MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav

Notices

Ljubav Podsjeti me sto to bjese svaki dan ;)

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 01-07-09, 16:22   #21
draganna
MiM team Expert

draganna's Avatar

Registrovan: Oct 2008
draganna nepoznate kvantitete u ovom trenu

Quote:
Originally Posted by Daci View Post
E pa iz mog iskustva ne idu baš skupa..Koliko je ponos prepreka da ljubav bude u prvom planu?

Je li se vama dogodilo da zbog previše ponosa izgubite onog koga volite-a poslije shvatite da je ipak moglo bit drugačije-samo da ste imali malo više tolerancije i za drugu stranu!??

Ponos može biti prepreka u ljubavi . Preponosna jesam , ali prihvaćam se takvu i vjerujem , da je nešto trebalo biti drugačije ........ bilo bi , bez obzira na preizraženi ponos !
Old 03-09-12, 20:32   #22
bubamara86
MiM team Početnik

Registrovan: Aug 2012
bubamara86 uskoro postaje slavan

Sto bi rekla Crvena jabuka MA STA RADIS CUVAJ SE, I MOLIM TE NEDAJ NA SEBE ) Nikada nedaj na sebe i uvek budite ponosni, vise ce vas postovati..ne treba ici ni glavom kroz zid ali kad se jednom popusti pa drugi put, navikne covek na to,i onda se njihovo podrazumeva e pa nece vala bas da mi je iz oka ispao )
bubamara86 is offline   Reply With Quote
Old 03-09-12, 21:55   #23
Zhaan
MiM team Guru

Zhaan's Avatar

Registrovan: May 2012
Zhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čeka

Quote:
Originally Posted by bubamara86 View Post
Sto bi rekla Crvena jabuka MA STA RADIS CUVAJ SE, I MOLIM TE NEDAJ NA SEBE ) Nikada nedaj na sebe i uvek budite ponosni, vise ce vas postovati..ne treba ici ni glavom kroz zid ali kad se jednom popusti pa drugi put, navikne covek na to,i onda se njihovo podrazumeva e pa nece vala bas da mi je iz oka ispao )
Da...a nisi nam rekla, da li si ikada voljela? Da li je ovo zaključak stečen iskustvom jedne ljubavi ?
Meni ovo ostavlja utisak borbe, a ne razmjene toplih emocija.
I kako to funkcioniše, čime on napada, pa se braniš?
Zhaan is offline   Reply With Quote
Old 03-09-12, 22:18   #24
Neko Drugi
MiM team Expert

Registrovan: Jul 2012
Neko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tunelu

Nedje procitah.Ne zalim onog ko je zbog ljubavi izgubio ponos,vec zalim onog ko je zbog ponosa izgubio ljubav.
Neko Drugi is offline   Reply With Quote
Old 03-09-12, 23:31   #25
Lady of Rohan
MiM team King / Queen

Registrovan: Dec 2010
Lady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čeka

Slazem se sa Nekodrugim. Price o ponosu su prilicno klinacka stvar.
Ako nekoga volis, oprostices mu stotine puta, kao i on tebi.

Mislim da zrele muskarce zene hladnog srca samo mogu odbiti, i suprotno vazi.

Zreo odnos podrazumeva iskrenost i poverenje, a tu nema durenja i 'ponosa'.

Sasvim drugo je pravi ponos.

Ja sam ponosna sto sam iskrena i uvek na strani ljubavi,
sto bezrezervno u nju verujem, cak i kad mi je najteze.

Meni najbolje odgovara jedan nacin koji sam upravo izgradila.
Dam do znanja da mi je do nekoga veoma stalo, ali da to ne znaci da cu tolerisati pogresno ponasanje.

Treba pomiriti dve osobe u sebi: onu koja hoce da voli po svaku cenu
i onu koja hoce da isteruje svoj ponos.

Nijedna nije sasvim u pravu, umece je pomiriti ih i pribliziti ih.

Nadam se da sam uspela u tome.
Old 04-09-12, 13:39   #26
nihil
MiM team Expert

nihil's Avatar

Registrovan: Sep 2008
nihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu auru
Send a message via Skype™ to nihil

Nema ljubavi bez ponosa. Samo ponosni ljudi mogu da grade i žive ljubav, jer treba da budu bliski onakvi kakvi jesu, a ne podređujući se, žrtvujući, namećući stavove, mišljenja, potrebe, želje, manipulišući i sl. Samo ponosni ljudi mogu da budu iskreni. Ukineš li nekom ponos, ukinuo si mu iskrenost, a bez iskrenosti ljubav nije moguća. Iskreni jesu ponosni, ponosni ne moraju biti iskreni. Zato, ponos u ljubavi mora da postoji, ali je tada uvijek uključena iskrenost. Ponos bez iskrenosti nema veze sa ljubavlju.
Old 09-09-12, 10:03   #27
vruc krompir
MiM team King / Queen

vruc krompir's Avatar

Registrovan: Aug 2010
vruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čeka

Bas mi ga zao Ali ne vjerujem da je izgubio ponos

Leo Baskalja
vruc krompir is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
ljubav, ponos

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules