MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Alternativa > Astrologija

Notices

Astrologija Pod srecnom zvijezdom

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 31-10-09, 18:36   #41
The cheljade
Bez piva ne biva!

The cheljade's Avatar

Registrovan: Mar 2009
The cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by Pera Detlic View Post
slot mašine su zabava i klinci ih tako i shvataju, a ova neka lažna proricanja ljudi shvataju ozbiljno e tu je problem!
Poznajem par klinaca koji zbog tih 'zabava' duguju po vise desetina hiljada eura, i rade svasta da bi otplatili kockarske dugove toliko o zabavi...

Ima ljudi čiji je život trag vrelog železa u tle utisnut. Gde stupe, pod njima gori. Kad minu, dim spaljene zemlje dugo još vređa oči. Oni su kao zvezde čije rađanje vidimo milionima godina pošto su zgasle ali ga nikad ne čujemo. Smrt starog sunca izgleda kao rađanje novog; umiranje ovakvih ljudi uvek je rađanje novog i neizvesnog. Oni su bića Vatre. Vatra je njihov Element. Njihova priroda i sudbina.
B. Pekić
The cheljade is offline   Reply With Quote
Old 01-11-09, 10:45   #42
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

Registrovan: Jul 2008
Sanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tunelu

moja majka je prije nedelju dana bila na ivici zivota i smrti...nase ocajanje je nemjerljivo...jer ne znamo sto nas je snaslo..iznenadna bolest njena sve nas je prilicno dotukla....nisam neki vjernik al prvi put u zivotu molila sam se bogu da joj da snage da izdrzi....u citavoj situaciji nisam mogla da prepoznam mladju sestru...koja je iz ocajanja zvala razne astrologe..tarot tumace .itd..nebi li joj rekli da li ce se majka oporaviti....odustala sam od ubjedjivanja da joj govore samo ono sto ona zeli da cuje...
Old 10-12-09, 15:33   #43
Pera Detlic
Banned

Registrovan: Jan 2007
Pera Detlic na dobrome putu
Send a message via Yahoo to Pera Detlic

Tarot Milanče.
kontroverzni tumač tarota. Neki kažu da je budala, neki da se zafrkava čoek, a neki da stvarno pogađa. Šta vi mislite?

Gledalac: Šta mi možete reći za majku?
Milan: Majka vam je umrla!
Gledalac: Nije, živa je!
Milan: Umreće.
------------------------------------------------------
Gledalac: Za koga cu se udati?
- Za Mikija Rubirozu
- za Zivkovic Petra zvanog Zix,upoznajete ga sutra kafana kod
Mila,konobar,crn mrsav
- Za Grckog milijardera,zovite od 1-4 da vam kazem da li je Multi ili samo
milijarder
- za Ruzicu Jakovljevic upoznajete se za deset sati u cevapdzinici -
Milan: Pa prosli put je prosli put...
----------------------------------------------------------------
Gledateljka : Zivot mog oca je ugrozen od traktora.
Milan : Traktor vam ubio oca ?
Gledateljka : Oca mi zgazio traktor.
Milan : Pa dobro...sta sad ?
Gledateljka : Da li ce preziveti ?
Milan : Hm...(vadi jos jednu kartu) vidim traktor crvene boje sa 4
tocka...pomaze mu doktor Simonovic...lezace jos 11 dana i bice dobro...a
sad, ako umre...bas mi zao sto je traktor.
Pera Detlic is offline   Reply With Quote
Old 10-12-09, 18:38   #44
FLoRyy
Banned

Registrovan: Mar 2008
FLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auru

Ma ono je daleko bilo... Necu ni da komentarisem takvog stvora... Samo mi je zao onog naroda sto se onoliko cima... Uzass
FLoRyy is offline   Reply With Quote
Old 10-12-09, 19:13   #45
The cheljade
Bez piva ne biva!

The cheljade's Avatar

The cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auru

Ja sam vec objasnila - covek se namerno sprda sa ljudima upravo zato sto su glupi. Valjda mu je prekurcilo da svakom ponaosob objasnjava da poenta citave ezoterije nije samo "Sta ce se desiti sutra" vec nesto mnogo dublje. Ne kazem da je eticki to sto radi (ja to ne bih radila na njegovom mestu), ali bas i ne sazaljevam ove koji ga zovu iz prostog razloga sto su - glupi.

Ima ljudi čiji je život trag vrelog železa u tle utisnut. Gde stupe, pod njima gori. Kad minu, dim spaljene zemlje dugo još vređa oči. Oni su kao zvezde čije rađanje vidimo milionima godina pošto su zgasle ali ga nikad ne čujemo. Smrt starog sunca izgleda kao rađanje novog; umiranje ovakvih ljudi uvek je rađanje novog i neizvesnog. Oni su bića Vatre. Vatra je njihov Element. Njihova priroda i sudbina.
B. Pekić
Old 10-12-09, 19:47   #46
Fenixxx
MiM team Forumaš i po'

Fenixxx's Avatar

Registrovan: May 2008
Fenixxx uskoro postaje slavanFenixxx uskoro postaje slavanFenixxx uskoro postaje slavan

Quote:
Originally Posted by san ljetnje noci View Post
moja majka je prije nedelju dana bila na ivici zivota i smrti...nase ocajanje je nemjerljivo...jer ne znamo sto nas je snaslo..iznenadna bolest njena sve nas je prilicno dotukla....nisam neki vjernik al prvi put u zivotu molila sam se bogu da joj da snage da izdrzi....u citavoj situaciji nisam mogla da prepoznam mladju sestru...koja je iz ocajanja zvala razne astrologe..tarot tumace .itd..nebi li joj rekli da li ce se majka oporaviti....odustala sam od ubjedjivanja da joj govore samo ono sto ona zeli da cuje...
Ovo je razumljivo. Sestra je tražila utjehu iako vjerojatno inače ne zove te linije.

I ovdje su po par sati dnevno kojekakve emisije gdje izravno otvaraju karte ili gledaju horoskop samo na temelju znaka u kojem je So. Čini mi se da ljudi većinom traže utjehu, par lijepih riječi ali značajno je to da se sve više ljudi okreće alternativnim disciplinama.
Old 10-12-09, 20:33   #47
ginger
MiM team Forumaš i po'

ginger's Avatar

ginger na dobrome putu

u svakom zanimanju ima lažnih stručnjaka pa tako i u ovom
Old 10-12-09, 20:34   #48
FLoRyy
Banned

FLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auru

Slazem se sa tobom Fenixxx... I ja znam da trzaim utjehu kad mi je lose u zivotu, samo sto ne zovem one sa tv-a, posto su vecina prevaranti... Nego lijepo, zamolim jednu moju dobru amici da mi pogleda i dodjem na ovaj forum lijepo, i onda mi bude lakse... Sve vas jojim, sve)
Old 11-12-09, 09:45   #49
Pera Detlic
Banned

ne znam za vas ostale ali ja mislim da Milanče zna da proriče sudbinu samo se ponekad zafrkava:

Gledateljka: Kada cu se udati i za koga?
Milan: A, pa vi se udajete za 7 meseci
Gledateljka: Gospodine ja sam vec udata imam i dete
Milan: Udacete se opet , kakve veze ima sto ste sada udati
Milan: Ko je rekao da ce sa vama imati bebu

Old 11-12-09, 09:50   #50
nestasni_cipiripi
MiM team King / Queen

nestasni_cipiripi's Avatar

Registrovan: Feb 2008
nestasni_cipiripi uskoro postaje slavan
Send a message via MSN to nestasni_cipiripi Send a message via Yahoo to nestasni_cipiripi

Dovoljno je kupiti list ZONA
e kako sam se juče presmija dok sam to čitaoooooo
nestasni_cipiripi is offline   Reply With Quote
Old 11-12-09, 12:25   #51
The cheljade
Bez piva ne biva!

The cheljade's Avatar

Pero, imas ovde temu o tome

http://www.madeinmontenegro.com/vbfo...20ne%20klipovi)

Sta reci o ljudima koji ga i dalje zovu? Njima treba psihijatar, a ne vidovnjak.

B. Pekić
Old 29-12-09, 21:27   #52
Pera Detlic
Banned

Šta kažete za ove po TVu? Ima ih ko pečuraka posle kiše. Na MBC kad god upalim. I predstavljaju se imenom i prezimenom.
Old 29-12-09, 21:41   #53
bagi
MiM team Forumaš

bagi's Avatar

Registrovan: Apr 2007
bagi nepoznate kvantitete u ovom trenu

Ja ne mogu da zaboravim, ranih devedesetih koliko ih je naprasno postalo vidovitih, naročito na beogradskim stanicama i što je najsmješnije grdne su pare uzeli od nesretnika.
bagi is offline   Reply With Quote
Old 29-12-09, 23:45   #54
The cheljade
Bez piva ne biva!

The cheljade's Avatar

Quote:
Originally Posted by Pera Detlic View Post
Šta kažete za ove po TVu? Ima ih ko pečuraka posle kiše. Na MBC kad god upalim. I predstavljaju se imenom i prezimenom.
Ne znam je li tuzno ili smesno. Pitaj boga sta reklamiraju. Ne kazem da medju njima nema ljudi koji zaista znaju znanje, ali vecina je go q...

B. Pekić
Old 30-12-09, 12:20   #55
Fenixxx
MiM team Forumaš i po'

Fenixxx's Avatar

Fenixxx uskoro postaje slavanFenixxx uskoro postaje slavanFenixxx uskoro postaje slavan

Kojekakve emisije takvog tipa pojavljuju se skoro uvijek u vrijeme nekih većih događanja kao što su epidemije, elementarne nepogodne, gospodarske krize itd. kada je ljudima najpotrebnija podrška ili netko tko će ih saslušati i dati objektivan odgovor na problem. To je prilika za zaradu ili afirmaciju kako neki smatraju koji se time bave.
Old 30-12-09, 17:45   #56
FLoRyy
Banned

Meni je ona sa Mbc-a, bas losa u astrologiji............. Nisam sigurna dal se zove Gorica ili Gordana, uglavnom, kad god je slusam, sve mi se prevrne..... Zena pojma nema, vidi se koliko je nesigurna dok prica.....Ma uzasss........ Oni sto ih na Elmag prikazuju su nesto bolji, i samo podrzavam rad Andjele Slobodine, Nele Zdravkovic i astrologa Pedje Petrovica..... Toliko za sad )))
Old 30-12-09, 18:48   #57
zagorski
N.N.

zagorski's Avatar

Registrovan: Aug 2007
zagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjem
Send a message via Yahoo to zagorski

Quote:
Originally Posted by FLoRyy View Post
Oni sto ih na Elmag prikazuju su nesto bolji, i samo podrzavam rad Andjele Slobodine, Nele Zdravkovic i astrologa Pedje Petrovica..... Toliko za sad )))
A Pinosavac i Sanja i Branka Milić?
zagorski is offline   Reply With Quote
Old 30-12-09, 20:07   #58
Don't look at me
MiM team Početnik

Don't look at me's Avatar

Registrovan: Dec 2009
Don't look at me na dobrome putu

Sanja je odlična, samo puno krešti.
Dobra je i Jovana Gajić.
Don't look at me is offline   Reply With Quote
Old 30-12-09, 20:16   #59
FLoRyy
Banned

Quote:
Originally Posted by zagorski View Post
A Pinosavac i Sanja i Branka Milić?
Nisam imala prilike da ih gledam........ Kakvi su oni, po tebi?
Old 30-12-09, 20:18   #60
FLoRyy
Banned

Quote:
Originally Posted by Don't look at me View Post
Sanja je odlična, samo puno krešti.
Dobra je i Jovana Gajić.
E bravo ti ga..... Dobro me podsjeti, dobra je i ona...... Ali meni su extra numerolozi koje sam pomenula, Andjela i Nela. Jes, da je Nela dosta hladna i stroga ali sve pogodi....... Ja ne bi mogla da budem onako hladna u odnosu sa ljudima....
Reply

Tags
astrologiji, astrolozi, koji, lažni, oni, pravoj, svi, vračare, šarlatanii, štete

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules