MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Automobilizam > Auto-moto sport

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 04-04-09, 18:53   #1
LadyDaytona
MiM team Forumaš i po'

Registrovan: May 2008
LadyDaytona nepoznate kvantitete u ovom trenu
Thumbs up Džip reli „montenegro trofi“

DžIP RELI „MONTENEGRO TROFI“ BIćE ODRžAN POčETKOM JULA
Četiri dana izazova

Quote:
Nikšić, 3.aprila– Jubilarni, deseti ljetnji džip reli „Montenegro trofi“ voziće se ove godine četiri dana, 2,3,4. i 5. jula.

Organizatori te međunarodne turističko-sportske manifestacije najavili su da će se predstojeći reli po mnogo čemu razlikovati od prethodnih, prije svega po dužini trajanja, izmjenama u takmičarskom dijelu... Uz to, jubilarni džip reli pratiće i tzv. muzički karavan- u sva četiri grada kroz koja prođu oni najželjniji izazova i uživanja u prirodnim ljepotama, koncerte će prirediti estradne zvijezde Merima Njegomir i Ivan Čanović.

Direktor „Montenegro trofija» Luka Maksimović kazao je da će zbog problema sa smještajem biti ograničen broj učesnika, najvjerovatnije na 130, jer teško je na crnogorskom sjeveru naći konačište za više takmičara.

Tehnički direktor manifestacije Rade Minić podsjeća da trasa još nije precizirana, s obzirom na to da tek predstoji njeno obilježavanje, ali se zna da će to ponovo biti neki novi, nedovoljno poznati predjeli.

-Krenuće se iz Nikšića, preko Krnova, planine Lola, sela Svrke, Sinjajevine, Mioske, pa asfaltom do Kolašina, zatim na Jezerine, Ključ, Lisu, Trešnjevik, u Konjuhe, pa u Plav. Drugog dana će se krstariti prema Čakoru, Mokroj Planini, Smiljevici, dijelom Pešterske visoravni do Bijelog Polja. Trećeg dana voziće se preko Tomaševa, Odžaka u Pljevljima, a četvrtog dana preko planine Ljubišnje, mosta na Đurđevića Tari, prema Sinjajevini i Šavniku, da bi se potom vratili u Nikšić. Biće vrlo zanimljiva ruta, kroz mnoga od ovih mjesta nikad nijesmo prošli, riječi su Rada Minića.

Po svemu sudeći, poligon se ovog puta neće voziti posljednjeg dana, već ranije. U karavanu će biti veći broj učesnika iz inostranstva, jer ova manifestacija je posljednje decenije stekla veliku popularnost, posebno u zemljama okruženja.

Ra.P.
Pobjeda
Da li je neko ucestvovao ranije i da li ima nekih informacija o poligonu, bodovanju, br. tel za info, rezervacije i slichno?
Raspitala sam se malo, i po opisu meni to vise lichi na karavan i eskurziju nego na pravi reli, ali ako neko moze pojasniti malo bolje.......Ima nas zainteresovanih koji bi pojedinacno uchestvovali, samo je dosta nelogichnosti, jer kazu da neki vode i djecu sa sobom.
Da li poznajete ovu trasu?
Teren trase prvog i treceg dana znam relativno dobro, ali ovaj dio do BP ne. Imate li neke info kako taj dio izgleda?
I naravno, ko bi od vas ucestvovao, sa kojim terencem, kubikaza i godiste?

Last edited by LadyDaytona; 04-04-09 at 19:06..
LadyDaytona is offline  
Reply With Quote
Old 04-04-09, 20:27   #2
zagorski
N.N.

zagorski's Avatar

Registrovan: Aug 2007
zagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjem
Send a message via Yahoo to zagorski

Mislim da je u pitanju karavan, kako ti reče...ima neki dio na poligonu gdje je takmičenje u vozačkoj vještini, ako sam dobro čuo.
zagorski is offline   Reply With Quote
Old 04-04-09, 20:30   #3
LadyDaytona
MiM team Forumaš i po'

Znaci shminka i soc-druzenje.
Old 04-04-09, 20:33   #4
zagorski
N.N.

zagorski's Avatar

zagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjem

manje više je tako mada oni koji su bili kažu da je ok i da su obišli predjele koje ni sanjali nijesu da će vidjeti
Old 04-04-09, 20:40   #5
LadyDaytona
MiM team Forumaš i po'

Vjerujem. Eto ni ja ne znam trasu koja je odredjena za drugi dan, ali to mogu i sama preci..... Nadala sam se pravom reliju. Ovako sa porodicama djeluje mi kao new CG sminkeraj "Upoznajte svoju domovinu" sve uz pjesmu "Cigani lete u nebo". Samo josh ako se peku ovnovi i slicno, onda kompletna divota - u organizaciji sindikata.
Josh se nadam da nije bash ovako...
Old 04-04-09, 20:46   #6
zagorski
N.N.

zagorski's Avatar

Skoro pa da je tako...Ovnovi bi nekako mogli da prođu, samo da ne bude McDonald's
Old 04-04-09, 20:50   #7
LadyDaytona
MiM team Forumaš i po'

Dijetalni reli
Kod nas bez rogova ne moze nista, pa makar na raznju.

Tags
džip, reli, trofi“, „montenegro

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules