MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Muška zona

Notices

Muška zona Prostor za lovačke i slične priče :D

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 09-04-10, 17:25   #381
Snow_Lady
MiM team Expert

Snow_Lady's Avatar

Registrovan: Sep 2008
Snow_Lady nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via MSN to Snow_Lady

Imala bih ja dosta pitanja, ali mi ih ladno iskaschiraste, pa ne bih da trosim tinte uzalud!

" Biti covek znaci biti u stanju donositi odluke i biti spreman na posledice tih odluka".

Gorki

"Treba podnositi i rdjave karaktere. U opticaju su potrebni i zlatnici i sitan novac"!
La Brijer

Snow_Lady is offline   Reply With Quote
Old 09-04-10, 18:59   #382
Nikola 014
Banned

Registrovan: Feb 2010
Nikola 014 na dobrome putu

Hajde pitaj snow pa da vidim da li mogu da odgovorim......
Nikola 014 is offline   Reply With Quote
Old 09-04-10, 19:34   #383
Snow_Lady
MiM team Expert

Snow_Lady's Avatar

Zasto nikad ne biste priznali da vam je ljubomora najizrazenija slabost i zasto ste ljubomorni?! Koja vas muka na to natjerala?!

Ima li junaka da odgovori?! Samo me ne mrzite zbog ovog otkrica!

Eto to bi bilo jedno, druge ne mogu naci...

" Biti covek znaci biti u stanju donositi odluke i biti spreman na posledice tih odluka".

Gorki

"Treba podnositi i rdjave karaktere. U opticaju su potrebni i zlatnici i sitan novac"!
La Brijer

Old 09-04-10, 21:06   #384
Nikola 014
Banned

Registrovan: Feb 2010
Nikola 014 na dobrome putu

Meni ljubomora nije slabost,jer ja verujem svojoj devojci.......
Nikola 014 is offline   Reply With Quote
Old 09-04-10, 21:55   #385
Blade
Moderator

Blade's Avatar

Registrovan: Nov 2007
Blade ima famoznu auruBlade ima famoznu auruBlade ima famoznu auruBlade ima famoznu auru

Snow, muskarci su jednostavno ljubomorni na sve, ne znaju ni oni sami zasto
Old 09-04-10, 22:04   #386
Bann'dito
Matador

Bann'dito's Avatar

Registrovan: Aug 2007
Bann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjem

Zar i ti sine B.. Blades?
Posted via Mobile Device
Bann'dito is offline   Reply With Quote
Old 09-04-10, 22:04   #387
Snow_Lady
MiM team Expert

Snow_Lady's Avatar

Ashanti, pa i meni se cini, zato postavih to pitanje....

Gorki

La Brijer

Old 09-04-10, 22:23   #388
Batboy
Nice'n Clean

Batboy's Avatar

Batboy uskoro postaje slavan

Quote:
Originally Posted by Snow_Lady View Post
Zasto nikad ne biste priznali da vam je ljubomora najizrazenija slabost i zasto ste ljubomorni?! Koja vas muka na to natjerala?!

Ima li junaka da odgovori?! Samo me ne mrzite zbog ovog otkrica!

Eto to bi bilo jedno, druge ne mogu naci...
Ljubomorni.., hmmm.., pa kad se osjetimo da je naše ''vlasništvo'' ugroženo.., i u nemilosti smo da kontrolišemo situaciju...

Kad smo samouvjereni.., i kad nam je žeMsko prvrženo.., ne postoji ljubomora... Tada rado izvodimo ''rasno grlo...'' na pokaz... Kroz selo.., naravno... Pa nek' puknu dušmani...

Duša od čovjeka, veličanstvena figura ljudska, gorostas duhovni, savršenstvo i kreacija Božja. Enciklopedija sam živa, nepresušni gejzir znanja, oplemenjujem ljude i prostor, sve što dotaknem raste do neslućenih visina...
Batboy is offline   Reply With Quote
Old 09-04-10, 22:39   #389
Snow_Lady
MiM team Expert

Snow_Lady's Avatar

Quote:
Originally Posted by Batboy View Post
Ljubomorni.., hmmm.., pa kad se osjetimo da je naše ''vlasništvo'' ugroženo.., i u nemilosti smo da kontrolišemo situaciju...

Kad smo samouvjereni.., i kad nam je žeMsko prvrženo.., ne postoji ljubomora... Tada rado izvodimo ''rasno grlo...'' na pokaz... Kroz selo.., naravno... Pa nek' puknu dušmani...
Iskreno od tebe...

Moje iskustvo je takvo da se na mene vrsi projekcija ljubomore, bez ikakvog povoda, mozda pomanjkanje samopouzdanja ili zato sto muskarcu NE osporavam licnu slobodu, ne kontrolisem muskarca, pa se baci u sumnju ili....Tako sam dosla do tog zakljucka, a jedan poznanik mi je onako kao uzgred nabacio pricu: " Mi smo muskarci ljubomorni kao psi".

Gorki

La Brijer

Last edited by Snow_Lady; 09-04-10 at 23:36..
Old 09-04-10, 22:54   #390
Batboy
Nice'n Clean

Batboy's Avatar

Quote:
Iskreno od tebe...

Moje iskustvo je takvo da se na mene vrsi projekcija ljubomore, bez ikakvog povoda, mozda pomanjkanje samopouzdanja ili zato sto muskarcu osporavam licnu slobodu, ne kontrolisem muskarca, pa se baci u sumnju ili....Tako sam dosla do tog zakljucka, a jedan poznanik mi je onako kao uzgred nabacio pricu: "
Ovo je uopšteno razmišljanje.., ne ponašam se baš ovako... A i ako se ponašam to je rijedak slučaj... Vjerovatno iz razloga što se teško vežem.., lako odem.., napustim sve.., okrenem leđa... A to nije baš dobar preduslov za ljubomoru...

Quote:
Mi smo muskarci ljubomorni kao psi".
Mislim da taj frajer griješi.., sve je to vrlo.., vrlo individualno...

Postoji tu i jedan drugi modus.., a to je kad frajeru pune glavu pričama da mu neko obrađuje djevojku.., odn. kad mu bacaju sumnju... Situaciju nepovjerenja ne bih baš nazvao ljubomorom.., al' ljubomora lako može proisteći iz iste... Ne bi trebalo brkati ove stvari...

Osim toga mora se i uzeti u obzir.., da pomisao na sam seksualni (kad je u pitanju prevara) čin kod muškarca i kod žene (u prosjeku..) se doživljava na vrlo različite načine... (O tome sam ranije detaljno pisao.., da ne ponavljam )

Duša od čovjeka, veličanstvena figura ljudska, gorostas duhovni, savršenstvo i kreacija Božja. Enciklopedija sam živa, nepresušni gejzir znanja, oplemenjujem ljude i prostor, sve što dotaknem raste do neslućenih visina...
Old 09-04-10, 23:30   #391
L'enfant_terrible
MiM team Forumaš i po'

L'enfant_terrible's Avatar

Registrovan: Aug 2008
L'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auru

Da li stvarno vjerujete da velicina nije bitna?
L'enfant_terrible is offline   Reply With Quote
Old 09-04-10, 23:35   #392
Watchman
MiM team King / Queen

Watchman's Avatar

Registrovan: Jan 2010
Watchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čeka

Da nije tako,morali bi vjerovati u sreću...Kako drugačije objasniti te horde (pre)zadovoljnih osoba ženskog spola...
Watchman is offline   Reply With Quote
Old 09-04-10, 23:46   #393
Snow_Lady
MiM team Expert

Snow_Lady's Avatar

Quote:
Ovo je uopšteno razmišljanje.., ne ponašam se baš ovako... A i ako se ponašam to je rijedak slučaj... Vjerovatno iz razloga što se teško vežem.., lako odem.., napustim sve.., okrenem leđa... A to nije baš dobar preduslov za ljubomoru...

Mislim da taj frajer griješi.., sve je to vrlo.., vrlo individualno...

Postoji tu i jedan drugi modus.., a to je kad frajeru pune glavu pričama da mu neko obrađuje djevojku.., odn. kad mu bacaju sumnju... Situaciju nepovjerenja ne bih baš nazvao ljubomorom.., al' ljubomora lako može proisteći iz iste... Ne bi trebalo brkati ove stvari...

Osim toga mora se i uzeti u obzir.., da pomisao na sam seksualni (kad je u pitanju prevara) čin kod muškarca i kod žene (u prosjeku..) se doživljava na vrlo različite načine... (O tome sam ranije detaljno pisao.., da ne ponavljam )
Tesko se i ja vezem i postala sam sitnicava, a nije ni to dobro, sve to ide u "korist" nase stete...Jer mozda se nekad desi, zato sto covjek ne ulazi u sustinu, ne razgovarA, sagledava sve povrsno...desi se, da se skartira pravi/a, a odabere pogresni/a....

A nepovjerenje je nesto sto ili je kod individue urodjeno ili se kroz lose iskustvo stekne, gleda na sve ostale skepticno i tretira osobu kao prethodne koji su lagali, varali ili...Pa jedan los primjer se projecira na drugog kao pravilo...

Tesko je danas u ovoj hektici i moci diferencirati ove vazne komponente za kvalitetan odnos!

Gorki

La Brijer

Old 09-04-10, 23:46   #394
Batboy
Nice'n Clean

Batboy's Avatar

Quote:
Originally Posted by L'enfant_terrible View Post
Da li stvarno vjerujete da velicina nije bitna?
Da.., veličina je bitna.., kao i debljina... Isto tako bitan je i oblik.., kao i tehnika...

Potrebna veličina naravno zavisi i od tipa žena s kojom se stupa u intimne odnose...

Old 10-04-10, 00:23   #395
L'enfant_terrible
MiM team Forumaš i po'

L'enfant_terrible's Avatar

Registrovan: Aug 2008
L'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auru

Quote:
Da.., veličina je bitna.., kao i debljina... Isto tako bitan je i oblik.., kao i tehnika...

Potrebna veličina naravno zavisi i od tipa žena s kojom se stupa u intimne odnose...
Ja mislila na velicinu budjelara...
L'enfant_terrible is offline   Reply With Quote
Old 10-04-10, 00:28   #396
Batboy
Nice'n Clean

Batboy's Avatar

Misliš samo kada je muvanje u pitanju.., a ne i kada si u vezi...

Kada se jedan muškarac vrzma oko djevojke.., tada to privlači i druge muškarce... To im je ''jasan'' znak da je djevojka u ''igri''.., odn. da je zanimaju muškarci... To je manje više na podsvjesnom nivou...

Old 10-04-10, 00:29   #397
Batboy
Nice'n Clean

Batboy's Avatar

Quote:
Originally Posted by L'enfant_terrible View Post
Ja mislila na velicinu budjelara...
Bitna za zadovoljenje seksualnih potreba.., a ne materijalnih...

Old 10-04-10, 12:32   #398
tinky
ツ ♫ ツ♫ ツ

tinky's Avatar

Registrovan: Nov 2008
tinky has disabled reputation

kad ste poslednji put oprali svoje auto?
Old 10-04-10, 16:51   #399
Batboy
Nice'n Clean

Batboy's Avatar

Prije par dana...

Old 10-04-10, 17:20   #400
Snow_Lady
MiM team Expert

Snow_Lady's Avatar

Postoji li, ili je postojala zena, koju ste voljeli, izgubili, pozeljeli da je vratite, ali vam nije poslo za rukom! Dakle, postoji li zena koja vam je ostala nedostupna, neostvarena zelja i ceznja!?

Gorki

La Brijer

Reply

Tags
Žene pitaju, muškarci odgovaraju..., muškarci, odgovaraju, pitaju, Žene

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules