MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Društvo > Politika

Notices

Politika Za rasprave bez vrijedjanja

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 30-11-09, 06:02   #41
Nabuko
Računam diskonte!

Nabuko's Avatar

Registrovan: May 2007
Nabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by laufer View Post
doci ce dan kad nece moci da se krije iza neutralnosti, dok god ti i takvi kao ti ne skupe to sto je preostalo do kohones, mrdanja vam nema. sloboda i sreca nijesu jeftine nidje, pa nece bit ni kod nas.
Za mnom junaci.... Odakle ti ovo bješe kojevitezaš?

Lumpenproletarijat, ta pasivna trulež najdonjih slojeva starog društva, biće delimično ubačen u pokret proleterskom revolucijom, ali će se po čitavom svom životnom položaju radije dati potkupiti za reakcionarna rovarenja.
Iz komunističkog manifesta.

Ne potcjenjujem ničije predispozicije za bavljenje politikom, ali treba znati da u društvima kao što je crnogorsko, harizmu često održava jedna pokorna struktura, koja brani njegovu harizmu zarad očuvanja sopstvenih interesa i želje da bude blizu vođe, predstavljajući sebe kao nezavisne posmatrače

Nevjerovatan je broj tzv. “nevladinih organizacija” u Crnoj Gori, bore se za prava tuljana, sibirskih tigrova, vjeverica, homoseksualaca, za čiste plaže, orlove i sokolove, trudnice, slijepce i osobe sa ravnim tabanima. To je znak da Crna Gora postaje moderna i civilizirana država ?
Nabuko is offline   Reply With Quote
Old 30-11-09, 12:00   #42
milovan jankovic
MiM team Forumaš i po'

milovan jankovic's Avatar

Registrovan: Oct 2008
milovan jankovic na dobrome putu

Mi imamo po jedan pendrek na sto chutura gradjanina,
ovamo ne shjever, je dovoljno jedan na 500-600 gradjana,
ali oni ne chuvaju DRUSHTVENI POREDAK, nego shtite gradjane i njihovu imovinu od LOPOVA.

Nama ratni i antiratni profiteri,
opljachkashe sve na njihove i nashe OCHI, i niko q.rcem ne mrda,
destak TVstanica, i chtrdesetak radio stanica,
danonocno rade, na ispiranje preostalih celija zdravog mozga,
da sheici stizu samo shto nijesu, da Turska vadi takuljin na tavuljin da kupi imovinu koju je izgubila u balkanskim ratovima, Rusi stizu po svoje, jer su nas zaduzili za vrijeme VLADIKA&SERDARA,
samo Jevropi&Jamerici treba postavit rampu, da slome vrat na ljubljenje SHALTERA,

Last edited by milovan jankovic; 30-11-09 at 15:53..
milovan jankovic is offline   Reply With Quote
Old 30-11-09, 12:19   #43
Nabuko
Računam diskonte!

Nabuko's Avatar

Nabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auru

921 policajac na 100 ijada stanovnika i po tome smo drugi na svijet. Srebro bajo moj možda ovoga Brajovića ministra da dočekamo na Aeroporto kad se vrne đe se zaputio kao onomad vaterpoliste. Jeste da nije previše tu zaslužan ali se njemu broji

Lumpenproletarijat, ta pasivna trulež najdonjih slojeva starog društva, biće delimično ubačen u pokret proleterskom revolucijom, ali će se po čitavom svom životnom položaju radije dati potkupiti za reakcionarna rovarenja.

Ne potcjenjujem ničije predispozicije za bavljenje politikom, ali treba znati da u društvima kao što je crnogorsko, harizmu često održava jedna pokorna struktura, koja brani njegovu harizmu zarad očuvanja sopstvenih interesa i želje da bude blizu vođe, predstavljajući sebe kao nezavisne posmatrače

Nevjerovatan je broj tzv. “nevladinih organizacija” u Crnoj Gori, bore se za prava tuljana, sibirskih tigrova, vjeverica, homoseksualaca, za čiste plaže, orlove i sokolove, trudnice, slijepce i osobe sa ravnim tabanima. To je znak da Crna Gora postaje moderna i civilizirana država ?
Old 30-11-09, 12:45   #44
Arkhetren
MiM team Forumaš i po'

Arkhetren's Avatar

Registrovan: Apr 2009
Arkhetren na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by milovan jankovic View Post
Mi imamo po jedan pendrek po chuturi gradjanina,
ovamo ne shjever, je dovoljno jedan na 500-600 gradjana,
ali oni ne chuvaju DRUSHTVENI POREDAK, nego shtite gradjane i njihovu imovinu od LOPOVA.

Nama ratni i antiratni profiteri,
opljachkashe sve na njihove i nashe OCHI, i niko q.rcem ne mrda,
destak TVstanica, i chtrdesetak radio stanica,
danonocno rade, na ispiranje preostalih celija zdravog mozga,
da sheici stizu samo shto nijesu, da Turska vadi takuljin na tavuljin da kupi imovinu koju je izgubila u balkanskim ratovima, Rusi stizu po svoje, jer su nas zaduzili za vrijeme VLADIKA&SERDARA,
samo Jevropi&Jamerici treba postavit rampu, da slome vrat na ljubljenje SHALTERA,
Arkhetren is offline   Reply With Quote
Old 30-11-09, 13:14   #45
Arkhetren
MiM team Forumaš i po'

Arkhetren's Avatar

Default Jankovicev post me podsjeti...pa evo...

Imadoh u Crnoj Gori, posebnog prijatelja. Mnogo sam ga i volio i poštovao. Ali stvarno, uvažavao sam ga u mnogo čemu. Imponovalo mi je da kažem da mi je prijatelj. Imali smo naravno različita mišljenja i poglede na svijet, ali kolko se sjećam u periodu našeg druženja, nijesmo se nikad posvadjali. Onda sam ja sticajem raznih okolnosti napustio Crnu Goru, i kad sam se vratio poslije jednog perioda odsustva, susretnem se s njim negdje u gradu i imam što vidjeti: Čovjek za kojeg bi se zakleo da je bio totalni pacifista, poklonik antiglobalista, poštovatelj pravog iskonskog Rock-a, najednom nosi crnu uniformu, preteći osmatra prolaznike i dobacuje vulgarnosti kako mu dodje. Očima nijesam vjerovao. Stao sam zatečen na sred trga i tako stajao neko vrijeme htijući da me sam uoči. I da, uočio me je i prišao mi ispitivački. Nije ni htio ostaviti utisak da me poznaje. Rekao mi je: "Legitamiciju" i dodao: Šta blejiš džukelo srbijanska?
Izvadio sam legitimaciju, pružio mu je, a on se naglo dohvatio za oružje uzeo legitimaciju, pregledavao je više nego je potrebno i usput komentarisao: vidi vidi...falisifikovana legitimacija...mi ovdje imamo uhodu koja bi da rovari protiv naše države.
Ja sam na to dodao da imam tri državljanstva, ali naravno to nije imalo efekta već kontraefekta. Njegov kompanjon mi je stavio lisice na ruke i tako su me sproveli u i poliicijsku stanicu gdje su me nanovo maltretirali i ispitivali dok se sve naravno nije riješilo kako to već ide u tim situacijama, kad je došao neki viši njima nadredjeni koji ih je postrojio meni se izvinjavao i slično. To sad i nije bitno. No meni je utisak ostao. Zauvjek.
Prišao sam mu poslije tog slučaja jednom u gradu i pitao ga, mrtav hladan: Dobro, reci mi, o čemu je riječ - nije mi jasno zaista. A on je odgovorio: - Ti si Srbin, a ja sam Hrvat i to Crveni...i bijesno me pogledao u oči.
Ustuknuo sam ne vjerujući! Ne što je on Hrvat ili Crveni, nego što to navodi kao razlog svemu tome. Nijesam izdržao i nastavio sam mirnim glasom bez uzbudjenja..ali otkad je to razlog za takvo ponašanje i to prema meni? Niti sam igdje ratovao, niti sam nekoga ubio, nekome se zamjerio ili koga proganjao...? nastavio sam...
A on je, prije nego će otići, odgovorio: Svejedno - dok vas ne istrijebimo, mira ovdje neće biti. I nemoj da si mi ikada više prišao, jer ću te ubit ovijem rukama, a da mi niko ništa neće reć'! - okrenuo se i otišao.

Dok je on odlazio ja sam se prisjećao jedne scene iz ranijih dana kada sam ga uspio spasiti od davljenja u jednoj situaciji kad smo htjeli probati skijati se na moru pred oluju pa smo se zeznuli. To je bila njegova ideja tada, i sjetio sam se da sam skočio u more, gadno se ozlijedivši i bez obzira na sve to, spasio ga od davljenja i onesvješćenog ga sat vremena nosio kroz vodu sa sve svojim bolovima u ledjima i doveo do obale...

Meni su to su tako tužne stvari...

Koliko mi je poznato i dalje je posjednik te uniforme i još je i naprijedovao. Sad ima i neki čin - valjda s tim ide i fotelja osim ako ta služba nema i divan, za posebne zasluge?!
Old 30-11-09, 13:23   #46
u prolazu
MiM team Forumaš i po'

u prolazu's Avatar

Registrovan: Feb 2009
u prolazu nepoznate kvantitete u ovom trenu

Quote:
Originally Posted by Arkhetren View Post
Imadoh u Crnoj Gori, posebnog prijatelja. Mnogo sam ga i volio i poštovao. Ali stvarno, uvažavao sam ga u mnogo čemu. Imponovalo mi je da kažem da mi je prijatelj. Imali smo naravno različita mišljenja i poglede na svijet, ali kolko se sjećam u periodu našeg druženja, nijesmo se nikad posvadjali. Onda sam ja sticajem raznih okolnosti napustio Crnu Goru, i kad sam se vratio poslije jednog perioda odsustva, susretnem se s njim negdje u gradu i imam što vidjeti: Čovjek za kojeg bi se zakleo da je bio totalni pacifista, poklonik antiglobalista, poštovatelj pravog iskonskog Rock-a, najednom nosi crnu uniformu, preteći osmatra prolaznike i dobacuje vulgarnosti kako mu dodje. Očima nijesam vjerovao. Stao sam zatečen na sred trga i tako stajao neko vrijeme htijući da me sam uoči. I da, uočio me je i prišao mi ispitivački. Nije ni htio ostaviti utisak da me poznaje. Rekao mi je: "Legitamiciju" i dodao: Šta blejiš džukelo srbijanska?
Izvadio sam legitimaciju, pružio mu je, a on se naglo dohvatio za oružje uzeo legitimaciju, pregledavao je više nego je potrebno i usput komentarisao: vidi vidi...falisifikovana legitimacija...mi ovdje imamo uhodu koja bi da rovari protiv naše države.
Ja sam na to dodao da imam tri državljanstva, ali naravno to nije imalo efekta već kontraefekta. Njegov kompanjon mi je stavio lisice na ruke i tako su me sproveli u i poliicijsku stanicu gdje su me nanovo maltretirali i ispitivali dok se sve naravno nije riješilo kako to već ide u tim situacijama, kad je došao neki viši njima nadredjeni koji ih je postrojio meni se izvinjavao i slično. To sad i nije bitno. No meni je utisak ostao. Zauvjek.
Prišao sam mu poslije tog slučaja jednom u gradu i pitao ga, mrtav hladan: Dobro, reci mi, o čemu je riječ - nije mi jasno zaista. A on je odgovorio: - Ti si Srbin, a ja sam Hrvat i to Crveni...i bijesno me pogledao u oči.
Ustuknuo sam ne vjerujući! Ne što je on Hrvat ili Crveni, nego što to navodi kao razlog svemu tome. Nijesam izdržao i nastavio sam mirnim glasom bez uzbudjenja..ali otkad je to razlog za takvo ponašanje i to prema meni? Niti sam igdje ratovao, niti sam nekoga ubio, nekome se zamjerio ili koga proganjao...? nastavio sam...
A on je, prije nego će otići, odgovorio: Svejedno - dok vas ne istrijebimo, mira ovdje neće biti. I nemoj da si mi ikada više prišao, jer ću te ubit ovijem rukama, a da mi niko ništa neće reć'! - okrenuo se i otišao.

Dok je on odlazio ja sam se prisjećao jedne scene iz ranijih dana kada sam ga uspio spasiti od davljenja u jednoj situaciji kad smo htjeli probati skijati se na moru pred oluju pa smo se zeznuli. To je bila njegova ideja tada, i sjetio sam se da sam skočio u more, gadno se ozlijedivši i bez obzira na sve to, spasio ga od davljenja i onesvješćenog ga sat vremena nosio kroz vodu sa sve svojim bolovima u ledjima i doveo do obale...

Meni su to su tako tužne stvari...

Koliko mi je poznato i dalje je posjednik te uniforme i još je i naprijedovao. Sad ima i neki čin - valjda s tim ide i fotelja osim ako ta služba nema i divan, za posebne zasluge?!

Ovo se ne moze procitat ni u reviju D.
Nije da ti ne vjerujem ali je stvarno malo bljutavo.
Old 30-11-09, 13:29   #47
Arkhetren
MiM team Forumaš i po'

Arkhetren's Avatar

@u prolazu

Vjerovao ili ne, Crna Gora me više gledati neće. Ne, nije me strah - ne može mi niko ništa sem da proba pa da ih još i tužim, ali ispod časti mi je da stanem nogom na tu zemlju kojom takva bagra hoda i dijeli pravdu.
Old 30-11-09, 13:35   #48
u prolazu
MiM team Forumaš i po'

u prolazu's Avatar

Registrovan: Feb 2009
u prolazu nepoznate kvantitete u ovom trenu

Ne sporim ja da ima svakojakih bitangi kao i vise manje svuda ai mi je nejasno da si se sa takvom osobom druzio.
Old 30-11-09, 13:36   #49
Arkhetren
MiM team Forumaš i po'

Arkhetren's Avatar

Quote:
Originally Posted by u prolazu View Post
Ne sporim ja da ima svakojakih bitangi kao i vise manje svuda ai mi je nejasno da si se sa takvom osobom druzio.
U tome i jeste stvar... NI MENI NIJE JASNO da se neko može toliko promjeniti kad obuče uniformu.
Old 30-11-09, 15:59   #50
milovan jankovic
MiM team Forumaš i po'

milovan jankovic's Avatar

Registrovan: Oct 2008
milovan jankovic na dobrome putu

I ja sam imao shkolskog druga, koji je kod Sloba otvara vrata nogama,
jednom se vidhjosmo do zore, davne 1997,
kad me cipancijelu noc ubjedhjiva, da je Momir vishi Crnogorac od Mila,
vushe se ne gledamo, niti razgovaramo.

Vrijeme je majstorsko resheto,
ono odvoji trice i kuchine, od nasushnog brashna za hljeb.
Old 30-11-09, 17:42   #51
laufer
MiM team King / Queen

laufer's Avatar

Registrovan: Aug 2008
laufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čeka

Quote:
Originally Posted by Nabuko View Post
Za mnom junaci.... Odakle ti ovo bješe kojevitezaš?
kakve veze ima odakle, da mi smeta ja bi se batrgao, a ne upirao prostom u duge kako je njima lako pricat. da smo bolji narod davno bi se stvari rijesile, ovako, lakse je upirati prsto u druge. meni ni iz dzepa ni u dzep, al kad god odem i vidim kako se zivi i sta se radi da se taj zivot popravi, bolestan se vratim.
Old 30-11-09, 20:55   #52
Nabuko
Računam diskonte!

Nabuko's Avatar

E pa to ja velim vrati se pa povedi revoluciju. Ja ću za tobom .

Old 30-11-09, 22:52   #53
laufer
MiM team King / Queen

laufer's Avatar

Registrovan: Aug 2008
laufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čeka

Quote:
Originally Posted by Nabuko View Post
E pa to ja velim vrati se pa povedi revoluciju. Ja ću za tobom .
tebe da oslobadjam i usrecim, ajde jadan, nemam ja vremena za bacanje?!
u se i u svoje malo rukah, malena i snaga, ma kad pocnete, bice pomoci i sa strane. do tada trpite, jadajte se jedni drugima po foruma i kafea, a ne propustite da budete dio sistema zarad sopstvenih ostvarenija i kvaziprofesionalnoantipolitickih stavova, kao i da povremeno glasate za poneku dpsdp listu, zlu ne trebalo.
Old 01-12-09, 07:53   #54
Nabuko
Računam diskonte!

Nabuko's Avatar

Quote:
Originally Posted by laufer View Post
tebe da oslobadjam i usrecim, ajde jadan, nemam ja vremena za bacanje?!
u se i u svoje malo rukah, malena i snaga, ma kad pocnete, bice pomoci i sa strane. do tada trpite, jadajte se jedni drugima po foruma i kafea, a ne propustite da budete dio sistema zarad sopstvenih ostvarenija i kvaziprofesionalnoantipolitickih stavova, kao i da povremeno glasate za poneku dpsdp listu, zlu ne trebalo.
Ne reče mi da li ti je što svoj Momo Vojvodić?

Old 01-12-09, 08:14   #55
Bonja the Zmaj
Defensor Pacis

Bonja the Zmaj's Avatar

Registrovan: Sep 2007
Bonja the Zmaj na dobrome putu

Citam dvije pametne i obrazovane osobe kako se prepiru, jos od Izbora u USA, i sve mislim da ih neslaganje na tom topicu odvlaci u nepotrebnu svadju i na ostalim temama.
I sve razmisljam kako da tu svadju prekinem, da bi svoju energiju okrenuli u nesto konstruktivnijem pravcu
Bonja the Zmaj is offline   Reply With Quote
Old 01-12-09, 08:36   #56
Pera Detlic
Banned

Registrovan: Jan 2007
Pera Detlic na dobrome putu
Send a message via Yahoo to Pera Detlic

zašto? Sukob, neslaganje, diskusija...rađaju nove ideje...ovaj dijalog je prilično konstruktivan, i jedan i dr. postavljaju dobra pitanja. Pa zar se to ne pitamo i svi mi?

Slaganje, tapšanje po ramenu, cmakanje mislim da ne doprinose nečem novom i produktivnom...slaganje je dobro kada već postoji ideja, cilj, zamisao...kada ne postoji treba ih naći.
Pera Detlic is offline   Reply With Quote
Old 01-12-09, 08:43   #57
Rakoon
jagnjeca brigada

Rakoon's Avatar

Registrovan: Oct 2007
Rakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjem

Quote:
Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
kako da tu svadju prekinem, da bi svoju energiju okrenuli u nesto konstruktivnijem pravcu
Slow ti zaisto ka da se ođe piše nova strategija državnog razvoja.
ili stvarno brejnstormujemo?!

Rakoon is offline   Reply With Quote
Old 01-12-09, 08:46   #58
Nabuko
Računam diskonte!

Nabuko's Avatar

Slazem se sa Perom ja nemam ništa protiv laufera a vjerovatno ni on protiv mene.

Recimo, nemam nikakve ambicije da budem vođa jer to ne umijem biti a čovjek ne treba da radi ono što ne umije. Ili možda treba. Odavno sam napisao da mislim da je većina građana u CG opoziciono orjentisana ili barem da ne misli kao vlast ali čekaju. A što čekaju? Pa da neko izađe i kaže ovo ne valja ali mi imamo ideju kako će se dalje i da prezentira taj program. To možda ne upali odmah na prvim izborima ali na drugim više nego vjerovatno i kada čekamo 20 godina moremo još jedan i po ciklus.

Old 01-12-09, 10:29   #59
Bonja the Zmaj
Defensor Pacis

Bonja the Zmaj's Avatar

Registrovan: Sep 2007
Bonja the Zmaj na dobrome putu

Neslaganje u stavovima je jedna stvar, ali kada se to svede na licni nivo - onda je malo teze razvrstati sto su stavovi, a sto licna prepucavanja.

U svakom slucaju, ako vam je ok i ako mislite da, uprkos licnim prepucavanjima, mozete iznijeti i tematske poente - putuj igumane i ne misli na manastir, moderator se nece mijesati

PS: Pero, tapkanje po ramenu zarad prikrivanja razlika je samo drugi ekstrem licnih opaski. Ja zelim ono izmedju krajnosti
Bonja the Zmaj is offline   Reply With Quote
Old 01-12-09, 10:57   #60
Arkhetren
MiM team Forumaš i po'

Arkhetren's Avatar

Jedini čovjek u Crnoj Gori koji bi trebao da izadje na ulicu jeste Nebojša Medojević. Nijesam u Crnoj Gori, ali kad budem vidio da je taj čovjek izašao na ulicu, makar sam samcijat, eto me dolećem. Sad sam u Beogradu. Svaki drugi, bukvalno, svaki drugi vodja opozicije za mene je odavno prodan. Što se Nebojše tiče, ne znam jeli se prodavao, a ako i jeste njemu opraštam. Njemu jedinom, opraštam.
Zbog čega?
Jer se jedan jedini trudi...stalno smišlja neke nove koncepte, predlaže lijevo desno i ne poriče ono što mu se zbivalo, niti ono što je nekad govorio.
Nemam prava bilo šta mu zamjeriti. Ali drugim vodjama tzv. opozicije imao bih naredjati zamjerke do optužbi( sa sve dokazima). I nadam se da će biti vremena i za to. Neće samo režimski ljudi odgovarati pred sudovima. Odgovaraće i biće raskrinkani i ovi što su se nametnuli kao lideri u opoziciji a posebno u prosrpskim strankama. Od njih mi je muka pripala i kad god primjetim izjavu kojeg od njih, preskočim tu informaciju.
Ovaj režim u Crnoj Gori opstaje samo zahvaljujući toj opoziciji tih stranaka koje okupljaju Srbe po nacionalnoj liniji i s nacionalnim programom. Oni ko da žive u srednjem vijeku i još maštaju ( a to je nevjerovatno! ) Kosovski Boj.
Prema tome, Nebojša Medojević treba da izadje na ulicu. Treba da stavi do znanja javno, jasno i glasno, sa sve potpisom, koju funkciju on očekuje kad se ovaj sadašnji režim sruši odnosno promjeni, bez obzira da li će je dobiti odnosno preuzeti. To nije važno sada.
Ali treba da je navede i obznani. To treba da uradi zato da bi se oni koji mu se podsmjevaju odmah razotkrili, jer će oni po pravilu prvi iskočiti s tim podsmjehom, eto da se Velikom Despotu što prije dokažu i dobiju koju crkavicu gratis!
Nebojša treba da izadje na ulicu sam. Samcijat. Da stane i čeka...sami će ljudi doć...jednog jedinog da ne pozove, sami će doć. Da se javno žali zbog stalnog nestajanja struje po selima u Zeti recimo. Nema se para za popravku trafostanica...kako dune vjetar nestane struja. ( Jeli to ista ona struja od EPCG što je prodana? ) A Crna Gora u 21-om vijeku i popunjava upitnik Evropske Unije...a nestane struja i nema je danima ili ako dodje dodje kako kojem oblasnom komesaru proradi savjest pa je uključi!
Te "sitnice" zlata vrijede kada treba nekoga prozvati, Nebojša.
Nijesam u toku i ne bih ni bio u stanju sa ove udaljenosti da sastavljam spisak prioriteta u kojim bi se našlo i ovo sa nestankom struje - to vi koji ste tu u Crnoj Gori treba bolje da znate.
Jedan načelnik oblasnog SUP-a sjedi ispred kancelarije i veli - nema struje - hahahaha...kad će doć ne zna se, a ko pita može u aps, jer pita. Kako se zove takvo ponašanje?
Batali Nebojša političke koncepte i sastave vlade i pomoćnike na koje računaš. Tebi masovnost ne treba. Izdigni se iznad podsmjeha...to je najjača pokretačka moć u Crnoj Gori vazda bila...u njoj i najbolje važi i vrijedi opaska...Ko se zadnji smije...

Ostvari Veliko i u Malim stvarima.
Reply

Tags
crne, drustvenog, gore, razvoja, vizije

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules