MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Zabava > Brbljaonica

Notices

Brbljaonica Za sve one koji imaju što pametnoga za reći, a ne znaju gdje bi to svrstali ;)

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 31-10-07, 22:32   #21
Amelie
zoey

Amelie's Avatar

Registrovan: Feb 2007
Amelie na dobrome putu

ok,zdravo ja sam amelie i moja soba ima 12 kvadrata,3 zida su bijele boje a jedan bordo.
imam jedan plakar gdje mi je roba(za divno cudo divno poslozena),veliko ogledalo koje krivi i siri pored vrata od balkona,do njega mi je pokretni ormaric niski sa 3 fijoke prepune nota i knjiga(ne daj boze da je to uredno)a na njemu je elektricna gitara.
imam cak i jedan krevet,sto sa kompjuterom i zvucnicima,3 male ladice i kao neku rupu gdje drzim note naravno.
u sobi je i polukoncertni klavir i bordo bubnjevi.
jedna stalaza za note i knjige(gle cuda)sa par ladica gdje drzim jos nesto robe...imam samo mali tepih ispod bubnjeva da ne bi odrali parket i neke boje slame je.imam i fotelju koja se razvlaci mada je ne razvlacim i preko sam stavila neki bez"pokrivac"
nikad ne stignem da je sredim pa je u vecini slucajeva prasnjava,a ladice je def bolje ne gledat...
sve u svemu volim svoju sobu

Look at the stars,
Look how they shine for you,
And everything you do,
Yeah they were all yellow
Amelie is offline   Reply With Quote
Old 31-10-07, 23:46   #22
Soul
Universe

Soul's Avatar

Registrovan: Sep 2006
Soul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auru
Send a message via MSN to Soul Send a message via Skype™ to Soul

Moja soba je 2.5 X 4.0 dimenzija (pa izracunajte povrsinu) mala za mene. U njoj se nalazi mali ormar, osim moje robe tu se nalazi dosta knjiga, uglavnom jos ne procitanih i jos neke stvari. Tu je i radni sto koji je rucno radjen (1.80X0.60X0,80) da bi se neke stvari poput kompa, , PS2, APC, stampaca i knjiga fino uklopili tj imali svoje mjesto, prve 3 stvari i dalje imaju svoje mjesto. Na njemu se nalazi velika plazma 42, PC ekran 19, PS3, HP all in one, ispod stola se nalazi satelicka, 50tak orig DVD filmova, knjige i opet spakovani filmovi u 4 velike futrole (kopije). Tu su 3 stolcica, najveci mi sluzi za tastaturu i logitech volan, srednji za lap top i namanji za daljinske upravljace (7) i od volana mjenjac za saltovanje a papucice za gas, kocnicu i kumplug se nalaze ispod velikog stola. Tu je i trosjed do kojeg ja lap top kojeg trenutno koristim izvaljen na trosjed. Na zidve su mi okaceni zvucnici 7.1, rasporedjeni kako treba po sobi, i 1 stolca kao sto ih imaju u kancelarije, na 5 tockica, koja mi sluzi da slazem robu, onu koju trenutno nosim. Klima uredjaj. Sve ovo stane u 10m^2 pa vi vidite koliko mi praznog prostora ostane. Cisto da vam docaram svoju sobu
Soul is offline   Reply With Quote
Old 01-11-07, 02:37   #23
Ribica
MiM team Forumaš i po'

Ribica's Avatar

Registrovan: Jul 2007
Ribica na dobrome putu

Moja soba je malena, obojena u žuto, tako da ,kada je tmurno vrijeme (kao ovih dana) -izgleda kao da je sunčano Svima bih preporučila žutu boju zidova. Sto za komp najmanji što može , ormar, krevet, i jedna polica za knjige, diskove, parfeme, minđuše, šalove, slike, mirišljavi štapiće, šminku, svijeće,plišane medvjediće,.. (da, tu je nered). "Patim" od toga da mi u sobi bude prijatno i omiljeni mi je kutak u stanu, tu učim, plačem, radujem se, sređujem, čitam, slušam muziku,..skupljam snage kad sam u daunu
Ribica is offline   Reply With Quote
Old 01-11-07, 03:01   #24
Legolas
MiM team Početnik

Legolas's Avatar

Registrovan: Mar 2007
Legolas has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by Amelie View Post
ok,zdravo ja sam amelie i moja soba ima 12 kvadrata,3 zida su bijele boje a jedan bordo.
imam jedan plakar gdje mi je roba(za divno cudo divno poslozena),veliko ogledalo koje krivi i siri pored vrata od balkona,do njega mi je pokretni ormaric niski sa 3 fijoke prepune nota i knjiga(ne daj boze da je to uredno)a na njemu je elektricna gitara.
imam cak i jedan krevet,sto sa kompjuterom i zvucnicima,3 male ladice i kao neku rupu gdje drzim note naravno.
u sobi je i polukoncertni klavir i bordo bubnjevi.
jedna stalaza za note i knjige(gle cuda)sa par ladica gdje drzim jos nesto robe...imam samo mali tepih ispod bubnjeva da ne bi odrali parket i neke boje slame je.imam i fotelju koja se razvlaci mada je ne razvlacim i preko sam stavila neki bez"pokrivac"
nikad ne stignem da je sredim pa je u vecini slucajeva prasnjava,a ladice je def bolje ne gledat...
sve u svemu volim svoju sobu
Os onako otvoreno da ti recem ?
Njesra ti je soba.
Old 07-11-07, 21:22   #25
_PlAwuSha_(bojana)
MiM team Početnik

_PlAwuSha_(bojana)'s Avatar

Registrovan: Nov 2006
_PlAwuSha_(bojana) na dobrome putu

moja soba je mala,zidovi su narandzanste boje,kao i tepih...u njoj je sve sto mi treba...komp,tv,muzicki....kozmetika...najvise vremena provodim u njoj..nije nista posebno,ali ja je volim ...nervira me samo sto je uvijek tamna nikako svjetlost da dopre do nje....
moj svaki znala su grijeh,a opet bi me ljubila...
_PlAwuSha_(bojana) is offline   Reply With Quote
Old 01-12-07, 16:36   #26
KikyGemini
MiM team Početnik

KikyGemini's Avatar

Registrovan: Nov 2007
KikyGemini na dobrome putu

e ovako
ima 27m^2
raznobojna je - žuto, plavo, narandžasto, zeleno, ljubičasto, crveno, a vrata i prozori su bijeli (cirkus jel da) sa lijeve strane vrata je moj ogromni radni sto, pored njega krevet i pored kreveta muzička linija. ispod prozora korpa za kucu rokija i njegova posuda za vodu i hranu. na sredini sobe je klupski sto, a oko njega sve jastuci i ispod novine. sa desne strane vrata su moj ormar i police za knjige. eto, ukratko i da, na stolu iznad laptopa su neki medeni posteri kučića i mačića
and nothing else matters
KikyGemini is offline   Reply With Quote
Old 12-12-07, 11:21   #27
BoBiLiCa
MiM team Početnik

BoBiLiCa's Avatar

Registrovan: Oct 2007
BoBiLiCa na dobrome putu
Send a message via MSN to BoBiLiCa

moja soba,moje carstvo...oko 13 kvadrata,zidovi su okreceni u boju koja je nesto izmedju boje cigle i kajsije,taman nedje na sredini izmedju te boje.sto za komp je u cosku,stalak za tv sa tv-om i dvd-om je pored,naspram toga su moj i bratov krevet,moj je 2 u 1 a to znaci da je visok jedno metar ipo i da je u njemy ormar u koji moze da stane sva moja roba,sminka,parfemi,nakit i sve zenske potrepstine, sto znachi da je ogroman,ima i ladice i sve...prosto savrsen ) i na njega se penje uz pomoc stepenica u koje su smjestene 3 duboke ladice... ispod prozora je jedna mala stalaza sa 4 fioke,bratov krevet i ormar.na sredini sobe je mali stolic pravih linija,mali okrugli crveni tepih i 2 crvena mala lazy baga.na zidu iznad kompjutera je dugacka pravougaona polica za knjige i par slika.zaboravih reci i da ima jos jedan ormar...boja namjestaja je sva u svijetloj bukvi...
Old 12-12-07, 19:02   #28
explosion
MiM team Forumaš i po'

explosion's Avatar

Registrovan: Aug 2007
explosion nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via MSN to explosion

Moja soba je mala, zidovi su zuti, tj. sad su bez, upiliu su zidovi, sa bijelim ivicama i plafonom. Bijela plafonjerka.
Na zidu je tabla sa fotografijama dragih ljudi i dva postera, moja ljubav i ja. Na jednom je panorama, nas dvoje na tri mjesta u istom ambijentu, a na drugom smo glavonje, ja sam mu glavu naslonila na ramO.
Krevet mi je tamno plav, sa tri ogromna plava jastuka,tepih plav, kompjuterski sto je ogroman, sa milion pregrada i cuda i takodje je plav, a svuda okolo su mi "prijatelji" sto bi majka rekla (Mici mi tvoje prijatelje da ih ja ne maknem). To su mede, kuce, mace, pilad, ribe, slonovi, zirafe. Osim sto sjede na jednom dijelu kompa, ima ih na naslonu od kreveta i na dvije police, na zidu. Lampa je mala i plava, sa medom plisanim u postolju. Imam i dva mala stola i veliki plakar, koji ipak nije dovoljan.na njemu su knjige iz "Vijesti" i "Politike", sta cu nemam ih dje drugo. Knjiga uvijek ima na svim ostalim nabrojanim mjestima, pa i na prozoru i podu, posebno kad su ispitni rokovi.
Prozor je jedan, ali zauzima vise od pola zida.

Last edited by explosion; 12-12-07 at 19:11..
explosion is offline   Reply With Quote
Old 13-12-07, 10:37   #29
dekica
MiM team Expert

dekica's Avatar

Registrovan: Jan 2007
dekica na dobrome putu
Send a message via MSN to dekica

moja soba je u potkrovlju...obozavam je....pogotovo joj daje na toplini lamperija...zidovi su ofarbani u bebi rozu boju....
dosta je velika.....oko 20 kvadarata.....
imam veliki mesingani krevet....onaj damski,kao iz filmova sa svilenim prekrivacem rozo-ljubicaste boje.....
plakar veliki koji je trenutno u haosu.....sto, ljubicasti dvosjed i 2 ljubicaste fotelje....lila tepih i lila zavjese na mesinganim garnislama.....mnogo mi je slatka soba...prava zenska...
imam jos i televizor,lap top kao i veliiiiiiiiiko ogledalo uokvireno mesingom na centralnom zidu i pored toaletni sto,prepun sminke i kozmetike.....nekad sam imala puno igracaka ali sam ih prebacila kod sestre u sobu...nemam cak ni fotografije uokvirene...sve sam ih vratila u album....hmmm al' sam "romanticna"
na stolu poslozene knjige,skripte.....i sverc-komerci za kolokvijume..
pored kreveta imam lampu koja mi gori po cijelu noc...jer zaspem citajuci....
koristim uvijek osvjezivac prostorija sa mirisom vanile...i volim da odskrinem prozor,da mi ulazi svjez vazduh,ne volim u zagrijanu sobu da spavam...
iz sobe se izlazi na terasu koja je ogromna i koju prekrije aktenidija ljeti i na kojoj se ja suncam ,na njoj je bastenska garnitura...
to bi bilo to...ukratko....
topis se u meni ko andjeoski prah...
dekica is offline   Reply With Quote
Old 18-12-07, 13:52   #30
flowerchic
ObicnO NeobicnA

flowerchic's Avatar

Registrovan: Dec 2007
flowerchic nepoznate kvantitete u ovom trenu

moja sobica,moja slobodica..........na plafonu zvjezdice,na policama plisane lutkice...na stolu knjige za citanje, proucavanje i naravno za ucenje...medjutim zahvaljujuci prijatnoj unutrasnjosti mog sobicka sve mi lakse pane...ucenje,dosadan dan...a zaspim najljepse zagledana u neku zvjezdicu na plafonu....najvise volim plisanog delfina koji mi stoji iznad mog krevetica...

Last edited by flowerchic; 18-12-07 at 13:57..
flowerchic is offline   Reply With Quote
Old 23-01-08, 17:24   #31
lema
MiM team Početnik

lema's Avatar

Registrovan: Nov 2007
lema nepoznate kvantitete u ovom trenu

Moja soba vam je prakticno stan.To je iznajmljena studentska garsonjera koju delim sa mojim deckom.To vam je i gostinska, spavaca soba, kao i čitaona. U njoj su sve najvaznije stvari koje su potrebne studentima.Mnogo toga bih menjala sto se da promeniti ali gazde ne dozvoljavaju.
lema is offline   Reply With Quote
Old 16-03-09, 12:38   #32
ljubic bejbic
MiM team Forumaš

ljubic bejbic's Avatar

Registrovan: Mar 2009
ljubic bejbic nepoznate kvantitete u ovom trenu

moja soba ima 5 zidova i mala je kao kutija sibica.. ipak uredjujem je po feng shuiju..koliko mogu to naravno..imam krevet kome su otisli federi.mislim da to bas i nije feng shuicno al ajde.. imam bele zidove.. ja bi da ih ofarbam u zeleno ili kajsiju ili lavandu..imam lep radni sto sa policama i orman sa ogledalom koje obozavam..mada nije po feng shuiju..mozda i batalim feng..manje cu se nerviram
Old 16-03-09, 13:12   #33
nestasni_cipiripi
MiM team King / Queen

nestasni_cipiripi's Avatar

Registrovan: Feb 2008
nestasni_cipiripi uskoro postaje slavan
Send a message via MSN to nestasni_cipiripi Send a message via Yahoo to nestasni_cipiripi

batali ti taj feng
meni soba liči na Černobil zadnjih dana----
nestasni_cipiripi is offline   Reply With Quote
Old 17-03-09, 20:23   #34
ljubic bejbic
MiM team Forumaš

ljubic bejbic's Avatar

ljubic bejbic nepoznate kvantitete u ovom trenu

hahahahahahaahah imas tri ruke i dvanaest prstiju hahahahahahah
Old 18-03-09, 08:27   #35
unreachable for injustice
Banned

Registrovan: Dec 2008
unreachable for injustice uskoro postaje slavan
Talking

Ja ne smijem opisivati sobu, ali mogu reći samo to da je zovu NASA
unreachable for injustice is offline   Reply With Quote
Old 19-03-09, 21:35   #36
Tiga
MiM team Guru

Tiga uskoro postaje slavanTiga uskoro postaje slavan

Moja je ok, ali bih volela da konačno imam samo svoju...Delim je sa sestrom
Tiga is offline   Reply With Quote
Old 22-07-10, 21:10   #37
teky
MiM team Expert

teky's Avatar

Registrovan: Apr 2010
teky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjem

Moja soba-moj mir... Okrecena je u roze,imam plakar gdje drzim svoje stvari koji je preko citavog zida,onda imam jednu policu gdje drzim svoje omiljene stvarcice,npr.parfeme,kozmetiku,omiljene knjige,okvire sa slikama,uspomene koje sam dobijala od mojih prijatelja i rodjaka,plisane igrackice,kutija za nakit.....krevet,rozi tepih i roza zavjesa i velika umjetincka slika,neka apstrakcija,zatim imam kao neki ogroman jastuk koji je kao fotelja u obliku srceta u lila boji.....i naravno lap top....i da ne zaboravim tu se nalazi i mjesto gdje drzim knjige za skolu medju tim ....

"...al' zumbuli su zumbuli,
a ruza je ruza
pa da na kraj sveta iznikne..."

Last edited by teky; 22-07-10 at 21:13..
teky is offline   Reply With Quote
Old 07-12-10, 21:35   #38
Villa
MiM team Forumaš i po'

Villa's Avatar

Registrovan: Nov 2010
Villa na dobrome putu

Sva je ljubicasta.Prozor mi gleda na jednu vazniju ulicu,a tek pogled na dvoriste...Ono zenska soba,uredna...
Villa is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
moja, soba

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules