MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Zabava > PlayGround > Analize

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 17-04-12, 13:54   #161
arwen
MiM team Expert

arwen's Avatar

Registrovan: Dec 2011
arwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjem

Veljko?

(Bjese Veljko Rogosic).
Old 20-06-12, 13:30   #162
Zhaan
MiM team Guru

Zhaan's Avatar

Registrovan: May 2012
Zhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čeka

Nastalo iz avarskog jezika - vođa horde.
Zhaan is offline   Reply With Quote
Old 19-07-12, 00:00   #163
Gaul
MiM team Expert

Gaul's Avatar

Registrovan: Jun 2012
Gaul uskoro postaje slavanGaul uskoro postaje slavanGaul uskoro postaje slavanGaul uskoro postaje slavanGaul uskoro postaje slavanGaul uskoro postaje slavan

Po pretku, samo meni dodaju prefiks ludi, inače sa istim imenom nas je u familiji četvorica.
Old 14-10-13, 18:42   #164
arwen
MiM team Expert

arwen's Avatar

arwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjem

Quote:
Originally Posted by Zhaan View Post
Nastalo iz avarskog jezika - vođa horde.
Bojana?
Old 15-10-13, 09:49   #165
Lady of Rohan
MiM team King / Queen

Registrovan: Dec 2010
Lady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čeka

Moje je ruski deminutiv od imena Jelena.
Retko je na ovim prostorima.

Tako se zove jedna junakinja kod Dostojevskog i ona kod Sjenkjevica.

Ima ga i na zapadu, ali mu zapadno poreklo ne znam.

Uglavnom, nadimak je.

Cesce kod Slovenaca ili u Zagorju...
..........................................

Eto, nadjoh. Rekose da je i italijanski i engleski nadimak, i od kojih imena...
Old 15-10-13, 23:42   #166
Zhaan
MiM team Guru

Zhaan's Avatar

Registrovan: May 2012
Zhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čeka

Quote:
Originally Posted by arwen View Post
Bojana?
Da se pitala pokojna teta Kosara, ja bih se zvala upravo tako, ali mama pobijedi (a sa mojom mamom nije pametno rasparvljati ) tako da dobih ime po baki....i nije Bojana, nažalost
Zhaan is offline   Reply With Quote
Old 16-10-13, 09:04   #167
arwen
MiM team Expert

arwen's Avatar

Mama uvijek zna najbolje.
Old 16-10-13, 09:46   #168
Angelina75
otisla

Registrovan: Dec 2007
Angelina75 has disabled reputation

ja sam dobila po baki....... moje ime je starogrckog porekla cije je znacenje andjeo "Boziji glasnik"
P.S. cak imam i svoj smajlic

Foul appearance hide fair reality!
Angelina75 is offline   Reply With Quote
Old 16-10-13, 11:34   #169
Lady of Rohan
MiM team King / Queen

Registrovan: Dec 2010
Lady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čeka

Budem li imala kcer, zvace se tako nekako, kao ti, Endzi, pa makar se svaka treca devojcica tako zvala. Imam licne razloge za to andjeosko ime.

Sta vam je lepse, Andjelija ili Andjela?
Old 16-10-13, 12:28   #170
arwen
MiM team Expert

arwen's Avatar

Anđelka, Anđelija, Anđela, Anđelina...

Meni najljepše samo - Anđa.

Kao iz one narodne pjesme..."Kaleš bre Anđo".
Old 17-10-13, 16:28   #171
Naxy
MiM team Expert

Registrovan: Jun 2008
Naxy has disabled reputation

moje ime je latinskog porekla, a izvedeno je od oblika 'natalis'. prvobitno se davalo deci rođenoj na božić, a u prevodu znači božena, božica.
hvala ujni, ona je zaslužna za to što ne dobih ime svetlana.
ni to ne bi bilo loše ali ovo ime mi je lepše.
Naxy is offline   Reply With Quote
Old 17-10-13, 17:07   #172
arwen
MiM team Expert

arwen's Avatar

Natalija?

Tags
ime, kako, nastalo, vaše

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules