MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav > Ljubav i romantika

Notices

Rezultati ankete: Da li vjerujete u ljubav na prvi pogled?
Da! 17 58.62%
Ne. 11 37.93%
Nekad sam vjerovao/la ali danas ne...eto možda... 1 3.45%
Glasači: 29. You may not vote on this poll

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 11-05-10, 19:06   #41
Fenixxx
MiM team Forumaš i po'

Fenixxx's Avatar

Registrovan: May 2008
Fenixxx uskoro postaje slavanFenixxx uskoro postaje slavanFenixxx uskoro postaje slavan

neki ljudi su skloniji više od drugih takvoj ljubavi, znam neke koji ne mogu sigurno izaći na ulicu i eto ga
Old 11-05-10, 23:47   #42
wawy
MiM team Guru

Registrovan: Apr 2008
wawy nepoznate kvantitete u ovom trenu

Ja vjerujem u ljubav na prvi pogled, al za svaki slučaj bačim pogled još koji put, pogotovo poslije 5-6 piva.
Old 12-05-10, 08:37   #43
L'enfant_terrible
MiM team Forumaš i po'

L'enfant_terrible's Avatar

Registrovan: Aug 2008
L'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auru

Kad se desi "ljubav na prvi pogled", obicno jedna neuroza srijece drugu. Ne vjerujem u ljubav na prvi pogled kod stabilnih i zdravih ljudi. Ne kazem da su svi sasavi kojima se desila, ali mozda u tom periodu prolaze kroz neke psihoze. I meni se desavalo. Na kraju se potvrdi prva recenica
L'enfant_terrible is offline   Reply With Quote
Old 13-05-10, 02:30   #44
NSX
MiM team Forumaš i po'

Registrovan: Dec 2008
NSX uskoro postaje slavan

Ne vjerujem...osim ako tim osobama ljubav cini samo fizicki izgled.
NSX is offline   Reply With Quote
Old 13-05-10, 11:10   #45
maja dg
MiM team Forumaš i po'

maja dg's Avatar

Registrovan: Apr 2008
maja dg na dobrome putu

Vjerujem...ali kako kasnije pobjeci od te ljubavi

http://img88.imageshack.us/img88/6752/ghgbb4.gif
maja dg is offline   Reply With Quote
Old 14-11-10, 00:08   #46
unreachable for injustice
Banned

unreachable for injustice uskoro postaje slavan
Default Ljubav na prvi pogled

Šta mislte da je moguće zavoljeti nekog tako, ili je to neka druga emocija - strast, zaljubljenost... ?

Pretražila sam teme, pa nisam vidjela da ova postaji, ali pošto su često teme sa neadekvatim naslovom neka se prebaci ako već postoji ista.
unreachable for injustice is offline   Reply With Quote
Old 14-11-10, 10:14   #47
Villa
MiM team Forumaš i po'

Villa's Avatar

Registrovan: Nov 2010
Villa na dobrome putu

Msm da postoji al to je ono kad vam se neko svidi zbog izgleda...Kao uff kako dobro izgledaaa a kad ga upoznate uzasss...Al ne mora da bude tako...
Villa is offline   Reply With Quote
Old 14-11-10, 10:21   #48
Supernova
Fata_morgana

Supernova's Avatar

Registrovan: Jan 2008
Supernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tunelu

Zaljubljenost - da, ali ljubav - ne...
Ako ta zaljubljenost podnese i neke udarce, iskušenja, lijepe i loše trenutke...kada se skinu ružičaste naočale, demistifikuje svaka iluzija i ostane sa istom osobom, onda možemo govoriti o ljubavi...

U potrazi za smislom
Astrologija blog
Supernova is offline   Reply With Quote
Old 14-11-10, 11:38   #49
vruc krompir
MiM team King / Queen

vruc krompir's Avatar

Registrovan: Aug 2010
vruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čeka

na prvi pogled moze da se javi samo pozitivna reakcija koja po sebi ne govori mnogo. naravno da tako covjek moze tog nekog da zavoli, ako mu se uzvrate emocije slicnom mjerom. emocije su te prve koje u nama moze neka osoba da probudi, da potakne na nesto vise. uglavnom su to pozitivne emocije u prvi mah i umnogo zavisi kako cemo se odnositi sa njima. ako nismo iskreni u svojim namjerama, necemo umijeti da gradimo ljubav, a sa druge svaki pokusaj da se ne kaze ono sto se osjeca i misli cini ljubav nemogucom misijom. voljeti nekoga mozemo na raznim osnovama a to je cesto sebicna ljubav, zasnova na licnim zeljama i potrebama, cesto ne znajuci i druge kako da zadovoljimo, ako ne i sebe same. za istinska zadovoljstva je potrebna aktivna svijest, upoznavajuci i znajuci svoje zelje i ciljeve, tako i one osobe sa kojima zelimo da stvaramo uzajamnu ljubav.

tako da se u ljubavi nista ne prepusta slucaju, kao sto to nije slucaj kod pozitivnih emocija koje se baziraju na sebicnosti i nedorecenosti i koje zapravo ne vode nicemu.

Leo Baskalja

Last edited by vruc krompir; 14-11-10 at 11:42..
vruc krompir is offline   Reply With Quote
Old 14-11-10, 16:41   #50
Tiga
MiM team Guru

Registrovan: Mar 2009
Tiga uskoro postaje slavanTiga uskoro postaje slavan

U onim situacijama kada nam se pogled sretne sa nečijim-i već znamo da nam se mnogo sviđa, postoji nešto što liči na ljubav.
Stvar je u tome što obično veze koje tako počnu budu praćene intezivnom i opsesivnom zaljubljenošću i ostavljaju trag.

Zato se ponekad čini da je takva ljubav nastala prvim pogledom.
Tiga is offline   Reply With Quote
Old 14-11-10, 18:36   #51
nisan
charlie

nisan's Avatar

Registrovan: Nov 2007
nisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu auru

... sad se sjetih, odkad se ja nisam zaljubila...

nisan is offline   Reply With Quote
Old 15-11-10, 19:42   #52
Okugata
Guest

shvatila sa nedavno da u tinejdzerskom dobu (ali i malo kasnije), ni jedan u kom sam se zaljubila na prvi pogled nije bio ...ne pravi...nego nije bio vredan, al ni najmanje moje paznje...
  Reply With Quote
Old 16-11-10, 22:51   #53
FLoRyy
Banned

Registrovan: Mar 2008
FLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auru

desila se... i dalje traje
FLoRyy is offline   Reply With Quote
Old 18-11-10, 20:07   #54
Gretta
Banned

Registrovan: Oct 2010
Gretta nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via Skype™ to Gretta

Na prvi pogled moze da se desi strast, zaljubljenost, dopadanje, zelja, ali ljubav ne moze da se "desi", ona raste i razvija se, ona buja i jaca tokom vremena, sazreva i biva svakim danom lepsa. Ljubav je biljka koja ima snazan koren i prelepe velike cvetove i cesto je se zameni za zaljubljenost koja ima male lepe cvetice, ali nikakav koren i zato je cesto najmanji povetarac oduva, pokida te male cvetice i raznese ih po svuda.
Gretta is offline   Reply With Quote
Old 25-11-10, 01:26   #55
unreachable for injustice
Banned

unreachable for injustice uskoro postaje slavan

Smatram i ja da se nekog ne možemo zavoljeti na prvi pogled, a da to što mislimo (ako mislimo) da je ljubav , miješamo nažalost sa osjećanjima koje nemaju ni veze sa istim
unreachable for injustice is offline   Reply With Quote
Old 28-11-10, 22:00   #56
NSX
MiM team Forumaš i po'

NSX uskoro postaje slavan

e sad..100 ljudi 100 cudi, 100 zena 200 s... definicija ljubavi
NSX is offline   Reply With Quote
Old 02-12-10, 02:14   #57
ljubicica19
MiM team Početnik

Registrovan: Dec 2010
ljubicica19 na dobrome putu

Pa..uglavnom do sad je bilo bas tako... Sretnemo se slucajno, pogledamo ..i jednostavno nam se razvuce osmjeh na licu istovremeno i neki osjecaj cudan me prodje uvijek, kao leptirici u stomaku, tako nekako DD
Desilo mi se par puta sa par osoba i srecom pa je bivalo obostrano i uglavnom se razvijalo u nesto vise i trajalo... tj. traje jos uvijek...
ljubicica19 is offline   Reply With Quote
Old 16-08-12, 22:11   #58
Neko Drugi
MiM team Expert

Registrovan: Jul 2012
Neko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tunelu

vjerujem
Neko Drugi is offline   Reply With Quote
Old 03-02-14, 11:43   #59
Snebivljiva Azdaja
MiM team Guru

Snebivljiva Azdaja's Avatar

Registrovan: Oct 2008
Snebivljiva Azdaja briljantna budućnost ga čekaSnebivljiva Azdaja briljantna budućnost ga čekaSnebivljiva Azdaja briljantna budućnost ga čekaSnebivljiva Azdaja briljantna budućnost ga čekaSnebivljiva Azdaja briljantna budućnost ga čekaSnebivljiva Azdaja briljantna budućnost ga čekaSnebivljiva Azdaja briljantna budućnost ga čekaSnebivljiva Azdaja briljantna budućnost ga čekaSnebivljiva Azdaja briljantna budućnost ga čekaSnebivljiva Azdaja briljantna budućnost ga čekaSnebivljiva Azdaja briljantna budućnost ga čeka

Quote:
Originally Posted by Neko Drugi View Post
vjerujem
I ja vjerujem
Old 03-02-14, 12:03   #60
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Registrovan: Mar 2008
Yosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čeka

Quote:
Originally Posted by Snebivljiva Azdaja View Post
I ja vjerujem
Ni ja.
Još metaše gradi u te,
Ljubim ti tvoje prekrasne skute.
Yosemite Sam is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
ljubav, pogled, privlačnost, prvi

Opcije Teme
Način Prikaza