MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Sport > Fudbal

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 27-04-14, 00:23   #81
Terrestrial
MiM team Forumaš i po'

Terrestrial's Avatar

Registrovan: Jul 2010
Terrestrial ima famoznu auruTerrestrial ima famoznu auruTerrestrial ima famoznu auruTerrestrial ima famoznu auru

Ovo što je Partizan istrpeo danas i što trpi celog proleca, to je ravno filmu bekstvo za pobedu, mada i tada stalone i dragi nam drugari, nisu pobedili naciste.

Kažu da je Bora Đorđević na derbiju u rupi krajem 1960 i neke, predribblao celu UDBU, tačnije više od pola tima čerge, i dao gol. Mi smo danas pobedili udbašku sektu, sistem i ovu nakaznu državu.

Ovo što se desilo pre utakmice, da se jedan ceo klub optužuje kako želi prekid derbija i to u situaciji koja mu nikako ne bi odgovarala, da se naši igrači pretresaju, pa to je nezabeleženo u bilo kojoj jevropskoj državi.

Ova crvena stvar od ekipe je vezala 15 pobeda, pa to nije radio ni njihov voljeni Arkan sa Obilićen. Na prvoj utakmici gde im se rival nije sklanjao, imali su jedan šut u okvir gola iz igre. Sada neka uzmu titulu ako ih nije sramota, mada taj ljudski otpad nikad za sramotu nije ni znao. Sve ovo što rade ovog proleća, to ih kandiduje da budu srpski Dinamo Berlin. Sa jedinom razlikom što je patron Dinama bio samo Štazi, a patron ovih stvari je cela država.

Još jednom hvala svim igračima za ovu radost. Mislim da će Lukač ući u istorju kao jedini i prvi Partizanov golman koji je odbranio dva penala na jednom derbiju.

O urnebesu i ludilu posle Lukačevih odbrana i golova Drinčića i Kojića...neprocenjivo.

Ovom pobedom Partizan je za sve njegove navijače postao šampion. Ovim ološima, kojima udbaška vlast namešta pobede i titulu, večeras smo se, kako da se pristojno izrazim, popiš#li i u njihov šampionski niz i u život. Nikad lepša i draža pobeda Partizana, nikad simboličnija, jer ovo nije samo pobeda protiv rivala na terenu, već i protiv njegovih zaštitnika na vlasti,protiv sudijske organizacije, protiv ove trule, nakazne i korumpirane kvazi države. Protiv svih koji nam rade u glavi.

Ponosan sam što navijam za Partizan, jer u ovoj zemlji Partizan je jedina stvar koja nepogrešivo odvaja dobre ljude od ološa i šljama.

HEROJI!!
Old 27-04-14, 00:44   #82
Terrestrial
MiM team Forumaš i po'

Terrestrial's Avatar

Terrestrial ima famoznu auruTerrestrial ima famoznu auruTerrestrial ima famoznu auruTerrestrial ima famoznu auru

Bolja slika "nepostojećeg" penala nad Ninkovićem...

Old 27-04-14, 10:07   #83
Djudja
The Dude

Djudja's Avatar

Registrovan: May 2007
Djudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auru

Lopta kod Sava. Van šesnaesterca. Niđe veze.
Djudja is offline   Reply With Quote
Old 27-04-14, 10:56   #84
Terrestrial
MiM team Forumaš i po'

Terrestrial's Avatar

Quote:
Originally Posted by Djudja View Post
Lopta kod Sava. Van šesnaesterca. Niđe veze.
Po UEFA pravilima... ukoliko je jedan kontakt, faul se svira na mestu kontakta. U slučaju da kontakt traje (vuče te za dres, ili ti ne padneš a on nastavlje da te faulira), onda se svira gde se završi kontakt. Ovaj se završio debelo u kaznenom. Dakle, penal.
. Gde je bila ta ekipa koja je imala ravan niz poput Benfike sa Euzebiom?! Smešno

Last edited by Terrestrial; 27-04-14 at 11:36..
Terrestrial is offline   Reply With Quote
Old 27-04-14, 11:37   #85
alea
Moderator

alea's Avatar

Registrovan: Aug 2012
alea ime poznato svimaalea ime poznato svimaalea ime poznato svimaalea ime poznato svimaalea ime poznato svimaalea ime poznato svimaalea ime poznato svimaalea ime poznato svimaalea ime poznato svimaalea ime poznato svimaalea ime poznato svima

Za druge se navija....PARTIZAN se voli! hehehe
Old 27-04-14, 13:50   #86
Terrestrial
MiM team Forumaš i po'

Terrestrial's Avatar

Kao sto sam pricao sinoc, vrhunac licemerja je kad se abolirani kriminalac zali na sudjenje mazica..definitno su sekta!
Old 27-04-14, 18:13   #87
Djudja
The Dude

Djudja's Avatar

Djudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by Terrestrial View Post
Po UEFA pravilima... ukoliko je jedan kontakt, faul se svira na mestu kontakta. U slučaju da kontakt traje (vuče te za dres, ili ti ne padneš a on nastavlje da te faulira), onda se svira gde se završi kontakt. Ovaj se završio debelo u kaznenom. Dakle, penal.
. Gde je bila ta ekipa koja je imala ravan niz poput Benfike sa Euzebiom?! Smešno
Vrlo interesantno pravilo - ali ovaj put neprimjenjljivo. Ima li đe da se vidi video ovoga navodnog penala? Očigledno se nije radilo o povlačenju, valjda je to svakome jasno i sa slike. Savo mu je oduzeo prostor i postavio se ispred njega. To nije faul. A ovaj je još počeo da pada prije šesnaesterca.
Old 27-04-14, 18:52   #88
Terrestrial
MiM team Forumaš i po'

Terrestrial's Avatar

Djudjo, izvoli: http://www.youtube.com/watch?v=1Mak3fLtaf8

Premotaj na 2:04, i uveri se i sam. Penal ili ne, faul je cist bio. Da je svirao prekid smrdja ne bi u istom tom napadu postigao pogodak, i ja garantujem da bi cigani zavrsili sa 3 gola u svojoj mrezi
Old 27-04-14, 18:59   #89
Djudja
The Dude

Djudja's Avatar

Quote:
Originally Posted by Terrestrial View Post
Djudjo, izvoli: http://www.youtube.com/watch?v=1Mak3fLtaf8

Premotaj na 2:04, i uveri se i sam. Penal ili ne, faul je cist bio. Da je svirao prekid smrdja ne bi u istom tom napadu postigao pogodak, i ja garantujem da bi cigani zavrsili sa 3 gola u svojoj mrezi
Liči, ali mi se ipak čini da nije penal. Da Savo nije prvi doša do lopte moglo bi se pričat o faulu, ovako mislim da nije za penal. A i ne vidi se dobro, izgleda da je kontakt bio van šesnaesterca.
Old 27-04-14, 19:02   #90
Terrestrial
MiM team Forumaš i po'

Terrestrial's Avatar

Quote:
Originally Posted by Djudja View Post
Liči, ali mi se ipak čini da nije penal. Da Savo nije prvi doša do lopte moglo bi se pričat o faulu, ovako mislim da nije za penal. A i ne vidi se dobro, izgleda da je kontakt bio van šesnaesterca.
Ali je svejedno bio prekrsaj. Da li je bio penal ili ne to nije bitno. mazic je to morao da svira. Prvi put vidim da se gostima za sumnjive situacije bez oklevanja sviraju penali, a domacinu ne...Medjutim, ovo je direktno moglo da odluci utakmicu, da vitez Koja nije zavukao u 90. minutu.
Old 25-05-14, 19:14   #91
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

Registrovan: Jul 2008
Sanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tunelu

i ko je sampion ?
Old 25-05-14, 19:32   #92
Terrestrial
MiM team Forumaš i po'

Terrestrial's Avatar

aleksandar vučić
Jedino mi čudi da i pored 60,000 ljudi, nije prisustvovao lično Vladimir Putin, Patrijarh, i svi ostali predstavnici srbstva...Vrhunac licemerja je stavljanje u isti koš žrtve poginule u poplavi i kriminalca Dunjića...strašno.

Inače, njima je ovo 13. revijalna utakmica od 15 u ovoj polusezoni!
Old 06-06-14, 17:24   #93
Terrestrial
MiM team Forumaš i po'

Terrestrial's Avatar

Aaaaaa, adios vučićevci iz jevrope!!! Sve opet ima smisla!
Old 18-10-14, 21:35   #94
Terrestrial
MiM team Forumaš i po'

Terrestrial's Avatar

Svaka cast Drincicu. Kakav igrac, kakva ljudina!!! U derbiju opet ista prica
Old 02-01-15, 09:56   #95
Renko
Moderator

Registrovan: Nov 2014
Renko dragulj među dragim kamenjemRenko dragulj među dragim kamenjemRenko dragulj među dragim kamenjemRenko dragulj među dragim kamenjemRenko dragulj među dragim kamenjemRenko dragulj među dragim kamenjemRenko dragulj među dragim kamenjemRenko dragulj među dragim kamenjemRenko dragulj među dragim kamenjemRenko dragulj među dragim kamenjemRenko dragulj među dragim kamenjem

počinjem vjerovati da se Abramovič ili Mourinho klade ili dobivaju debelu proviziju da prvenstvo ne postane dosadno . Prvo ih namučio Southampton a sada ih Tottenham uništio.

Chelsea nikad nije primio više od tri pogotka s Mourinhom kao trenerom, a u četvrtak su primili čak pet, dok je malo nedostajalo i za "šesticu", što slavni portugalski trener nije doživio nikad u karijeri. Samo je jedanput primio pet golova, i to od Barcelone kada je sjedio na klupi Reala.

Jose na bbc/ sportu http://www.bbc.com/sport/0/football/30653663 po običaju kuka i žali za nedosuđenim penalom kod rezultata 1:0 za Chelsea. Jbga kuka tako uvjerljivo da me ubjedio .

nakon onako uvjerljivog novembra više ne bi bili ni prvi da nisu po becedi ispred MC-a.

LJESTVICA:

1. Chelsea 20 14 4 2 44:19 25 46

2. Manchester City 20 14 4 2 44:19 25 46

opet nekako vjerujem ove godine više u njih nego u MC. Ali samo zbog Mourinha i to ako se riješi ovisnosti o kladionicama .
Renko is offline   Reply With Quote
Old 04-01-15, 23:52   #96
Renko
Moderator

Registrovan: Nov 2014
Renko dragulj među dragim kamenjemRenko dragulj među dragim kamenjemRenko dragulj među dragim kamenjemRenko dragulj među dragim kamenjemRenko dragulj među dragim kamenjemRenko dragulj među dragim kamenjemRenko dragulj među dragim kamenjemRenko dragulj među dragim kamenjemRenko dragulj među dragim kamenjemRenko dragulj među dragim kamenjemRenko dragulj među dragim kamenjem

Nakon čak 22. pobjede u nizu Real Madrid zaustavljen na putu do još jednog rekorda , tako je ostao nedostignut niz brazilske Coritibe koja je imala 24 pobjede za redom u službenim utakmicama. Šteta, nadao sam se da će pobjediti Valenciju a da će im veselje pokvariti Atletico na korak do cilja u srijedu 07.1. u 23 utakmici. Nakon današnjeg Realovog poraza u srijedu bi to mogla biti odlična i tvrda utakmica na V. Calderonu jer se Real mora vraćati na pobjednički niz protiv žestokog i nezgodnog Atletica. Možda i F. Torres dobije dvadesetak minutu da zapuca koju šansu .
Renko is offline   Reply With Quote
Old 17-06-15, 11:05   #97
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

Sanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tunelu

kad se igra srcem...Srbija u finalu Mundijalita protiv Brazila,,,cestitke komsijama!
Old 06-06-18, 18:41   #98
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

Pocinje svjetsko prvenstvo a meni nedostaje sve ovo...e ubilo se moram se aktivirat nema sto
Old 06-06-18, 21:21   #99
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Registrovan: Feb 2007
Dekster has disabled reputation

Kad počinje?
Ima li ne?

Kompleksi nas masakriraše!
Dekster is offline   Reply With Quote
Old 07-06-18, 08:37   #100
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

ove rede nas nema ali bice... pocinje 12 cini mi se..

Tags
diskusija, fudbal

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules