MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Automobilizam

Notices

Automobilizam Za pasionirane ljubitelje cetvorotockasa

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 05-09-12, 10:44   #1
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Registrovan: Mar 2008
Yosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čeka
Default Nova Fiesta

Evo nekoliko fotografija novog Forda Fieste, face-lift '12.

Yosemite Sam is offline  
Reply With Quote
Old 05-09-12, 10:46   #2
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Registrovan: Feb 2007
Dekster has disabled reputation

Neuspjeli pokušaj facelifta.
Dekster is offline   Reply With Quote
Old 05-09-12, 10:52   #3
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Yosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čeka

Neke sitnice su promijenili, ali još uvijek izgleda kao da je zasukala nogavice pa da gaca kroz lokvu. I dalje malecki doboši pozadi, izgleda nakaradno šnjima.
Yosemite Sam is offline   Reply With Quote
Old 05-09-12, 10:55   #4
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Ovo za nogavice ne primijetih,ali je taman tako.Ustvari,ođe ni brusilica trans ne pomaže-najbolje je da je daju na delete,pa da rade novu (aj to povrati,pa se opet vrati).
Old 05-09-12, 10:57   #5
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Ni Focus novi nije daleko odmaka.
Yosemite Sam is offline   Reply With Quote
Old 05-09-12, 11:27   #6
Neko Drugi
MiM team Expert

Registrovan: Jul 2012
Neko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tunelu

masku kao da su skinuli sa aston martina
Neko Drugi is offline   Reply With Quote
Old 05-09-12, 11:30   #7
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Ali više sa martina,no sa astona.Sve u svemu,ljepše se vozit taksijem,no u ovu nevjestu.
Old 05-09-12, 11:41   #8
Neko Drugi
MiM team Expert

Registrovan: Jul 2012
Neko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tunelu

svi modeli im prate "new edge" dizajn fokus,mondeo probaju da osvoje sva svjetska trzista sa jednim istim dizajnom
Neko Drugi is offline   Reply With Quote
Old 08-09-12, 20:20   #9
Supernova
Fata_morgana

Supernova's Avatar

Registrovan: Jan 2008
Supernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tunelu

A poklopac od rezervoara bi mog'o bit malo vise okrug'o

Baš se fino utegla...ko da je i silikone udarila, a ne samo fejs-lifting.

U potrazi za smislom
Astrologija blog
Supernova is offline   Reply With Quote
Old 09-09-12, 02:32   #10
Bann'dito
Matador

Bann'dito's Avatar

Registrovan: Aug 2007
Bann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjem

Ja rekoh pezo 307
i da je keks korjen svega
Bann'dito is offline   Reply With Quote
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules