MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Automobilizam

Notices

Automobilizam Za pasionirane ljubitelje cetvorotockasa

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 20-12-12, 02:04   #1
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Registrovan: Mar 2008
Yosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čeka
Default Dodge Viper SRT 10

SRT Viper

Price: US$97,395 (SRT Viper), US$120,395 (SRT Viper GTS)
Engine: 8.4-litre V10
Power: 477kW at 6200rpm
Torque: 813Nm at 5000rpm
Transmission: 6-speed manual
Wheels/tyres: 18-inch, Pirelli P Zero 295/30 (front), 19-inch, Pirelli P Zero 355/30 (rear)
0-100km/h: 3.5 seconds (estimated)
Top speed: 331km/h

Yosemite Sam is offline  
Reply With Quote
Old 20-12-12, 15:47   #2
Neko Drugi
MiM team Expert

Registrovan: Jul 2012
Neko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tunelu

i ako je pod fiatom,ne osjeca se neki evropski uticaj,dok se po evropi primjrnjuje sve opsti downsizing motora kod njih i dalje vlada americki san.ne brinu puno o potrosnji i ekologiji,auto je super za razliku od proslog modela,enterijer im nije spartanski uradjen a eksterijer je slican proslom modelu,sto nije lose posto je prosli model i dalje lijep auto
Neko Drugi is offline   Reply With Quote
Old 20-12-12, 17:34   #3
Neko Drugi
MiM team Expert

Registrovan: Jul 2012
Neko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tunelu

Quote:
Originally Posted by Neko Drugi View Post
i ako je pod fiatom,ne osjeca se neki evropski uticaj,dok se po evropi primjrnjuje sve opsti downsizing motora kod njih i dalje vlada americki san.ne brinu puno o potrosnji i ekologiji,auto je super za razliku od proslog modela,enterijer im nije spartanski uradjen a eksterijer je slican proslom modelu,sto nije lose posto je prosli model i dalje lijep auto
[QUOTE=Neko Drugi;1270445]i ako je pod fiatom,ne osjeca se neki evropski uticaj,dok se po evropi primjrnjuje sve opsti downsizing motora kod njih i dalje vlada americki san.ne brinu puno o potrosnji i ekologiji,auto je za razliku od proslog modela manji potrosac benzina zbog fiatove multiair tehnologije,enterijer im nije spartanski uradjen a eksterijer je slican proslom modelu,sto nije lose posto je prosli model i dalje lijep auto
Neko Drugi is offline   Reply With Quote
Old 20-12-12, 23:51   #4
pehar
MiM team King / Queen

pehar's Avatar

Registrovan: Feb 2007
pehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelu

A Joco,jel ti imas ili bi voleo da imas ovaj auto?
pehar is offline   Reply With Quote
Old 21-12-12, 07:45   #5
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Yosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čeka

Što da ne, ionako sam dokon.
Yosemite Sam is offline   Reply With Quote
Old 21-12-12, 11:30   #6
pehar
MiM team King / Queen

pehar's Avatar

Registrovan: Feb 2007
pehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelu

Dobro Joco za koe cavuljis slova? Lepo te pitujem,mastas si od kola,ete svako si od nesto masta,a oni sto si imav golleeeeeemu rabotu,najvise si mastav.Od ovaj autic ne bi si nikad mastala da posedujem,em boja crvena-dreci,ona crno-mraci,za nase putinje neje,rupka do rupku,sam da iskrsis kola,jedino da pauk dodje da ga pokupi leti i odnesee pred carsijsku bastu,gde se svi zbiramo,i onda kao da se slikam pred nji,da porastem kaj friski kvasac i puffff,ajd upali kola ,rikverc,kuku lele,neje asfaltiran parking,upado u katakombu Pa koe to?Da se zveri narod i smeje Ama ic mi neje merak za takva kola,i mlogo niska,kicmu covek da si iskrsi Pa si godinama mastam da idem na Roland Garos,da vidim Tibet,da se obanjam u Cubu,a brn,brn,ne mi je u plan Ajd cao
pehar is offline   Reply With Quote
Old 21-12-12, 19:25   #7
laufer
MiM team King / Queen

laufer's Avatar

Registrovan: Aug 2008
laufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čeka

trkao sam se sa jednim, moj stari z28 za lt1 makinom i za pola sekunde sam ga usio na cetvrt milje. drugacije bi bilo da je neko ko unije da vozi, al ovaj dundo dok je krenuo pola je rezervoara potrosio umjesto, ljakse i izgubio je opklaqdu i platio veceru za drustvo.
slazem se da je enterijer primjetno popravljen, do sada je bio grozota jedna.
Old 22-12-12, 04:44   #8
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Lijep automobil, jedinstven.
Yosemite Sam is offline   Reply With Quote
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules