MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav > Ljubav i romantika

Notices

Rezultati ankete: Da li biste pristali da vas neko sponzorise, a za uzvrat mu date ljubav?
DA 7 11.11%
NE 49 77.78%
NE ZNAM 7 11.11%
Glasači: 63. You may not vote on this poll

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 23-06-07, 00:10   #21
Vendy
MiM team King / Queen

Registrovan: Jan 2007
Vendy has disabled reputation

I ja se slazem sa @saritom i nemam tu sto dodat osim da je ljubav zivot. Ako imamo ljubav bit cemo sretni a kazu da je sreca bitna za dug i zdrav zivot
Vendy is offline   Reply With Quote
Old 23-06-07, 11:16   #22
supercica04
Breaking The Waves

supercica04's Avatar

Registrovan: May 2007
supercica04 has disabled reputation

Jok
supercica04 is offline   Reply With Quote
Old 25-06-07, 08:24   #23
grunf
MiM team Početnik

Registrovan: Sep 2006
grunf has disabled reputation

Vrlo pipav i klizav teren kažu da se pojedine dame krešu iz ljubavi i zadovoljstva a pare uzimaju iz potrebe i navike ...pa ko je tu lud prosudite sami !
Old 13-07-07, 10:08   #24
bila22vila
MiM team Početnik

Registrovan: Jun 2007
bila22vila nepoznate kvantitete u ovom trenu

hihiihih.. baš si me nasmija! A ima i istine u toj tvojoj.
bila22vila is offline   Reply With Quote
Old 03-09-07, 15:56   #25
strelac
MiM team Početnik

Registrovan: Nov 2006
strelac na dobrome putu

gledao sam rezultate ove ankete.cure nisu iskrene cak i kad je diskrecija potpuna.znaci da lazu i same sebe)
strelac is offline   Reply With Quote
Old 03-09-07, 16:35   #26
explosion
MiM team Forumaš i po'

explosion's Avatar

Registrovan: Aug 2007
explosion nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via MSN to explosion

pogresan termin si upotrijebio, ne bas ljubav!
ja sam rekla da cu postati sponzy ako me i ovaj momak razocara! nemam vise snage!dosta puta su me razocarali, ako i ovaj bude skot na kraju, cao emocije, dosta je bilo!
explosion is offline   Reply With Quote
Old 03-09-07, 16:55   #27
anon1
Super Moderator

anon1's Avatar

anon1 has disabled reputation

Mislio sam da si od cvrsce materije sastavljena Samo slaba osoba se predaje. Ako te momak razocara ne znaci da treba da budes slaba. Naprotiv, treba da budes jos jaca.

anon1 is offline   Reply With Quote
Old 03-09-07, 17:17   #28
explosion
MiM team Forumaš i po'

explosion's Avatar

o kuku! sad ce da mi daju savjete, pa da odmah dodam - to je shala!!!!!!!!!!!!!tako ja prijetim! ma, ljudi koji su emotivni i daju se u ljubavi, nikad se ne mogu toliko promijeniti, vjeruj mi!
Old 03-09-07, 17:25   #29
anon1
Super Moderator

anon1's Avatar

anon1 has disabled reputation

anon1 is offline   Reply With Quote
Old 03-09-07, 20:36   #30
petar
MiM team Forumaš i po'

Registrovan: Apr 2007
petar uskoro postaje slavan

Quote:
Originally Posted by explosion View Post
o kuku! sad ce da mi daju savjete, pa da odmah dodam - to je shala!!!!!!!!!!!!!tako ja prijetim! ma, ljudi koji su emotivni i daju se u ljubavi, nikad se ne mogu toliko promijeniti, vjeruj mi!
previse emotivni uglavnom lose prodju
petar is offline   Reply With Quote
Old 03-09-07, 20:43   #31
sarita
MiM team Expert

sarita's Avatar

Registrovan: Apr 2007
sarita na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by strelac View Post
gledao sam rezultate ove ankete.cure nisu iskrene cak i kad je diskrecija potpuna.znaci da lazu i same sebe)
Ili mozda ti ne razlikujes ljubav od sponzorstva
sarita is offline   Reply With Quote
Old 03-09-07, 20:58   #32
mala_mu
MiM team Expert

mala_mu's Avatar

mala_mu na dobrome putu
Send a message via MSN to mala_mu

Ja sam glasala tako sto sam kliknula na NE. Ispada da me neko placa da ga volim... Pfff. Ako drugim stvariima ne moze kod mene ljubav da postigne, e ne moze ni parama nikako.
mala mu...uh to bice je toliko fino i umiljato moglo biti, ali mislim da je odbrambeni mehanizam uzeo maha kod nje ..tako je sva svatka , ali pravi mali fighter, sto se licno meni ne svidja...mazio bih je po citav dan ali bi mi ruke polomila ( da to tako predstavim)...
mala_mu is offline   Reply With Quote
Old 03-09-07, 21:17   #33
Batboy
Nice'n Clean

Batboy's Avatar

Batboy uskoro postaje slavan

Nešto sam raspoložen pa će bat (tj. moja malenkost) malo da se petlja i u ovu temu.

On je bogat, a ona lijepa..... šta tu ima čudno, po meni ništa.

Podržavam sponzorušice, slatke male sponzorušice...

Uvjerio sam se više puta da neke sponzorušice stvarno vole svoje spozore koji ih obasipaju velikom pažnjom, novcem ponekim dijamantom, ženskim autom ali prije svega velikom količinom keša koje ovi mali nježni stvorovi troše u tzv. šoping turama po mega marketima.

One su kao dobra sportska kola, što su bolja više troše.... Bilo bi smješno da u sportaća sipamo loše gorivo, tako i ovi mali đavoli ako im ne posvetimo dovoljno pažnje zaribaće.

Takođe smatram da djevojke imaju određenu dozu narcisoidnosti koja se povećava sa njenom ljepotom, tada joj fizički izgled drugih ljudi manje bitan jer se stalno gleda u ogledalu. Usljed svega toga kod muškarca joj u oči upada pažnja, koji raste u njenim očima kad joj isti pokloni neki dar, što je veći dar on više raste sve dotle dok je ne odvede do zvijezda (odn. nesluđenih visina). Što je gospodin obasipa sa većom pažnjom ona ga više voli.....
Ovu pojavu savremeno društvo naziva sponzorstvom od strane muškarca.

Vjerujem da putu ženskoj sreći u ovom slučaju može da zasmeta samo impotentnost bogatog gospodina.

Takođe bih ovom prilikom želio da dam svoje mišljenje kako sponzoruše nisu glupe (ne nimalo).

Evo po mom mišljenju u čenu je stvar.

Ako se i desi da neka izuzetno atraktivna djevojka (pričamo o sponzoršama) i lupi nešto glupo, problem je u tome što taj mali đavolak u školi ništa i nije učio nego je svojim adutima tzv. nogama do zuba i krupnim očima profesore matematike, fizike i sl. ostavljela bez daha. Vjerovali ili ne i oni su samo ljudi.........

Usljed svega ovoga sponzoruše često nemaju neko elementarno znanje o ovim predmetima i drugim neophodnim saznanjima pa često ne znaju pomnožiti 5x5 (da im zatreba naučile bi). Nikako ne mogu ovo svrstati u tzv. manjak inteligencije bez obzira što se ista razvija kroz učenje i određenu dob....(i sam često nisam bio učenik kojim bi se moglo ponositi).

Zamislite nam kako često ljudi sa sela izgledaju čudni kad dođu u grad i sve gledaju u čudu jer nisu upoznati sa životom u gradu. Često mogu ostaviti utisak da su glupi, ali se na kraju ispostavi da su gradski foliranti u mnogo podređenijoj poziciji kad treba da se dobije posao ili upiše dobar fax.

Ja inače više obažavam periferiju kao i sponzorušice sa periferije, a sebe često nazivam malograđaninom jer sam malo u gradu a malo na selu (wherever).

PozZ

Last edited by Batboy; 03-09-07 at 21:21..
Batboy is offline   Reply With Quote
Old 03-09-07, 22:29   #34
Vendy
MiM team King / Queen

@Batboy - vjerujes li ti u ljubav?
Old 03-09-07, 23:40   #35
Batboy
Nice'n Clean

Batboy's Avatar

Kako kad, nekad nisam načisto.... Znam samo da volim ljude da činim srećnim, samim tim sam i ja zadovoljan. U mom poslu kojim se sada bavim to igra veliku ulogu (ne govorim o ekonomiju, po kojoj me ovdje neki znaju kao investora).

Što se tiče zaljubljenosti, ako me to pitaš.... da bio sam zaljubljen više puta.

A čovjek često prestane da vjeruje u ljubav jer je to izuzetno jaka emocija, i kad ti se desi razočarenje najčešće najviše mrziš onoga koga si nekad najviše volio. Zato najteže traume dolaze iz porodoce (ali to je druga tema). Kod mene je to isključeno jer nastojim racionalno da sagledam stvari, a kad nije to slučaj i kad je previše za.ebana situacija onda malo sažaljevam sebe.

Eto npr. ti si mi veoma draga, kao i sarita i explozion.
Malena šta je to nego ljubav.
Old 04-09-07, 00:03   #36
Vendy
MiM team King / Queen

Quote:
Originally Posted by Batboy View Post
Eto npr. ti si mi veoma draga, kao i sarita i explozion.
Malena šta je to nego ljubav.
I jel' bi ti volio kad bi jedna od nas bila tvoja zena "sponzorusa" i jednog dana ti ostanes bez love i mi te napustimo? I jos zamisli da imas vec neke godine u kojima cure vise nece trcat za tobom.

Lijepo je imati zenu koju volis i kupovat joj poklone iz ljubavi, ali mislim da ce i ta zena isto tako tebi kupovati poklone... To je obostrana ljubav i tu se slazem s tobom da u dobar auto ide kvalitetan benz...
Old 04-09-07, 00:24   #37
Batboy
Nice'n Clean

Batboy's Avatar

Šta fali Hju Hefner-u. Ima u svakoj sobi po jednu sponzorušu.

A možda me nisi dobro razumjela u prvom post-u... Rekao sam pojedine djevojke zaista vole te dečke i starije muškarce sa mnogo novca, jer ih obasipaju pažnjom... neke zaista obožavju svoje ''sponzore'', a to da li će on presušiti zavisi od mnogo stvari.

I u brakovima je sve lijepo i bajno dok je pun tanjir i dok kao mladi parovi izlaze u bioskope, pozorišta, odlaze na zimovanja i ljetovanja svake godine.

A onda draga moja Vendy, kad presuši sve, kad se život zakompikuje... pucaju brakovi kao plišani kajiši. Prava ljubav je zaista teško dostižna...

Ja ovdje vidim analogiju sa sponzorušama, jer kasnija promjena načina života diktira psihu koja se odražava i na voljene oko tebe.

Što se mene tiče ne treba mi novac, iako je bitan u životu....Žalosno je da treba da stalno mislim na njega.

Vjeruj mi neka mi neko ponudi lijepu pametnu djevojku koja će da me voli i razumije, stalni izvor prihoda za moju buduću porodicu ... ne bih ni našto drugo mislio nego na to kako da je sutra volim još više.
Old 04-09-07, 00:29   #38
Vendy
MiM team King / Queen

Ako tako mislis i dovoljna jako zelis, to ces i imat. Sve ti je to u nasim glavama. Ako mislis samo bijelo, bijelo ces i dobiti

A ako zelis sponzorusu i nju mozes imat
Old 04-09-07, 11:13   #39
mala_mu
MiM team Expert

mala_mu's Avatar

mala_mu na dobrome putu
Send a message via MSN to mala_mu

Ovo je vec diplomatski osmisljeno i receno.
mala mu...uh to bice je toliko fino i umiljato moglo biti, ali mislim da je odbrambeni mehanizam uzeo maha kod nje ..tako je sva svatka , ali pravi mali fighter, sto se licno meni ne svidja...mazio bih je po citav dan ali bi mi ruke polomila ( da to tako predstavim)...
mala_mu is offline   Reply With Quote
Old 04-09-07, 15:50   #40
explosion
MiM team Forumaš i po'

explosion's Avatar

batboy i ti si meni drag! ali razmisli malo. kazes da si sreo djevojke koje vole svoje sponzore! ja sam sigurna da one osjecaju vezanost, prijatnost, udobnost, sigurnost, (ali samo finansijsku, vecina),a sve je to dio onoga sto osjecas prema nekome koga volis, ali samo dio. naravno, mora se neka i zaljubiti, i to su ljudi, ali smatram da ako krenes u nesto iz koristi nema tu prave ljubavi, niti je moze biti.
Reply

Tags
ljubav, sponzorska

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules