MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Zabava > Brbljaonica

Notices

Brbljaonica Za sve one koji imaju što pametnoga za reći, a ne znaju gdje bi to svrstali ;)

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 15-04-13, 15:47   #41
glo
MiM team Guru

Registrovan: Dec 2008
glo has disabled reputation

zašto ljudi ne vole ponedeljke? meni je nedelja blody sunday
glo is offline   Reply With Quote
Old 28-04-13, 17:03   #42
pehar
MiM team King / Queen

pehar's Avatar

Registrovan: Feb 2007
pehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelu

Kakva korist od emancipacije u Srbiji???Dzaba sve,kada uspesnu zenu ako je nicija odmah na sva zvona proglase svacijom!!!
pehar is offline   Reply With Quote
Old 05-05-13, 11:13   #43
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

DAN: Zet i šurak se posvađali zbog DPS-a?
By Portal24 on May 5, 2013
0
Pljevaljska policija podnijeće krivičnu prijavu protiv Ljubomira Vukovića (38) iz Pljevalja, zbog osnovane sumnje, da je počinio krivično djelo izazivanje opšte opasnosti i protiv Simeuna Rondovića (57) iz Pljevalja, zbog osnovane sumnje, da je počinio krivično djelo nedozvoljeno držanje oružja i eksplozivnih materija i krivično djelo laka tjelesna povreda.

Ovaj događaj desio se 3. maja 2013. godine oko 17,30 časova a kako Dan piše spekuliše se da netrpeljivost između njih dvojice traje već duži vremenski period, a sve je počelo zbog neslaganja i trvenja unutar pljevaljskog DPS-a, čiji su članovi Rondović i Vuković. Vuković i Rondović su inače, zet i šurak.

ajde, oči povadili, da bog da...
Old 04-06-13, 11:16   #44
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

ovakve budale
http://www.youtube.com/watch?v=8hueC0po6jM

Last edited by Zor_djevojka; 04-06-13 at 23:18..
Zor_djevojka is offline   Reply With Quote
Old 04-06-13, 18:46   #45
sizif
MiM team Forumaš i po'

Registrovan: Jul 2010
sizif ima famoznu aurusizif ima famoznu aurusizif ima famoznu aurusizif ima famoznu aurusizif ima famoznu auru

zasto djoka tako skace kad je u pitanju ...mace....
sizif is offline   Reply With Quote
Old 09-06-13, 13:36   #46
Naxy
MiM team Expert

Registrovan: Jun 2008
Naxy has disabled reputation

ljude sa potrebom da glume žrtve, da ih drugi sažaljevaju, da se samosažaljevaju.
Naxy is offline   Reply With Quote
Old 09-06-13, 14:12   #47
glo
MiM team Guru

bajkoljub sam
Old 15-07-13, 13:27   #48
Angelina75
otisla

Registrovan: Dec 2007
Angelina75 has disabled reputation

kako to da nemam glas pa da odem u pevaljke?!

Foul appearance hide fair reality!
Angelina75 is offline   Reply With Quote
Old 24-07-13, 20:09   #49
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Kako se preziva kraljevska porodica Engleske?
Old 24-07-13, 21:33   #50
glo
MiM team Guru

Therefore, Mountbatten-Windsor is the surname of all male, and unmarried female descendents of Prince Philip and Queen Elizabeth II including Charles, William and Harry.
Old 25-07-13, 11:00   #51
The cheljade
Bez piva ne biva!

The cheljade's Avatar

Registrovan: Mar 2009
The cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auru

Sinuse, kosinuse, tangese, kontangense ili kako se već piše... čemu to služi, a usput i ne radi i zašto sam dobila keca kad sam u srednjoj pitala profesorku koja je praktična primena tih čudesa (do tad sam peglala matematiku bez ikakvih problema)

Ima ljudi čiji je život trag vrelog železa u tle utisnut. Gde stupe, pod njima gori. Kad minu, dim spaljene zemlje dugo još vređa oči. Oni su kao zvezde čije rađanje vidimo milionima godina pošto su zgasle ali ga nikad ne čujemo. Smrt starog sunca izgleda kao rađanje novog; umiranje ovakvih ljudi uvek je rađanje novog i neizvesnog. Oni su bića Vatre. Vatra je njihov Element. Njihova priroda i sudbina.
B. Pekić
The cheljade is offline   Reply With Quote
Old 25-07-13, 15:30   #52
glo
MiM team Guru

da li je tangens primenljiv na krovu zimske kuće tipa /\ ili samo občne kuće?
Old 26-07-13, 00:16   #53
arwen
MiM team Expert

arwen's Avatar

Registrovan: Dec 2011
arwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjem

Slike Dada Djurica i zasto su one tako cijenjene.
Old 26-07-13, 00:32   #54
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

vidiš, ja se to isto pitam za Pikasa, Savu Šumanovića...
Old 26-07-13, 09:43   #55
Supernova
Fata_morgana

Supernova's Avatar

Registrovan: Jan 2008
Supernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tunelu

...zene koje po cijeli dan vise na fb-u, a kada coek dodje s posla, naruce kucnu dostavu pizze i onako svi famElijarno jedu iz kartonske kutije

U potrazi za smislom
Astrologija blog
Supernova is offline   Reply With Quote
Old 29-07-13, 16:28   #56
Naxy
MiM team Expert

Registrovan: Jun 2008
Naxy has disabled reputation

ljude bez smisla za humor.
Naxy is offline   Reply With Quote
Old 29-07-13, 19:51   #57
pehar
MiM team King / Queen

pehar's Avatar

Registrovan: Feb 2007
pehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelu

Ako mogu prostituke,narkomani,kriminalci,ubice, da vrckaju i setaju ulicama,a vala sto ne bi i homoseksualci?
pehar is offline   Reply With Quote
Old 30-07-13, 12:33   #58
arwen
MiM team Expert

arwen's Avatar

Registrovan: Dec 2011
arwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjem

Quote:
Originally Posted by Zor_djevojka View Post
vidiš, ja se to isto pitam za Pikasa, Savu Šumanovića...
Pikaso mi se bas i nije dopadao niti sam se trudila da mi se dopadne do ovogodisnje postavke nekih njegovih slika i crteza u Zagrebu.

Vjeruj,dozivljaj mi je bio potpuno drugaciji,posebno kod portreta zena koje je volio-Dore Mar i one sto je majka Palome Pikaso.

Ma,nevjerovatno nesto.

Umjetnicke slike zaista treba dozivjeti uzivo.

Sumanovic je meni skroz okej,a Dada,Urosa Toskovica i njima slicne umjetnike ti od sveg srca 'prepustam'.
Old 31-07-13, 22:53   #59
Perfekt
MiM team Forumaš

Perfekt's Avatar

Registrovan: Jun 2013
Perfekt ima famoznu auruPerfekt ima famoznu auruPerfekt ima famoznu auruPerfekt ima famoznu auruPerfekt ima famoznu auruPerfekt ima famoznu auruPerfekt ima famoznu auruPerfekt ima famoznu auruPerfekt ima famoznu auruPerfekt ima famoznu auru

Ljepotica i rugoba u vezi ili ružna ženska osoba i ljepotan. Doduše neki su i obrazovani. Ne mogu to da shvatim ali šta je tu je...
Perfekt is offline   Reply With Quote
Old 31-07-13, 22:55   #60
Tašana
MiM team Guru

Tašana's Avatar

Registrovan: Apr 2007
Tašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjem

Uplitanje u tudje zivote.

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules