MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Sport > Fudbal

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 01-06-14, 15:48   #61
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Registrovan: Feb 2007
Dekster has disabled reputation

Poruka Buducnosti!

Kompleksi nas masakriraše!
Dekster is offline   Reply With Quote
Old 02-10-14, 16:06   #62
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

Registrovan: Jul 2008
Sanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tunelu

Nemile scene stavile su dešavanja na utakmici Kupa Crne Gore između Berana i Sutjeske u drugi plan.

Okršaj policije i navijača, desetine povrijeđenih nisu ostavile ravnodušnog fudbalera Sutjeske i novog reprezentativca Crne Gore Vladimira Jovovića.

"Ovoliko krvi, kao u Beranama nisam vidio ni u filmovima. Ne znam zašto, ali takvo iživljavanje policije nije viđeno ni na najgorim zločincima, a kamoli navijačima koji su došli da navijaju za svoj klub. Otvorene glave, slomljene ruke, modrice, slike rata. Bruka, sramota, žalost, jeza..", napisao je na Fejsbuk profilu Vladimir Jovović.

Fudbal je u Crnoj Gori nažalost ponovo bio u drugom planu. Umjesto da se priča o utakmici na kojoj je viđeno pet pogodaka (Berane-Sutjeska 3:2), govorimo o stvarima kojima nije mjesto nigdje, a ponajmanje na sportskim borilištima.

Old 02-10-14, 16:09   #63
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

Sanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tunelu

Saopštenje popularnih “Vojvoda”

- DOKLE VIŠE?

Po ko zna koji put, naša grupa je bila na meti policije, nakon toga i mnogih novinara. Zbog čega? Da li je deset sati putovanja, lomljenja po crnogorskim putevima i selima, želje da bodrimo svoj klub i momke koji igraju u dresu Sutjeske razlog da nas policija opet napada, a juče je to bilo gore nego ikada? Čije je naređenje bilo da policija (nakon verbalnih čarki naše tribine sa pojedinim navijačima Berana, koji su nakon nekoliko sekundi bježali punom brzinom) počne da gura, čupa, a odmah nakon toga “pendreči” navijače Sutjeske, koji ni u jednom momentu nijesu prvi nasrnuli na pripadnike javnog (NE)reda? Čije je naređenje bilo da nas obezbjeđuje 15 policajaca naoružanih kao za razbijanje demonstracija, a još 20 da bude u ulazu na istoj toj tribini, čekavši znak za maltretiranje? Zašto je navijačima Berana dozvoljeno da tokom našeg sukoba sa policijom kamenuju sa druge strane tribine, nakon njihovog izlaska sa stadiona? Ko je to omogućio i ko je za to odgovoran?

KOME SMETAMO?

Zašto se nijedan policajac nije našao da smiri svoje kolege, već su svi sinhronizovano udarali momke koje su prije toga sabili u ćošak tribine? Zašto je policija, koja je bila ispod tribine udarala momke koji su bili na ogradi, braneći se od ovih gore? Zbog čega udaranje sa dvije strane? Represija koja je trajala 20 MINUTA! Zašto su privedeni navijači ubačani u marice, a zatim premlaćeni u istom tom vozilu, zatim i u stanici beranske policije? Šta su ti momci zgriješili, pa da tri policajca pod punom ratnom opremom biju jednog po jednog Vojvodu? ZAŠTO SU MNOGI NAVIJAČI MORALI KUĆI DA SE VRATE SA POLOMLJENIM RUKAMA, REBRIMA I ZAŠIVENIM GLAVAMA? Ko će njihovim roditeljima da objasni, kome će oni da se obrate i da pitaju: ,,Zašto je moje dijete ovako brutalno pretučeno?”

Opet se dešava kumovanje pojedinih medija! Kojih je to deset policajaca povrijeđeno na utakmici i od čega? Da li su možda promašivali nas, pa slučajno udarali kolege, jer je to jedina logična solucija?

Sramota za državu, sramota za sve nadležne.

Mislite li da će nas i ovaj vaš kukavički potez pokolebati? Opet ste se zajebali. Kako udarite jednog, tako će desetoro braće da mu stane u odbranu, pa izračunajte.

NE DAMO NA SEBE - NE DAMO NA BRAĆU!

STOP REPRESIJI NAD VOJVODAMA! - navodi se u saopštenju.
Old 08-08-15, 13:43   #64
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

Danas počinje 10. jubilarna Telekom 1. CFL

prevruce mi je da idem na stari ali jedan navijac vise- bjelopavlicke Iskre

ja sam serdar da znate msm tako se zovu navijaci pomenutog kluba
Old 06-10-15, 21:15   #65
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

odje sam vam danas bila

Iskra-Mladost

jes da je Iskra izgubila 3:2 ali bar dva gola su bila vise nego odlicna

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules