MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav > Ljubav i romantika

Notices

Rezultati ankete: Da li biste pristali da vas neko sponzorise, a za uzvrat mu date ljubav?
DA 7 11.11%
NE 49 77.78%
NE ZNAM 7 11.11%
Glasači: 63. You may not vote on this poll

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 04-09-07, 15:52   #41
explosion
MiM team Forumaš i po'

explosion's Avatar

Registrovan: Aug 2007
explosion nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via MSN to explosion

Vjeruj mi neka mi neko ponudi lijepu pametnu djevojku koja će da me voli i razumije, stalni izvor prihoda za moju buduću porodicu ... ne bih ni našto drugo mislio nego na to kako da je sutra volim još više.
cekaj, pa ti bi ozenio nju prije nego neku pametnu, lijepu, koja ce d ate voli i razumije, a nema pare, nego smatra da cete ih zajedno stvoriti?
explosion is offline   Reply With Quote
Old 04-09-07, 15:55   #42
explosion
MiM team Forumaš i po'

explosion's Avatar

explosion nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via MSN to explosion

Quote:
Originally Posted by petar View Post
previse emotivni uglavnom lose prodju
znam, iz iskustva. hiljadu puta sam se opekla,i to ne samo u emotivnim vezama.ali iako svaki put kazem nikad vise, smatram da je bolje i dalje davati. ko ne zasluzuje, kad-tad ce otici, a od onih koji ostanu nagrada je ogromna! mnogo je veca od gubitka sa prethodnima! vrijedi ulagati!
explosion is offline   Reply With Quote
Old 04-09-07, 18:12   #43
Batboy
Nice'n Clean

Batboy's Avatar

Batboy uskoro postaje slavan

explosion, stvar je meni jasna. Rekao sam, da su te djevojke stvarno ubjeđene da vole, možda nekad sa većim žarom nego ti ili neka druga ''standardizovana djevojka po PS-u''.

I ja sam samo čovjek.... ''Nažalost'' prvo me privuče nečija ljepota, a zatim sve ostalo... Koliko je to dobro ili ne nisam načisto.

Muškarci znaju da ne postoji savršena žena, pa pristupaju raznim metodama.

Evo npr. nađemo jednu lijepu i zgodnu, zatim jednu sa najljepšim očima u gradu, jednu inteligentnu i jednu praktičnu da anliziramo ove prethodne kandidatkinje.

Pošto često (gotovo uvijek) ne možemo da se odlučimo jer volimo sve navedene osobine, onda jednu izvodimo u šetnju po gradu, drugu vodimo u kućne posjete, a treću u pozorište i razna kulturno umjetnička dešavanja, dok sa četvrtom anliziramo kako da popravimo ono što ne valja kod prve tri. Naravno četvrta bi trebala biti naša najbolja prijateljca, koja nas bukvalno obožava...

Ufff ... težak je život nas probisvjeta.

Ali kako vidim da je ovdje izuzetno malo muškaraca, na zadnje dvije stranice sam ostao sam, može se reći da sam strašno malobrojan. Tako da ću lagano da se povučem sa ove teme i nastojaću da se više ne pojavljujem.

Last edited by Batboy; 04-09-07 at 22:17.. Reason: brzo kucam pa pravim greške
Batboy is offline   Reply With Quote
Old 04-09-07, 23:24   #44
Cupavi
MiM team Početnik

Cupavi's Avatar

Cupavi na dobrome putu

Uzmi sve sto ti zivot pruza,danas si cvet, a sutra uvela ruza.
Cupavi is offline   Reply With Quote
Old 13-06-08, 11:03   #45
inzaghi9
MiM team King / Queen

inzaghi9's Avatar

Registrovan: Jan 2007
inzaghi9 nepoznate kvantitete u ovom trenu
Thumbs down Sponzoruše

volite li ovakve cure?
"On daje snagu umornome, i nejakome umnožava krijepost" (Isaija, 40:29)

"...jer kroz Njega živimo što znači dobijamo životnu snagu. I mičemo se, dobijamo energiju kretanja, ostvarujemo svoju potpunost" (Djela svetijeh apostola, 17:28)

"Po vjeri vašoj neka vam bude" (Jevanđelje po Mateju, 9:29)

"Evo dana, koji stvori Gospod. Radujmo se i veselimo se u nj" (Psalam 118:24)

"Nemoj se žestiti..." (Psalam 37:1)
inzaghi9 is offline   Reply With Quote
Old 13-06-08, 11:08   #46
MirIam
Put Your Lights On

MirIam's Avatar

Registrovan: Oct 2007
MirIam uskoro postaje slavan

Ko da ih voli, samo ti izvlače pare iz džepa!

A što si toliko kivan, ajde neke lepše teme!
Old 13-06-08, 11:39   #47
inzaghi9
MiM team King / Queen

inzaghi9's Avatar

inzaghi9 nepoznate kvantitete u ovom trenu

znam da nije preporučljivo biti s njima u vezi

ne brini mirjam

ima dobrih tema
"On daje snagu umornome, i nejakome umnožava krijepost" (Isaija, 40:29)

"...jer kroz Njega živimo što znači dobijamo životnu snagu. I mičemo se, dobijamo energiju kretanja, ostvarujemo svoju potpunost" (Djela svetijeh apostola, 17:28)

"Po vjeri vašoj neka vam bude" (Jevanđelje po Mateju, 9:29)

"Evo dana, koji stvori Gospod. Radujmo se i veselimo se u nj" (Psalam 118:24)

"Nemoj se žestiti..." (Psalam 37:1)

Last edited by inzaghi9; 13-06-08 at 11:42..
inzaghi9 is offline   Reply With Quote
Old 13-06-08, 12:13   #48
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

meni je svejedno shto se njih tiche..ozbiljno vam kazhem..
otkako znam za sebe vazda su se brakovi sklapali zarad nekog interesa...pochev od raznoraznih princeza, kraljeva, sve radi 'poslova' i ochuvanja bogatsava
ada pitajte babe shto su nosile u miraz kad su se udavale po nekoliko bedevija, busha, ovaca, po koja kokoshka, a i gledalo se u chiju ce kucu, koliki mu je prasadarnik , zemlja, koliko traktora i plugova..i sad cete vi rec da to nije bila neka vrsta interesa...
Meni samo smeta shto se kod nas sve osudjuje, krikuje, komentarishe na prvi pogled...
Lichno, smatram da najljepshe tretnutke potencijalni momak mozhe da mi priushti uz jako malo novca, i enormnu kolichinu kreativnosti i originalnosti.Nazhalost, sponzorushe su uskracene za tako neshto i zbog toga ih zhalim..shto nikad nece osjetiti toplu rijech, zagrljaj, pravu ljubav..One sve gledaju kroz novac, izlaske, vechere u ekskluzivnim restoranima...Ja toga nijesam zheljna, parfem imam kuci, pun frizhider, platu koja pokriva moje prohtjeve...nema potrebe da trazhim nekog ko ce da me 'drzhi' pored mene zhive i zdrave...Prstom sam pokazivala put necheg kad sam bila mala i nesposobna i nijesma imala pojma o zhivotu..Sad nema potrebe za tim..
Old 13-06-08, 13:41   #49
Okugata
Guest

Imala sam prilike da mi od deckovog brata devojka ( koja je napunila vec 30 godina) spusta i gleda me kao konkurenciju zbog njihovog zajednickog stana...jos kada je cula da im roditelji imaju krave i svinje, krenula da se ucuruje roditeljima i lize im stopala....samo mi zao sto nisam snimala scenu ulizivanja da stavim na Youtube da se smejete
Zao mi tih devojaka...pretvore se u nesto ljigavo i odvratno, gazile bi preko mrtvih samo da se bogato udaju, a na kraju shvate da imaju sve i da su uzasno nesrecne,jer materijalno ne cini srecu
  Reply With Quote
Old 13-06-08, 13:46   #50
MirIam
Put Your Lights On

MirIam's Avatar

Ajde da su u pitanju placevi po Budvi i Herceg Novom (ako je neki ostao) u pitanju, ali zbog krava i svinja da se upucava. to je neka druga vrsta Sponzoruša!

Last edited by MirIam; 13-06-08 at 13:50..
MirIam is offline   Reply With Quote
Old 13-06-08, 13:47   #51
Sharp
MiM team Expert

Sharp's Avatar

Registrovan: Jun 2008
Sharp has disabled reputation

Mislim da se ovdje malo brka pojam sponzorusa. Ljudi su u stanju da svaku djevojku koja je u drustvu nekog dobrostojeceg muskarca nazvati sponzorusom. Sticajem okolnosti poznajem jednu pravu sponzorusu, pa sam iz razgovora sa njom saznao dosta o tome.
Da razjasnimo: sponzorusa je djevojka (a moze biti i muskarac ) koja se prodaje za novac, s tim sto se ne zavrsava sve samo na sexu, vec je tu i da izadje sa svojim "deckom", odu zajedno na putovanje, on je tu i tamo pokazuje pred prijateljima i poslovnim partnerima itd. Cak postoje slucajevi da sponzori mijenjaju ribe (sto bi se reklo "glavu za glavu"). Sponzorusa za svoj "rad" dobija kes, nakit, skupe poklone, ako je sponzor imucniji cesto dobije auto i stan na koriscenje. Ona ne moze za to vrijeme biti sa nekim drugim, iako tu o ljubavi nema ni govora.

Sto se tice djevojaka koje svakodnevno vidjamo na ulicama i u restoranima u drustvu bogatih muskaraca, sa kojima su u vezi, to nisu sponzoruse. Treba razdvojiti djevojke koje su sa muskarcem samo zbog novca (sponzoruse) i one koje nisu sa njim zbog novca, vec ih privlaci i uzbudjuje njegov polozaj, moc i bogatstvo. Ove druge nisu sponzoruse, vec prosto djevojke koje imaju ukus nesto drugaciji od onog koji mi mozda imamo. Toga je uvijek bilo, i nije nista novo. Pa meni je moja pokojna baba (ne bilo joj tesko, sto bi rekli) govorila kako se udala za mog djeda jer je on bio najbogatiji u svom selu i zato sto joj je obecao da ce kupiti imanje u gradu i preseliti se da tamo zive. I sta, sad je baba sponzorusa? Novac ne treba da bude presudan prilikom izbora partnera, ali po meni nije normalno ako to nekome nije bitno. Ja zelim sjutra svojoj djeci da pruzim sve sto mogu, i naravno da bih volio da i moja zena ucestvuje u tome u velikoj mjeri.
Eto, ja sam po obicaju malo vise "brutalan" u iznosenju svojih stavova, ali ne vjerujem da se vecina nece sloziti sa tim. Mnogi naravno to nece priznati, ali to ne mijenja istinu.

E da, sto se tice pravih sponzorusa, ne osudjujte olako te djevojke. Vi nemate pojma sta je sve njih natjeralo da rade to sto rade...
Old 13-06-08, 13:49   #52
MirIam
Put Your Lights On

MirIam's Avatar

Ti si malo pobrkao pojam Poslovna pratnja i Sponzoruše nisu isto
Old 13-06-08, 13:49   #53
Okugata
Guest

Quote:
Originally Posted by Mirjam View Post
Ajde da su u pitanju placevi po Budvi i Herceg hovom (ako je neki ostao) u pitanju, ali zbog krava i svinja da se upucava. to je neka druga vrsta Sponzoruša!

Gledaj to kao litre i litre mleka i mesine koliko si srce zeli a voli da hasa gadura A za stan u novom sadu ne znam sta da kazem, devojka je i dalje u studenskom domu pa bi joj stan dobro dosao valjda
  Reply With Quote
Old 13-06-08, 13:54   #54
Okugata
Guest

@Octavian sta bre lupetash??? Koju devojku uzbudjuje status i moc muskarca? Privlace ih pare i nakit i parfemi koje ce dobiti i svo njegovo bogatsvo o kome masta da ce biti njeno
  Reply With Quote
Old 13-06-08, 13:59   #55
Sharp
MiM team Expert

Sharp's Avatar

Quote:
Originally Posted by Mirjam View Post
Ti si malo pobrkao pojam Poslovna pratnja i Sponzoruše nisu isto
Nisam ja nista pobrkao. Poslovna pratnja dodje sat-dva, jedno vece i to je to. Ode i vise se ne vide, moze da bude sa kim oce. Sponzorusa je u trajnoj "vezi" sa sponzorom, i za to dobija kes. To je razlika

Quote:
Okugata
Octavian sta bre lupetash??? Koju devojku uzbudjuje status i moc muskarca? Privlace ih pare i nakit i parfemi koje ce dobiti i svo njegovo bogatsvo o kome masta da ce biti njeno
Prvo nauci da se obratis nekome na pristojan nacin.
Ja samo kazem da ima razlicitih djevojaka - i onih koje su sa njim zbog para, i onih koje su sa njim jer ih to uzbudjuje. Ja znam klinke koje izlaze sa matorim bogatasima, a ne dobijaju nista od njih. One znaju da se nikad nece udati za njega, ali ipak su sa njim jer se osjecaju dobro u drustvu takvih ljudi
Old 13-06-08, 14:01   #56
Okugata
Guest

Ja samo kazem da ima razlicitih djevojaka - i onih koje su sa njim zbog para, i onih koje su sa njim jer ih to uzbudjuje. Ja znam klinke koje izlaze sa matorim bogatasima, a ne dobijaju nista od njih. One znaju da se nikad nece udati za njega, ali ipak su sa njim jer se osjecaju dobro u drustvu takvih ljudi[/QUOTE]

Sumnjam da ne dobijaju nista od njih...samo jednostavlno to vesto kriju da ne bi dobile etiketu sponzorushe
  Reply With Quote
Old 13-06-08, 14:04   #57
Sharp
MiM team Expert

Sharp's Avatar

Quote:
Originally Posted by Okugata View Post
Sumnjam da ne dobijaju nista od njih...samo jednostavlno to vesto kriju da ne bi dobile etiketu sponzorushe
Nisam napisao da mislim ili sumnjam kako ne dobijaju nista, vec da znam da je tako. To je naravno jedan slucaj, ali ima ih dosta sigurno.
Old 13-06-08, 14:08   #58
Okugata
Guest

Quote:
Originally Posted by OCTAVIAN View Post
Nisam napisao da mislim ili sumnjam kako ne dobijaju nista, vec da znam da je tako. To je naravno jedan slucaj, ali ima ih dosta sigurno.
Pa ok ako znash pouzdano, samo mi nije logicno biti sa nekim zato sto te uzbudjuje njegov polozaj i status...pre ce biti da je to primarno ( da se pohvali devojka sa kime je u vezi ako je to npr javna licnost ),a sekundaran razlog je opet novac....sve se vrti oko novca
  Reply With Quote
Old 13-06-08, 14:14   #59
Sharp
MiM team Expert

Sharp's Avatar

Jesi gledao nekad na filmovima kad se djevojka nalozi na svog direktora, i to samo zbog toga sto je mocan jako? I bude jednom sa njim, i dovoljno, ispunila je svoj cilj. E pa vidis, toga ima i u stvarnosti - stvarno ima ljudi koje uzbudjuje moc i status. Ova koju ja znam, za koju ti pricam je toliko bogata da joj matorac ne moze pokloniti bilo sta sto vec nema, ali jednostavno je to privlaci, i to cak i ne krije
Old 13-06-08, 14:16   #60
Milly
Tu sam i kad nisam

Milly's Avatar

Milly ima famoznu auruMilly ima famoznu auruMilly ima famoznu auruMilly ima famoznu auru

Jedan moj ex reche - postoji 3 tipa cura:
sponzoruse -35%
one koje se prave da nisu sponzorushe-60% - ove su najgore
i normalne cure-5%

Tags
ljubav, sponzorska

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules