MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav > Zanimljivosti

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 30-12-09, 13:47   #41
Afrika
Hakuna Matata

Afrika's Avatar

Registrovan: Nov 2009
Afrika has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by gromovnik View Post
Ja kada ne bih vjerovao u takvu ljubav ne bi ni postojao.
Zbog svoje nesebičnosti kao i sex. hiperaktivnosti u poslednje vrijeme razmišljam da poligamija nije tako ni loša stvar.
To ne smatram kao svoj egzibicionizam ili nedaj Bože kao iskrivljenost duha, jer ovo nisu moja nikakva spekulisanja na ovom ovoj temi već samo slobodna razmišljanja da ako možeš i ako si predodređen da možeš usrećiti više žena onda trebaš to i uraditi.
Usprkos nekakvim drugim civilizacijskim normama koje vrede za ove prostore, većina ljudi će se samnom složiti da takvo ponašanje i nije to čega se mi muški trebamo ustručavati i na primjeran i civilozovan način iznositi takvo mišljenje i predlagati i stavljati do znanja pripadnicama ljepšeg pola da i one počnu tako razmišljati.
A posebno u takvoj konstalaciji odnosa ili u takvom ljubavno humanizmu ne može se reći da se ljubav, gubi nestaje a sigurno jasno dolazi do izražaja muška nesebičnost koja ide dotle da želi da usreći ili blagodari više žena.
U takvim okvirima se voli na jedan poseban možda bezobziran način a sigurno ne sebično i ne posesivno.......
Odnosi li se ovo samo na poligamiju, ili se moze odnositi i na poliandriju.Jer, ako muskarac moze da usreci vise zena...zasto jedna zena ne bi mogla da usreci vise muskaraca?
Afrika is offline   Reply With Quote
Old 30-12-09, 13:52   #42
Fenixxx
MiM team Forumaš i po'

Fenixxx's Avatar

Registrovan: May 2008
Fenixxx uskoro postaje slavanFenixxx uskoro postaje slavanFenixxx uskoro postaje slavan

Sve mi se čini on misli da to treba djelovati obostrano. Samo nije mi jasno, grome nisi li se ti još nedavno izjašnjavao da čovjek u životu samo jednom voli i samo jednu osobu? Pretpostavljam promjena stava dolazi uslijed nove godine
Old 30-12-09, 14:43   #43
Pera Detlic
Banned

Registrovan: Jan 2007
Pera Detlic na dobrome putu
Send a message via Yahoo to Pera Detlic

Quote:
Originally Posted by Fenixxx View Post
Samo nije mi jasno, grome nisi li se ti još nedavno izjašnjavao da čovjek u životu samo jednom voli i samo jednu osobu? Pretpostavljam promjena stava dolazi uslijed nove godine
u njemu se bori više osoba.
Pera Detlic is offline   Reply With Quote
Old 30-12-09, 14:55   #44
gromovnik
MiM team King / Queen

gromovnik's Avatar

Registrovan: May 2009
gromovnik has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by Pera Detlic View Post
u njemu se bori više osoba.
Ko bi rekao čika Pero da sve ti znaš....
Old 30-12-09, 14:59   #45
gromovnik
MiM team King / Queen

gromovnik's Avatar

@ Afrika!

I ako se danas lako razvijenim i razrađenim sofisticiranim DNK metodama može utvrditi očinstvo ja nisam za takav vid usrećivanja jedne žene nas više. To je nazadno i suviše plemenski....
Old 30-12-09, 15:03   #46
dansy
...★

dansy's Avatar

Registrovan: Mar 2009
dansy ima famoznu aurudansy ima famoznu aurudansy ima famoznu aurudansy ima famoznu aurudansy ima famoznu aurudansy ima famoznu aurudansy ima famoznu aurudansy ima famoznu auru

hahahaha..kakav lik

Verujem u ljubav za ceo zivot ...iako je u poslednje vreme sve manje primera koji to potvrdjuju...nada umire poslednja

siempre en mi corason...
dansy is offline   Reply With Quote
Old 30-12-09, 15:13   #47
gromovnik
MiM team King / Queen

gromovnik's Avatar

Quote:
Sve mi se čini on misli da to treba djelovati obostrano. Samo nije mi jasno, grome nisi li se ti još nedavno izjašnjavao da čovjek u životu samo jednom voli i samo jednu osobu? Pretpostavljam promjena stava dolazi uslijed nove godine
Da jesam zaista tako!
A i ne znači da je ovo moje razmišljanje prilog za svakoga, a u mom slučaju svakako diskurs mišljenja je usmjeren ka sreći još nekoga.......Iskkreno Nova godina ima smisla sa takvim načinom razmišljanja.
A i sigurno ne bih volio ovo svoje razmišljanje pretočiti u nekakve zakonske i pravne norme.
Malo je njih danas nesebičnih koji žele sreću puno njih.....
Old 30-12-09, 16:15   #48
ginger
MiM team Forumaš i po'

ginger's Avatar

ginger na dobrome putu

pa šta.. Gromovnik smatra da je poligamija normalna (a za poliandriju se nije detaljno razjasnio) i to je njegova stvar--ide nova godina ili ne ide..nije nam se dužan opravdavat za svoje postupke

a što se tiče željenja sreće ostalima- to je svakako lijepa stvar danas..no stajališta sam da najveću sreću treba željeti najprvo svojim bližnjima i voljenjima ...i misliti na njih u svakom trenutku
Old 30-12-09, 17:02   #49
Afrika
Hakuna Matata

Afrika's Avatar

Registrovan: Nov 2009
Afrika has disabled reputation

Quote:
@ Afrika!

I ako se danas lako razvijenim i razrađenim sofisticiranim DNK metodama može utvrditi očinstvo ja nisam za takav vid usrećivanja jedne žene nas više. To je nazadno i suviše plemenski....
A varijanta 'jedan muzijak i nekoliko nevjesta' je tekovina savremene civilizacije?
Afrika is offline   Reply With Quote
Old 30-12-09, 17:40   #50
FLoRyy
Banned

Registrovan: Mar 2008
FLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auru

Sto se mog primjera tice, ja vise ne vjerujem u ljubav za cijeli zivot...............
FLoRyy is offline   Reply With Quote
Old 30-12-09, 18:36   #51
Fenixxx
MiM team Forumaš i po'

Fenixxx's Avatar

Fenixxx uskoro postaje slavanFenixxx uskoro postaje slavanFenixxx uskoro postaje slavan

Quote:
Da jesam zaista tako!
A i ne znači da je ovo moje razmišljanje prilog za svakoga, a u mom slučaju svakako diskurs mišljenja je usmjeren ka sreći još nekoga.......Iskkreno Nova godina ima smisla sa takvim načinom razmišljanja.
A i sigurno ne bih volio ovo svoje razmišljanje pretočiti u nekakve zakonske i pravne norme.
Malo je njih danas nesebičnih koji žele sreću puno njih.....
Grome, evo ja sam nesebična i želim mnogo sreće ljudima koji na taj način ispunjavaju svoje osjećaje Što ćeš kad je toliko zainteresiranih mladih dama, moraš to nekako nezakonski sročiti. Sad te malo zafrkavam
Old 30-12-09, 18:37   #52
Fenixxx
MiM team Forumaš i po'

Fenixxx's Avatar

Quote:
Originally Posted by dansy View Post
hahahaha..kakav lik

Verujem u ljubav za ceo zivot ...iako je u poslednje vreme sve manje primera koji to potvrdjuju...nada umire poslednja
sve se mjenja pa i to. bitno da ti ostaješ pri svome mišljenju.
Old 31-12-09, 06:16   #53
gromovnik
MiM team King / Queen

gromovnik's Avatar

Quote:
Grome, evo ja sam nesebična i želim mnogo sreće ljudima koji na taj način ispunjavaju svoje osjećaje Što ćeš kad je toliko zainteresiranih mladih dama, moraš to nekako nezakonski sročiti. Sad te malo zafrkavam
Ja bih to radije nazavo obožavateljkama srednjeg intenziteta.....Ne želim ni jednu razočarati ili ostaviti na cjedilu tokom Novogodišnjih praznika.....
Old 31-12-09, 11:02   #54
Fenixxx
MiM team Forumaš i po'

Fenixxx's Avatar

ok ali to govoriš za novogodišnje praznike, ali tema je ipak ljubav za cijeli život, ili ipak misliš prakticirati mnogoženstvo? Ako odlučiš tako kroz život nemoj me niti pod razno zvati na svadbe, gdje ću skupiti dovoljno novca za sve poklone?

Last edited by Fenixxx; 31-12-09 at 11:58..
Fenixxx is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
cijeli, ljubav, život

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules