MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav

Notices

Ljubav Podsjeti me sto to bjese svaki dan ;)

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 26-02-15, 00:08   #41
nuit Vl
MiM team Forumaš

nuit Vl's Avatar

Registrovan: Dec 2010
nuit Vl uskoro postaje slavannuit Vl uskoro postaje slavannuit Vl uskoro postaje slavan

definitivno vise pate muskarci,skroz tacno,evo npr.ja,jednom kad me jedna djevojka ostavila,sigurno da sam bio vise povrijedjen nego ona i drzalo me to nekoliko sati,mogu mislit kako bi bilo da smo duze izlazili...
nuit Vl is offline   Reply With Quote
Old 26-02-15, 17:00   #42
Lady of Rohan
MiM team King / Queen

Registrovan: Dec 2010
Lady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čeka

Dobro da nisi merio patnju u minutima.

Ja se obicno tesim da ono sto je imalo rok trajanja nije bilo pravo.

To mislim i o prijateljima, sve nekako mislim da ce prava prijateljstva potrajati do groba.

Mnogi ljudi su mi govorili da su im najvece ljubavi kratko trajale ili ostale samo u nagovestajima, ali ja sam tip koji ljubav meri trajnoscu i osecanjem duznosti i pripadanja, mislim da sam takva bila i sa 16 godina, pa sam svoja prolazna zaljubljivanja odavno naucila da posmatram kao maglu i dim, nesto iluzorno i nebitno. I samim tim sto je takvo osecanje obicno krajnje subjektivno, jednostrano i neproverljivo - prosto varkom, lazima, samozavravanjem.

Imam teznju da ljubav bude obostrana i istog intenziteta, stavise, oduvek sam imala iluziju (i skoro sam sasvim sigurna da je iluzija) - da ono sto mi mislimo i osecamo o drugoj osobi, i ta osoba u osnovi oseca za nas.

Kad bi se pokazalo da nije tako - odlazila sam. Ali jedan deo mene je uvek mislio da se ta druga osoba zapravo uplasila svojih emocija prema meni, haha.

Njih dvojica-trojica, recimo...
E sad - mozda sam ja egoista pa mislim da mi osecanja ne mogu ostati neuzvracena, ali je onda pitanje zasto sam selektivna u svom egoizmu, pa to mislim samo za nekoliko osoba iz svoje proslosti.

Al dobro, to je sad najmanje bitno...

Uvek sam mislila da ono sto ti zaista pripada ne mozes nikada izgubiti.

Samim tim - cemu patnja?!

Verovatno cu i sa tom iluzijom ostariti.
Old 25-09-17, 22:30   #43
Annarose
MiM team Početnik

Registrovan: Jul 2014
Annarose uskoro postaje slavan

Nadam se da gad pati barem koliko i ja, ne mora više... i to će biti dovoljno...
Kad te psihopata, egocentrik, narcis... ostavi BEZ RIJEČI OBJAŠNJENJA nakon 17 godina veze, blokira ti sve poruke i pozive, što drugo željeti nego da crkne u najgorim mukama i ode ravno u pakao!!

Oprostite na ovim riječima, ali morala sam olakšat dušu!
Annarose is offline   Reply With Quote
Old 26-09-17, 07:36   #44
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Registrovan: Feb 2007
Dekster has disabled reputation

Ja sam bio ubijeđen da vas sa astrologije ništa ne može iznenaditi.

Kompleksi nas masakriraše!
Dekster is offline   Reply With Quote
Old 20-06-18, 20:18   #45
Karamazov
MiM team Početnik

Karamazov's Avatar

Registrovan: Jun 2018
Karamazov na dobrome putu

Pate oboje,zavisno koliko je emotivnog fokusa bilo sa jedne i druge strane...Mrznja,osvetoljubivost,kajanje,lijepa sjecanja -
sve je to "patnja"
Karamazov is offline   Reply With Quote
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules