MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Automobilizam

Notices

Automobilizam Za pasionirane ljubitelje cetvorotockasa

Rezultati ankete: Položili ste:
Nemam još vozačku dozvolu 0 0%
Iz prvog pokušaja 15 75.00%
Posle 2-5 pokušaja 4 20.00%
Posle više od 5 pokušaja 1 5.00%
Glasači: 20. You may not vote on this poll

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 10-01-13, 14:06   #41
Demo
MiM team Guru

Demo's Avatar

Registrovan: Sep 2010
Demo has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by Bronx-PG View Post
Mene je instruktor ostavljao samog na poligon (dok je on isao da pojede burek i popije kafu).

Tad sam naucio da koristim rucnu i parkiranje s rucnom
Uh, ne spominji mi ručnu, najgori dio obuke mi je definitivno bio kretanje pod ručnom na uzbrdici, nikako mi nije išlo, ne znam ko je bio očajniji, ja ili onaj što me učio: Kad sam to prošla na poligonu, instruktor mi je rekao da mogu smatrati da sam položila.

A instruktori svašta rade, bilo ih je što bi ostavili kandidata da dreždi bar po pola sata ispred kafane (đe on treba samo da vidi nekog na minut ), pa do onih što bi većinu časova potrošili na vozikanje kojiim bi obavljali svoje privatne poslove.
Demo is offline   Reply With Quote
Old 10-01-13, 14:23   #42
Zhaan
MiM team Guru

Zhaan's Avatar

Registrovan: May 2012
Zhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čeka

Tokom obuke, instrktor mi spremi iznenađenje...nešto što moram da vidim na poligonu.
Bila sam nestrpljiva da saznam o čemu se radi.
Kada smo stigli, upućuje me ne vozilo koje je na rampi. Žena koja je na obuci vrlo smjelo prilazi, penje se...staje...ponovo kreće i sigurno silazi sa rampe.
Gledam i ne vjerujem svojim očima...
Instruktor me pita, imam li bilo kakve osnove, ali bilo kakve , da uradim isto kao ona?
Uz osmijeh kažem - imam genetske, jer žena u tom vozilu je bila moja mama
Mama i ja smo bile na obuci u isto vrijeme...bilo je dosta smijeha toga dana
Zhaan is offline   Reply With Quote
Old 10-01-13, 14:32   #43
Bronx-PG
privatni detektiv

Bronx-PG's Avatar

Registrovan: Dec 2010
Bronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auru

Mene je najmilije bilo kad kiša pada on pije čaj a ja testiram ručnu i gume

Bjehu 2 djevojke u Yugo do mene njih takodje ostavio i ja ovamo pored njih, a one ne umiju ni da krenu. Ja da im pokažem neke kratke časove pa sam se malo vrtio oko njih

Sve je to lijepo bilo dok jednoh sunčanog dana nisam ostavio 2-3 metra tragove od potpisivanja. Tad nas je bilo 5-6 drugova a instruktor standrardno u kafanicu i htio da me izbaci sa polaganja (tj. onoga ko je to napravio) al drugovi nisu htjeli da pisnu tako da izio vuk magarca

Quote:
Originally Posted by Bronx-PG
Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će Vas spustiti na svoj nivo, a onda pobijediti na iskustvo
Bronx-PG is offline   Reply With Quote
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules