MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ženska zona

Notices

Ženska zona Ženski dio univerzuma. Muškarci imaju pravo da vire :D

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 07-09-11, 20:12   #81
nisan
charlie

nisan's Avatar

Registrovan: Nov 2007
nisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu auru

kako mi je nekad žao nekih para, kod koga se nalaze

nisan is offline   Reply With Quote
Old 13-09-11, 11:27   #82
Bonja the Zmaj
Defensor Pacis

Bonja the Zmaj's Avatar

Registrovan: Sep 2007
Bonja the Zmaj na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by Okugata View Post
ne razumem takve devojke uopste!
ustvari, bas sam skoro imala konflikt sa jednom klasicnom sponzorusicom, koja se zalepila za moju jacu polovinu...eto, sad on ima kesa, pa bi zenska da ga iskoristi.
meni ova tvoja prica lici kao na sukob dvije sponzoruse
Bonja the Zmaj is offline   Reply With Quote
Old 27-02-12, 10:25   #83
Demo
MiM team Guru

Demo's Avatar

Registrovan: Sep 2010
Demo has disabled reputation

Mali rifreš topika u svjetlu ovog neuobičajenog slučaja:

Bogataš zaprosio čak 65 žena, ali ni jedna se ne želi udati za njega

Šef talent showa 'X Factor' Simon Cowell možda je težak milijune, ali debeli bankovni račun nije mu pomogao kod nježnijeg spola.

Naime, 52-godišnji glazbeni mogul otkrio je da je zaprosio čak 65 žena, ali nijedna se nije pristala udati za njega.

'Nijedna žena ne želi se udati za mene. Pitanje sam postavio sigurno 65 puta, a odgovor nikad nije bio da, tako da se vjerojatno nikada neću oženiti', izjavio je Cowell koji je nedavno prekinuo sa zaručnicom Mezhgan Hussainy, ali samo privremeno, kako tvrdi.
'Naša je veza vrlo komplicirana. Iako trenutačno nismo zajedno, i dalje smo nevjerojatno bliski', kaže Simon.

U čemu li je problem, zaboga?

Ali zaprosio 65 žena???
Vidi se da nije normalan.
Demo is offline   Reply With Quote
Old 27-02-12, 21:03   #84
Bann'dito
Matador

Bann'dito's Avatar

Registrovan: Aug 2007
Bann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjem

Mozda ni jedna nije bila poliamoricna
i da je keks korjen svega
Bann'dito is offline   Reply With Quote
Old 27-02-12, 21:23   #85
Yello
Hejter.

Yello's Avatar

Registrovan: Aug 2008
Yello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjem

Quote:
Originally Posted by Demo View Post
Mali rifreš topika u svjetlu ovog neuobičajenog slučaja:

Bogataš zaprosio čak 65 žena, ali ni jedna se ne želi udati za njega

Šef talent showa 'X Factor' Simon Cowell možda je težak milijune, ali debeli bankovni račun nije mu pomogao kod nježnijeg spola.

Naime, 52-godišnji glazbeni mogul otkrio je da je zaprosio čak 65 žena, ali nijedna se nije pristala udati za njega.

'Nijedna žena ne želi se udati za mene. Pitanje sam postavio sigurno 65 puta, a odgovor nikad nije bio da, tako da se vjerojatno nikada neću oženiti', izjavio je Cowell koji je nedavno prekinuo sa zaručnicom Mezhgan Hussainy, ali samo privremeno, kako tvrdi.
'Naša je veza vrlo komplicirana. Iako trenutačno nismo zajedno, i dalje smo nevjerojatno bliski', kaže Simon.

U čemu li je problem, zaboga?

Ali zaprosio 65 žena???
Vidi se da nije normalan.
Ma, je l' to tebi krivo što ti nisi među tih še'set i pet?
Yello is offline   Reply With Quote
Old 27-02-12, 23:21   #86
arwen
MiM team Expert

arwen's Avatar

Registrovan: Dec 2011
arwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjem

Quote:
Originally Posted by Masja View Post
Bira se između jedne te iste osobe u različitim okolnostima.
Ne biras okolnosti u kojima zavolis odredjenu osobu.A osobu si zavolio radi nje same,a ne radi okolnosti.

Ako je u pitanju racio,'hvatanje zadnjeg voza','uvaljivanje u necije bogatstvo" i sl,onda je logika jasna:biras okolnosti i 'nekakvu' osobu u tim okolnostima.
Old 28-02-12, 10:22   #87
Demo
MiM team Guru

Demo's Avatar

Registrovan: Sep 2010
Demo has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by Yello View Post
Ma, je l' to tebi krivo što ti nisi među tih še'set i pet?
Vala i ti svašta pitaš.

Naravno da mi je krivo, bogami, kao da postoji žena kojoj nije krivo. Svaka od nas čitavog života sanja o tako nečem, od malena smo vaspitavane da treba pametno iskoristiti (tačnije, unovčiti) svoje kvalitete, a te su glupače imale priliku i propustile je?!
Tako pljunuti na sve čemu su nas učile tolike generacije mudrih žena prije nas? Pa kakav to primjer daje generacijama koje dolaze?
Sramota.
Demo is offline   Reply With Quote
Old 31-08-14, 21:23   #88
Feminin
MiM team Početnik

Feminin's Avatar

Registrovan: Aug 2014
Feminin uskoro postaje slavan

Mislim kada covijek emotivno zadovoljan, o parama nesto puno ne razmislja..sretan je i bez njih... a covijek bez ljubavi sa parama ne moze reci da je sretan... Emotivnu prazninu parama popuniti ne moze...

1. ljubav

...
Reply

Tags
ljubav, pare

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules