MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ženska zona

Notices

Ženska zona Ženski dio univerzuma. Muškarci imaju pravo da vire :D

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 22-03-10, 00:32   #1
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation
Default Moja majka ne radi tako,

no drugačije..

Koliko puta čuste (i izgovoriste ) ovu epohalnu rečenicu
?

Kad peglate, kuvate, čistite...

Kako reagujete na dotičnu izjavu?
Jesu vas uopšte vaše "jače" polovine dovodile u ovakve situacije?

ili ste jedna od onih koja, za sada , dobija samo pohvale, a ne poređenja...

Last edited by Zor_djevojka; 08-04-10 at 17:29..
Zor_djevojka is offline  
Reply With Quote
Old 22-03-10, 01:34   #2
sneguljica
gleDna džekson

sneguljica's Avatar

Registrovan: Mar 2008
sneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu auru

ne vala, nikad nije uporedjivao niti imao prigivor! Ali nije to zato što sam ja vrsna domaćica pa bolje obavljam sve poslove, no zato što je mome čojku mali posa kako to radimo! On obuče opeglanu košulju, izije ručak svakodnevno, i to mu je bitno!
A ja velim da mama mu ljepše pegla i kuva (stvarno) i kad god mogu to joj natuknem pa ona sa zadovoljstvom opegla, da mi pokaže kako se to radi, a ja sa još većim počinem malo od peglanja...e moje vi, samo da znaate kako je teško živjet sa tri muškarca!:helpsmili e:
Old 03-04-10, 20:14   #3
The cheljade
Bez piva ne biva!

The cheljade's Avatar

Registrovan: Mar 2009
The cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auru

Au, mislim da je mom bivšem ta rečenica bila na vrh jezika bar 20 puta za 3 godine veze...

Jedan od razloga rastanka i jeste bio taj što nikad neću biti "idealna" - a prototip idealne jeste upravo njegova mama koja dnevno kuva 5 različitih jela (imaju veći izbor hrane za ručak i večeru nego prosečan restoran), svačije gaće posebno pere u mašini, kad širi veš, mora da bude peškir do peškira, krpa do krpe (ne znam da li ste znale da vam se pantalone neće osušiti ako ih okačite na štrik pored dukserice, nego morate isključivo pored drugih pantalona, i to da ih poređate po boji i veličini ) i tako u nedogled.

Sledeći put tražim dečka koji je u lošim odnosima sa svojom mamom...

Ima ljudi čiji je život trag vrelog železa u tle utisnut. Gde stupe, pod njima gori. Kad minu, dim spaljene zemlje dugo još vređa oči. Oni su kao zvezde čije rađanje vidimo milionima godina pošto su zgasle ali ga nikad ne čujemo. Smrt starog sunca izgleda kao rađanje novog; umiranje ovakvih ljudi uvek je rađanje novog i neizvesnog. Oni su bića Vatre. Vatra je njihov Element. Njihova priroda i sudbina.
B. Pekić
The cheljade is offline   Reply With Quote
Old 03-04-10, 22:20   #4
Okugata
Guest

jos mi to niko nije rekao i jako sam srecna zbog toga....inace, bih mu rekla: da se nosis u piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip i ti i ona!!!
  Reply With Quote
Old 06-04-10, 10:44   #5
Madagaskar
Strašnji sud

Madagaskar's Avatar

Registrovan: Apr 2008
Madagaskar uskoro postaje slavanMadagaskar uskoro postaje slavan

Bilo je situacija da mi to kaže ali na suptilniji način. Uglavnom nije mi smetalo naprotiv, kako bijah mlada domaćica, većina tih savjeta mi je dobrodošla i bez sujete sam ih prihvaćala.
E sad ne bih mogla da podnesem da mi canja i upoređuje za svaku rabotu.
Madagaskar is offline   Reply With Quote
Old 15-07-12, 22:59   #6
pehar
MiM team King / Queen

pehar's Avatar

Registrovan: Feb 2007
pehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelu

Meni je to o.k.naravnovno majka je jedna i jedina,niti zelim
nekome da zamenim majku,i sasvim je normalno da mu se najvise dopada majkina kuhinja,odrastao je uz te mirise kujne,a kod mame se moze bacati carapa jedna u dnevnoj sobi druga u spavacoj,kod mene nije moglo.to me zivciralo kad smo isli na odmoru zajedno,ili zasto okupiram kupatilo na pola sata...ili kad me izludeo pitanjem:kako to da sundjer za pranje sudova stoji sa leve strane a ne desne sudopere???Tad dobi cusku:Pa jel ti smeta,pomeri ga,lakiram nokte
pehar is offline   Reply With Quote
Old 16-07-12, 01:25   #7
Homer
MiM team King

Homer's Avatar

Homer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auru

Ja to kažem malo drugačije:

Od koga si učila, dobro je!
Homer is offline   Reply With Quote
Old 16-07-12, 08:43   #8
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Registrovan: Mar 2006
Derek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čeka

Vidi se da si im usao u psihu
Kviz u sve 16 | BESPLATNO reklamiraj firmu
Derek_Trotter is offline   Reply With Quote
Old 16-07-12, 08:52   #9
arwen
MiM team Expert

arwen's Avatar

Registrovan: Dec 2011
arwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjem

Nikad.

Srecom po njega,jer da me uporedi sa majkom,tetkom,sestrom,biloskim,lijepo i pristojno bih ga poslala na tu adresu,pa nek mu one kuvaju,peglaju,spremaju...

Nes ti velika problema.
Old 16-07-12, 09:34   #10
vruc krompir
MiM team King / Queen

vruc krompir's Avatar

Registrovan: Aug 2010
vruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čeka

Iskuliram, sta mi vredi

Leo Baskalja
vruc krompir is offline   Reply With Quote
Old 16-07-12, 10:47   #11
Zhaan
MiM team Guru

Zhaan's Avatar

Registrovan: May 2012
Zhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čeka

Sve sam uspjela da savladam, ali gibanica nije ista...kako je dobro mama pravi (ubiću se ko siroče)
Trudila sam se i na kraju odustala.
Gibanica se jede kod mame
Zhaan is offline   Reply With Quote
Old 16-07-12, 21:45   #12
Neko Drugi
MiM team Expert

Registrovan: Jul 2012
Neko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tunelu

A sto kad muskarc kuva,a zena ga uporedjuje sa njenom majkom
Neko Drugi is offline   Reply With Quote
Old 16-07-12, 22:10   #13
Homer
MiM team King

Homer's Avatar

Homer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auru

Kaže mene žena da uradim nešto, od "ženskih poslova" što smatram da čojku ne dolikuje (sad sam ne*ebao od ovog ženskog dijela foruma)

Ja joj kažem: Da vidiš brata da to radi, bili rekla za snahu: vidi kučke, kako ga je snašla!

I upali vazda
Homer is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
majka, moja, radi, tako

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules