MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Muška zona

Notices

Muška zona Prostor za lovačke i slične priče :D

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 08-07-15, 08:48   #1381
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Registrovan: Feb 2007
Dekster has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by Calathea View Post

....a ja opet mislim, jebemmuoca, ako si momak mlad, sto ce reci tu do 45 godina u dupe....
Ovo mi se posebno sviđelo..

Kompleksi nas masakriraše!
Dekster is offline   Reply With Quote
Old 15-07-15, 15:15   #1382
nihil
MiM team Expert

nihil's Avatar

Registrovan: Sep 2008
nihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu auru
Send a message via Skype™ to nihil

Quote:
Momci, perete li kosu u frizerskom salonu? Mislim da samo dodjete da operete kosu, nikakva druga usluga?
Ne ja. Jedva da se i šišam kod frizera. Glavni razlog je čekanje i neprijatnost, a onda i kinta. Kući ne čekam, perem kad mi se pere, čime hoću i sl. A ni ne prija mi da mi neko nepoznat dira kosu, glavu, ... Nekad se osjećam ka da mi je glava kanta dok se šišam, samo je prebacaju, a nekad dodir je nekako ljigav, nije sofisticiran, fali nešto da bi prijalo. Primijenio sam desetine frizera i frizerki i samo se sjećam jedne. Šišala me dva puta i oba puta osjećaj je bio vrhunski, suptilno, gotovo erotski romantično, a da se to spolja na vidi. Čak je i priča bila takva, kao voda kad teče, prirodna... Ostalih ko zna koliko ni ne sjećam se... Inače, pranje kose/glave nije nebitna stvar. Ako se dobro izmasira, sa blagim šamponom i ne prevrućom vodom, osuši bez fena, a to je u ovo ljetnje vrijeme normalno djeluje relaksirajuće.
Old 15-07-15, 18:00   #1383
arwen
MiM team Expert

arwen's Avatar

Registrovan: Dec 2011
arwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjem

Ja se vise cudim zenama koje idu frizeru samo na pranje kose,a kamoli muskarcima...
Old 19-08-15, 23:09   #1384
teky
MiM team Expert

teky's Avatar

Registrovan: Apr 2010
teky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjem

prosto i jednostavno: Da li vas privlače žene koje su fiziki otprilike iste,slične ili se đevojke sa kojima ste bili u vezi fizički razlikuju?

Možda je glupo,ali u nekoj sam dilemi,pa da pitam i vas
Thanks for help

"...al' zumbuli su zumbuli,
a ruza je ruza
pa da na kraj sveta iznikne..."
teky is offline   Reply With Quote
Old 20-08-15, 05:25   #1385
glo
MiM team Guru

Registrovan: Dec 2008
glo has disabled reputation

mogao bih sad epski blabla... dužina veze... trag koji je exy ostavila..... svelo bi se na ne
glo is offline   Reply With Quote
Old 20-08-15, 05:28   #1386
bloom
Moderator

bloom's Avatar

Registrovan: Aug 2008
bloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu auru

Šta mislite zašto mi na ovom usranom iPad-u, sat žuri čitavih deset minuta i samim tim me nervira na zoru?
Old 20-08-15, 08:11   #1387
nihil
MiM team Expert

nihil's Avatar

Registrovan: Sep 2008
nihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu auru
Send a message via Skype™ to nihil

Quote:
Originally Posted by teky View Post
prosto i jednostavno: Da li vas privlače žene koje su fiziki otprilike iste,slične ili se đevojke sa kojima ste bili u vezi fizički razlikuju?
Oba fenomena, ali ne na istin način. Zaista stoji fizički izgled koji me privlači, a da ne znam zašto, već kao da postoji neka genetska predispozicija za to. No, takođe, ali na drugi način, ne čisto vizuelno i formom, već nekim unutrašnjim zračenjem mogu privuku me žene drugačijeg izgleda. Tada prepoznam neku prirodnost u tom izgledu, neku harmoniju, nježnost, harizmatičnost, nešto što plijeni pažnju na pozitivno privlačan način. Jednostavno osjetiš da ta osoba ima nešto posebno. ...
Paradoks je što uglavnom taj fenomen nedokučive privlačnosti ne odgovara stvarnom odnosu, pa malo šta ostane privlačno kada se osoba bolje upozna. Ali, bez obzira na to i dalje senzori zaigraju na samu pojavu koja privlači, iako znam da se ne nalazimo u stvarnosti. Čudno. Kao da je negdje u prošlosti postojala neka osoba takvog izgleda koja se svojim osobinama upisala u gene i dalje na taj način vrši uticaj, ali u suštini samo vizuelno ili osobinama, ali ne i praktičnim životom. Praktični život je nova priča.
Old 20-10-15, 19:31   #1388
glo
MiM team Guru

koliko godine ste imali kad ste se osetile dovoljno zrelim da ste poželele da vas neko ubere ili otrese?
Old 25-12-15, 08:36   #1389
Calathea
MiM team Expert

Calathea's Avatar

Registrovan: Jan 2007
Calathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjem

Off topic, ali da pojasnim ovu moju gornju, izgleda vjecitu, dilemu - opet ja prije neki dan u moj salon, kad momak pere kosu i jos on to nama objasni. Veli - tusiram se ujutru, pa ako se jos tusiram i uvece i operem kosu odracu kozu, tako da moram da operem kosu u salonu u cetiri popodne!

Slabo zensko celjade ne ugrabi ovu logiku, ali nema veze. Tjesi me sto pisca ni moj co`ek nije razumio.
Old 25-12-15, 14:47   #1390
glo
MiM team Guru

Quote:
Off topic, ali da pojasnim ovu moju gornju, izgleda vjecitu, dilemu - opet ja prije neki dan u moj salon, kad momak pere kosu i jos on to nama objasni. Veli - tusiram se ujutru, pa ako se jos tusiram i uvece i operem kosu odracu kozu, tako da moram da operem kosu u salonu u cetiri popodne!

Slabo zensko celjade ne ugrabi ovu logiku, ali nema veze. Tjesi me sto pisca ni moj co`ek nije razumio.
ljubomoran mu dečko, rek'o bih ti on sve
Old 28-06-19, 11:56   #1391
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

Kod muškaraca zvanih FIKUS, koji stalno sjede ili leže na isto mjesto, sa strateškom pozicijom u kući, stanu iz kojih komanduju, veoma je čudno kad vremenom krenu da obolijevaju od raznih bolesti, kičme posebno, a u životu ništa teže nijesu digli od kašike.
Kako to?!
Old 28-06-19, 14:04   #1392
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Registrovan: Feb 2007
Dekster has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by Zor_djevojka View Post
Kod muškaraca zvanih FIKUS, koji stalno sjede ili leže na isto mjesto, sa strateškom pozicijom u kući, stanu iz kojih komanduju, veoma je čudno kad vremenom krenu da obolijevaju od raznih bolesti, kičme posebno, a u životu ništa teže nijesu digli od kašike.
Kako to?!
Zbog kurcodrvice.

Kompleksi nas masakriraše!
Dekster is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
Žene pitaju, muškarci odgovaraju..., muškarci, odgovaraju, pitaju, Žene

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules