MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav

Notices

Ljubav Podsjeti me sto to bjese svaki dan ;)

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 30-03-08, 19:26   #21
Temis
MiM team Forumaš

Temis's Avatar

Registrovan: Oct 2007
Temis ima famoznu auruTemis ima famoznu auruTemis ima famoznu auruTemis ima famoznu auruTemis ima famoznu auruTemis ima famoznu auruTemis ima famoznu auruTemis ima famoznu auru

E kad su u pitanju i serijali,bila je davno jedna meksicka serija "Lus Marija" koju je tad ja mislim gledala svaka druga kuca i tu ima cuveni Gustavo zbog koga sam televizor ljubila kad god se pojavi... A kolika je ta moja ljubav bila moze da se zamisli kad me majka Male Mu i dan danas zove Gustavo... A u filmove ili serije(meksicke vise ne gledam) ima i toga da u nekom glumcu nadjemo slicnost sa nekim ko je aktuelan u nasem zivotu...

Imaginarne ljubavi...Pa sve su one takve,u pocetku uvjek osobe do sebe idealizujemo a cesto taj idealizam potraje godinama...Ja imam obicaj kad me pitaju sta se desilo sa onim s kim sam se razisla da kazem "Sve je bilo OK a onda smo se upoznali"...Mada taj oblik zaljubljenosti kad prodje i dodje suocavanje sa time da ta osoba nije savrsena,da i ona ima svoje mane ukoliko se da prihvatiti kao takva onda je to vec prelazak u ljubav,u nesto mnogo vise,a ne manje...

http://i.imgur.com/f7EFogt.png

Last edited by Temis; 02-04-08 at 20:37..
Temis is offline   Reply With Quote
Old 06-04-08, 21:16   #22
millica
MiM team Expert

millica's Avatar

Registrovan: Apr 2007
millica uskoro postaje slavan

Moja "imaginarna" ljubav ...James Hetfield..... i dan danas...always&forever ...dusu sam isplakala kad se ozenio )

posle koncerta Metallice u Beogradu nijesam se dala dobre dvije godine snosit` s pricom o njemu i koncertu i grupi i bla bla bla ...znala sam za nekog momka,ako je simpatican pa drugarice nagovaraju da izadjem na kafu s njim, ja da odgovorim:"Je li Hetfiled??!!Nije!!Ne moze!!!" ahahahahhaha sala mala

Last edited by millica; 06-04-08 at 21:21..
millica is offline   Reply With Quote
Old 06-04-08, 21:20   #23
flowerchic
ObicnO NeobicnA

flowerchic's Avatar

Registrovan: Dec 2007
flowerchic nepoznate kvantitete u ovom trenu

Tom Cavanagh od serije Ed...Tako,moj savrsen co'ek...
Old 25-05-08, 21:07   #24
pehar
MiM team King / Queen

pehar's Avatar

Registrovan: Feb 2007
pehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelu

ne idealizujem,jer i ja nisam idealna...
pehar is offline   Reply With Quote
Old 18-08-09, 01:24   #25
Tiga
MiM team Guru

Registrovan: Mar 2009
Tiga uskoro postaje slavanTiga uskoro postaje slavan

Quote:
Originally Posted by Leptirić View Post
Da li Vam se ikada desilo da se zaljubite u lika iz neke knjige,filma,crtaca,stripa...?
Kada sam imala 8 godina, bila sam zaljubljena u Alferda džonatana Kvaka

Plakala sam kad su prestali da prikazuju ovu seriju!

U srednjoj školi sam bila zaljubljena u jednog jako lepog momka. Baš u to vreme smo čitali Anu Karenjinu. Naravno, njegov lik je u mojoj glavi zauzeo mesto Vronskog.
I dalje ne mogu da zamislim Vronskog nikako drugačije, i naravno, zaljubljena sam u njega.
Tiga is offline   Reply With Quote
Old 18-08-09, 02:08   #26
Uvijek u Krivu
MiM team Početnik

Registrovan: Aug 2009
Uvijek u Krivu na dobrome putu

E neznam ja sam se toliko puta zaljubljiva... stvara nesto... ta mi osoba nije ni trebala.... bez svaki put da pokvari.... ka ono djetetu na plazu kad talas ponese pola sata pravljenu kulu....
Ali moram priznati da saam u svom umjetnickom radu dosta energije crpio na taj nacin... tako da ne mogu rec da sam stetu ima...
Old 09-10-14, 19:11   #27
Neko Drugi
MiM team Expert

Registrovan: Jul 2012
Neko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tunelu

veliki fan pamele anderson dok nisam svojim ocima vidio da je tomi li opalio sve mu j....
Neko Drugi is offline   Reply With Quote
Old 03-11-14, 10:33   #28
En*
MiM team Početnik

Registrovan: Oct 2014
En* uskoro postaje slavanEn* uskoro postaje slavanEn* uskoro postaje slavan

Moram priznati da sam se kad sam bila mala zaljubljivala pomalo u likove iz romana Moma Kapora, bili su mi totalno neodoljivi. Posle ranog puberteta prestala sam i prebacila se mnogo goru varijantu, poluimaginarne iz okoline.

Last edited by En*; 03-11-14 at 10:45..
En* is offline   Reply With Quote
Old 11-12-14, 11:14   #29
Give and get
MiM team Početnik

Give and get's Avatar

Registrovan: Oct 2014
Give and get ima famoznu auruGive and get ima famoznu auruGive and get ima famoznu auruGive and get ima famoznu auru

U Modesti Blejz
Give and get is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
imaginarna, ljubav

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules