MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Automobilizam

Notices

Automobilizam Za pasionirane ljubitelje cetvorotockasa

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 11-04-13, 18:16   #21
Bann'dito
Matador

Bann'dito's Avatar

Registrovan: Aug 2007
Bann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjem

i da je keks korjen svega
Bann'dito is offline   Reply With Quote
Old 25-05-13, 20:17   #22
arwen
MiM team Expert

arwen's Avatar

Registrovan: Dec 2011
arwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjem

Ja sam se kao pjesak obezobrazila.

Stojim kraj obiljezenog prelaza bez semafora i krenem nogom namjerno da zaustavim kolonu i predjem ulicu.

Najdraze mi je kad 'zeznem' nekog koji misli da ce ugrabiti da prodje bez zaustavljanja,kad ono mora da stane da ja prodjem,he,he.
Old 08-12-14, 20:06   #23
Zoran
Na'vi

Zoran's Avatar

Registrovan: Jul 2006
Zoran has disabled reputation

Evo sad ce skoro dvije godine otkako sam otvorio ovu temu, i moram vam reci, situacija po ovom pitanju je sve gora i gora. Podgoricki pjesaci su sve bezobrazniji i bezobrazniji, ali to izgleda nema veze s pjesacima, nego sa kulturom. Ovdje je narod u principu bezobrazan, nekulturan i primitivan, i to pokazuju gdje god mogu. Tokom godine je bilo par udesa, koje su upravo pjesaci prouzrokovali bacajuci se pod auto, i time izazivajuci lancane sudare. Na pojedinim pjesackim, kao na onom kod Dalija, pjesaci gospodare drumom. Tu kola ne mogu proci, cak i ako se pjesak nalazi kod tehnickih fakulteta, jer se vec otud zaletio da predje ulicu. Drugi je odmah tik uz njega, kod Atlas Capital centra. Taman se vozac otrese ovih bezobraznih kod Dalija, i malo doda gas put Delte, ovamo se odjednom pojavljuju pjesaci koji u 99% slucajeva nogu pred nogu lagano telefoniraju i kucaju poruke. Kroz grad nije problem kad lagano prelaze ulicu, ali prema Delti kad pocnu iskakati na svakom pjesackom, a tu se bogami brze vozi nego kroz grad, postaje jako opasno. I sto je najgore, niko vise ne gleda lijevo, pa desno kad prelazi ulicu, nego skoro najcesce cak okrenu glavu ka drugoj strani. Nevjerovatno.

Mijenjam:
Poslovno-rekreativni komplex Golden Kej za 20.000 akcija JGPK!!!
Zoran is offline   Reply With Quote
Old 08-12-14, 20:39   #24
arwen
MiM team Expert

arwen's Avatar

arwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjem

A sto je sa bezobraznim vozacima koji telefoniraju dok voze,oduzimaju prvenstvo pjesacima na pjesackom?

Da ne govorim o onima koji kroz grad prebrzo voze?

Citajuci tebe Zorane,najbolje da pjesaci uopste i ne prelaze ulicu,osim ako mogu u troskoku.
Old 15-12-14, 10:42   #25
Bronx-PG
privatni detektiv

Bronx-PG's Avatar

Registrovan: Dec 2010
Bronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auru

Prije 2 dana usporavam (prvom na vrh gasa idem) da GUSKA od pjesaka predje i ona nista. Ja rekoh ne moras i ja prodjem. Nisam 300m presao kad passat za mnom 70€ nisam pjesaka pustio. Danas ista stvar prelazi ja stao i poato je prosla moj dio trake ja krenem. 50m posle zaustavlja i kaze drugi bi te kaznio jer nisi sacekao da se popne na trotoar al ja necu ovaj put. Rekoh mu ocu li sacekat drugi put da stigne kuci i da se raspakuje? Nasmija se i pusti me.

Pjesaci su generalno STOKA (izvinjavam se dragim zivotinjama sto ih vrijedjam poredjenjem sa ovim nesojima). Danas je bas tesko bit vozac jer padobranci od pjesaka izlijecu svuda kao da su Boga za muda ufatili i da su zasticena vrsta.

Quote:
Originally Posted by Bronx-PG
Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će Vas spustiti na svoj nivo, a onda pobijediti na iskustvo
Bronx-PG is offline   Reply With Quote
Old 15-12-14, 10:55   #26
Zoran
Na'vi

Zoran's Avatar

Quote:
Originally Posted by arwen View Post
A sto je sa bezobraznim vozacima koji telefoniraju dok voze,oduzimaju prvenstvo pjesacima na pjesackom?

Da ne govorim o onima koji kroz grad prebrzo voze?

Citajuci tebe Zorane,najbolje da pjesaci uopste i ne prelaze ulicu,osim ako mogu u troskoku.
Vozači su u poređenju s pješacima male mace. Naravno da ima onih koji divljaju po ulicama, ali i pored svega toga, današnji podgorički pješak će se baciti i pod takvo auto iako mu ide u susret brzinom od 120 km/h! Pa je li to normalno?! Shvatate li šta hoću da kažem?! Pješaci se ponašaju na pješačkom, kao da kola tuda ne prolaze!

Mijenjam:
Old 15-12-14, 10:59   #27
Zoran
Na'vi

Zoran's Avatar

I druga stvar, je li stvarno pješaci misle da kad se dofate pješačkog, da su uhvatili zeleni val do kuće, posla ili bilo kog odredišta?!

Mijenjam:
Old 19-12-14, 00:18   #28
Zoran
Na'vi

Zoran's Avatar

Rekoh ja da ce neko glavom platiti. Mada je ova zena stradala na pravdi Boga, ali nadam se da je OK. I korektna, pokupi se i ode bez pogovora.
http://www.vijesti.me/vijesti/podgor...prelazu-810604

P.S.
mozda bi ovo trebalo prebaciti u PDF Drustvo?

Mijenjam:
Old 19-12-14, 00:28   #29
arwen
MiM team Expert

arwen's Avatar

Bogami se na snimku lijepo vidi kako vozac uopste nije imao namjeru stati pjesakinji na obiljezenom pjesackom prelazu.

Na njenom mjestu,ja bih mu glavu razbila,a zenska samo mirno ode...
Old 19-12-14, 00:45   #30
Zoran
Na'vi

Zoran's Avatar

Quote:
Originally Posted by arwen View Post
Bogami se na snimku lijepo vidi kako vozac uopste nije imao namjeru stati pjesakinji na obiljezenom pjesackom prelazu.

Na njenom mjestu,ja bih mu glavu razbila,a zenska samo mirno ode...
Ne opravdavam vozaca, mozda se zamislio, lose procijenio, ali isto tako ni ona nije pratila njegovo kretanje. Kada je vidjela da ne usporava, trebala je ubrzati korak, a ne lagano popiti haubu. O tome ja svo vrijeme pricam! Nije pjesacki prelaz tampon zona, nego ulica kao i sve drugo. Vodite racuna, gledajte lijevo, pa desno, kao nekad, budite obazrivi, a u isto vrijeme i obzirni prema vozacima, jer nema svako istu reakciju, i situaciju. Kada prelazite ulicu, ukljucite mozak, kao i vozac, kao i svaki ucesnik u saobracaju, i razmotrite situaciju. Mozda vasim prelaskom izazovete sudar, lancani sudar, sopstveni udar, kao doticna na snimku, zato razmislite malo. NE MORATE PO SVAKU CIJENU NA PJESACKOM PRELAZU PRECI ULICU! Takvim nonsalantnim ponasanjem ugrozavate prvenstveno svoj, a i zivot drugih ucesnika u saobracaju!

Mijenjam:
Old 23-02-15, 22:34   #31
Bann'dito
Matador

Bann'dito's Avatar

Bann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjem

Jedina greska je odje sto ovaj nije popio tesku tuzbu i oduzimanje vozacke zanavijek i da se staje vise na put ovima biznismenima sto pricaju na tel i sexsmsviberuju dok voze.

Samo na Zapadu se ka pjesak osjetis ka neka svetinja, bilo da si na pjesackom ili van njega. Samo li primijeti namjeru za prelazak ulice, zaustavlja se na podosta metara ranije.
Osim u Holandiji, tamo si ka pjesak gradjanin drugog reda, vozaci treceg a biciklisti prvog.
Old 23-02-15, 22:40   #32
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Registrovan: Feb 2007
Dekster has disabled reputation

Ko nije okusio saobraćaj u Tirani,neka obavezno ode...

Kompleksi nas masakriraše!
Dekster is offline   Reply With Quote
Old 23-02-15, 22:43   #33
arwen
MiM team Expert

arwen's Avatar

Quote:
Originally Posted by Dekster View Post
Ko nije okusio saobraćaj u Tirani,neka obavezno ode...
A moze i do Skadra...
Old 23-04-15, 20:38   #34
Bronx-PG
privatni detektiv

Bronx-PG's Avatar

Bronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auru

Quote:
Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će Vas spustiti na svoj nivo, a onda pobijediti na iskustvo
Old 24-04-15, 12:47   #35
mrgo
MiM team Expert

mrgo's Avatar

Registrovan: Jun 2007
mrgo ima famoznu aurumrgo ima famoznu aurumrgo ima famoznu aurumrgo ima famoznu aurumrgo ima famoznu aurumrgo ima famoznu auru

Ceka zeleno da se "upali"
mrgo is offline   Reply With Quote
Old 28-04-15, 23:41   #36
Bronx-PG
privatni detektiv

Bronx-PG's Avatar

nije bitno dal si automobilista,
pjesak ili biciklista
Zelenom se zuri
ko ce krenut prvi?

Quote:
Old 03-05-15, 23:00   #37
Zoran
Na'vi

Zoran's Avatar

Cuh dobru foru. Kaze: Pjesaci u Podgorici prelaze na pjesackom prelazu, ka' da su kasko osigurani.

Mijenjam:
Old 04-05-15, 11:28   #38
Bann'dito
Matador

Bann'dito's Avatar

Pazi ovu foru:

Quote:
Podgorica: Preticao pa završio na trotoaru i udario pet pješaka, među kojima su i djeca

Boljević, koji se vozilom kretao iz pravca Atlas kapital centra, bulevarom prema Delta sitiju, kada je završio na trotoaru, zaustavio se tek stotinjak metara dalje

http://www.vijesti.me/vijesti/pretic...i-djeca-831650

A pazi jos bolju foru!:

Quote:
Pijan "renoom" pokosio pješake, pa pušten na slobodu

Očevici navode da su ljudi skakali u obližnje žbunje kako bi se spasili udara

http://www.vijesti.me/vijesti/pijan-...slobodu-831793

Poserem se ja na pjesake kad i dalje idu trotoarima! Zar ne znaju da je to parking za auta?! Ko hebe one trudnice, majke sa kolicima, nemocne i stare, i ostale, a maxe, da ih je sram i stid! Ada nije trotar za vozaca no da je sto blizi ulazu, kaficu, poslu..
Old 05-05-15, 00:17   #39
Zoran
Na'vi

Zoran's Avatar

E jbg, ja pricam o jednom, ti o drugom. Mislim da je moja prica edukativne prirode, jer ljudi jednostavno ne gledaju kad prelaze ulicu, samo li vide pjesacki, ili zeleno na pjesackom, bacaju se na ulicu. Ali, kako god. Uzivajte, dok vas neko ne pokupi.

Mijenjam:
Old 11-06-15, 22:41   #40
Neko Drugi
MiM team Expert

Registrovan: Jul 2012
Neko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tunelu

[IMG][/IMG][IMG]a href="http://tinypic.com?ref=sxm8sg"[/IMG]
Neko Drugi is offline   Reply With Quote
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules