MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Automobilizam

Notices

Automobilizam Za pasionirane ljubitelje cetvorotockasa

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 20-04-10, 21:11   #41
mrgo
MiM team Expert

mrgo's Avatar

Registrovan: Jun 2007
mrgo ima famoznu aurumrgo ima famoznu aurumrgo ima famoznu aurumrgo ima famoznu aurumrgo ima famoznu aurumrgo ima famoznu auru

Da li i dalje ne vezete li pojas???http://www.youtube.com/watch?v=e6Qhm...eature=related
mrgo is offline   Reply With Quote
Old 20-04-10, 21:14   #42
nisan
charlie

nisan's Avatar

Registrovan: Nov 2007
nisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu auru

gotovo uvjek se vezem u svojim kolima jer zvižde dok ne vežem pojas. vodeći se tom navikom,u jednom taxiju (sjela naprijed zbok klime i duže vožnje do aerodroma) ja vežem pojas, bijela majica, krenula na službeni put... kad ono, pojas nekorišten, sav crn od čeka-li-već... lijepo sam sredila majicu, pa na put

nisan is offline   Reply With Quote
Old 20-04-10, 23:06   #43
veselinka
MiM team Početnik

veselinka's Avatar

Registrovan: Nov 2009
veselinka na dobrome putu

Uvijek vezem pojas. to uradim prvo kada udjem u automobil
veselinka is offline   Reply With Quote
Old 21-04-10, 07:49   #44
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

oko usta ...
Old 21-04-10, 13:01   #45
buda
MiM team Guru

Registrovan: Dec 2009
buda has disabled reputation

uvijek se vežem, prva stvar kad sjednem u auto, makar i na kratke relacije. toliko sam se navikla na to, da mi fali ako nisam vezana, a da ne govorimo da mi se NE plaćaju kazne.
buda is offline   Reply With Quote
Old 25-07-10, 23:57   #46
andjela pizelli
Moderator

andjela pizelli's Avatar

Registrovan: Nov 2006
andjela pizelli has disabled reputation

ne,normalno
andjela pizelli is offline   Reply With Quote
Old 26-07-10, 00:02   #47
Montenigger
MiM team Forumaš i po'

Montenigger's Avatar

Registrovan: Jul 2010
Montenigger na dobrome putu

svima savjetujem da ga vezu, a ja prvi bash ne volim to da radim, i rijetko kad ga zavezem, a znam koliko stvarno koristi..
Old 27-02-12, 13:07   #48
Bronx-PG
privatni detektiv

Bronx-PG's Avatar

Registrovan: Dec 2010
Bronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auru

Naravno uvjek pojas

http://www.youtube.com/watch?v=CxGZn...eature=related

Quote:
Originally Posted by Bronx-PG
Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će Vas spustiti na svoj nivo, a onda pobijediti na iskustvo
Bronx-PG is offline   Reply With Quote
Old 27-02-12, 20:01   #49
arwen
MiM team Expert

arwen's Avatar

Registrovan: Dec 2011
arwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjem

Uvijek.
Old 27-02-12, 23:31   #50
Bronx-PG
privatni detektiv

Bronx-PG's Avatar

Registrovan: Dec 2010
Bronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auru

Vezi pojas LINK

Quote:
Originally Posted by Bronx-PG
Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će Vas spustiti na svoj nivo, a onda pobijediti na iskustvo
Bronx-PG is offline   Reply With Quote
Old 04-10-12, 12:51   #51
Snebivljiva Azdaja
MiM team Guru

Snebivljiva Azdaja's Avatar

Registrovan: Oct 2008
Snebivljiva Azdaja briljantna budućnost ga čekaSnebivljiva Azdaja briljantna budućnost ga čekaSnebivljiva Azdaja briljantna budućnost ga čekaSnebivljiva Azdaja briljantna budućnost ga čekaSnebivljiva Azdaja briljantna budućnost ga čekaSnebivljiva Azdaja briljantna budućnost ga čekaSnebivljiva Azdaja briljantna budućnost ga čekaSnebivljiva Azdaja briljantna budućnost ga čekaSnebivljiva Azdaja briljantna budućnost ga čekaSnebivljiva Azdaja briljantna budućnost ga čekaSnebivljiva Azdaja briljantna budućnost ga čeka

Od kad znam za sebe vežem pojas
Old 04-10-12, 12:59   #52
sneguljica
gleDna džekson

sneguljica's Avatar

Registrovan: Mar 2008
sneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu auru

kako sjednem u auto, prvo se vežem pa krećem na put....neka no sami đecu naučila, jako mi je milo zbog toga i voze vezani isključivo
Old 06-10-12, 22:11   #53
Jagodica Bobica
MiM team Početnik

Registrovan: Oct 2008
Jagodica Bobica uskoro postaje slavanJagodica Bobica uskoro postaje slavanJagodica Bobica uskoro postaje slavan

Vezujem
Jagodica Bobica is offline   Reply With Quote
Old 21-01-13, 11:48   #54
bloom
Moderator

bloom's Avatar

Registrovan: Aug 2008
bloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu auru

da .
Old 21-01-13, 12:13   #55
Soul
Universe

Soul's Avatar

Registrovan: Sep 2006
Soul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auru
Send a message via MSN to Soul Send a message via Skype™ to Soul

Nikad, je nedaj boze zavisno od udesa kad ide na mene, zelim da reagujem a ne da me pojas zadrzava.
Zamisli kamion ispred tebe i cijev mu ispadne i ide pravo na tebe, a pojas te drzi da se ne mozes trgnut i tako poslje vade cijev iz tebe, zahvaljujuci pojasu.
Vidis da ti auto bocno dolazi pravo na tebe, ti vezan ne mrdas, a ne vezan se zabacis, zalegnes na suvozacevo mjesto.
Old 21-01-13, 12:17   #56
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Yosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čeka

Sve statistike su u korist pojaseva, inace bi osiguravajuca drustva odavno izdejstvovala da se ne ugradjuju.
Posted via Mobile Device
Yosemite Sam is offline   Reply With Quote
Old 21-01-13, 12:34   #57
Soul
Universe

Soul's Avatar

Soul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auru

Pa sto onda ne ukinu airbag sa svih strana kad su pojasevi toliko efikasni?
Old 21-01-13, 12:42   #58
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Yosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čeka

Zato sto pojas nije idealan i dovoljan, kao sto ni a/b nijesu dovoljni sami za sebe. Air bagovi dodatno povisavaju bezbjednost. Bi li ti radje da iz nezgode izdjes samo sa modricama ili slomljenih kostiju?
Posted via Mobile Device
Yosemite Sam is offline   Reply With Quote
Old 21-01-13, 12:46   #59
seka
..love..¸¸.•´Ż`♥ஐ

seka's Avatar

Registrovan: Jul 2007
seka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čeka

kako sjednem u auto stavim pojas..ta mi je navika u novembru spasila zivot..
seka is offline   Reply With Quote
Old 21-01-13, 12:58   #60
Soul
Universe

Soul's Avatar

Quote:
Originally Posted by Yosemite Sam View Post
Zato sto pojas nije idealan i dovoljan, kao sto ni a/b nijesu dovoljni sami za sebe. Air bagovi dodatno povisavaju bezbjednost. Bi li ti radje da iz nezgode izdjes samo sa modricama ili slomljenih kostiju?
Posted via Mobile Device
Jednom sam sa opel suzom na zlatibor sletio sa puta na krov i da nije bilo otkinutog drveta zavrsio bi skroz dolje u uvalu. Bez pojasa i airbegova mi nista nije bilo jer sam odmah odreagovao. Imao sam srece ali kroz lokal je dosta i taj airbag, vec na auto put gdje se leti tu dobro dodje pojas.
Sve zavisi ne daj boze, sta te zadesi ali opet na vozacu je da odluci jer je njegov zivot, njegov problem!
Reply

Tags
pojas, vezete

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules