MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav

Notices

Ljubav Podsjeti me sto to bjese svaki dan ;)

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 14-07-08, 11:33   #21
ginger
MiM team Forumaš i po'

ginger's Avatar

Registrovan: May 2008
ginger na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by Amelie View Post
covjek misli kad je pijan da mu je sve dopusteno jer sta god da uradi ima pokrice i standardnu recenicu "ne sjecam se,bio sam pijan"tako da osim ludovanja,tuca,preljeba i bla bla desavaju i ti izlivi emocija i topline...
ovo boldano, sam shvatila, je kod mnogih fora na koju se izvlače da nebi morali objašnjavat nekom što su radili..

ja pretpostavljam da je samo 5 % ljudi sa takvim mentalnim sklopom koji se zbog djelovanja alkohola drugi dan ne sijeća ničeg..
..ostalih 95% se jaaaako dobro sijeća... svega u detalje.

bez obzira na sve: kada meni netko takav dođe sa tom "legendarnom izjavom" ja mogu jedino da ga smatram idiotom i da ga distanciram..
jer- tom jednom rečenicom sve je rekao.. više nego da je krenuo objašnjavat šta se sve događalo

Last edited by ginger; 14-07-08 at 11:36..
ginger is offline   Reply With Quote
Old 14-07-08, 12:21   #22
Amelie
zoey

Amelie's Avatar

Registrovan: Feb 2007
Amelie na dobrome putu

mada, ruku na srce moramo uzeti u obzir i to da se ponekad neko stvarno toliko urolja da dozivi onih par sati black ... ali se to ne desava bas toliko cesto, inace bi se trebala otvoriti posebna bolnica za ispiranje zeludca

Look at the stars,
Look how they shine for you,
And everything you do,
Yeah they were all yellow
Amelie is offline   Reply With Quote
Old 14-07-08, 12:24   #23
lavica
MiM team Početnik

lavica's Avatar

Registrovan: Jul 2007
lavica nepoznate kvantitete u ovom trenu

hm...........nervira me ovaj forum i ljudi koji odmah odgovaraju na nesto sto ih se uopste ne pita posto ja nisam jedna od takvih, ja cu ti odgovoriti tacno na to pitanje:P
inace, desilo mi se to, momak mi nije bio ovisnik o alkohol, jednom od pola godine veze se napio i slucajno sam bila u kaficu isto gdje i on....i bas sam odmah ocekivala neki njegov izliv emocija jer sam se sjetila te upravo izreke i stvano je poceo....znaci tu mi je rekao neke stvari sve najbolje o meni i kako sam bila spreman sve uraditi za njega i totalno je bio upravu..bilo mi je drago sto je shvatio neke stvari, al et znao je to reci i kad je bio trijezan, al kad si pjan kazes neke stvari koje ti je sigurno teze izgovoriti i osobe koje inace ne pokazuju emocije tako da vjerujem u to, pa tako da je moguce da to sto tvoj dragi govori je tacno mada dobro bi bilo da to primjeni i inace kad je trijezan...
btw.a ovaj moj inace bivsi sad stalno pije pa sad ti vidi kako i zasto? pozz
Old 14-07-08, 12:46   #24
seka
..love..¸¸.•´Ż`♥ஐ

seka's Avatar

seka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čeka

Quote:
Originally Posted by lavica View Post
hm...........nervira me ovaj forum i ljudi koji odmah odgovaraju na nesto sto ih se uopste ne pita posto ja nisam jedna od takvih, ja cu ti odgovoriti tacno na to pitanje:P
inace, desilo mi se to, momak mi nije bio ovisnik o alkohol, jednom od pola godine veze se napio i slucajno sam bila u kaficu isto gdje i on....i bas sam odmah ocekivala neki njegov izliv emocija jer sam se sjetila te upravo izreke i stvano je poceo....znaci tu mi je rekao neke stvari sve najbolje o meni i kako sam bila spreman sve uraditi za njega i totalno je bio upravu..bilo mi je drago sto je shvatio neke stvari, al et znao je to reci i kad je bio trijezan, al kad si pjan kazes neke stvari koje ti je sigurno teze izgovoriti i osobe koje inace ne pokazuju emocije tako da vjerujem u to, pa tako da je moguce da to sto tvoj dragi govori je tacno mada dobro bi bilo da to primjeni i inace kad je trijezan...

hvala u ime foruma i ljudi na njemu..
seka is offline   Reply With Quote
Old 14-07-08, 20:43   #25
ginger
MiM team Forumaš i po'

ginger's Avatar

Registrovan: May 2008
ginger na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by Amelie View Post
mada, ruku na srce moramo uzeti u obzir i to da se ponekad neko stvarno toliko urolja da dozivi onih par sati black ... ali se to ne desava bas toliko cesto, inace bi se trebala otvoriti posebna bolnica za ispiranje zeludca
ma znaš šta ću ti reć- nije to baš tako.

ruku na srce svi (dobro- većina nas) je bar jednom u životu bila onako dobro pijana..da nisi mogao izgovarat riječi kako si bio pijan...
a sijećanje je tu i dalje.. ništa se nije omaklo

to mogu jedino umišljeni klipani u poznim 20ima prodavat svojim glupačama koje nikad nisu progutale alkohola

stoga- za mene teorija gubljenja pamćenja prilikom alkoholiziranja ne postoji.amen.
ginger is offline   Reply With Quote
Old 14-07-08, 20:47   #26
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation
Thumbs up

Quote:
aih, shto je to neka momchina...
Old 14-07-08, 21:42   #27
malo
MiM team Forumaš i po'

malo's Avatar

Registrovan: Apr 2008
malo nepoznate kvantitete u ovom trenu

moje misljenje je da je alkohol samo kukavicama pokrice i opravdanje da kazu ono sto misle, jer tako mi ostajemo sa tom famoznom izrekom"sta trijezan misli pijan govori". Ma malo morgen... Krenem od sebe kad se napijem toliko pazim sto cu reci,a bas kad nemam hrabrosti da stisnem dupe, pa da trijezna kazem sto mislim, onda se sluzim ovim pijanskim kliseom.
Tako da to sto kazu pijani, je samo pokazatelj da je jedna obicna kukavica... nek bude momcina pa nek ti kaze trijezan...
Old 15-07-08, 10:10   #28
lavica
MiM team Početnik

lavica's Avatar

Wink

Quote:
Originally Posted by seka View Post
hvala u ime foruma i ljudi na njemu..
nema na cemu i drugi put
Old 15-07-08, 10:12   #29
lavica
MiM team Početnik

lavica's Avatar

Quote:
Originally Posted by rossonera View Post
aih, shto je to neka momchina...
pa mozda sad misli da je momcina,al time nece nista postici...
Old 19-04-10, 22:17   #30
Bann'dito
Matador

Bann'dito's Avatar

Registrovan: Aug 2007
Bann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjem

Quote:
Eo i ja sam drugaciji pa cu iskoristit ovu priliku da im cestitam punoljetstvo.
Posted via Mobile Device
Bann'dito is offline   Reply With Quote
Old 19-04-10, 22:25   #31
Tiga
MiM team Guru

Registrovan: Mar 2009
Tiga uskoro postaje slavanTiga uskoro postaje slavan

Quote:
Originally Posted by ginger View Post
ja pretpostavljam da je samo 5 % ljudi sa takvim mentalnim sklopom koji se zbog djelovanja alkohola drugi dan ne sijeća ničeg..
Tiga is offline   Reply With Quote
Old 19-04-10, 22:30   #32
Bann'dito
Matador

Bann'dito's Avatar

Registrovan: Aug 2007
Bann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjem

Razdrazenost je djavolja rabota. Ide se iz krajnosti u krajnost, a to nije preporucljivo.
Posted via Mobile Device
Bann'dito is offline   Reply With Quote
Old 19-04-10, 22:33   #33
Blade
Moderator

Blade's Avatar

Registrovan: Nov 2007
Blade ima famoznu auruBlade ima famoznu auruBlade ima famoznu auruBlade ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by ginger View Post
hahahahahah tacno, tacno!
Old 19-04-10, 22:35   #34
nisan
charlie

nisan's Avatar

nisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu auru

mislim da zavisno od nivoa pijanstva, tj. alkoholisanosti, postoje i faze. otprilike ovako:
1- ja sam ja, i samo sam ja, veliki, najvelikačkiji a svijetu. i ko mi šta može. ja sma muškarčina.
to je za ego jako stimulativna faza i tada žena pored njih ne postoji, samo on i njegova djela. u ovoj fazi je najrizičnija agresija. ako im neko povrijedi njihovu "veličinu", a još uvjek su dovoljno stabilni na nogama da nasupaju tuče
2- polako odkazuju noge i duplaju se slike, a pored njega je njegova priceza. to je pink faza kada postaju mali mamini sinčići i kada ženu pored sebe vide u roza svjetlu.
3- osim što odkazuju noge, počinje da se grči i želudac, pa im nije ni do sebe ni do nje, a ni do mame samo bi u krevet. tada više ne poznaju nikog ili nemaju nikakvu emociju
4- na samoj ivici kolapsa. tu već mrze i sebe i nju i njih okolo i mamu i cijeli svijet. tu je već moguća agresija koja nema uporište u nogama, srećom.
5- tabula rasa. mrak. ničega se ne sjećaju, imaju rupu u sjećanju. da, ova faza je vrlo stvarna ali nastupa tek nakon više sati alkoholisanja. ne govorim o 3'4 sata nego o više
6- ispiranje želudca jer je u pitanju blaže trovanje

nisan is offline   Reply With Quote
Old 19-04-10, 22:55   #35
sneguljica
gleDna džekson

sneguljica's Avatar

Registrovan: Mar 2008
sneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu auru

ne volim alkohol, ne volim pijana stanja, i mome čojku bi bolje bilo da mi se ne pojavljuje na oči kad je "razvaljen" od alkohola....na sreću, ne pije (valjda je i normalno da sam takvoga tražila), tako da je njegova "pjanost" čaša piva, vina ili čašica rakije u nekim posebnim prigodama, a ako i popije 3-4 čašice, nema mi kad izjavit ljubav od zabavljanja društva
Old 19-04-10, 22:59   #36
nisan
charlie

nisan's Avatar

nisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by sneguljica View Post
ne volim alkohol, ne volim pijana stanja, i mome čojku bi bolje bilo da mi se ne pojavljuje na oči kad je "razvaljen" od alkohola....na sreću, ne pije (valjda je i normalno da sam takvoga tražila), tako da je njegova "pjanost" čaša piva, vina ili čašica rakije u nekim posebnim prigodama, a ako i popije 3-4 čašice, nema mi kad izjavit ljubav od zabavljanja društva
blago tebi

Old 19-04-10, 23:04   #37
Watchman
MiM team King / Queen

Watchman's Avatar

Registrovan: Jan 2010
Watchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čeka

Quote:
Originally Posted by nisan View Post
mislim da zavisno od nivoa pijanstva, tj. alkoholisanosti, postoje i faze. otprilike ovako:
1- ja sam ja, i samo sam ja, veliki, najvelikačkiji a svijetu. i ko mi šta može. ja sma muškarčina.
to je za ego jako stimulativna faza i tada žena pored njih ne postoji, samo on i njegova djela. u ovoj fazi je najrizičnija agresija. ako im neko povrijedi njihovu "veličinu", a još uvjek su dovoljno stabilni na nogama da nasupaju tuče
2- polako odkazuju noge i duplaju se slike, a pored njega je njegova priceza. to je pink faza kada postaju mali mamini sinčići i kada ženu pored sebe vide u roza svjetlu.
3- osim što odkazuju noge, počinje da se grči i želudac, pa im nije ni do sebe ni do nje, a ni do mame samo bi u krevet. tada više ne poznaju nikog ili nemaju nikakvu emociju
4- na samoj ivici kolapsa. tu već mrze i sebe i nju i njih okolo i mamu i cijeli svijet. tu je već moguća agresija koja nema uporište u nogama, srećom.
5- tabula rasa. mrak. ničega se ne sjećaju, imaju rupu u sjećanju. da, ova faza je vrlo stvarna ali nastupa tek nakon više sati alkoholisanja. ne govorim o 3'4 sata nego o više
6- ispiranje želudca jer je u pitanju blaže trovanje
Ma, nema veze sa ničim
Watchman is offline   Reply With Quote
Old 19-04-10, 23:27   #38
nisan
charlie

nisan's Avatar

Quote:
Originally Posted by Watchman View Post
Ma, nema veze sa ničim
imaš jaku argumentaciju

Old 19-04-10, 23:30   #39
Watchman
MiM team King / Queen

Watchman's Avatar

Registrovan: Jan 2010
Watchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čeka

Ne, tako ja
Watchman is offline   Reply With Quote
Old 20-04-10, 03:25   #40
NSX
MiM team Forumaš i po'

Registrovan: Dec 2008
NSX uskoro postaje slavan

ja što pijan mislim trijezan govorim..i pišem po forumaH
NSX is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
ljubav, pijana