MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Umjetnost i kultura > Film i Pozorište

Notices

Film i Pozorište Sve o TV serijama, filmovima, dokumentarcima, pozorišnim predstavama i sl.

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 02-12-09, 13:08   #21
Arkhetren
MiM team Forumaš i po'

Arkhetren's Avatar

Registrovan: Apr 2009
Arkhetren na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by Masja View Post
@Arkhetren

Impresioniran sam koliko ti je ego naduvan.
Ne služim se tim riječima i ne konzumiram narkotike ni na taj ni na bilo koji drugi način.
Arkhetren is offline   Reply With Quote
Old 02-12-09, 13:26   #22
vaka-ash
MiM team Expert

vaka-ash's Avatar

Registrovan: Sep 2008
vaka-ash nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via Skype™ to vaka-ash

Quote:
Originally Posted by Zor_djevojka View Post
odlično..eto mene sa kokicama i sokEm...
samo mi recite koji film čekamo...
Zorka, evo ja imam Doktora Zhivaga i bonzhitice

http://www.youtube.com/watch?v=1jrkd...eature=related follow the path of Father Makarije

http://www.youtube.com/watch?v=_VtVr...eature=related Vakashlor

http://www.youtube.com/watch?v=kIPlaor68DU&NR=1 -Conan Wheel of Pain - Growing Up
vaka-ash is offline   Reply With Quote
Old 02-12-09, 13:32   #23
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

boga mi, ni to ne odbijam...
Old 02-12-09, 14:24   #24
Djudja
The Dude

Djudja's Avatar

Registrovan: May 2007
Djudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by Arkhetren View Post
...
Muzičkih CD-ova imam ravno 202 711 ...
Je li moguće da si ovo sve presluša? Ako CD prosječno traje sat vremena treba ti 23 godine (bez spavanja!) da svaki odslušaš po jednom!?!?!
Djudja is offline   Reply With Quote
Old 02-12-09, 14:32   #25
Airbender
Φιλημον

Airbender's Avatar

Registrovan: Sep 2007
Airbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by Djudja View Post
Je li moguće da si ovo sve presluša? Ako CD prosječno traje sat vremena treba ti 23 godine (bez spavanja!) da svaki odslušaš po jednom!?!?!
Kakvo slušanje?! Ne možeš ti zamisliti taj merak kad uđeš u sobu u vrh punu CD-ova.
Airbender is offline   Reply With Quote
Old 02-12-09, 14:45   #26
Arkhetren
MiM team Forumaš i po'

Arkhetren's Avatar

Quote:
Originally Posted by Masja View Post
Kakvo slušanje?! Ne možeš ti zamisliti taj merak kad uđeš u sobu u vrh punu CD-ova.

Prije svega nije "soba" puna CD-ova nego više njih. I nijesu prepunjene, nego su skladno poslagani kako gdje treba. Imam i muzički studio i imam i tehniku koju stalno usavršavam i nadpounjujem jer me zanima perfekcija slušanja i sviranja, takodje.
Vidim lijepo si raspoložen da mi se podruguješ i skrećeš temu pa eto ti odgovorih, nadam se zauvjek. Slijedeći put kad ti nadodje inspiracija da svoje budastveno stanje svijesti prospeš po meni, a ti se sjeti ovog odgovora što ti ga sada napisah jer ti više neću odgovoriti, ni na šta.
Old 02-12-09, 14:48   #27
Arkhetren
MiM team Forumaš i po'

Arkhetren's Avatar

Quote:

Vidim i ti bi bio rad provjeravati govorim li ja istinu ili lažem i 'valim se ovdje?

Vama baš smeta kapitalizam? Ili vam ja smetam u kapitalizmu? Rado bi ste provjerili, smijem li ja kojim slučajem da imam...da posjedujem...da trošim?!
A ovdje mi se po forumu drčite stručnim poznavanjem ekonomskih i berzanskih prilika u Crnoj Gori pa i šire? Nudite kojekakve savjete, svadjate se sposobnostima koje ste stekli ili stičete? Master zvanjima, možda?

Imam, Mogu, Smijem, Hoću i šta je tu problem?
Old 02-12-09, 14:52   #28
vaka-ash
MiM team Expert

vaka-ash's Avatar

Nemote se tako prepirat molim ve !
E ispade kao da je ovo tema : nisam kreso vec godinu i po

http://www.youtube.com/watch?v=1jrkd...eature=related follow the path of Father Makarije

http://www.youtube.com/watch?v=kIPlaor68DU&NR=1 -Conan Wheel of Pain - Growing Up
Old 02-12-09, 14:57   #29
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

a, đa'o mi izio kokice i sokEve...manita ih pominjala...
Old 02-12-09, 14:59   #30
vaka-ash
MiM team Expert

vaka-ash's Avatar

Neka de Zorka Trojanska

Old 02-12-09, 15:13   #31
Djudja
The Dude

Djudja's Avatar

Djudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auru

Quote:
Vidim i ti bi bio rad provjeravati govorim li ja istinu ili lažem i 'valim se ovdje?

Vama baš smeta kapitalizam? Ili vam ja smetam u kapitalizmu? Rado bi ste provjerili, smijem li ja kojim slučajem da imam...da posjedujem...da trošim?!
A ovdje mi se po forumu drčite stručnim poznavanjem ekonomskih i berzanskih prilika u Crnoj Gori pa i šire? Nudite kojekakve savjete, svadjate se sposobnostima koje ste stekli ili stičete? Master zvanjima, možda?

Imam, Mogu, Smijem, Hoću i šta je tu problem?
Izgleda se radi o nesporazumu - vrati se i pogledaj moj post ponovo. Nijesam se ničim dičio i ne smetaš mi (naš kapitalizam doduše donekle smeta), nego sam te pita jesi li presluša sve CDove koj imaš.
Old 02-12-09, 15:30   #32
Arkhetren
MiM team Forumaš i po'

Arkhetren's Avatar

Quote:
Izgleda se radi o nesporazumu - vrati se i pogledaj moj post ponovo. Nijesam se ničim dičio i ne smetaš mi (naš kapitalizam doduše donekle smeta), nego sam te pita jesi li presluša sve CDove koj imaš.
Ajde nemoj samnom da se prepucavaš oko besmislica!
Čim si ti r a č u n a o, množio broj CD-ova sa danima i satima slušanja, si me prozvao ( na šta nemaš nikakvo pravo ) da dajem ovdje nekakav izvještaj. A sve i da jesam pa i da nijesam, preslušao, koje to veze ima sa onim što sam ja napisao? Ili koje to veze ima uopšte sa tvojim Bože moj, čudjenjem?!
Kako to zaključuješ jednu konstataciju kako ti se prohte ili samo na jedan način?
Jesam li ja na ovom forumu nekoga od vas prozivao, provjeravao, ispitivao?
Jesam li kad tebe što tako podrugljivo pitao? Rugaš mi se indirektno a onda se praviš blesav i još se hvataš za obraz, još se biće vrijedjaš i braniš da sam loše razumio?
Da izračunam ja broj tvojih kilograma s potrošnjom hrane koju nijesi podjelio sa gladnima?
Old 02-12-09, 16:07   #33
Djudja
The Dude

Djudja's Avatar

Quote:
Ajde nemoj samnom da se prepucavaš oko besmislica!
Čim si ti r a č u n a o, množio broj CD-ova sa danima i satima slušanja, si me prozvao ( na šta nemaš nikakvo pravo ) da dajem ovdje nekakav izvještaj. A sve i da jesam pa i da nijesam, preslušao, koje to veze ima sa onim što sam ja napisao? Ili koje to veze ima uopšte sa tvojim Bože moj, čudjenjem?!
Kako to zaključuješ jednu konstataciju kako ti se prohte ili samo na jedan način?
Jesam li ja na ovom forumu nekoga od vas prozivao, provjeravao, ispitivao?
Jesam li kad tebe što tako podrugljivo pitao? Rugaš mi se indirektno a onda se praviš blesav i još se hvataš za obraz, još se biće vrijedjaš i braniš da sam loše razumio?
Da izračunam ja broj tvojih kilograma s potrošnjom hrane koju nijesi podjelio sa gladnima?
Nešto si ti grdno pobrka.
Old 05-12-09, 11:31   #34
Fenixxx
MiM team Forumaš i po'

Fenixxx's Avatar

Registrovan: May 2008
Fenixxx uskoro postaje slavanFenixxx uskoro postaje slavanFenixxx uskoro postaje slavan

Quote:
Taj film ima scenario na 2500 strana...bar je takav bio kad sam ga ja imao u rukama. Kad pogledam film, reći ću i vama, da li će imati nastavke. Do tada, ništa neću da pitam ni reditelja ni ostale koje znam iz te priče, - hoću samo da ga pogledam.

Imam cijeli studio za gledanje filmova...i kolekciju od skoro 35000 dvd-a.
Divnooo Privatno kino, još reci da imaš aparat za kokice.

Onda možeš dati savjet što pogledati a da nije previše reklarmirano i prožeto samo željom za zaradom. Više mi dosadile reprize repriza a i u kinima sad većinom američki akcijski filmovi sa 1500 mrtvih na kraju i božićni crtići (koji jesu slatki na svoj način )
Old 29-12-09, 20:34   #35
Airbender
Φιλημον

Airbender's Avatar

Registrovan: Sep 2007
Airbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auru

Danas sam primjetio jednu čudnu stvar u vezi filma. Svi glumci koji su glumili vanzemaljce, ne računajući avatare, su crnci?!
Airbender is offline   Reply With Quote
Old 29-12-09, 21:49   #36
Mr.High Endurance
The evil Bosnian communist

Mr.High Endurance's Avatar

Registrovan: Nov 2009
Mr.High Endurance uskoro postaje slavan

Ja bih predlozio da prenesemo temu u struje konstruktivnijih diskusija.

Film sam pregledao, i to kao piratski-doduse dosta dobar-snimak, i draze mi je tako da mi detalji i 3d carolije ne bi odvracali paznju od sustine.

U globalu postavljene strane shvatam kao Špance i njihovo osvajanje juzne amerike. Iako se civilizacija Na'vi ( valjda se tako zovu ) u filmu predstavlja drasticno drugacijom od one ljudske. No kroz metafore i alegorije smatram da se to sve moze svesti na istu ravan sa juznoamerickim civlizacijama.

Onda u konflikt dolazi koristoljublje i pohlepa protiv duhovnosti i egzistencije.

Vasi utisci ?
Old 29-12-09, 21:53   #37
Arkhetren
MiM team Forumaš i po'

Arkhetren's Avatar

Odličan film. Ne volim preterano bitke i te scene ali ok to je dio priče ako se hoće prodati film. Pozadina ideje mi se dopada jer se tiče odredjenih zbivanja koja se tek imaju zbiti.
Old 29-12-09, 21:55   #38
Mr.High Endurance

Quote:
Odličan film. Ne volim preterano bitke i te scene ali ok to je dio priče ako se hoće prodati film. Pozadina ideje mi se dopada jer se tiče odredjenih zbivanja koja se tek imaju zbiti.
Znaci ti ne vidis nikakve alegorije na neke dogadjaje iz proslosti ljudske civilizacije ?

Slazem se, odlican je film.
Old 29-12-09, 22:00   #39
Pera Detlic
Banned

Registrovan: Jan 2007
Pera Detlic na dobrome putu
Send a message via Yahoo to Pera Detlic

alegorija na prošlost ima koliko hoćeš. Čak i na samog Isusa.
ljudi samo što nisu postali moćni kao Bog, a onda tek saznaju da je bog tu pored njih.
Pera Detlic is offline   Reply With Quote
Old 29-12-09, 22:03   #40
Mr.High Endurance

Quote:
Originally Posted by Pera Detlic View Post
alegorija na prošlost ima koliko hoćeš. Čak i na samog Isusa.
ljudi samo što nisu postali moćni kao Bog, a onda tek saznaju da je bog tu pored njih.
haha na proslost, ukoliko je Isus stvarno historijska licnost, u sto ne vjerujem.

Tags
film, godinu, koji, očekujem, već

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules