MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav > Ljubav i romantika

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 27-10-08, 01:57   #1
ItalijaN
MiM team Forumaš

ItalijaN's Avatar

Registrovan: Sep 2008
ItalijaN nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via ICQ to ItalijaN Send a message via MSN to ItalijaN Send a message via Skype™ to ItalijaN
Default Da li se plašite da iskažete osjećanja

tipa da zaplacete ili da uradite nesto ludo i totalno neocekivano
netso sto niko od vas nije ocekivao i nije verovao da mozete da uradite
tipa da kleknete na sred trga i zamolite devojku za oprostaj ako ste nesto zgresili ili bilo sta tako ludo

http://animalsaviors.org

ItalijaN is offline  
Reply With Quote
Old 27-10-08, 10:28   #2
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

ja uvijek bjezhim od toga, jer imam strahovitih problema u iskazivanju i pokazivanju emocija...samo rijetko ko da potrchi za mnom...
Old 27-10-08, 10:40   #3
Madagaskar
Strašnji sud

Madagaskar's Avatar

Registrovan: Apr 2008
Madagaskar uskoro postaje slavanMadagaskar uskoro postaje slavan

Teško.... mogu da vrištim, urlam, plačem u sebi ali hladno i dostojanstveno reagujem.
Madagaskar is offline   Reply With Quote
Old 08-11-08, 01:34   #4
mala_mu
MiM team Expert

mala_mu's Avatar

Registrovan: Jan 2007
mala_mu na dobrome putu
Send a message via MSN to mala_mu

Ne. Zdravije je ispoljiti emocije, nego kupiti u sebi. Zato uvijek reagujem, na bilo koji nacin. A sto se tice tih sitnih ljubavnih ludisto, ne znam, Ne vala nikad. Nije niko ni zasluzio... Do sad.
mala mu...uh to bice je toliko fino i umiljato moglo biti, ali mislim da je odbrambeni mehanizam uzeo maha kod nje ..tako je sva svatka , ali pravi mali fighter, sto se licno meni ne svidja...mazio bih je po citav dan ali bi mi ruke polomila ( da to tako predstavim)...

Last edited by mala_mu; 23-11-08 at 22:24..
mala_mu is offline   Reply With Quote
Old 10-12-08, 09:35   #5
nestasni_cipiripi
MiM team King / Queen

nestasni_cipiripi's Avatar

Registrovan: Feb 2008
nestasni_cipiripi uskoro postaje slavan
Send a message via MSN to nestasni_cipiripi Send a message via Yahoo to nestasni_cipiripi

tesko kleknem jer me kicma stegne,a da imam momenata imam
nestasni_cipiripi is offline   Reply With Quote
Old 10-12-08, 12:29   #6
nihil
MiM team Expert

nihil's Avatar

Registrovan: Sep 2008
nihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu auru
Send a message via Skype™ to nihil

Quote:
Originally Posted by ItalijaN View Post
tipa da kleknete na sred trga i zamolite devojku za oprostaj ako ste nesto zgresili ili bilo sta tako ludo
Iskazati osjećanja nije ludo, ali može biti i jeste glupo pokazati ih pred onima koji ne žele da ih razumiju, niti to mogu. Zaplakati pred i sa nekim u koga imate povjerenja i nemate tajni sasvim je ok, dobro i za vas i za onoga sa kim gradite bliskost, jer to doprinosi stvaranju bliskosti.
S druge strane, pokazati osjećanja pred nekim ko vas ne razumije, ne zeli razumjeti i ne može razumjeti je glupo i štetno za vas i sama osjećanja.
Napraviti nešto teatralno i ekscentrično zbog privlačenja pažnje drugih je više stvar proračunatosti a ne emocija, više je stvar društvenog života nego li privatnost i intimnost. Tražiti od nekoga sa kim trebamo biti intimni i povjerljivi oproštaj pred masom i publikom nije dominantno stvar emocija već interesa. Tu je u interes šta će drugi da misle i da vide, da kažu i da reaguju, a ne da li se oni koji su u vezi cijene, poštuju, razumiju, vole itd. Potpuno mi je neprimjereno da svoja osjećanja prema nekome pokazujem masi i publici, i da time dokazujem svoja osjećanja. Ona su naša intimna, privatna i lična stvar i takva trebaju da budu i ostanu. Ako to ne mogu da budu onda je sve stvar interesa a ne ljubavi.
Old 10-12-08, 15:02   #7
unreachable for injustice
Banned

Registrovan: Dec 2008
unreachable for injustice uskoro postaje slavan

Ne znam, do sad nisam bila u nekoj takvoj situaciji, pa stoga ni kako bih reagovala u datom momentu.
unreachable for injustice is offline   Reply With Quote
Old 10-12-08, 15:06   #8
MirIam
Put Your Lights On

MirIam's Avatar

Registrovan: Oct 2007
MirIam uskoro postaje slavan

Nemam problem s tim, ali pazim pred kim se otkrivam.
Old 10-12-08, 15:16   #9
lady abu bin crazy
MiM team Forumaš

lady abu bin crazy's Avatar

Registrovan: May 2008
lady abu bin crazy na dobrome putu

Ja sam po pitanju izjave ljubavi vrlo racionalna, samo na sigurno
Zaplakati jos teze,e sad ako su one krokodilske suze u pitanju no problem
mada ponekad iznenadim
lady abu bin crazy is offline   Reply With Quote
Old 10-12-08, 19:01   #10
draganna
MiM team Expert

draganna's Avatar

Registrovan: Oct 2008
draganna nepoznate kvantitete u ovom trenu

Quote:
Originally Posted by ItalijaN View Post

Pokazati osjećaje , govoriti o njima ... normalno je , poželjno i zdravo ponašanje . Svatko normalan shvatit će sasvim obićne riječi i iskreno ponašanje . Nije potrebno činiti ništa ludo tipa plakanja ili padanja na koljena . Takvo što , malčice mi je preteatralno ...
Old 10-12-08, 20:37   #11
ginger
MiM team Forumaš i po'

ginger's Avatar

Registrovan: May 2008
ginger na dobrome putu

dali uspijete dati na znanje osobi do koje vam je stalo svoje osjećaje?

Last edited by ginger; 10-12-08 at 20:42..
ginger is offline   Reply With Quote
Old 10-12-08, 20:53   #12
Batboy
Nice'n Clean

Batboy's Avatar

Registrovan: Aug 2007
Batboy uskoro postaje slavan

Quote:
Originally Posted by Miriam View Post
Nemam problem s tim, ali pazim pred kim se otkrivam.
Pa da.., mo'š misliti.., naiđe ti neki drug u kuću (tvoji ga puste...).., a ti spavaš... On te malo drmne.., a ti se o'ma otkriješ... Mo'š misliti šta će čo'ek pomisliti.., ili ne daj bože uraditi...

I ja isto pazim.., ali uglavnom zbog nekih drugih stvari.., pazim da ne nazebem...

Duša od čovjeka, veličanstvena figura ljudska, gorostas duhovni, savršenstvo i kreacija Božja. Enciklopedija sam živa, nepresušni gejzir znanja, oplemenjujem ljude i prostor, sve što dotaknem raste do neslućenih visina...
Batboy is offline   Reply With Quote
Old 10-12-08, 22:33   #13
MirIam
Put Your Lights On

MirIam's Avatar

MirIam uskoro postaje slavan

Quote:
Originally Posted by Batboy View Post
Pa da.., mo'š misliti.., naiđe ti neki drug u kuću (tvoji ga puste...).., a ti spavaš... On te malo drmne.., a ti se o'ma otkriješ... Mo'š misliti šta će čo'ek pomisliti.., ili ne daj bože uraditi...

I ja isto pazim.., ali uglavnom zbog nekih drugih stvari.., pazim da ne nazebem...
A ne, ja ne dozvoljavam da mi nepozvani ulaze u spavaću sobu. Otkrivam se samo pred onima koje sama odaberem, posle duge i ozbiljne analize.
Old 10-12-08, 22:40   #14
medijum
MiM team Forumaš

medijum's Avatar

Registrovan: Jan 2008
medijum nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via MSN to medijum Send a message via Skype™ to medijum

xmxm.......pa zavisi od situacije,mislim da ne umem bas ni da i skrivam sem kad to naumim da iskontrolisem......ne bih nikad pala na sred trga..jel, ne lici mi...al bih pala na onog sto to ucini..
medijum is offline   Reply With Quote
Old 11-12-08, 01:26   #15
pehar
MiM team King / Queen

pehar's Avatar

Registrovan: Feb 2007
pehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelu

Pokazujem svoja osecanja,i ne opterecujem se time da li je to glupo ili pametno.Zapravo svi mi kazu da se meni osecanja vide na licu i da to ne umem sakriti ni kada sam srecna a i kada sam tuzna.
pehar is offline   Reply With Quote
Old 11-12-08, 23:32   #16
Temis
MiM team Forumaš

Temis's Avatar

Temis ima famoznu auruTemis ima famoznu auruTemis ima famoznu auruTemis ima famoznu auruTemis ima famoznu auruTemis ima famoznu auruTemis ima famoznu auruTemis ima famoznu auru

Eh bilo nekad...Jednom sam samo na taj nacin voljela da mi je svaka ludost bila kao dobar dan,cinilo mi se da ako ne uradim ista sto sam u trenutku pozeljela da cu zaliti,i toliko je smijesnih situacija bilo,takodje i onih koje pamtim od njega...Sad kad se malo osvrnem unazad,sretna sam sto sam sve to radila kako jesam i da se opet rodim isto bih,jer to je vrijeme bilo najljepsi dio mog zivota koga pamtim...Danas kad pomislim na sve to nista mi ne izmami takav osmjeh,jer one ludosti koje sam bez straha cinila u to vrijeme tesko da ce iko vise u meni da probudi...Nekako bolno sazris...

http://i.imgur.com/f7EFogt.png
Temis is offline   Reply With Quote
Old 21-01-09, 16:43   #17
tucka
MiM team Početnik

Registrovan: Jan 2009
tucka na dobrome putu

Pa nikad mi nije bilo problem da iskazem i dokazem moja prava osecanja.. Pa makar i ispala budala, al ocekujem nesto slicno od partnera.. necu valjda ja da izigravam budala a on kao iskuliran tip..
Old 21-01-09, 16:57   #18
Ribica
MiM team Forumaš i po'

Ribica's Avatar

Registrovan: Jul 2007
Ribica na dobrome putu

Pravo pitanje za mene bi bilo : Da li umijete da sakrijete svoja osjecanja?

NE umijem. Imam problem da sam uvijek ubijedjena da ce to proci. A onda se sjetim one Dusanove recenice: <<Volite, to je lijepo. Ali nikada nemojte voleti nekoga toliko da on vas zbog toga ne voli>>

Any piece of clothing can be sexy with a quietly passionate woman inside it
Ribica is offline   Reply With Quote
Old 17-03-09, 14:06   #19
SOHO_
MiM team Početnik

Registrovan: Mar 2009
SOHO_ nepoznate kvantitete u ovom trenu

Nikada ne pokazujem svoje osjećaje! A zavidim ljudima koji ih umiju pokazati...
Posebno mi je slatko kada se nekome emocije ocrtavaju na licu...Nema nagađanja, pitanja: što li je mislio?...Sve ti je jasno iz jednog pogleda.

No, kako me je koštalo nepokazivanje emocija, tako sam se pomalo počela mijenjati...
Ali, ipak, nisam za neku teatralnost, mislim da se tako gubi vrijednost iskazanoga.
SOHO_ is offline   Reply With Quote
Old 17-03-09, 14:27   #20
FLoRyy
Banned

Registrovan: Mar 2008
FLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auru

Plasim se... Pokazujem ja emocije i ljubav i sve, ali ipak vise ne bih da idem do kraja...
A inace na mom licu se tacno vidi kako se osjecam... Mada, kako je krenulo, sto se tice nekih osoba, ipak cu morati malo da se promijenim prema njima, nista lose naravno, ali ignorisanje totalno... Mislim da ne zasluzujem da me svako ima za dobru drugaricu... Ipak ljudima koji ce nesto da zloupotrijebe, i koji ti nijesu pravi prijatelji nego oni dvolicni i sezonski, da to tako nazovem, ne treba dopusati da zavire u tvoje srce i dusu... Svaka ruzna istina boli, zato se treba ograditi... Treba se davati ljudima koji to u potpunosti zasluzuju, koji su vrijedni svega, a ove ostale, koliko je to moguce ignorisati, i udaljavati ih svog zivota...

Cuvajte svoja srca i uzivajte u sitnicama koje zivot cine...
FLoRyy is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
iskažete, osjećanja, plašite

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules