MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav > Sve što ste hteli da znate o sexu

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 03-08-09, 18:24   #1
tonio11
MiM team Početnik

Registrovan: Mar 2009
tonio11 na dobrome putu
Default 4 seksualna položaja što ih morate isprobati!

Mislite da ste već sve isprobali i da vas ne možemo više iznenaditi novim seksualnim položajima?

Osjetite ga duboko
Seks brzo postane rutina, što nužno i nije tako loše. Ipak, malim tajnama možete začiniti vašu večer. Prilikom ove varijacije klasičnog misionarskog položaja žena njegov penis osjeti zaista duboko, a njezin će klitoris trljati njegova stidna kost. Idealno za postizanje orgazma. Žena leži na leđima, noge istegne visoko u zrak tako da ih muškarac stavi na ramena. Muškarac najprije kleči, zatim se blago nagne prema naprijed, kako bi došao u poziciju rađenja sklekova......

http://dnevnohr.com/Intima/4-seksual...isprobati.html
tonio11 is offline  
Reply With Quote
Old 03-08-09, 18:33   #2
vaka-ash
MiM team Expert

vaka-ash's Avatar

Registrovan: Sep 2008
vaka-ash nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via Skype™ to vaka-ash

dje cijeli zhivot provedoh kao slijepac

http://www.youtube.com/watch?v=1jrkd...eature=related follow the path of Father Makarije

http://www.youtube.com/watch?v=_VtVr...eature=related Vakashlor

http://www.youtube.com/watch?v=kIPlaor68DU&NR=1 -Conan Wheel of Pain - Growing Up
vaka-ash is offline   Reply With Quote
Old 03-08-09, 18:41   #3
cakana
♥●•٠·˙

cakana's Avatar

Registrovan: Sep 2007
cakana ima famoznu aurucakana ima famoznu aurucakana ima famoznu aurucakana ima famoznu aurucakana ima famoznu aurucakana ima famoznu aurucakana ima famoznu auru

Ja bih negde gde nema gravitacije,.. eh koja sloboda poza
'''''''''''''''
cakana is offline   Reply With Quote
Old 03-08-09, 18:53   #4
BlackWoman
MiM team Expert

BlackWoman's Avatar

Registrovan: Aug 2006
BlackWoman has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by vaka-ash View Post
dje cijeli zhivot provedoh kao slijepac

I na forumu se nekad da nešto novo naučiti.

"Seks u žličici" evo plačem od smijeha!
Old 04-08-09, 06:32   #5
The cheljade
Bez piva ne biva!

The cheljade's Avatar

The cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auru

Quote:
Sjednite i uživajte

I za sljedeći položaj također trebate stolicu. Ovoga puta na nju sjedne muškarac. Žena se ispred njega spusti na sve četiri. Muškarac joj pomaže da noge ovije oko njegovog struka, tako da se još uvijek rukama oslanja na pod. Taj položaj je odličan za nesmetano uživanje muškarca, koji ima izvrstan pogled. Primjeren je i za analno istraživanje te eksperimentiranje, jer vas analni otvor neposredno gleda te vas poziva na istraživanje. Muškarac u tom položaju teško penetrira, zato se žena mora pomicati ili je muškarac nježno uhvati za bokove te povlači prema sebi. Položaj je primjeren za snažne i kondicijski pripremljene žene koje vole analni seks.
Ovo ni u Kama Sutri nema

Quote:
Seks u „žličici“

Seks u „žličici“ najčešći je položaj prilikom jutarnjeg seksa ili ako je partnerica trudna. Puno parova spava u tom položaju te kada se ujutro probudite s jutarnjom erekcijom, možete je umiriti u njenoj toploj vagini. I tu možete eksperimentirati. Partnerica neka svoje noge privuče što bliže svojim grudima te si uhvati koljena. Muškarac se tome prilagodi te nastane čudesan «fetus» položaj. Muškarac s lakoćom seže po cijelom tijelu te joj draži klitoris. Koža na koži, intenzivno podraživanje, nježno ulaženje te pravi kut elementi su za odličan i miran, ali i intenzivan seks. Eksperimentirati možete i dizanjem nogu ili obratno, oboje potpuno istegnete noge te ona napne mišiće na stražnjici. Trenje će biti čudesno i vrlo intenzivno.
Bez jutarnjeg mokrenja i pranja zuba? Ja ovo ne bih pokusavala

Ima ljudi čiji je život trag vrelog železa u tle utisnut. Gde stupe, pod njima gori. Kad minu, dim spaljene zemlje dugo još vređa oči. Oni su kao zvezde čije rađanje vidimo milionima godina pošto su zgasle ali ga nikad ne čujemo. Smrt starog sunca izgleda kao rađanje novog; umiranje ovakvih ljudi uvek je rađanje novog i neizvesnog. Oni su bića Vatre. Vatra je njihov Element. Njihova priroda i sudbina.
B. Pekić
The cheljade is offline   Reply With Quote
Old 04-08-09, 07:34   #6
gromovnik
MiM team King / Queen

gromovnik's Avatar

Registrovan: May 2009
gromovnik has disabled reputation

Sa svojom Boginjom ljubavi kako kada i kako gdje, zavisi puno i od raspoloženja a uglavnom pustim mašti na volju, samo da nije neka poza previše egzibionistička.
A jedno je i sigurno najboli sex nastaje spontano a ne unaprijed određivanjem i zadavanjem nekih poza i bez silnog teoretisanja......hahahahahahahahaohohohohohho
Old 04-08-09, 09:21   #7
Sharp
MiM team Expert

Sharp's Avatar

Registrovan: Jun 2008
Sharp has disabled reputation

Quote:
Primjeren je i za analno istraživanje te eksperimentiranje, jer vas analni otvor neposredno gleda te vas poziva na istraživanje.
Analani otvor me gleda??? I to jos neposredno?
Old 04-08-09, 11:25   #8
Milly
Tu sam i kad nisam

Milly's Avatar

Registrovan: Jan 2007
Milly ima famoznu auruMilly ima famoznu auruMilly ima famoznu auruMilly ima famoznu auru

namiguje ti
Old 04-08-09, 12:17   #9
vaka-ash
MiM team Expert

vaka-ash's Avatar

Registrovan: Sep 2008
vaka-ash nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via Skype™ to vaka-ash

Quote:
Originally Posted by The cheljade View Post
Ovo ni u Kama Sutri nema

Vala ne vjerujem ni bukvar da su chitali a kamoli Kama -sutru"....
E makanja sam bio ,kad me je majka povela i kad sam, je gledao svu zajapurenu na sjedjeljci kod nashe nove komshinice(koja je bila razvedena i neshto starija od moje mame),pominjucu neke "Karivolice" i radne akcije za vrijeme Tita i svo vrijeme se sheretski kikotashe ..Poslije toga sam slushao majku kako tati govori da je ova nova komshinica jako nemoralna(i da vidi razlog ,zashto je muzh ostavio) i da nece vishe ici kod nje..Ne znam dal je tajo moj dijelio to misljenje ..Kad smo kasnije graidili kucu i ja bogami momachki gurao kolica puna maltera -uvjek sam se sjecao plave kose nashe drage "bivshe" komshinice-koja je voljela radne akcije za vrijeme Tita..

http://www.youtube.com/watch?v=1jrkd...eature=related follow the path of Father Makarije

http://www.youtube.com/watch?v=_VtVr...eature=related Vakashlor

http://www.youtube.com/watch?v=kIPlaor68DU&NR=1 -Conan Wheel of Pain - Growing Up
vaka-ash is offline   Reply With Quote
Old 04-08-09, 14:22   #10
The cheljade
Bez piva ne biva!

The cheljade's Avatar

The cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by Sharp View Post
Analani otvor me gleda??? I to jos neposredno?
Aha, zavodljivo...ako ti treba escerihija coli i upropasteno zdravlje, slobodno poslusaj gornji savet

Ima ljudi čiji je život trag vrelog železa u tle utisnut. Gde stupe, pod njima gori. Kad minu, dim spaljene zemlje dugo još vređa oči. Oni su kao zvezde čije rađanje vidimo milionima godina pošto su zgasle ali ga nikad ne čujemo. Smrt starog sunca izgleda kao rađanje novog; umiranje ovakvih ljudi uvek je rađanje novog i neizvesnog. Oni su bića Vatre. Vatra je njihov Element. Njihova priroda i sudbina.
B. Pekić
The cheljade is offline   Reply With Quote
Old 05-08-09, 18:54   #11
Sharp
MiM team Expert

Sharp's Avatar

Registrovan: Jun 2008
Sharp has disabled reputation

zaveden sam
Old 05-08-09, 23:56   #12
NSX
MiM team Forumaš i po'

Registrovan: Dec 2008
NSX uskoro postaje slavan

Quote:
Originally Posted by The cheljade View Post
Aha, zavodljivo...ako ti treba escerihija coli i upropasteno zdravlje, slobodno poslusaj gornji savet
Neki i u kupatilu razbiju lakat
NSX is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
isprobati, morate, položaja, seksualna, što

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules