MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Automobilizam

Notices

Automobilizam Za pasionirane ljubitelje cetvorotockasa

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 23-02-10, 18:41   #21
u prolazu
MiM team Forumaš i po'

u prolazu's Avatar

Registrovan: Feb 2009
u prolazu nepoznate kvantitete u ovom trenu

Quote:
Originally Posted by Bann'dito View Post
Ahahahahaha u prolazu - still watching you
Posted via Mobile Device
Sluzba nikad ne spava.
u prolazu is offline   Reply With Quote
Old 23-02-10, 23:58   #22
Milly
Tu sam i kad nisam

Milly's Avatar

Registrovan: Jan 2007
Milly ima famoznu auruMilly ima famoznu auruMilly ima famoznu auruMilly ima famoznu auru

to se zove patriotizam

dobra sam ..no i ja ću brzo dobiti jednog land rovera, pa ste ga ugasili

Sve je super, ali kad kiša pljušti (kao danas) pa kad kantica neće da upali, a još dobih napad migrene... šteta ako si propustio večerašnji spektakl -vrisku i šutiranje kola ... sutra ću vidjeti kolika je šteta

E da, nekoliko komšija su dobili od mene pismenu sarkastičnu zahvalnicu zakačenu za brisače zbog tog famoznog kosog parkiranja i blokiranja ostalih da prodju ..

ps. u prolazu, smijem li bušnut gume onom džipu sa pg cg registracijama ?
Old 24-02-10, 00:00   #23
Mr.High Endurance
The evil Bosnian communist

Mr.High Endurance's Avatar

Registrovan: Nov 2009
Mr.High Endurance uskoro postaje slavan

Kad neki debili ne mare kako se parkiraju necu ni ja.

Moj djed je bio u partizanima i branio ovu zemlju, nek to postuju
Old 24-02-10, 09:02   #24
u prolazu
MiM team Forumaš i po'

u prolazu's Avatar

Registrovan: Feb 2009
u prolazu nepoznate kvantitete u ovom trenu

Quote:
Originally Posted by Milly View Post
to se zove patriotizam

dobra sam ..no i ja ću brzo dobiti jednog land rovera, pa ste ga ugasili

Sve je super, ali kad kiša pljušti (kao danas) pa kad kantica neće da upali, a još dobih napad migrene... šteta ako si propustio večerašnji spektakl -vrisku i šutiranje kola ... sutra ću vidjeti kolika je šteta

E da, nekoliko komšija su dobili od mene pismenu sarkastičnu zahvalnicu zakačenu za brisače zbog tog famoznog kosog parkiranja i blokiranja ostalih da prodju ..

ps. u prolazu, smijem li bušnut gume onom džipu sa pg cg registracijama ?
http://www.youtube.com/watch#v=nnpUM...eature=related
u prolazu is offline   Reply With Quote
Old 22-03-10, 19:22   #25
Nabuko
Računam diskonte!

Nabuko's Avatar

Registrovan: May 2007
Nabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auru

Naplacujeli se dje parking po ulica u Pgd. Vidim obojano tureni brojevi potpuno sam

Lumpenproletarijat, ta pasivna trulež najdonjih slojeva starog društva, biće delimično ubačen u pokret proleterskom revolucijom, ali će se po čitavom svom životnom položaju radije dati potkupiti za reakcionarna rovarenja.
Iz komunističkog manifesta.

Ne potcjenjujem ničije predispozicije za bavljenje politikom, ali treba znati da u društvima kao što je crnogorsko, harizmu često održava jedna pokorna struktura, koja brani njegovu harizmu zarad očuvanja sopstvenih interesa i želje da bude blizu vođe, predstavljajući sebe kao nezavisne posmatrače

Nevjerovatan je broj tzv. “nevladinih organizacija” u Crnoj Gori, bore se za prava tuljana, sibirskih tigrova, vjeverica, homoseksualaca, za čiste plaže, orlove i sokolove, trudnice, slijepce i osobe sa ravnim tabanima. To je znak da Crna Gora postaje moderna i civilizirana država ?
Nabuko is offline   Reply With Quote
Old 22-03-10, 19:40   #26
mrgo
MiM team Expert

mrgo's Avatar

Registrovan: Jun 2007
mrgo ima famoznu aurumrgo ima famoznu aurumrgo ima famoznu aurumrgo ima famoznu aurumrgo ima famoznu aurumrgo ima famoznu auru

Djavo berzu i politiku izio

Izadji malo na vazduh
mrgo is offline   Reply With Quote
Old 22-03-10, 19:41   #27
Nabuko
Računam diskonte!

Nabuko's Avatar

Nabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auru

Ma do prije neki dan sam se parkirao u Vuka Karadzica pa su onda i tamo obojali a danas i brojeve turili a ne vidju nidje da se nesto naplacuje. I tako lijepo odem na ogradjeni parking i platim.

Lumpenproletarijat, ta pasivna trulež najdonjih slojeva starog društva, biće delimično ubačen u pokret proleterskom revolucijom, ali će se po čitavom svom životnom položaju radije dati potkupiti za reakcionarna rovarenja.

Ne potcjenjujem ničije predispozicije za bavljenje politikom, ali treba znati da u društvima kao što je crnogorsko, harizmu često održava jedna pokorna struktura, koja brani njegovu harizmu zarad očuvanja sopstvenih interesa i želje da bude blizu vođe, predstavljajući sebe kao nezavisne posmatrače

Nevjerovatan je broj tzv. “nevladinih organizacija” u Crnoj Gori, bore se za prava tuljana, sibirskih tigrova, vjeverica, homoseksualaca, za čiste plaže, orlove i sokolove, trudnice, slijepce i osobe sa ravnim tabanima. To je znak da Crna Gora postaje moderna i civilizirana država ?
Old 22-03-10, 19:52   #28
Čiko Vido
MiM team Forumaš i po'

Čiko Vido's Avatar

Registrovan: Nov 2008
Čiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjem

Imaš automat kraj svakog takvog parkinga, 50 centi je sat pa kad ubaciš brojSati x 50 centi i klikneš na zeleno dugme, odštampa ti račun koji treba da metneš pod šoferšajbnu da bi ga čiko iz komunalne vidio i sačuvao te od zlog pauka...
Old 22-03-10, 19:54   #29
Nabuko
Računam diskonte!

Nabuko's Avatar

Nisam vidio automat nidje.

Old 22-03-10, 19:57   #30
Čiko Vido
MiM team Forumaš i po'

Čiko Vido's Avatar

Čiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjem

Ima nekakav i u V. Karadžića i kod Stadiona. Veeeruj mi
Old 22-03-10, 20:06   #31
mrgo
MiM team Expert

mrgo's Avatar

Registrovan: Jun 2007
mrgo ima famoznu aurumrgo ima famoznu aurumrgo ima famoznu aurumrgo ima famoznu aurumrgo ima famoznu aurumrgo ima famoznu auru

A kod stadiona je bio i ciko,koji je objasnjavao kako se "klika"(a nije KLIKO)
Ili je samo zahebava
mrgo is offline   Reply With Quote
Old 22-03-10, 20:08   #32
Nabuko
Računam diskonte!

Nabuko's Avatar

Ja sam danas skontao da se nesto desava (u VK nije bilo brojeva sve do danas ili juce) pa sam se lijepo preskartao na onaj parking iza Beka.

Old 22-03-10, 20:08   #33
Čiko Vido
MiM team Forumaš i po'

Čiko Vido's Avatar

Mene taj isti prati kroz cijeli grad
Old 22-03-10, 22:17   #34
L'enfant_terrible
MiM team Forumaš i po'

L'enfant_terrible's Avatar

Registrovan: Aug 2008
L'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auru

ja pomislih da je tema o tehnikama parkiranja, jer ima jedno vjerovanje kod zena o muskarcima koji se dobro i iz prve parkiraju u rikverc paralelno...
L'enfant_terrible is offline   Reply With Quote
Old 22-03-10, 22:39   #35
Bonja the Zmaj
Defensor Pacis

Bonja the Zmaj's Avatar

Registrovan: Sep 2007
Bonja the Zmaj na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by L'enfant_terrible View Post
ja pomislih da je tema o tehnikama parkiranja, jer ima jedno vjerovanje kod zena o muskarcima koji se dobro i iz prve parkiraju u rikverc paralelno...
AJ kazi koje, pa cu ti ja otkriti i jedno musko vjerovanje o zenama koje nakon parkiranja redovno dizu rucnu
Bonja the Zmaj is offline   Reply With Quote
Old 26-10-10, 08:46   #36
Madagaskar
Strašnji sud

Madagaskar's Avatar

Registrovan: Apr 2008
Madagaskar uskoro postaje slavanMadagaskar uskoro postaje slavan

View My Video
Madagaskar is offline   Reply With Quote
Old 21-06-12, 11:27   #37
nihil
MiM team Expert

nihil's Avatar

Registrovan: Sep 2008
nihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu auru
Send a message via Skype™ to nihil

Problem je što ima sve više automobila, a parking prostor se sporo uvećava, pogotovo u najprometnijim djelovima grada. Ispred i oko zgrada nije napravljeno parking prostora ni koliko ima stanova, a sve je više stanova sa dvoje i više kola. ... Inače, uvijek parkiram tako da zauzmem jedno mjesto, mada mjesta često nisu označena, ali ne parkiram ukoso. U rikverc parkiram kad god mogu, tj. kada mi ta operacija ne oduzima previše vremena. ...
Old 21-06-12, 13:10   #38
Bronx-PG
privatni detektiv

Bronx-PG's Avatar

Registrovan: Dec 2010
Bronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auru

Evo kako se parkira jedan djecak http://www.youtube.com/watch?v=5lv77UU-790

A ovako to odrasli rade http://www.youtube.com/watch?v=2cQ4S...eature=related

Quote:
Originally Posted by Bronx-PG
Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će Vas spustiti na svoj nivo, a onda pobijediti na iskustvo
Bronx-PG is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
kako, parkirate

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules