MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Zabava > Brbljaonica

Notices

Brbljaonica Za sve one koji imaju što pametnoga za reći, a ne znaju gdje bi to svrstali ;)

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 05-12-12, 22:28   #1
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Registrovan: Mar 2008
Yosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čeka
Default Što ste davno shvatili?

Ne daj se, Ines.
Yosemite Sam is offline  
Reply With Quote
Old 05-12-12, 22:32   #2
Watchman
MiM team King / Queen

Watchman's Avatar

Registrovan: Jan 2010
Watchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čeka

nema brata dok ga ne rodi majka
Watchman is offline   Reply With Quote
Old 05-12-12, 22:36   #3
Lady of Rohan
MiM team King / Queen

Registrovan: Dec 2010
Lady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čeka

Da zivot cine lepi trenuci.
Ostalo se ne vazi.
Old 05-12-12, 22:36   #4
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Registrovan: Mar 2008
Yosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čeka

Pogrešno je čekat na druge da te mijenjaju.
Yosemite Sam is offline   Reply With Quote
Old 05-12-12, 22:48   #5
Lady of Rohan
MiM team King / Queen

Lady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čeka

Jedino sto stvarno imas je znanje, obrazovanje.
Imala sam veliku srecu sto sam ga imala.
Old 05-12-12, 22:50   #6
nisan
charlie

nisan's Avatar

Registrovan: Nov 2007
nisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu auru

da ću sačuvati djete u sebi koliko god budem mogla

nisan is offline   Reply With Quote
Old 05-12-12, 23:02   #7
Lady of Rohan
MiM team King / Queen

Da smisao nekog dogadjaja
mozes razumeti tek nakon dugog vremena.

Da je uzalud leciti druge ljude
lekovima koji tebi pomazu.
Svako je drugaciji.

Da nikoga nece promeniti prica o necemu.
Samo licno iskustvo, dozivljaj.

Da se tesko uci na tudjim greskama.

Da se najbolje nauci ono sto se dozivi i prozivi.
.................................................. ............

Tesko meni bez mene.

Da su svi pametni onda kada sve prodje
i kad se zlo vec dogodi.

Da je jedan od uslova da bi se buducnost dogodila
- njena nesaznatljivost.

p.s.
Super tema!

Last edited by Lady of Rohan; 05-12-12 at 23:28..
Lady of Rohan is offline   Reply With Quote
Old 06-12-12, 00:04   #8
Milly
Tu sam i kad nisam

Milly's Avatar

Registrovan: Jan 2007
Milly ima famoznu auruMilly ima famoznu auruMilly ima famoznu auruMilly ima famoznu auru

nema te kafe koja će me držat budnom kad mi se spava, a moram da radim.... uprkos tome, upravo jednu izazvah na megdan!
Old 06-12-12, 01:08   #9
dansy
...★

dansy's Avatar

Registrovan: Mar 2009
dansy ima famoznu aurudansy ima famoznu aurudansy ima famoznu aurudansy ima famoznu aurudansy ima famoznu aurudansy ima famoznu aurudansy ima famoznu aurudansy ima famoznu auru
Smile

siempre en mi corason...
dansy is offline   Reply With Quote
Old 06-12-12, 08:12   #10
Rakoon
jagnjeca brigada

Rakoon's Avatar

Registrovan: Oct 2007
Rakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjem

moj prihod nasi rashodi
Rakoon is offline   Reply With Quote
Old 06-12-12, 09:40   #11
tinky
ツ ♫ ツ♫ ツ

tinky's Avatar

Registrovan: Nov 2008
tinky has disabled reputation

da treba govoriti tiho i nositi psa sa sobom
Old 06-12-12, 09:43   #12
bloom
Moderator

bloom's Avatar

Registrovan: Aug 2008
bloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu auru

Nikad od mene slatke, razmazene, gospodjice-damice, a mogla sam da sam znala, htela i umela (sto veli svekrva)
Old 06-12-12, 09:46   #13
Demo
MiM team Guru

Demo's Avatar

Registrovan: Sep 2010
Demo has disabled reputation

Kad nešto ne krene naoposlom, nema toga ko će ga posle popraviti
Demo is offline   Reply With Quote
Old 06-12-12, 09:47   #14
bloom
Moderator

bloom's Avatar

Registrovan: Aug 2008
bloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by Demo View Post
Kad nešto ne krene naoposlom, nema toga ko će ga posle popraviti
"Sto se grbo rodi, vrijeme ne ispravi" , n'o da smo mi zdra'o
Old 06-12-12, 10:05   #15
Zhaan
MiM team Guru

Zhaan's Avatar

Registrovan: May 2012
Zhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čeka

"Dobrota je u ovom svijetu golo siroče", reče Andrić, a ja to davno shvatih i osjetih.
Zhaan is offline   Reply With Quote
Old 06-12-12, 10:09   #16
Lady of Rohan
MiM team King / Queen

Kad intuicija i razum nisu u saglasnosti,
kad srce prica jedno a razum drugo,
onda si u opasnosti.
Old 06-12-12, 15:12   #17
seka
..love..¸¸.•´Ż`♥ஐ

seka's Avatar

Registrovan: Jul 2007
seka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čeka

shvatila sam koliko je uzaludno traziti svoju srecu u drugim ljudima i koliko je teska borba kad se covjek uhvati u kostac sam sa sobom, ali ako se okruzis pozitivnim ljudima, ako radis stvari koje volis, ako naucis uzivati u malim stvarima, onda ces i nauciti zivjeti, bolje i kvalitetnije.. i tu ti niko ne moze pomoci, osim ti sam..
seka is offline   Reply With Quote
Old 06-12-12, 15:18   #18
seka
..love..¸¸.•´Ż`♥ஐ

seka's Avatar

Registrovan: Jul 2007
seka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čeka

"Odavno sam shvatila da ono što leži u meni čeka samo pravi trenutak da povede moj život onim smjerom za koji sam rođena.

Tražila sam se godinama, pronalazim se u sekundama. To su trenuci kad sastavljam kaleidoskop Života i srce mi zabljesne u vatri spoznaje.

Prepoznajem iskreno lice, čisto srce, blistavu dušu. Ljudi otkrivaju svoja unutarnja lica pokazujući mi te nagrđene maske, pokazujući mi laž umjesto istine, dajući mi zmiju podmuklosti i laži, umjesto mlade ptice Ljubavi.

I tako život mi prolazi ...polako.

Evo, i nova jesen dolazi, a ja u sebi slažem svoje vrijeme, zavirujem u svoje malo srce i puštam Bogu da me vodi meni namijenjenim putem."

Jadranka Varga: "Sjena duše"
seka is offline   Reply With Quote
Old 06-12-12, 15:52   #19
Liv
Carpe Diem

Liv's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Liv has disabled reputation

Boj ne bije svijetlo oruzje, vec boj bije srce u junaka.
Old 06-12-12, 16:00   #20
Naxy
MiM team Expert

Registrovan: Jun 2008
Naxy has disabled reputation

"koliko me je ko tražio, toliko me je i otkrio. koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. i dajem sve, tek kad ima ko - da sve i ponese"
Naxy is offline   Reply With Quote
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules