MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Sport > Rukomet

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 10-06-15, 22:29   #41
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Registrovan: Feb 2007
Dekster has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by Sanuška View Post
treba sebi da zabranim gledanje utakmica reprtezentacije u bilo kojem sportu,previse emotivno dozivljavam i prezivljavam...
Osjećam da mi sve više pada libido za sportom (i još ponečim), je li do mene ili čega drugoga-nije mi jasno.
Old 10-06-15, 22:36   #42
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

Registrovan: Jul 2008
Sanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tunelu

au kako sam bila ljuta na tebe sto si me ostavio samu da odje skapavam sreca pa me proslo
Old 10-06-15, 22:43   #43
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Proće i tebe libido,ako ovako generalno nastavimo.
Najveća pobjeda (pored osvojenog boda) je što nijedan Srb nije pominjan u kontekstu vrba,bar mi se tako činjelo.
Old 10-06-15, 22:48   #44
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

Sanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tunelu

podji malo na blic pa citaj ,ada nagrdili smo ih
Old 14-06-15, 21:18   #45
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Častiše nas Danci i Bosanci...Kroz iglene uši prođosmo.Ali,prolasku se u zube ne gleda.
Old 01-11-15, 18:18   #46
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

Muška seniorska rukometna reprezentacija Crne Gore okupiće se sjutra u Podgorici i zvanično početi pripreme za nastup na Evropskom prvenstvu, koje je na programu od 15. do 31. januara 2016. godine u Poljskoj.

Crnogorski rukometaši će, tokom sedmodnevnih priprema u okviru EHF nedjelje, učestvovati na turniru u Umagu, od 6. do 8. novembra. Selektor Ljubomir Obradović ranije je objavio spisak igrača za EHF nedjelju. Obradović je pozvao 18 rukometaša. Na spisku su:

golmani - Radivoje Ristanović (Balingen/Njemačka), Rade Mijatović (Tatabanja/Mađarska) i Mile Mijušković (Maribor/Slovenija)

krila - Miloš Vujović (Tatabanja/Mađarska), Fahrudin Melić (Pari Sen Žermen/Franskuska, Mirko Radović (Valens/Francuska) i Mirko Majić (Zomimak/Makedonija)

bekovi - Vasko Ševaljević (Tuluz/Francuska), Vuko Borozan (Libek/Njemačka), Bogdan Petričević (Miluz/Francuska), Mirko Milašević (Dinamo Bukurešt/Rumunija), Božo Anđelić Cegled/Mađarska), Miloš Božović (Gorenje/Sslovenij), Vladan Lipovina (Veclar/Njemačka), Stefan Čavor (Curgi/Mađarska) i Branko Vujović (Kilce/Poljska),

pivoti - Vuk Lazović (Libek/Njemačka) i Nemanja Grbović (Cegled/Mađarska)

Na turniru će, osim crnogorske i selekcije domaćina, igrati još Makedonija.Turnir će 6. novembra otvoriti duel Makedonije i Hrvatske.Dan kasnije Crna Gora će igrati sa Makedonijom, dok je za 8. novembar zakazan duel sa Hrvatskom.
Old 17-01-18, 22:14   #47
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Registrovan: Mar 2006
Derek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čeka

Utisak mi je nakon ove tri utakmice na EP u Hrvatskoj pomijesan. Prvo nisam nista ocekivao. Pa smo prvu utakmicu deklasirani od Njemacke gdje nista nismo pokazali. Onda smo se pokazali u dobrom svijetlu protiv Makedonije i protiv Slovenije u prvom poluvremenu da bi nas na kraju utakmice Slovenci deklasirali. Mislim da nasi nece umjeti potrefiti svlacionicu.

Mogu slobodno reci da smo sami sebe dobili u mecevima protiv Makedonije i Slovenije.
Kad god je bilo kriticno i kad smo trebali da se primaknemo i ugrozimo im pobjedu mi smo gubili lopte ili su nam ispadale ili smo zicere promasivali

Stvarno protiv Makedonije su nam i sudije svirale iskljucenja svako malo i nije se moglo u tom zadrzati egal.

Sto se tice Slovenije na 4 razlike i igrac vise za nas mi se branimo i umjesto da im damo iz kontre gol jer nemaju golmana i smanjimo na 3 razlike oni nam sijeku loptu i povecavaju na 5 razlike. Tu smo pukli i do kraja se nismo oporavili vec je razlika rasla.
Na tri razlike bi im mozda malo i voda usla u usi a nama se povecalo samopouzdanje.

Generalno ekipi se vidi da fali samopouzdanje u kljucnim momentima ali nije ni cudo koliko ulazemo u muski rukomet i koliko imamo klubova.

Nije mi zao sto nismo dobili Sloveniju ali bi utisak bio daleko pozitivniji da smo izgubili 1 do 2 razlike kao protiv Makedonije i da smo ih drzali u neizvjesnosti do samog kraja
Kviz u sve 16 | BESPLATNO reklamiraj firmu
Derek_Trotter is offline   Reply With Quote
Old 18-01-18, 08:32   #48
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Slažem se sa svim, s tim što bi dodao da u reprezentaciji i oko nje ima slučajeva takvih da bi mogli TBOK lagano mogli da snime nastavak filma sa njima..Naročito onaj bivši selektor sa brkovima koji je bio hit na tajmautima, što neodoljivo podsjeća na Gaja.
Možemo da se nosimo sa crnim đavolom 40 minuta, a onda nastaje rasulo koje se teško može objasniti. Možda je u pitanju nedovoljna spremnost, a možda je problem u glavama.
A generalno najveći problem su ljudi oko reprezentacije zbog kojih nikad nismo sastavili najbolju ekipu, tako da eventualna metla počne da radi od njih. A ako ne počne, ovo ćemo gledati i dalje, pod uslovom da budemo uspijevali da se plasiramo na završnice.
Old 18-01-18, 12:06   #49
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Registrovan: Mar 2006
Derek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čeka

Jeste. Tako im malo fali da budu kalibra za medalju a oni padnu bez razloga. Slazem se da bi mozda i umor i kratka klupa to objasnili.

Nema dok ne rasciste probleme u upravi jer nemoguce da su se prosle godine onoliko zalili na njih igraci bez razloga.
Kviz u sve 16 | BESPLATNO reklamiraj firmu
Derek_Trotter is offline   Reply With Quote
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules