MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ženska zona

Notices

Ženska zona Ženski dio univerzuma. Muškarci imaju pravo da vire :D

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 10-09-10, 22:47   #1
sneguljica
gleDna džekson

sneguljica's Avatar

Registrovan: Mar 2008
sneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu auru
Wink Ljubav i pare

Žemske...znam da postoje žene kojima je za "ljubav" najbitniji finansijski momenat...a kome novac nije bitan, na koncu?
Medjutim, ja vjerujem da žene koje toliko vole novac, zavole i onoga ko taj novac ima, ko im uz pomoć novca pruža ono što one žele, tako da ne znam da li baš možemo govoriti o nedostatku ljubavi, sa ženske strane, u tom slučaju...

ajde mi recite kako prepoznati da li te neko voli zbog novca ili položaja, zbog statusa koji imaš, ili samo zbog tebe takvog kakav si?

Je li uopšte normalno razdvajati te stvari, i da li bi isti "mladoženja" bio jednako poželjan sa platom od 300 eura kao što je sa bogatstvom i visokim društvenim statusom?

Mislite li da je finansijska nezavisnost, i dobar položaj svojevrstan "afrodizijak"?

P.S. Daleko od toga da je muškarcima zabranjen pristup na Ženskoj zoni, kao i odgovaranje na bilo koju, pa i na ovu temu, ali me više zanimaju ženska razmišljanja na ovu temu, muška, manje-više znamo.
Reply With Quote
Old 11-09-10, 10:00   #2
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

najiskrenije, rađe mi leć praznoga droba, no prazne glave...
Old 11-09-10, 10:24   #3
Okugata
Guest

ne razumem takve devojke uopste!
ustvari, bas sam skoro imala konflikt sa jednom klasicnom sponzorusicom, koja se zalepila za moju jacu polovinu...eto, sad on ima kesa, pa bi zenska da ga iskoristi.
eee, rekoh joj, nisi ti bila sa njim dok nije imao ni 100din u novcaniku kao ja, a sad bih da mu se uvalis, pa nije ni on toliko glup! krupna je riba on za tebe! imas 20 000din plate, pa ti malo, a drugi izdrzavaju porodicu sa tim parama! zalim te!
i on joj je napomenuo: samo ti navrati kod mene, para ni vremena za tebe nemam! al navrati slobodno!
kaze da se vise ne javlja, sreca nasa...al ko zna, ta je na nivou predskolskog.
  Reply With Quote
Old 11-09-10, 10:35   #4
dansy
...★

dansy's Avatar

Registrovan: Mar 2009
dansy ima famoznu aurudansy ima famoznu aurudansy ima famoznu aurudansy ima famoznu aurudansy ima famoznu aurudansy ima famoznu aurudansy ima famoznu aurudansy ima famoznu auru

Ovo bi se pitanje, sve vise, moglo i muskarcima postaviti...posto nije redak slucaj da zele da postanu sponzoruse

Mislim da se to jednostavno vidi...kad te neko voli...ne moze se sakriti . Nisam se bas cesto kretala u tim burzujskim krugovima...izbegavam ih jer mi ne prijaju...malo mi je degradirajuce misljenje da se sve moze kupiti novcem

siempre en mi corason...
dansy is offline   Reply With Quote
Old 11-09-10, 11:20   #5
Watchman
MiM team King / Queen

Watchman's Avatar

Registrovan: Jan 2010
Watchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čeka

moj doprinos temi
Watchman is offline   Reply With Quote
Old 11-09-10, 15:00   #6
sneguljica
gleDna džekson

sneguljica's Avatar

sneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu auru

hmmm...nijesmo se razumjeli...pitam, kad se cura zaljubi u momka, zabavlja i na kraju uda za njega (znači ne pričam o uvaljivanju oženjenim muškarcima, o otimanju i sl) nego o najobičnijoj vezi, on je dobrostojeći, ona prosječnog imovnog stanja...e sad:
1.zašto ljudi imaju poriv da i takve slučajeve zovu sponzorušama?
2.kako znati da li je djevojka s njim zbog njega, a ne zbog para?
3.i na kraju, što mislite, da li bi ona bila s njim da nema taj novac?

da pojednostavim...ja sam iz vrlo prosječne imovne porodice, moj čojak iz malo bogatije, pri tome imao je dobar posao, fantastičnu platu kad sam se udala za njega...danas takve slučajeve zovu sponzorušama...zašto?!
Ja se nikad nijesam ni ponašala ni osjećala tako, a vidim danas se mnogi usudjuju da za djevojke takve "sudbine" kažu da su sponzoruše?
Old 11-09-10, 20:47   #7
Okugata
Guest

Quote:
Originally Posted by sneguljica View Post
hmmm...nijesmo se razumjeli...pitam, kad se cura zaljubi u momka, zabavlja i na kraju uda za njega (znači ne pričam o uvaljivanju oženjenim muškarcima, o otimanju i sl) nego o najobičnijoj vezi, on je dobrostojeći, ona prosječnog imovnog stanja...e sad:
1.zašto ljudi imaju poriv da i takve slučajeve zovu sponzorušama?
2.kako znati da li je djevojka s njim zbog njega, a ne zbog para?
3.i na kraju, što mislite, da li bi ona bila s njim da nema taj novac?
1. ima ljudi koji su ljubomorni kad vide tudju srecu, pa vole da ospu paljbu i izblate coveka. to su uglavnom oni koji su bili iskorisceni, ostavljeni, osudjivani i slicno. u svakom slucaju, prorade im kompleksi.
2. to sve ostaje u okviru veze ne treba se ni previse udubljivati u analize. ako je njima dobro, i meni je dobro. ja sam sa njim od perioda kad je bio pod roditeljskom dirigenskom palicom i kad je samo mogao da sanja o kesu.
3. ako ga voli da bila bi, ako ga ne voli, nece ga ni primecivati.

ko tu najvise osudjuje?
u mom slucaju roditelji i rodbina!
-sta ce sad ona tu sa njim, samo misli da se uda i razvede da bi razbucala nasu tesko stecenu imovinu, i dedovinu ....drke njake....
onda treba da im se dokazujes i ljubis u dupe, dok te ne prihvate....i na kraju cujes kako te ujna zove 'princeza'...eto dunulo joj tako!
na kraju ti popuste zivci i resis da ih vidjas sto manje, uhvatis sebe kako brojis sate do polaska kuci, kad si tamo i pomislis sta si Bogu zgresila da udjes u takvu familiju.
al to je moj slucaj
  Reply With Quote
Old 11-09-10, 20:53   #8
Airbender
Φιλημον

Airbender's Avatar

Registrovan: Sep 2007
Airbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auru

Da li biste mogle da se zaljubite i imate partnera koji je prosjak ili beskućnik? Ako je odgovor ne, onda vam pare ipak igraju ulogu, a koliku, to je drugo pitanje.
Airbender is offline   Reply With Quote
Old 11-09-10, 20:56   #9
Okugata
Guest

Quote:
Originally Posted by Masja View Post
Da li biste mogle da se zaljubite i imate partnera koji je prosjak ili beskućnik? Ako je odgovor ne, onda vam pare ipak igraju ulogu, a koliku, to je drugo pitanje.
prvo ga okupas, obrijes i smeknes sta ima da pokaze a onda razmisljas da li da ga primis u kucu ili ne
  Reply With Quote
Old 11-09-10, 20:58   #10
Calathea
MiM team Expert

Calathea's Avatar

Registrovan: Jan 2007
Calathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjem

Nije baš tako jednostavno.

A da li bi mogle da prihvatite partnera koji je bogat zahvaljujući nečasnim radnjama? Dakle, osim stanja, bitan je uzrok i težnje da se to stanje promijeni.

Jako je bitno da li sam prije nego što sam se udala za muškarca koji je bogatiji od mene tražila baš takvog ili se to slučajno desilo, kao i odakle potiče njegov novac, odnosno kako ga je stekao.
Old 11-09-10, 23:05   #11
sneguljica
gleDna džekson

sneguljica's Avatar

Quote:
ja odmah da ti kažem da ne bih...prvo, biti prosjak, a imati zdrave ruke i noge je više nego nečasno! Biti beskućnik, opet, a imati zdrave ekstremitete, po meni je nečasno! Bar se može kopat za par stotina eura i naći krevet za pedesetak mjesečno!
Moglo bi mi se desiti da se zaljubim u čistog, okupanog zemljoradnika, radnika...svejedno...ali u lenjivca nesposobnoga, ne pa da je u zlatnoj kolijevci rodjen.
Old 11-09-10, 23:07   #12
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

definišite mi beskućnika...
Old 11-09-10, 23:55   #13
sneguljica
gleDna džekson

sneguljica's Avatar

ja ga zamišljam kao skitnicu, čovjeka koji spava po ulicama, parkovima, odrpan, pohaban, gladan, žedan, čeka da mu neko bači crkavicu da komat leba pojede! Eto o takvome ja zborim! O ovima što nemaju kuću ali imaju dostojanstvo ne govorim
Old 12-09-10, 10:17   #14
vruc krompir
MiM team King / Queen

vruc krompir's Avatar

Registrovan: Aug 2010
vruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čeka

sta imate protiv beskucnika, ha?

ne moze jedno i drugo.
vruc krompir is offline   Reply With Quote
Old 12-09-10, 11:11   #15
unreachable for injustice
Banned

Registrovan: Dec 2008
unreachable for injustice uskoro postaje slavan

Quote:
Originally Posted by sneguljica View Post
Žemske...znam da postoje žene kojima je za "ljubav" najbitniji finansijski momenat...a kome novac nije bitan, na koncu?
Medjutim, ja vjerujem da žene koje toliko vole novac, zavole i onoga ko taj novac ima, ko im uz pomoć novca pruža ono što one žele, tako da ne znam da li baš možemo govoriti o nedostatku ljubavi, sa ženske strane, u tom slučaju...

ajde mi recite kako prepoznati da li te neko voli zbog novca ili položaja, zbog statusa koji imaš, ili samo zbog tebe takvog kakav si?

Je li uopšte normalno razdvajati te stvari, i da li bi isti "mladoženja" bio jednako poželjan sa platom od 300 eura kao što je sa bogatstvom i visokim društvenim statusom?

Mislite li da je finansijska nezavisnost, i dobar položaj svojevrstan "afrodizijak"?

P.S. Daleko od toga da je muškarcima zabranjen pristup na Ženskoj zoni, kao i odgovaranje na bilo koju, pa i na ovu temu, ali me više zanimaju ženska razmišljanja na ovu temu, muška, manje-više znamo.
To prvo nikad i ne bih nazvala ljubavlju, jer očigledno one imaju samo jedan interes - izvor novca i sve šta ide uz to ... Šta misliš da li bi takve cure ostale pored tog muškarca da doživi bankrot? Lak je odogvor, ne a 'zaljubile' bi se u sledećeg sa takvim statusom

A sponzorušice lako prpeoznaješ, ja bih išla tamo ali nemam ... (dobro je jedan drug ostao živ od mene kad mi je rekao da platim nešto za jednu takvu, jer on nije mogao tad da dođe, trebam li da napomenem da sam ga poslala u 3pm )
unreachable for injustice is offline   Reply With Quote
Old 12-09-10, 15:22   #16
Airbender
Φιλημον

Airbender's Avatar

Airbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auru

Ovdje treba razgraničiti dvije teme:

1. Ljubav ili pare
2. Da li pare imaju uticaja na ljubav

Prva tema je o sponzorušama i tu nema ništa nejasno. One idu samo na pare.

Druga tema je mnogo zanimljivija, jer zamislite sebe u situaciji da birate između:

- partnera koji ima zadovoljavajuće psihofizičke karakteristike
- partnera koji ima zadovoljavajuće psihofizičke karakteristike, stan, auto i pristojan izvor prihoda.

Šta biste odabrale?
Old 12-09-10, 15:23   #17
Angelina75
otisla

Registrovan: Dec 2007
Angelina75 has disabled reputation

2

......

Foul appearance hide fair reality!
Angelina75 is offline   Reply With Quote
Old 12-09-10, 16:13   #18
unreachable for injustice
Banned

Registrovan: Dec 2008
unreachable for injustice uskoro postaje slavan

Quote:
Druga tema je mnogo zanimljivija, jer zamislite sebe u situaciji da birate između:

- partnera koji ima zadovoljavajuće psihofizičke karakteristike
- partnera koji ima zadovoljavajuće psihofizičke karakteristike, stan, auto i pristojan izvor prihoda.

Šta biste odabrale?
Ni jedna osoba nije ista, pa čak i te dvije osobe sa zadovoljavajućim psihofizičkim karakteristikama. Da li bio iz opcije 1 ili 2 je nebitno za mene , čak mi se i ovakva klasifikacija i ne sviđa...
Duše će se prepoznati koje pripadaju jedna drugoj...
unreachable for injustice is offline   Reply With Quote
Old 12-09-10, 16:23   #19
Angelina75
otisla

Registrovan: Dec 2007
Angelina75 has disabled reputation

evo...ja sam prepoznala svoju dusu...a to je opcija broj 2

Foul appearance hide fair reality!
Angelina75 is offline   Reply With Quote
Old 12-09-10, 16:43   #20
Airbender
Φιλημον

Airbender's Avatar

Quote:
Originally Posted by unreachable View Post
Ni jedna osoba nije ista, pa čak i te dvije osobe sa zadovoljavajućim psihofizičkim karakteristikama. Da li bio iz opcije 1 ili 2 je nebitno za mene , čak mi se i ovakva klasifikacija i ne sviđa...
Duše će se prepoznati koje pripadaju jedna drugoj...
Bira se između jedne te iste osobe u različitim okolnostima.
Reply

Tags
ljubav, pare

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules