MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Automobilizam > Auto-moto sport

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 08-09-08, 00:24   #81
wawy
MiM team Guru

Registrovan: Apr 2008
wawy nepoznate kvantitete u ovom trenu

ma da, sve je to tacno, osim sto je ono genijalno 'preticanje' hamiltonovo u duelu sa raikonenom pri kraju cisto presijecanje putanje raikonenu, sto je ovaj jedva izbjegao. cime se jos jednom potvrdjuje da je hamilton jedan zao, zao cojek...
Old 08-09-08, 00:29   #82
Obama
MiM team Forumaš

Obama's Avatar

Registrovan: Nov 2007
Obama nepoznate kvantitete u ovom trenu

o cemu pricas, pokusao da pretekne, da izbjegne sudar presao precicom, onda propustio kimija i onda ga opeglao. Koliko se samo to puta desilo i niko nije nikad kaznjen!!!

Fia je jedna fashisticka udruga, a i mozley je to najbolje docarao svojim nazi videom kada je pljaskao mlade djevojke po...

p.s. FIA je cijelog zivota bila za ferrari i tacka!!!
Obama is offline   Reply With Quote
Old 08-09-08, 00:37   #83
wawy
MiM team Guru

Quote:
Originally Posted by apple_mac View Post
o cemu pricas, pokusao da pretekne, da izbjegne sudar presao precicom, onda propustio kimija i onda ga opeglao. Koliko se samo to puta desilo i niko nije nikad kaznjen!!!

Fia je jedna fashisticka udruga, a i mozley je to najbolje docarao svojim nazi videom kada je pljaskao mlade djevojke po...

p.s. FIA je cijelog zivota bila za ferrari i tacka!!!
eto, bas o boldovanom pricam .
pogledaj snimak jos jednom, i samo je sreca i prisebnost raikonenova posluzila da se ne desi nista, a bilo je bukvalno za centimetar. u najgorem mogucem stilu npr shumaherovih najprljavijih poteza koje je ima cijele karijere.
a najgore mi je sto hamilton sve sa osmjehom proprati ka da je bogami kakvo humano djelo ucinio...
ma jos od kad mu je bilo namjesteno da bude ispred alonsa, da on ka tobos iskoci ka talenat, a on pristao na tu ulogu ne mogu ga smislit...
Old 08-09-08, 00:41   #84
zoxy
MiM team Guru

zoxy's Avatar

Registrovan: Sep 2006
zoxy has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by wawy View Post
ma da, sve je to tacno, osim sto je ono genijalno 'preticanje' hamiltonovo u duelu sa raikonenom pri kraju cisto presijecanje putanje raikonenu, sto je ovaj jedva izbjegao. cime se jos jednom potvrdjuje da je hamilton jedan zao, zao cojek...
Presjekao je sikanu da ne bi udario u Raikonena, po pravilu je pustio da ga ovaj prodje i zatim ga obisao. Prica da ga je prosao jer je skratio putanju je smijesna, pogotovu jer je morao da uspori da bi ga Raikonen koji je vec na ravnini dao po gasu obisao, pa tek onda da krene u ponovno preticanje, koje bi mu inace veoma tesko uspjelo da staza nije bila vec vlazna, a on je pobijedio na 4 od poslednjih 5 kisnih trka. Inace je zanimljivo da Ferari nije uopste ulozio zalbu i da su se cak oglasili saopstenjem u kojem to naglasavajum. Treba li napomenuti da na raznim forumima cak i mnogi od onih koji Hamiltona nimalo ne vole kao vozaca i uopste licnost, ne opravdavaju ovako nesto...
zoxy is offline   Reply With Quote
Old 08-09-08, 00:44   #85
Obama
MiM team Forumaš

Obama's Avatar

http://www.youtube.com/watch?v=vdy6qzI2-A4

p.s. Evo dokaz, ljudi zna se da mozley ne voli organski denisa i kraj, to je javna tajna,evo vam dokaza!!!
Old 08-09-08, 00:49   #86
Obama
MiM team Forumaš

Obama's Avatar

http://www.youtube.com/watch?v=TzKMyFCaZy0
Old 08-09-08, 00:55   #87
wawy
MiM team Guru

Quote:
Originally Posted by zoxy View Post
Presjekao je sikanu da ne bi udario u Raikonena, po pravilu je pustio da ga ovaj prodje i zatim ga obisao. Prica da ga je prosao jer je skratio putanju je smijesna, pogotovu jer je morao da uspori da bi ga Raikonen koji je vec na ravnini dao po gasu obisao, pa tek onda da krene u ponovno preticanje, koje bi mu inace veoma tesko uspjelo da staza nije bila vec vlazna, a on je pobijedio na 4 od poslednjih 5 kisnih trka. Inace je zanimljivo da Ferari nije uopste ulozio zalbu i da su se cak oglasili saopstenjem u kojem to naglasavajum. Treba li napomenuti da na raznim forumima cak i mnogi od onih koji Hamiltona nimalo ne vole kao vozaca i uopste licnost, ne opravdavaju ovako nesto...
@zoxy, opet kazem kao i apple_mac-u konkretno sam mislio na obilazenje poslje skracivanja putanje, koje je bilo katastrofalno. bukvalno je u sekundu raikonen izbjega katastrofu. a sto se izgleda nagleda shumaherovih voznji...
Old 08-09-08, 01:14   #88
zoxy
MiM team Guru

zoxy's Avatar

Mozemo mi do sjutra o tome ko je kakav vozac i sl., ali to nije problem u ovom slucaju wawy. Problem je sto formulu 1 vode neki ljudi koji diktiraju stvari na nacin koji njima odgovara, mijenjaju pravila shodno zahtjevima jednog tima... vidimo kako to izgleda u praksi. Dosta timova, medju kojima i velika vecina vodecih, je pokusalo zadnih godina da im se suprostavi prijetnjama vezanim sa istupanje iz postojeceg ili osnivanje novih takmicenja, ali nazalost nista od toga da su nesto bitnije uspjeli da izmijene... Interesantno je da Ferari nije bio nikada u tom drustvu.

Last edited by zoxy; 08-09-08 at 01:16..
Old 08-09-08, 09:53   #89
Obama
MiM team Forumaš

Obama's Avatar

kasnish seko :-)

p.s. mi vec o tome uveliko polemisemo
Old 08-09-08, 10:38   #90
prijatelj-ja
MiM team Početnik

Registrovan: Apr 2007
prijatelj-ja has disabled reputation

Ja sam tek jutros vidio da su Hamiltonu oduzeti bodovi. Bruka!

Pa u samu krivinu Kimi nije imao nikakvu prednost u odnosu na Luisa. Luis jeste presijekao shikanu, ali je i na pravcu prepustio Kimiju poziciju. Pa kakvu je onda prednost stekao????

Glupo je raspravljati o sportu koji postoji zbog samo jednog tima.
prijatelj-ja is offline   Reply With Quote
Old 08-09-08, 10:48   #91
Obama
MiM team Forumaš

Obama's Avatar

slazem se u potpunosti!!!
Old 09-09-08, 10:34   #92
prijatelj-ja
MiM team Početnik

Lauda kritikuje sudije

Priredio: Ivan Simic

Bivši vozač Ferarija i trostruki svetski šampion Niki Lauda, oštro je kritikovao odluku sudija da oduzmu Hamiltonu pobedu na VN Belgije.

Niki Lauda se tako pridružio mnogima koji su nezadovolji ovom odlukom. Najglasnija je britanska štampa, ali su mediji širom sveta šokirani.

"Ovo je najgore suđenje u istoriji F1," izjavio je Lauda. "Najrazvratnija presuda koju sam ikad video."

"Apsolutno je neprihvatljivo da tri funkcionera (sudije) utiču ovoliko na šampionat"

Bez obzira na široku podršku koju su dobili, to je mala uteha za Meklaren koji je podneo žalbu Međunarodnom apelacionom sudu FIA.

Ova odluka sudija je Hamiltona praktično koštala 6 poena, a njih ne bi mogao da vrati ni ako pobedi na naredne tri trke a Masa bude drugi.

Izvor:
http://www.f1-serbia.net/index.php?o...d=942&Itemid=1
Old 10-09-08, 13:41   #93
Sharp
MiM team Expert

Sharp's Avatar

Registrovan: Jun 2008
Sharp has disabled reputation

pih, F1 je postala presmijesna. Taman odgledamo dobru i zanimljivu trku, oni promijene rezultate. Evo zasto ne volim F1 i zasto je MotoGP zakon za ovo smece od takmicenja. Sad vidim da nije slucajno sto ga zovu "Najbrzi CIRKUS na svijetu". E pa ovo i jeste jedan veliki cirkus u kome se sve podredjuje jednom timu i nekolicini ljudi
Old 10-09-08, 13:58   #94
prijatelj-ja
MiM team Početnik

Quote:
Originally Posted by OCTAVIAN View Post
pih, F1 je postala presmijesna. Taman odgledamo dobru i zanimljivu trku, oni promijene rezultate. Evo zasto ne volim F1 i zasto je MotoGP zakon za ovo smece od takmicenja. Sad vidim da nije slucajno sto ga zovu "Najbrzi CIRKUS na svijetu". E pa ovo i jeste jedan veliki cirkus u kome se sve podredjuje jednom timu i nekolicini ljudi
Slozio bih se s tobom. F1 pratim sa uzivanjem i gotovo da ne mogu da ne odgledam trku. Medjutim, sad razmisljam da je vrijeme pratititi vise neke druge sportove. Bruka Velike Ngrade Belgije se produbljuje nakon zalbe Meklarena na kaznu Hamiltonu. Naime, u toku trke su priupitali sudije da li je preticanje Hamiltona bilo u redu. Ako nije, naredili bi mu da jos jednom propusti Kimija. Kontrolori trke su im dva puta rekli da je sve u redu, a poslije trke ih kaznili. Zaista, kakav komentar se moze dati poslije toga???

Pogledajte i sami:

http://www.f1-serbia.net/index.php?o...d=946&Itemid=1
Old 14-09-08, 14:36   #95
Nabuko
Računam diskonte!

Nabuko's Avatar

Registrovan: May 2007
Nabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auru

Fetel obrijao danas. Solidan motor, mnogo srece ali i odlicna voznja. Bravo!

Lumpenproletarijat, ta pasivna trulež najdonjih slojeva starog društva, biće delimično ubačen u pokret proleterskom revolucijom, ali će se po čitavom svom životnom položaju radije dati potkupiti za reakcionarna rovarenja.
Iz komunističkog manifesta.

Ne potcjenjujem ničije predispozicije za bavljenje politikom, ali treba znati da u društvima kao što je crnogorsko, harizmu često održava jedna pokorna struktura, koja brani njegovu harizmu zarad očuvanja sopstvenih interesa i želje da bude blizu vođe, predstavljajući sebe kao nezavisne posmatrače

Nevjerovatan je broj tzv. “nevladinih organizacija” u Crnoj Gori, bore se za prava tuljana, sibirskih tigrova, vjeverica, homoseksualaca, za čiste plaže, orlove i sokolove, trudnice, slijepce i osobe sa ravnim tabanima. To je znak da Crna Gora postaje moderna i civilizirana država ?
Nabuko is offline   Reply With Quote
Old 14-09-08, 18:25   #96
Sharp
MiM team Expert

Sharp's Avatar

Registrovan: Jun 2008
Sharp has disabled reputation

konacno jedna zanimljiva trka, mada nista nije gotovo dok sudije ne kazu tako Vetel odlicno vozio, ali su najbolji danas bili Kubica i Hamilton. Masa se popravio za 0 pozicija, a o Kimiju ne vrijedi trositi rijeci, nije mi bas jasno cime je zasluzio da u produze ugovor do 2010.
Old 03-11-08, 13:57   #97
zoxy
MiM team Guru

zoxy's Avatar

Bilo je juce napeto koliko moze biti, da je rezirano sve ne vjerujem da bi bilo toliko. Zalosno je sto ima onih koji ne prate pazljivo ni formulu ni same trke i onda lupaju u skladu sa tim kako je prosao njihov favorit, pa je tako juce pocela prica o pustanju Hamiltona od strane Gloka...ko je iole pazljivije pratio vidio je da je rizikovao sa gumama za suvo i zbog toga jedva odrzavao bolid na stazi, od mjesta preticanja koje je bilo maltene pred ciljem, on je zaostao 6 sekundi. Da ne pricam o njihovom odnosu posle prosle trke...
Hamilon je bio extra oprezan i to bas nije fino izgledalo na stazi, ali potpuno razumljivo zbog svega sto se desilo prosle godine, inace je tokom godine dokazao vise puta kakav je vozac u raznim uslovima, tako da je titula vise nego zasluzena.
Masa je vozio na najvisem novu cijelog vikenda i zasluzeno pobijedio. Svaka cast i na nacinu na koji je prihvatio poraz u borbi za titulu i nacinu na koji je odmah cestitao Hamiltonu. Ne moze se reci da nije dobar vozac, ali ukupno gledajuci mislim da je titula svakako otisla onome ko je vise zasluzio svojim voznjama. A kad smo kod voznji...Vettel ce prelaskom u neki mocni tim o judu zabaviti sve protivnike. Ako na suvom bude dobar kao sto je po kisi...eto materijala za novog sampiona.
Old 20-12-08, 07:55   #98
NSX
MiM team Forumaš i po'

Registrovan: Dec 2008
NSX uskoro postaje slavan

Strasno je dokazao kada ga je Vettel oprao sa za klasu losijim kolima na istim gumama i sa istom kolicinom goriva i to dok se ovaj direktno borio za titulu

Nego ajde nekoga jednostavno hoce u zivotu...
NSX is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
2008, sezona

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules