MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Alternativa > Astrologija > Tradicionalna astrologija

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 05-06-10, 00:20   #21
ginger
MiM team Forumaš i po'

ginger's Avatar

Registrovan: May 2008
ginger na dobrome putu

da a šta ako je odgovor NE.
za koliki period je odgovor ne?

jer on je sad trenutno NE ali do pola godine će možda biti ZA

mene zanima dal se mijenja odgovor s vremenom i kada?
Old 05-06-10, 09:30   #22
Angelina75
otisla

Registrovan: Dec 2007
Angelina75 has disabled reputation

pa najbolje je da se za 6 meseci opet postavi pitanje isto ukoliko je horar pokazao da narednih meseci od toga nema nista

Foul appearance hide fair reality!
Angelina75 is offline   Reply With Quote
Old 05-06-10, 15:31   #23
The cheljade
Bez piva ne biva!

The cheljade's Avatar

Registrovan: Mar 2009
The cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by ginger View Post
da a šta ako je odgovor NE.
za koliki period je odgovor ne?
Dok se ne promeni situacija u nekom smislu.
Onda ponovo postaviš pitanje.

Ima ljudi čiji je život trag vrelog železa u tle utisnut. Gde stupe, pod njima gori. Kad minu, dim spaljene zemlje dugo još vređa oči. Oni su kao zvezde čije rađanje vidimo milionima godina pošto su zgasle ali ga nikad ne čujemo. Smrt starog sunca izgleda kao rađanje novog; umiranje ovakvih ljudi uvek je rađanje novog i neizvesnog. Oni su bića Vatre. Vatra je njihov Element. Njihova priroda i sudbina.
B. Pekić
The cheljade is offline   Reply With Quote
Old 05-06-10, 18:09   #24
ginger
MiM team Forumaš i po'

ginger's Avatar

Registrovan: May 2008
ginger na dobrome putu

pojasni to malo- promijeni situacija.
?
Old 05-06-10, 19:19   #25
The cheljade
Bez piva ne biva!

The cheljade's Avatar

The cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auru

Pa kad se promeni u bilo kom smislu.

Ima ljudi čiji je život trag vrelog železa u tle utisnut. Gde stupe, pod njima gori. Kad minu, dim spaljene zemlje dugo još vređa oči. Oni su kao zvezde čije rađanje vidimo milionima godina pošto su zgasle ali ga nikad ne čujemo. Smrt starog sunca izgleda kao rađanje novog; umiranje ovakvih ljudi uvek je rađanje novog i neizvesnog. Oni su bića Vatre. Vatra je njihov Element. Njihova priroda i sudbina.
B. Pekić
Old 06-06-10, 21:39   #26
fensi88
MiM team Početnik

fensi88's Avatar

Registrovan: Mar 2010
fensi88 nepoznate kvantitete u ovom trenu

Quote:
Ova neradikalnost je mogala da ukaze na to da se ne moze dobiti adekvatan odgovor, odnosno da se lako moze pogresiti...
Hvala. Do sada nisam obracala paznju na to.
fensi88 is offline   Reply With Quote
Old 03-09-10, 06:06   #27
fensi88
MiM team Početnik

fensi88's Avatar

Default Da li ce Partizan otici u naredni krug Lige Sampiona?

Da li ce Partizan otici u naredni krug Lige Sampiona?

Evo karte za datum i mesto i vreme kad sam postavila pitanje:

Posto sam fan Partizana, Partizan dobija vladara 1. kuce a to je Me rx i povrh toga combust!! Vrlo interesantna karta! Kada je vladar combust u svom znaku, kao u ovom slucaju, kazu da je to manje opasno! Su je u znaku u kome je Me egzaltiran, to nije lose, Su "voli" Merkur(videcete na kraju zasto je to vazno). Ali imamo drugi problem! Mesec je VOC, nema budicih aspekta izmedju Me rx i Sa, vladara 10 kuce, koja oznacava odlazak u naredni krug, tako da mislim da Partizan nema sanse da ode u naredni krug, ali mislim da i nece proci tako lose, jer vladar 4 kuce(kako ce se sve zavrsiti) je Su, a ono ga, kao sto smo videli voli, pa ocekujem da Partizan kao 3. u grupi ode u Ligu Evrope.
Volela bih da cujem vase komentare ove karte.
Old 03-09-10, 13:19   #28
The cheljade
Bez piva ne biva!

The cheljade's Avatar

Teško je naći odgovor kad je merkur retro...sačekaj da krene u redovan hod pa ponovi pitanje

B. Pekić
Old 20-10-10, 14:48   #29
fensi88
MiM team Početnik

fensi88's Avatar

Quote:
Originally Posted by fensi88 View Post
Da li ce Partizan otici u naredni krug Lige Sampiona?

Evo karte za datum i mesto i vreme kad sam postavila pitanje:

Posto sam fan Partizana, Partizan dobija vladara 1. kuce a to je Me rx i povrh toga combust!! Vrlo interesantna karta! Kada je vladar combust u svom znaku, kao u ovom slucaju, kazu da je to manje opasno! Su je u znaku u kome je Me egzaltiran, to nije lose, Su "voli" Merkur(videcete na kraju zasto je to vazno). Ali imamo drugi problem! Mesec je VOC, nema budicih aspekta izmedju Me rx i Sa, vladara 10 kuce, koja oznacava odlazak u naredni krug, tako da mislim da Partizan nema sanse da ode u naredni krug, ali mislim da i nece proci tako lose, jer vladar 4 kuce(kako ce se sve zavrsiti) je Su, a ono ga, kao sto smo videli voli, pa ocekujem da Partizan kao 3. u grupi ode u Ligu Evrope.
Volela bih da cujem vase komentare ove karte.
Partizan je za sada zadnji u grupi H buduci da je do sada izgubio sve odigrane utakmice. Partizan je tako prvu polovinu takmičenja po grupama zavrsio bez osvojenog boda, i za trece mesto koje vodi u Ligu Evrope bice mu potreban trijumf od tri gola razlike nad Bragom u Beogradu. Taj mec je na programu za dve nedelje.
Old 09-11-10, 09:23   #30
fensi88
MiM team Početnik

fensi88's Avatar

Quote:
Partizan je za sada zadnji u grupi H buduci da je do sada izgubio sve odigrane utakmice. Partizan je tako prvu polovinu takmičenja po grupama zavrsio bez osvojenog boda, i za trece mesto koje vodi u Ligu Evrope bice mu potreban trijumf od tri gola razlike nad Bragom u Beogradu. Taj mec je na programu za dve nedelje.
Partizan je izgubio i mec sa Bragom, tako, kao sto je karta rekla, Partizan nece proci u naredni krug Lige sampiona.
Old 08-08-11, 18:40   #31
fensi88
MiM team Početnik

fensi88's Avatar

Default Koliko dugo ce moja cerka ostati na sadasnjem(novom) poslu?

Cerka mi se skoro zaposlila i interesuje me koliko dugo ce ostati na ovom poslu. Inace do sada je cesto menjala posao, ali izgleda joj se u ovoj firmi bas svidja pa me interesuje da li ce to trajati nesto duze?
Evo karte:

Last edited by fensi88; 08-08-11 at 18:45..
Old 20-11-11, 03:28   #32
Igor_vv
MiM team Početnik

Registrovan: Jan 2010
Igor_vv na dobrome putu

Quote:
Cerka mi se skoro zaposlila i interesuje me koliko dugo ce ostati na ovom poslu. Inace do sada je cesto menjala posao, ali izgleda joj se u ovoj firmi bas svidja pa me interesuje da li ce to trajati nesto duze?
Evo karte:
Ja sam otvorio kartu 20.11.2011. u 03 23. u Kragujevcu
Ascedent se nalazi na 19. stepenu vage, Saturn u 1. kuci, Mesec vladar MC-a u 12. kuci 90 svoj dispozitor Merkur vladar 12,. kuce, ukazuje na veliko nezadovoljstvo poslom, zato što tamo vladaju razne mutne radnje, u kolektivu. Svako svakom smesta nesto uzas.Sama osoba koja joj je na neki nacin nadredjeni sklona je drukanju kod drugih pretpostavljenih ILI neko iz kolektiva druka nadredjenima. Njoj je mučan svaki odlazak na posao i želi da napusti, mada ne postojanje aspekta izmedju Mo i Ve ukazuje da ce jos neko vreme ostati na poslu. Postavi pitanje ponovo kad prodje lunacija
Igor_vv is offline   Reply With Quote
Old 29-12-11, 20:28   #33
fensi88
MiM team Početnik

fensi88's Avatar

Quote:
Originally Posted by Igor_vv View Post
Ja sam otvorio kartu 20.11.2011. u 03 23. u Kragujevcu
Ascedent se nalazi na 19. stepenu vage, Saturn u 1. kuci, Mesec vladar MC-a u 12. kuci 90 svoj dispozitor Merkur vladar 12,. kuce, ukazuje na veliko nezadovoljstvo poslom, zato što tamo vladaju razne mutne radnje, u kolektivu. Svako svakom smesta nesto uzas.Sama osoba koja joj je na neki nacin nadredjeni sklona je drukanju kod drugih pretpostavljenih ILI neko iz kolektiva druka nadredjenima. Njoj je mučan svaki odlazak na posao i želi da napusti, mada ne postojanje aspekta izmedju Mo i Ve ukazuje da ce jos neko vreme ostati na poslu. Postavi pitanje ponovo kad prodje lunacija
Hvala na odgovoru, ne znam zasto nisam dobila obavestenje da si odgovorio na moj post...gledala sam i ja tvoju kartu, ona je Sa u njenoj 9 kuci, radi programe za americke banke, njen posao je predstavljen Ma u Devici, Mesec i Mars nemaju aplikacioni aspekt a mesec takodje nema aspket sa dispozitorom tacke otkaza, pa posto odgovor vazi oko 6 meseci, mislim da nece biti promena makar do februara...
Old 24-01-12, 11:45   #34
fensi88
MiM team Početnik

fensi88's Avatar

Default Da li ce Kimi biti pobednik F1 2012?

Kad sam u novinama procitala da se Kimi vraca u F1, buduci da sam njegov fan, postavila sam pitanje: "Da li ce Kimi biti pobednik F1 2012?"(2.jan.2012 6:22pm Bgd)

Mislim da Kimi nema sanse. Buduci da sam njegov fan, on dobija vladara 1 kuce, Su u padajucoj kuci (jer je na manje od 5 stepeni od vrha 6 kuce) . Drugi vozaci, njegovi protivnici su predstavljeni vladarom 7 kuce, Sa u egzaltaciji u ugaonoj kuci. Sa je jaci i ako gledamo slucajna i osnovna dostojanstva a ima i aspekt sa Mesecom, pa mislim da Kimi nece biti prvak, vec neko drugi.
Old 18-03-12, 12:10   #35
fensi88
MiM team Početnik

fensi88's Avatar

Prvu trku ove sezone Kimi je zavrsio na 7.mestu.
Old 26-03-12, 10:10   #36
fensi88
MiM team Početnik

fensi88's Avatar

Drugu trku ove sezone (Malaysia) Kimi je zavrsio na 5. mestu.
Old 15-04-12, 12:22   #37
fensi88
MiM team Početnik

fensi88's Avatar

Kimi je trku za Veliku nagradu Kine zavrsio tak na 14 mestu!
Old 21-04-12, 10:12   #38
Superwoman
MiM team Forumaš i po'

Superwoman's Avatar

Registrovan: Mar 2007
Superwoman na dobrome putu

Meni je horarna zakon...ma u minut pogodi kada ce nesto da se desi...Ja to sama sebi gledam...
Old 22-04-12, 17:36   #39
fensi88
MiM team Početnik

fensi88's Avatar

Quote:
Kimi je trku za Veliku nagradu Kine zavrsio tak na 14 mestu!
Kimi je trku u Bahrain-u zavrsio na 2.mestu!
Old 02-05-12, 14:05   #40
kosmopolita
MiM team Početnik

Registrovan: Oct 2011
kosmopolita na dobrome putu

Kada će mi posao krenuti na bolje?
BG 1.5.2012g 15.05h

Tags
astrologija, horarna, pitanja, poslu

Opcije Teme
Način Prikaza