MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Sport > Fudbal

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 09-09-14, 09:27   #1
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

Registrovan: Jul 2008
Sanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tunelu
Default Drinčić napustio reprezentaciju

Dan uoči meča sa Moldavcima Nikola Drinčić, odlučio je da napusti nacionalni tim?

"Drinčić je na treningu opsovao i to je zasmetalo igraču. Napuštio je večeru, a onda mi je prišao Vučinić i to rekao. Međutim, vratio se nakon što sam ga pozvao. Nakon včere sam zakazao sastanak jer nijesam želio nervozu u ekipi. Savić mu je na sastanku rekao da nema smisla da ustaje sa večere i vraća se, a da se ne izvini. Rekao mu je da nije u redu da to radi jer je pozivan u reprezentaciju iako u jednom trenutku nije imao klub. On se nakon toga spakovao i napuštio pripreme", rekao je Brnović.
Old 09-09-14, 13:22   #2
laufer
MiM team King / Queen

laufer's Avatar

Registrovan: Aug 2008
laufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čeka

oklesu ti drincici nevaspitani da psuju tijekom treninga? a jada crna, ka djeca, pa taki i nijesu za reprezentaciju, pobijedilisu i bez njega, nekmuje srecan siroki put.
cus opsovao tijekom treninga (il trijeninga, kako godj), pa da lije normalan? ma da on nije tajno navijao protiv reprezentacije, a javno se kao trenirao da igra, a u tijeku utaknice da da autogol i sebi i drugima?
nasa nacionalna patologija je jedinstvena u istoriji i geografiji, a Boga mi i u poznavanju prirode i drustva, ovakija budala da se skupi na jedno mjesto nikad bilo nije ni po kvantietu, ni po kvalitetu budalastina koje sami sebi cinimo.
Old 09-09-14, 18:39   #3
nuit Vl
MiM team Forumaš

nuit Vl's Avatar

Registrovan: Dec 2010
nuit Vl uskoro postaje slavannuit Vl uskoro postaje slavannuit Vl uskoro postaje slavan

njemu se nije igralo,a evo je bilo super i bez njega...
nuit Vl is offline   Reply With Quote
Old 10-09-14, 07:44   #4
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

Registrovan: Jul 2008
Sanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tunelu

komentar Brana Milacica :

’’Drinčića kao fudbalera apsolutno poštujem. Sve ono što je on pružio za ovu reprezentaciju. On je bio jedan od ključnih igrača ove reprezentacije, uvijek je davao sve od sebe, i to se ne može zaboraviti. Ali, gest da napušti reprezentaciju dan prije utakmice je krajnje nekorektan. Nekorektno je prema onim navijačima koji su ga podržavali dok je bio povrijeđen. Nikada se nije desilo na stadionu da se ne pomene njegovo ime. Ljudi su ga cijenili, ali je on ovim potezom pokazao da ne cijeni ono što su drugi radili. Po meni, nekulturan, bezobrazan i odvratan čin. Nemam riječi opravdanja za takav čin. Kako je došlo do toga? Time neka se bave ljudi u Savezu koji su zaduženi za to’’, kazao je ''ser'' Brano a onda i posebno naglasio:
’’Neko ko voli svoju zemlju, pred takvu utakmicu, i da mu nos otkinu, igrao bi. Meni oba uha da otkinu izašao bih na teren, za svoju zemlju, za svoju državu.’’

ledzend..

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules