ili na podu, kuhinjskom stolu, naslonjena uz neki zid...bilo kako, samo neka je dobro).
Southern is offline   Reply With Quote
Old 10-01-11, 12:15   #19
Southern
MiM team Početnik

Southern's Avatar

Registrovan: Jul 2010
Southern nepoznate kvantitete u ovom trenu

Brr, ovo niko nije vidio?
Zene nisu frigidne, do muskarca je, sve je do muskarca( ok, ako postoje neke traume onda moze bit iblokada ali ista se moze i otkloniti: strpljivoscu).
Southern is offline   Reply With Quote
Old 04-04-15, 12:41   #20
faraonn
MiM team Početnik

Registrovan: Apr 2012
faraonn na dobrome putu

...frigidnost je,
ako postoji
samo trenutna odbojnost prema muskom principu...
...loš prvi Korak...
...previše očekivanje u početku
okupiranost drugom stranom...
...pitam se samo,
-kako to Žena može biti frigidna
ako je ,-r a z b u d i m o ...
...neke svjetlosti veoma teško izlaze
iz mraka
ili je samo Odabranima dato
da osvijetle...
faraonn is offline   Reply With Quote
Reply