MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Sport > Fudbal

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 27-02-13, 14:00   #1
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

Registrovan: Jul 2008
Sanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tunelu
Default “El Klasiko“-“više od igre“

Sudar divova, duel titana, vjeciti derbi, utakmica na zivot i smrt, bitka za cast, Katalonija vs.Kastilja , samo su neki od epiteta koji opisuju sudar Barselone i Real Madrida , popularni "El Clásico".
Sinosnji "El Klasiko", koji je pripao Realu u Barseloni, izazvao je brojne komentare na drustvenim mrezama, bombasticni naslovi, etc...Ocekujem i na ovoj temi pojedini da izduse..
Old 27-02-13, 16:47   #2
Shooter
MiM team Forumaš

Shooter's Avatar

Registrovan: Dec 2011
Shooter has disabled reputation

Ne znam zasto,ali mislim da si sa ovom zadnjom recenicom ciljala na mene. Ako ipak nisi,ne zamjeri.. Ja zbilja ne izdusujem niti ima razloga za tako necim,posebno ne na forumima. Iskreno,nesto i nisam mnogo bio zainteresovan ko ce pobijedit. Igrom slucaja nisam bio u mogucnosti da sinoc gledam utakmicu uzivo ali sam danas pogledao snimak. Drago mi je zbog tebe jer ako sam dobro procitao trebala si da gledas utakmicu sa tribina,sto je stvarno odlicno. Elem,ako te zanima moje vidjenje utakmice,nemam sto da dodam na ono sto sam rekao za Barsu protiv Milana. Pobijedio je bolji. Zasluzeno. Ono sto sam rekao protiv Milana da ne znaju da igraju drugacije osim dodavanja do besvijesti se ponovilo opet. Drugi gol Reala je mnogo toga objasnio. I da,Iniesta je jos jednom pokazao da je najbolji igrac koga Barselona ima.
Old 27-02-13, 17:53   #3
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Registrovan: Mar 2006
Derek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čeka

@Sanuša

Jesi li bila na derbiju?
Kviz u sve 16 | BESPLATNO reklamiraj firmu
Derek_Trotter is offline   Reply With Quote
Old 27-02-13, 18:02   #4
Rakoon
jagnjeca brigada

Rakoon's Avatar

Registrovan: Oct 2007
Rakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjem

pravda je spora, al dostizna
Rakoon is offline   Reply With Quote
Old 27-02-13, 18:19   #5
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

Sanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tunelu

Quote:
Originally Posted by Derek_Trotter View Post
@Sanuša

Jesi li bila na derbiju?
otisao mi je brat.... bez mene,bijem bitku koja je mnogo vaznija od el klasika...na zalost...

Last edited by Sanuška; 27-02-13 at 18:32..
Sanuška is offline   Reply With Quote
Old 27-02-13, 18:24   #6
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

Quote:
Originally Posted by Shooter View Post
Ne znam zasto,ali mislim da si sa ovom zadnjom recenicom ciljala na mene. Ako ipak nisi,ne zamjeri.. Ja zbilja ne izdusujem niti ima razloga za tako necim,posebno ne na forumima. Iskreno,nesto i nisam mnogo bio zainteresovan ko ce pobijedit. Igrom slucaja nisam bio u mogucnosti da sinoc gledam utakmicu uzivo ali sam danas pogledao snimak. Drago mi je zbog tebe jer ako sam dobro procitao trebala si da gledas utakmicu sa tribina,sto je stvarno odlicno. Elem,ako te zanima moje vidjenje utakmice,nemam sto da dodam na ono sto sam rekao za Barsu protiv Milana. Pobijedio je bolji. Zasluzeno. Ono sto sam rekao protiv Milana da ne znaju da igraju drugacije osim dodavanja do besvijesti se ponovilo opet. Drugi gol Reala je mnogo toga objasnio. I da,Iniesta je jos jednom pokazao da je najbolji igrac koga Barselona ima.
ada na tebe sam i mislila...izmedju ostalih...
Old 27-02-13, 18:40   #7
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

Koja je muka te se ceka Barsa da izgubi?
Old 27-02-13, 21:02   #8
Djudja
The Dude

Djudja's Avatar

Registrovan: May 2007
Djudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auru

Đavo će ga znat što se dešava. Očigledno je da nešto ne štima - vjerovatno se poklopilo nekoliko stvari odjednom. Sigurno da ima veze s trenerom - ne može baš bit tolika slučajnost da se sve ovo dešava u odsustvu prvog trenera (samo mi padaju na pamet oni koji su pričali da njima trener, tada Pep, i ne treba koliko dobro igraju). Bez ikakve ideje, bez pravog napada - užas. Naćerani da centriraju na one ćevape naprijed - katastrofa.

Realu svaka čast. Portugalci sigurno ulaze u konkurenciju za najsimpatičniju evropsku naciju - treba stvarno bit gad pa ne uživat u predstavama Pepea, Murinja i ekipe.

Doduše, ničija nije do zore gorela - prije ili kasnije se svaka igra pročita i nađe način za pariranje. Mada, ja mislim da još uvijek nije došlo vrijeme da se otpisuje Barselona. Viđećemo kako će prolazit reprezentacija Španije sa ovim malo jačim ekipama, pošto i oni igraju na sličan način. Kad oni počnu da gube u seriji - tada je kraj ovog sistema.
Djudja is offline   Reply With Quote
Old 27-02-13, 21:31   #9
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Registrovan: Feb 2007
Dekster has disabled reputation

Ne štima od kad nema kvalitetnih novih igrača,a postojeći se ispraznili.Teljo,Sančez i Alba nisu na nivou koji iziskuje igranje u Barseloni,a Vilja i Fabregas igraju u grču jer se od njih traži da se stalno dokazuju.Ćavi,Iniesta i Mesi su se malo ispraznili.

I kad je Ronaldinjo posustajao,stasavao je Mesi,sa ostalima.Sad im treba dva kvalitetna igrača i biće opet dobra Barsa.
Što se Pepa tiče ostajem pri onome da nije nikakvi trener,samo je bio u pravo vrijeme na pravo mjesto.A mislim i da je u pravo vrijeme pošao,odmorio i došao u klub đe će mu kockice opet biti sklopljene.
Dekster is offline   Reply With Quote
Old 28-02-13, 15:52   #10
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

Quote:
Originally Posted by Djudja View Post
Đavo će ga znat što se dešava. Očigledno je da nešto ne štima - vjerovatno se poklopilo nekoliko stvari odjednom. Sigurno da ima veze s trenerom - ne može baš bit tolika slučajnost da se sve ovo dešava u odsustvu prvog trenera (samo mi padaju na pamet oni koji su pričali da njima trener, tada Pep, i ne treba koliko dobro igraju). Bez ikakve ideje, bez pravog napada - užas. Naćerani da centriraju na one ćevape naprijed - katastrofa.

Realu svaka čast. Portugalci sigurno ulaze u konkurenciju za najsimpatičniju evropsku naciju - treba stvarno bit gad pa ne uživat u predstavama Pepea, Murinja i ekipe.

Doduše, ničija nije do zore gorela - prije ili kasnije se svaka igra pročita i nađe način za pariranje. Mada, ja mislim da još uvijek nije došlo vrijeme da se otpisuje Barselona. Viđećemo kako će prolazit reprezentacija Španije sa ovim malo jačim ekipama, pošto i oni igraju na sličan način. Kad oni počnu da gube u seriji - tada je kraj ovog sistema.

Frančesk Vilanova i Bajo (42) kao igrač bio je član mlade generacije iz koje su ponikli neki od heroja Krojfove Barselone - Karles Buskets, Giljerme Amor, Albert Ferer, Serđi Lopes...

Dok su oni vezali četiri titule kao članovi seniorske postave, on je od 1990. do 2002. igrao u manjim klubovima, uz samo 26 utakmica u Primeri.
Od početka Gvardioline igračke karijere bio je njegov asistent, najprije u odličnoj generaciji Barselone B, a zatim i četiri godine u najboljem timu, sa kojim je osvojio 13 trofeja.

Šef stručnog štaba katalonskog tima je u decembru prošle godine operisao tumor na tiroidnoj žlezdi, pa ga tokom naredna dva mjeseca očekuju terapije koje će biti obavljene u Njujorku,pa će Lionel Mesi i ostatak društva morati da se snađu bez šefa do kraja marta.

Kada je u pitanju Roura, on nema mnogo iskustva u samostalnom vodjenju ekipa. U dosadasnjoj karijeri radio je samo u japanskoj Jokohami i spanskom nizeligasu Hospitaletu.

Novi "El Klasiko" je ovaj put u prvenstvu, u Madridu u subotu od 16 casova.

vise izvora...

pozz od gada...

Last edited by Sanuška; 28-02-13 at 16:12..
Sanuška is offline   Reply With Quote
Old 28-02-13, 15:55   #11
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

A sta kaze Brano

Ne može pomoćnik pomoćnika da vodi Barselonu
Old 28-02-13, 20:53   #12
Bann'dito
Matador

Bann'dito's Avatar

Registrovan: Aug 2007
Bann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjem

aooooooo ahahahaha

"Real želi da se finale Kupa odigra u Barseloni"
i da je keks korjen svega
Bann'dito is offline   Reply With Quote
Old 28-02-13, 21:35   #13
Shooter
MiM team Forumaš

Shooter's Avatar

Quote:
Originally Posted by Sanuška View Post
Ako ovo pricitaju ovi iz Barse garant ce mu dat posao..
Old 01-03-13, 12:37   #14
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

Quote:
Originally Posted by Bann'dito View Post
aooooooo ahahahaha

"Real želi da se finale Kupa odigra u Barseloni"

Proslogodisnje finale Kupa izmedju Barselone i Atletik Bilbaoa odigrano je u Madridu, ali na "Visente Kalderonu". Barselona je tada trazila da se igra na "Santijago Bernabeuu" ali Real to nije dozvolio.Mism svejedno je pehar podignut u sred Madrida
Old 01-03-13, 13:06   #15
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

Novo poglavlje vjecite bitke je zakazano za subotu popodne, nekako simbolicki satnica odgovara znacaju meca. Naravno nema nebitnog duela ogorcenih rivala, ali tabela se nece mijenjati, ma kako duel na "Bernabeu" bude zavrsio.Barsa zeli osvetu bez obzira sto ishod nece promjeniti nista.
Jos naravno nema zvanicnih sastava,u Barseloni nema Cavija, povrijedjen je, nece igrati ni Pujol sto bi znacilo da Maskerano pocinje u stoperskom tandemu. Takodje, igrace David Vilja od pocetka, a Roura ce povuci Inijestu u vezni red, a Fabregasa koji je bio ocajan u utorak ostaviti na klupi.
Murinjo ce promijeniti dio odbrane, pocece Pepe umjesto Varana i Marselo na lijevom beku.
Odmorice Alonsa i Kediru, Di Marija ima kartone, sansu bi trebalo da dobiju Modric, Esijen i Kaljehon. Kristijano ce poceti, u napadu Benzema igra umesto Iguaina.
Old 02-03-13, 11:46   #16
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

Novi El klasiko danas u 16 časova: Real bi da gurne Barsu u još veću krizu

Fudbaler madridskog Reala, Brazilac Kaka rekao je da bi predstojeći El klasiko mogao da bude jedna od retkih prilika da se nametne treneru Žozeu Murinju.
Portugalski stručnjak najavio je da će na prvenstvenom derbiju odmoriti startere za revanš meč osmine finala Lige šampiona protiv Mančester Junajteda.

"Trener još nije rekao ko će igrati. Odlučiće u subotu, ali ako budem u timu, biće to odlična prilika za mene da se dokažem. U stanju sam da i dalje doprinesem ekipi", rekao je Kaka na konferenciji za medije.Madriđani u mnogo boljem raspoloženju dočekuju meč sa najvećim rivalom, iako Katalonci imaju 16 bodova više na tabeli. Real je u utorak pobedio Barselonu sa 3:1 na Kamp Nou i plasirao se u finale Kupa kralja.

"Ta utakmica donela nam je puno samopouzdanja. Moramo da smanjimo njihovu prednost na 13 bodova, motivisani smo da dobijemo novi meč i gurnemo ih u krizu", naveo je Kaka.
Old 02-03-13, 11:52   #17
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

Mesi: "Barsa nije za luzere"

Četvorostruki osvajač „Zlatne lopte“ istakao da je razočaran zbog poraza protiv Milana i Reala, ali veruje da će se ekipa vrlo brzo vratiti na stari, dobro poznati, pobjednički kolosjek.
Leo Mesi je dosta kritikovan poslednjih dana zbog blijedih partija protiv „Rosonera“ u Ligi šampiona i Real Madrida u „Kupu kralja“.
Ipak, Argentinac je ubeđen da će kriza rezultata veoma brzo biti prevaziđena.
„Niko nije navikao da budemo u podređenom položaju, pa zato mediji proglašavaju vanredno stanje.
Eto i nama se desilo da naiđe loš momenat, ali ja verujem da ćemo se uzdići. Verujem u ekipu i svoje saigrače, mi smo sjajan kolektiv u kome nema luzera.“ rekao je Mesi.
Old 02-03-13, 14:26   #18
Shooter
MiM team Forumaš

Shooter's Avatar

ko prenosi zna li se? Na arenu koliko vidim nema..? Ako ima neko neki dobar stream neka postavi..
Old 02-03-13, 14:32   #19
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

ako imas sport klub,oni prenose...a ako nemas evo link http://www.ronaldo7.net/live/livestream/livestream.html
Old 02-03-13, 14:35   #20
Shooter
MiM team Forumaš

Shooter's Avatar

Hvala sreco :* Treba li kakav program da skidam da bi gledao ili moze ovako?

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules