MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav > Zanimljivosti

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 04-07-08, 10:08   #21
Pera Detlic
Banned

Registrovan: Jan 2007
Pera Detlic na dobrome putu
Send a message via Yahoo to Pera Detlic

Quote:
Originally Posted by dadad View Post
Pa nemam pojma, nisam još nikad srela bivšeg, ali i kada bi ga srela ne bi mi bilo jednostavno, zato što sam ja njega ostavila....
Što? Zar bi ti bilo bolje da je on tebe ostavio?
Pera Detlic is offline   Reply With Quote
Old 04-07-08, 10:19   #22
Milly
Tu sam i kad nisam

Milly's Avatar

Milly ima famoznu auruMilly ima famoznu auruMilly ima famoznu auruMilly ima famoznu auru

Sretoh juce mog ex;... umalo se ne sudarismo kolima kao na karting ...
Old 04-07-08, 10:23   #23
Supernova
Fata_morgana

Supernova's Avatar

Registrovan: Jan 2008
Supernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tunelu

...ja skoro svaki dan prezivim susret sa bivsim...ne znam cemu drama, kada rascistis sam sa sobom...onda ti je svejedno s kim se susreces...

U potrazi za smislom
Astrologija blog
Supernova is offline   Reply With Quote
Old 04-07-08, 10:48   #24
timi
MiM team Forumaš

timi's Avatar

Registrovan: Jun 2008
timi na dobrome putu
Send a message via MSN to timi Send a message via Skype™ to timi

pa sve zavisi....
neke i sada zelim da sretnem i lepo se ispricamo, a neke.....
obilazim u sirokom krugu.
ali uglavnom se prezivi, ne ispoljavati emocije i to je to.

POZDRAV ,

timi is offline   Reply With Quote
Old 05-07-08, 13:05   #25
maja dg
MiM team Forumaš i po'

maja dg's Avatar

Registrovan: Apr 2008
maja dg na dobrome putu

e moj svaki bivsi se posle mene ozenioa sad iskreno,da sretnem neke doticne do kojh mi je bilo stalo vise nego i do cega...uh...ne znam kako bih reagovala...jednom sam srela nakon 2 god,i bilo mi je gore nego ikada...ono...nista ispred sebe ne vidim,samo njega,blijeda,oci pune suza,i noge..kao da ih nemam...nisam se mogla pomjeriti ni progovoriti...skoro da sam pala u nesvjest...ali srecom nisam...a i on to nije vidio...zato ne znam kako bih reagovala da sretnem jednog bivseg...jer previse stvari se vrati u trenutku...jos ako je neko osjetljiv kao ja... nikada ne mozes predvidjeti reakciju...

http://img88.imageshack.us/img88/6752/ghgbb4.gif
maja dg is offline   Reply With Quote
Old 06-07-08, 22:40   #26
Marija'90
MiM team Početnik

Registrovan: Jul 2008
Marija'90 na dobrome putu

sve to zavisi koliko ti je stalo do nekog..mene je od nekog bivseg muka jer sam se kao kreten ponasala u toj vezi,kad sretnem nekog drugog-pucam od smijeha,a kad bih srela onog u kog sam zaljubljena vec godinu i po..ne znam bas,mislim da bi mi se noge okinule i posle 5 sekundi bih morala da sjednem ili padoh =p
Marija'90 is offline   Reply With Quote
Old 06-07-08, 22:46   #27
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by maja dg View Post
e moj svaki bivsi se posle mene ozenioa sad iskreno,da sretnem neke doticne do kojh mi je bilo stalo vise nego i do cega...uh...ne znam kako bih reagovala...jednom sam srela nakon 2 god,i bilo mi je gore nego ikada...ono...nista ispred sebe ne vidim,samo njega,blijeda,oci pune suza,i noge..kao da ih nemam...nisam se mogla pomjeriti ni progovoriti...skoro da sam pala u nesvjest...ali srecom nisam...a i on to nije vidio...zato ne znam kako bih reagovala da sretnem jednog bivseg...jer previse stvari se vrati u trenutku...jos ako je neko osjetljiv kao ja... nikada ne mozes predvidjeti reakciju...

da nemash ti problema sa shecerom, ne daj bozhe, ili pritiskom...pa pushti momka...
Old 06-07-08, 22:49   #28
nestasni_cipiripi
MiM team King / Queen

nestasni_cipiripi's Avatar

Registrovan: Feb 2008
nestasni_cipiripi uskoro postaje slavan
Send a message via MSN to nestasni_cipiripi Send a message via Yahoo to nestasni_cipiripi

Neka ti draga saveta.ti da lesija vidis na aparate bi te nosili...
nestasni_cipiripi is offline   Reply With Quote
Old 06-07-08, 22:50   #29
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

zvala bih shintere, zlato!
Old 06-07-08, 22:53   #30
nestasni_cipiripi
MiM team King / Queen

nestasni_cipiripi's Avatar

Registrovan: Feb 2008
nestasni_cipiripi uskoro postaje slavan
Send a message via MSN to nestasni_cipiripi Send a message via Yahoo to nestasni_cipiripi

Aha.orlov let.kako da ne.ja onu moju da vidim ukocio bi se ka onaj te vodi agrosaznanje
nestasni_cipiripi is offline   Reply With Quote
Old 07-07-08, 10:45   #31
maja dg
MiM team Forumaš i po'

maja dg's Avatar

maja dg na dobrome putu

nemam problem sa secerom,a ni pritiskom...hvala Bogu..hahahahaha hvala na brizi)

Old 07-07-08, 14:28   #32
medijum
MiM team Forumaš

medijum's Avatar

Registrovan: Jan 2008
medijum nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via MSN to medijum Send a message via Skype™ to medijum

Quote:
Originally Posted by Supernova View Post
...ja skoro svaki dan prezivim susret sa bivsim...ne znam cemu drama, kada rascistis sam sa sobom...onda ti je svejedno s kim se susreces...
..slazem se skroz
medijum is offline   Reply With Quote
Old 07-07-08, 15:56   #33
Milly
Tu sam i kad nisam

Milly's Avatar

Milly ima famoznu auruMilly ima famoznu auruMilly ima famoznu auruMilly ima famoznu auru

meni nema veceg shoka nego kad vidim shefa smijene.
ledni znoj me oblije,srce mi lupa,ruke se stresu ...
a on vidi da me frka, i to mu godi ... :/
Old 07-07-08, 16:18   #34
Sharp
MiM team Expert

Sharp's Avatar

Registrovan: Jun 2008
Sharp has disabled reputation

kakav naslov!!! Rekao bi covjek da je uobicajeno dozivljavati traume kad sretne bivsu/eg. Isto kao i sav drugi normalan svijet. Ako tu ima neki dodatnih tenzija, onda nesto nije u redu
Old 07-07-08, 16:31   #35
malo
MiM team Forumaš i po'

malo's Avatar

malo nepoznate kvantitete u ovom trenu

pa ima onih bivsih kad ga sretnes, nikakve reakcije nema pozdravimo se,i to je to...
ali uvjek ima onaj jedan bivsi za kojeg boga molis da se ne sretnete, e tad vise bi voljela da se zemlja otvori istog momenta i proguta me nego da stanem ispred njega, ali i to sam prezivjela, mada se stvarno ne sjecam sta sam pricala i benavila i nadam se da se necemo vise sretati bar jos koju godinu
Old 08-07-08, 00:16   #36
maja dg
MiM team Forumaš i po'

maja dg's Avatar

maja dg na dobrome putu

pa najgore je ako je to susret nakon nekog vremena,npr god,dvije...i to neocekivani..npr meni je taj decko bio u Njemackoj i mislila sam da se nikada nece vratiti...a onda kada sam se najmanje nadala cula sam njegov glas..i kada sam se okrenula i vidjela ga...uh...ne zelim nikom taj osjecaj i takav dozivljaj...naravno zato sto sam ga voljela vise nego ikog...a inace ovako nekog do kog mi nije bilo stalo...kao da ih ne vidim,svejedno mi je...on se i ozenio ovdje je sad,i jedina osoba za koju mi nije svejedno kada jesretnem...uvjek se povrati malo stariosjecaj i ti leptirici u stomaku...

Old 03-08-08, 23:01   #37
milenaaaa
MiM team Expert

milenaaaa's Avatar

Registrovan: Feb 2007
milenaaaa nepoznate kvantitete u ovom trenu

valjda nije uzalud bivsi
ja dok preskrabam nekog treba vremena, ali kad to uradim onda je definitivno kraj..
hvala bogu, pa umijem emocije kontrolisati
RecI CY Ti NeStO sAsvIm LicNo, NiSi NIkAd CyO nEsTO TOmE sLicNo, rEcI cU TI REcI dVe DRskE i beZoBRaZNe...Bas mE brIgA dA LI IMaS LovE, Ja ZBog LoVe Ne PrOdaJeM sNoVE, ni daL" mOzDa ImaS cYrY DRuGU, IspAlA jE vEc Y pRVoM krUgu.... ZEVEDI MEEEEE,POVEDI ME, ODVEDII MEEEEE DA LUDUJEM...IZNAD GRADA VECE PADA, TVOJE USNE COKOLADA...
milenaaaa is offline   Reply With Quote
Old 30-03-09, 21:35   #38
ljubic bejbic
MiM team Forumaš

ljubic bejbic's Avatar

Registrovan: Mar 2009
ljubic bejbic nepoznate kvantitete u ovom trenu

Drago mi je sto je bivsi...taj jedan bivsi koga jedva prezalih i preziveh...moj prvi decko ..i moj prvi i jedini susret sa njim posto je nestao bez traga i glasa bio je nesto sto ne bih volela ponovo da dozivim...znate kad se pojavi onaj trip da se sve odvija poput usporenog snimka...on prolazi tik pored mene mozda je sve trajalo ukupno 7 sekundi ali za mene je sve to bilo kao mala vecnost..i sav bol uzas i strah sva tuga bes razocarenje sav bol koji se skupio u meni...prikovali su me za zemlju i pomislila sam:zar ovako boze? nisam mu se javila nisam imala snage jer nisam znala sta bih mu rekla,koja bi to rec u sebi mogla da obuhvati sve sto sam zelela da mu kazem.I danas neznam sta bih mu rekla ostalo je to zakopano u meni...zato zelim da se taj susret nikada ne dogodi vise..nema potrebe..
Old 31-03-09, 16:55   #39
vaka-ash
MiM team Expert

vaka-ash's Avatar

Registrovan: Sep 2008
vaka-ash nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via Skype™ to vaka-ash
Default Nafaka

Eto jednom prilikom sretoh svoju bivshu koja je ponosno shetala sa djetetom ,iskreno sam osjetio neko zadovoljstvo i ushicenost vidjet tako finu mamicu Ljubazno sam se javio pitao,za zdravlje ,jel muzh na nekom putuovanju sasvim ok razgovor, opushten narocito mi se svidjelo da malog klinju ceskam po glavici i kazem joj kako na nju lichi .. Jes da sam morao na kraju razgovora Sheretski prokomnetarisati kako joj je "nafachan" bio -posle mene se odmah udala(sretno )

Ps.slazemo se da "alternativno charobjashtvo" ima cudne metode kako da pomogne usamljenom srcu

http://www.youtube.com/watch?v=1jrkd...eature=related follow the path of Father Makarije

http://www.youtube.com/watch?v=_VtVr...eature=related Vakashlor

http://www.youtube.com/watch?v=kIPlaor68DU&NR=1 -Conan Wheel of Pain - Growing Up

Last edited by vaka-ash; 31-03-09 at 17:02..
vaka-ash is offline   Reply With Quote
Old 01-04-09, 13:39   #40
Okugata
Guest

meni nije toliko strasno sresti bivseg, taman da ima decu...svu srecu mu pozelim. drugo nesto me brine. to su ti egoisticni momci koje sam odbila. svi odreda nabildovani krelci, pomalo zatucani. to sto pravi scene i bljuje vatru, povredjena sujeta njega neko da odbije...sunce mu! pa mi startuju drugarice i navodno prave ljubomornom, pa me otvoreno ogovaraju drustvu sa kojima su, a da ja to sve cujem. mada se desio i jedan normalan (sa kojim sam se bar 3 godine ganjala, hocemo se skontati ili necemo, pa uvek jedno odbije),koji je pre mesec dana napravio toliku scenu u busu, poceo se drati na mene, u fazonu 'a sada si nasla decka'...mene blam, zemljo otvori se, ljudi gledaju hoce li me odalamiti, a mrzim pravljenje scena u javnosti...jos izlete iz busa, na stanici. tada pomislih da je super sto nismo ni pokusali...
  Reply With Quote
Reply

Tags
bivšim, kako, preživjeti, susret

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules