MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Umjetnost i kultura > Film i Pozorište

Notices

Film i Pozorište Sve o TV serijama, filmovima, dokumentarcima, pozorišnim predstavama i sl.

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 18-06-10, 13:45   #21
lolita 123
MiM team Početnik

Registrovan: Mar 2010
lolita 123 na dobrome putu

Najači...pored *Do koske* i *Undergrounda*
lolita 123 is offline   Reply With Quote
Old 18-06-10, 14:09   #22
tinky
ツ ♫ ツ♫ ツ

tinky's Avatar

Registrovan: Nov 2008
tinky has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by Winston Wolfe View Post
Pa, ono... Dobar je film, ali zbog par scena koje su meni izuzetno teško pale (npr. ona kad učiteljica ulazi u tunel pa ne znaju je li "filovana dinamitom" - jako mi je teško pala sama pomisao da je to neko uopšte mogao smisliti, makar kao scenario, a kamo li raditi). Mislim da se moglo reći to što se htjelo kazati i bez tog (i još par) crnjaka, klasičan overkill.
Slazem se potpuno sa ovim...Mnogo mi je tezak. Gledala ga davno, i ne vjerujem da cu opet.
Old 18-06-10, 15:19   #23
Bann'dito
Matador

Bann'dito's Avatar

Registrovan: Aug 2007
Bann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjem

Zanimljiva mi je sporedna uloga 'Juznjaka' mladog Maskote. Sve sto zna o ratu jeste da povuce oroz i da puca. On puca, ne ubija..
Posted via Mobile Device
Bann'dito is offline   Reply With Quote
Old 13-08-10, 21:18   #24
teky
MiM team Expert

teky's Avatar

Registrovan: Apr 2010
teky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjem

Mnogo tezak film,uh....

"...al' zumbuli su zumbuli,
a ruza je ruza
pa da na kraj sveta iznikne..."
teky is offline   Reply With Quote
Old 13-08-10, 23:44   #25
Batboy
Nice'n Clean

Batboy's Avatar

Registrovan: Aug 2007
Batboy uskoro postaje slavan

Jes' težak ''k'o Trepča''.., što bi rekli.., al' je dobro urađen.., uz odličnu glumu...

Nikola Kojo mi je bio jedan od najjačih likova u filmu...

Duša od čovjeka, veličanstvena figura ljudska, gorostas duhovni, savršenstvo i kreacija Božja. Enciklopedija sam živa, nepresušni gejzir znanja, oplemenjujem ljude i prostor, sve što dotaknem raste do neslućenih visina...
Batboy is offline   Reply With Quote
Old 14-08-10, 11:08   #26
teky
MiM team Expert

teky's Avatar

Registrovan: Apr 2010
teky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjem

Quote:
Originally Posted by Batboy View Post
Jes' težak ''k'o Trepča''.., što bi rekli.., al' je dobro urađen.., uz odličnu glumu...

Nikola Kojo mi je bio jedan od najjačih likova u filmu...
Slazem se dobra gluma,a i dobro je uradjen film....Mada je meni bio tezak za "gledanje i slusanje"

"...al' zumbuli su zumbuli,
a ruza je ruza
pa da na kraj sveta iznikne..."
teky is offline   Reply With Quote
Old 16-08-13, 18:49   #27
The cheljade
Bez piva ne biva!

The cheljade's Avatar

Registrovan: Mar 2009
The cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auru

Za mene legendaran i jedan od top 5 omiljenih svih vremena...

Jedino mi Bjelogrlić nije bio uverljiv kao Bosanac... mogao je malo više provežbati naglasak ako ništa drugo ali zato ostali definitivno vade stvar, pogotovo Pejaković - gluma za Oskara, mogao bi dobrom delu Holivuda održati čas glume

Ima ljudi čiji je život trag vrelog železa u tle utisnut. Gde stupe, pod njima gori. Kad minu, dim spaljene zemlje dugo još vređa oči. Oni su kao zvezde čije rađanje vidimo milionima godina pošto su zgasle ali ga nikad ne čujemo. Smrt starog sunca izgleda kao rađanje novog; umiranje ovakvih ljudi uvek je rađanje novog i neizvesnog. Oni su bića Vatre. Vatra je njihov Element. Njihova priroda i sudbina.
B. Pekić
The cheljade is offline   Reply With Quote
Old 24-09-13, 22:52   #28
jobo
MiM team Expert

jobo's Avatar

Registrovan: Feb 2007
jobo uskoro postaje slavanjobo uskoro postaje slavan

Odlican film...i nazalost tacan.

Tags
gore, lepa, lepo, sela

Opcije Teme