MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Zabava > Brbljaonica

Notices

Brbljaonica Za sve one koji imaju što pametnoga za reći, a ne znaju gdje bi to svrstali ;)

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 11-12-12, 12:54   #41
Zhaan
MiM team Guru

Zhaan's Avatar

Registrovan: May 2012
Zhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čeka

Da ništa nije tako kako izgleda...i ja svašta vidim.
Zhaan is offline   Reply With Quote
Old 11-12-12, 12:59   #42
seka
..love..¸¸.•´Ż`♥ஐ

seka's Avatar

Registrovan: Jul 2007
seka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čeka

Quote:
Originally Posted by Yello View Post
Svaki pokušaj prevaspitavanja muškarca osuđen je od samog starta na propast.
'bem ti muskarca koga zena moze prevaspitat' !!

kad vec moram da lajem
seka is offline   Reply With Quote
Old 11-12-12, 13:16   #43
Paramanand
Moderator

Registrovan: Jan 2008
Paramanand has disabled reputation

Da je ova Andrićeva misao "ubitačno" istinita:

Ima naručja na kojima se žena osjeća poput boginje kojoj nijedna žena na svijetu nije ravna... Takvog se naručja nijedna žena ne odriče lako.
Paramanand is offline   Reply With Quote
Old 11-12-12, 13:19   #44
Rakoon
jagnjeca brigada

Rakoon's Avatar

Registrovan: Oct 2007
Rakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjem

Quote:
Originally Posted by seka View Post
'bem ti muskarca koga zena moze prevaspitat' !!
pravo da ti recem, ovo je poradi mene idealna tema, s tim da bi upitnik isao na kraj boldovanog.
kad vec analizirate musko zenske odnose iz svih mogucih i nemoguch uglova, ajte i ovaj iz gornjeg rakursa, tj pticje perspektive.
Rakoon is offline   Reply With Quote
Old 11-12-12, 13:32   #45
seka
..love..¸¸.•´Ż`♥ஐ

seka's Avatar

Registrovan: Jul 2007
seka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čeka

pa postavi temu
seka is offline   Reply With Quote
Old 11-12-12, 13:33   #46
Rakoon
jagnjeca brigada

Rakoon's Avatar

Registrovan: Oct 2007
Rakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjem

pa nije moja recenica! ti je postavi
Rakoon is offline   Reply With Quote
Old 12-12-12, 01:06   #47
insomniaa
MiM team Guru

insomniaa's Avatar

Registrovan: Aug 2011
insomniaa briljantna budućnost ga čekainsomniaa briljantna budućnost ga čekainsomniaa briljantna budućnost ga čekainsomniaa briljantna budućnost ga čekainsomniaa briljantna budućnost ga čekainsomniaa briljantna budućnost ga čekainsomniaa briljantna budućnost ga čekainsomniaa briljantna budućnost ga čekainsomniaa briljantna budućnost ga čekainsomniaa briljantna budućnost ga čekainsomniaa briljantna budućnost ga čeka

- nesta para, nesta prijatelja

- u crkvu idu najgori ljudi

Old 12-12-12, 01:17   #48
Paramanand
Moderator

Ne igra se sudbina sa nama, nego mi sa njom. Mi je danas na praznom listu papira svojim činjenjem ispisujemo, a sjutra to napisano na pozornici života odigravamo. Marionete smo svojih misli i svojih djela!
Old 13-12-12, 02:13   #49
vruc krompir
MiM team King / Queen

vruc krompir's Avatar

Registrovan: Aug 2010
vruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čeka

Dann eben: "Du lieb Dich dann umso mehr."

Leo Baskalja
vruc krompir is offline   Reply With Quote
Old 18-12-12, 19:05   #50
Paramanand
Moderator

"Od sebe mnogo zahtijevaj, a malo od drugih – to je način da se sačuvaš ogorčenja". I ne samo ogorčenja, već mnogih razočarenja.
Old 18-12-12, 20:33   #51
Neko Drugi
MiM team Expert

Registrovan: Jul 2012
Neko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tunelu

nikad kraja kad sve krene naopako
Neko Drugi is offline   Reply With Quote
Old 18-12-12, 21:14   #52
vruc krompir
MiM team King / Queen

vruc krompir's Avatar

vruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čeka

Ne budi naivan. Tako se i desilo.

Leo Baskalja
Old 18-12-12, 22:22   #53
Liv
Carpe Diem

Liv's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Liv has disabled reputation

Divno je nemati plan, ali divno ga je i imati.
Old 19-12-12, 12:56   #54
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

čuvajte se leptira u stomaku... napadaju mozak.
Old 19-12-12, 13:09   #55
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Registrovan: Feb 2007
Dekster has disabled reputation

Da nema Orbita sa ukusom pršute.
Dekster is offline   Reply With Quote
Old 25-12-12, 11:36   #56
vruc krompir
MiM team King / Queen

vruc krompir's Avatar

Da se nikad ne treba emotivno uzrujavati. Samo sa pravom. Al ni tad "uzrujavati".

Leo Baskalja
Old 01-01-13, 13:09   #57
Glup
MiM team Početnik

Registrovan: Dec 2012
Glup nepoznate kvantitete u ovom trenu

"The only dick has a secure future"
Glup is offline   Reply With Quote
Old 01-01-13, 13:20   #58
Soul
Universe

Soul's Avatar

Registrovan: Sep 2006
Soul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auru
Send a message via MSN to Soul Send a message via Skype™ to Soul

Da se ne trebam nervirat, opterecivat, zanosit, sve shodno tome odbacit iz mog zivota ili se udaljit od onog sto mi to stvara, jer ne postizem nista time, samo stetim sebi.
Samo opusteno!
Old 01-01-13, 14:13   #59
Juj
MiM team Forumaš

Juj's Avatar

Registrovan: Sep 2011
Juj ima famoznu auruJuj ima famoznu auruJuj ima famoznu auruJuj ima famoznu auruJuj ima famoznu auru

Mnogo je pozvanih, ali malo izabranih.
Juj is offline   Reply With Quote
Old 02-01-13, 00:36   #60
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Registrovan: Mar 2008
Yosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čeka

Bolje džabe ležat, no džabe radit!
Yosemite Sam is offline   Reply With Quote
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules