MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Automobilizam > Auto-moto sport

Notices

Rezultati ankete: Omiljeni auto-moto sport?
Formula 1 11 61.11%
Reli 2 11.11%
Moto GP 3 16.67%
NASCAR 0 0%
reli Pariz-Dakar 0 0%
24 casa Le Mana 1 5.56%
neki drugi 1 5.56%
Glasači: 18. You may not vote on this poll

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 16-06-08, 18:21   #1
Sharp
MiM team Expert

Sharp's Avatar

Registrovan: Jun 2008
Sharp has disabled reputation
Default Omiljeni auto-moto sport?

Bas me interesuje koji auto-moto sport najvise pratite i zasto? Ja licno najvise volim MotoGP jer te vozace smatram najvecim mastrorima, a trke su vise nego uzbudljive, mnogo preticanja, moze a pobijedi bilo ko...
Old 16-06-08, 18:25   #2
anon1
Super Moderator

anon1's Avatar

Registrovan: Sep 2006
anon1 has disabled reputation

Iskljucivo pratim F1, i to su rijetki trenutci koje provodim uz TV.

anon1 is offline   Reply With Quote
Old 16-06-08, 18:55   #3
TheTrooper
MiM team Početnik

TheTrooper's Avatar

Registrovan: Aug 2007
TheTrooper na dobrome putu

Logicno F1.

TheTrooper is offline   Reply With Quote
Old 16-06-08, 20:40   #4
MirIam
Put Your Lights On

MirIam's Avatar

Registrovan: Oct 2007
MirIam uskoro postaje slavan

Volim F1 i Moto GP. kad imam dobro društvo.

Last edited by MirIam; 17-06-08 at 07:05.. Reason: Zbog greškice
MirIam is offline   Reply With Quote
Old 16-06-08, 23:07   #5
Sharp
MiM team Expert

Sharp's Avatar

Pravicu ti ja drustvo, posto mi je to omiljeni auto-moto sport
Old 17-06-08, 06:54   #6
seka
..love..¸¸.•´Ż`♥ஐ

seka's Avatar

Registrovan: Jul 2007
seka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čeka

..F1
seka is offline   Reply With Quote
Old 17-06-08, 17:17   #7
Sharp
MiM team Expert

Sharp's Avatar

Fino mi vi odgovarate, ali bih bas volio da cujem zasto. Meni je F1 postala dosadna zadnjih par godina, jedino je zavrsnica prosle godine bila bas dobra. Trke su skroz monotone, nema preticanja, ili ih ima vrlo malo... Sa druge strane MotoGP je ekstra zanimljiv, bezbroj preticanja na svakoj trci, potpuno je nebitno ko ce uzeti pol poziciju, na stazi se svasta desava. Svake godine bljesne neko novo lice, pa je samim tim jos interesatnije.
Old 17-06-08, 19:32   #8
Batboy
Nice'n Clean

Batboy's Avatar

Registrovan: Aug 2007
Batboy uskoro postaje slavan

Do prije godinu i po'.., stalno sam gledao F1.., dok nisam shvatio da se sve svelo na startne pozicije.., i izmjene pozicija kroz box-ove

@Octavian.., sad ako gledam F1.., onda pogledam prvih par krugova i zadnjih par krugova i to je to... Siguran sam da znaš o čemu pričam...

Razmišljao sam da snimim jedan krug trke F1 u Monte Karlu.., i da od toga napravim screen saver pa nek mi se vrti na rač...

Duša od čovjeka, veličanstvena figura ljudska, gorostas duhovni, savršenstvo i kreacija Božja. Enciklopedija sam živa, nepresušni gejzir znanja, oplemenjujem ljude i prostor, sve što dotaknem raste do neslućenih visina...
Batboy is offline   Reply With Quote
Old 17-06-08, 23:45   #9
THE COON
Nobleman in exile

THE COON's Avatar

Registrovan: Mar 2007
THE COON uskoro postaje slavanTHE COON uskoro postaje slavan

Formula 1
Mada, obožavam i WRC.
Formula ipak zbog cijele atmosfere koja ide uz sve to. Čisti miris benzina i adrenalina, pogotovo što smo u prilici vidjeti direktne duele na stazi.
Old 18-06-08, 03:36   #10
Sharp
MiM team Expert

Sharp's Avatar

formula je izgubila mnogo sa ovim namjestaljkama, aferama... Sad su malo pojacali stvari sa ogranicenjima na razvoju bolida, da bi jos timova moglo da parira Ferariju i Meklarenu. Evo se BMW dobro priblizio, mislim da ce iduce sezone i Reno da odradi dobar posao, ipak je Alonso majstor za razvoj bolida. Ali nidje vise adrenalina nego na MotoGP (naravno, ko gleda to )
Old 19-06-08, 09:09   #11
Sharp
MiM team Expert

Sharp's Avatar

Quote:
Originally Posted by DYLAN DOG View Post
Formula 1
Mada, obožavam i WRC.
Formula ipak zbog cijele atmosfere koja ide uz sve to. Čisti miris benzina i adrenalina, pogotovo što smo u prilici vidjeti direktne duele na stazi.
Ja ne znam kako kod tebe, ja uopste ne osjecam benzin dok gledam prenos Koji TV imas?
Old 19-06-08, 12:23   #12
prijatelj-ja
MiM team Početnik

Registrovan: Apr 2007
prijatelj-ja has disabled reputation

Ja gledam F1, rijetko i Moto GP.
A kao razlog zasto gledam F1, mogao bih navesti jedino sto sam, evo bar 10-15 godina navucen na taj sport. Ne mogu bez F1.

E sad malo o tome sto se komentarise da je F1 postala dosadna, ...

Mislim da je za sve kriva FIA i njihova nova pravila. Imali su oni i dobrih stvari, tako od pogibije Sene do danas nije niko poginuo. Znaci uspjeli su da naprave bezbjednije bolide. Ali su zato pokvarili mnogo drugih stvari.

Da nijesu uveli pravilo da mora postojati samo jedan snabdijevac guma mislim da bi bilo ipak mnogo interesantnije. Ipak je ranijih godina bilo vise preticanja, vjerovatno zahvaljujuci tome. I niko nije mogao da pogodi bas strategiju drugog tima koji je bio na gumama drugog proizvodjaca.

Uz to treba reci i da je promjena proizvodjaca guma za Reno bila fatalna.

Da bi bilo vise preticanja, potrebno je da bude i vece razlika izmedju timova u toku trke. Ogranicenje u razvoju motora i ostatka bolida je smanjilo troskove, ali je zato i smanjilo razlike izmedju timova. Sad kad se zbog, recimo strategije, jedan vozac nadje iza losijeg bolida, on je brzi, ali ne dovoljno da ga obidje. I tako mrcvare cijelu trku.

A kad jos vidim trku u kojoj jedan vozac da sve od sebe, napravi veliku razliku u odnosu na druge bolide i onda udje safety car. Tada po sadasnjim pravilima ne smije se ulaziti u box dok je safety car na stazi. Uniste citav trud i ekipe i vozaca, pa tamo neka osrednja ekipa koja imala srece kod odredjivanja strategije moze i da pobijedi. Treba se sjetiti sto se desilo Kovalainenu u Australiji. Umjesto da zavrsi na podijumu nije uzeo ni bod. Bas glupo da cijela sezona zavisi od srece.

A i da Max Mosley ostane na na celu Fia-e poslije skandala

Mozda bi neko novo lice, svjeza krv, kreativan um nesto i promijenio. Od ove stare postave na celu sa Max-om bilo je vise glupih pravila nego dobrih.

Uz nesto drugacija pravila F1 bi opet bila atraktivniji sport i bar za mene omiljeni auto-moto sport, pa i sport uopste!!!! Definitivno
prijatelj-ja is offline   Reply With Quote
Old 20-06-08, 16:50   #13
pehar
MiM team King / Queen

pehar's Avatar

Registrovan: Feb 2007
pehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelu

Formula 1,sve mi deluje tako mocno
pehar is offline   Reply With Quote
Old 31-12-11, 19:06   #14
Bronx-PG
privatni detektiv

Bronx-PG's Avatar

Registrovan: Dec 2010
Bronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auru

Ma sve valja gledat

Quote:
Originally Posted by Bronx-PG
Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će Vas spustiti na svoj nivo, a onda pobijediti na iskustvo
Bronx-PG is offline   Reply With Quote
Old 31-12-11, 19:33   #15
laufer
MiM team King / Queen

laufer's Avatar

Registrovan: Aug 2008
laufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čeka

dvije motorne nakonja, pa polako uplaninu.
Old 31-12-11, 21:55   #16
Bronx-PG
privatni detektiv

Bronx-PG's Avatar

Registrovan: Dec 2010
Bronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by laufer View Post
dvije motorne nakonja, pa polako uplaninu.
da beremo drva

Quote:
Originally Posted by Bronx-PG
Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će Vas spustiti na svoj nivo, a onda pobijediti na iskustvo
Bronx-PG is offline   Reply With Quote
Old 19-12-12, 21:52   #17
Neko Drugi
MiM team Expert

Registrovan: Jul 2012
Neko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tunelu

f1,wrc tu i tamo,moto gp i ostalo slabo
Neko Drugi is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
automoto, omiljeni, sport

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules