MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Društvo > Politika

Notices

Politika Za rasprave bez vrijedjanja

Rezultati ankete: Da li ste za ulazak Crne Gore u NATO...?
DA 26 37.14%
NE 37 52.86%
NEMAM STAV... 7 10.00%
Glasači: 70. You may not vote on this poll

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 15-08-17, 21:10   #701
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Registrovan: Mar 2006
Derek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čeka

Ali ako im Velika Albanija sluzi za tenzije na Balkanu zar i u tom slucaju nije bolje da smo u nato. Logicnije je da ce navuci Srbiju kao 1999 godine i onda udariti po njima kao po pranju. Ne mogu prokljiviti zasto su nam Tuzi, Ulcinj ... u vecoj opasnosti ako smo u Nato. Da sam zagovornik velike albanije ne bi mi bilo milo sto je CG clanica alijanse. Vrijeme ce pokazati kocje bio u pravu
Kviz u sve 16 | BESPLATNO reklamiraj firmu
Derek_Trotter is offline   Reply With Quote
Old 16-08-17, 07:51   #702
Nabuko
Računam diskonte!

Nabuko's Avatar

Registrovan: May 2007
Nabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auru

Наравно да није, како те може бранити неко ко припрема ВА. Немају они савезнике, само марионете,...

Lumpenproletarijat, ta pasivna trulež najdonjih slojeva starog društva, biće delimično ubačen u pokret proleterskom revolucijom, ali će se po čitavom svom životnom položaju radije dati potkupiti za reakcionarna rovarenja.
Iz komunističkog manifesta.

Ne potcjenjujem ničije predispozicije za bavljenje politikom, ali treba znati da u društvima kao što je crnogorsko, harizmu često održava jedna pokorna struktura, koja brani njegovu harizmu zarad očuvanja sopstvenih interesa i želje da bude blizu vođe, predstavljajući sebe kao nezavisne posmatrače

Nevjerovatan je broj tzv. “nevladinih organizacija” u Crnoj Gori, bore se za prava tuljana, sibirskih tigrova, vjeverica, homoseksualaca, za čiste plaže, orlove i sokolove, trudnice, slijepce i osobe sa ravnim tabanima. To je znak da Crna Gora postaje moderna i civilizirana država ?
Nabuko is offline   Reply With Quote
Old 17-08-17, 00:24   #703
FORMICA
MiM team Forumaš i po'

Registrovan: Feb 2007
FORMICA uskoro postaje slavan

Skučeni mozgovi trebaju znati da sada kadf smo članica NATO-a više nijesmo dio svijeta koji je za potkusurivanje, već učesnici međunarodne politike. Velika je razlika kad si pozvan na večeru da li si na stolu, ili za stolom, a mi smo za stolom. Albanija, bila ona velika ili mala, nema kapaciteta da bilo što učini, pa i neće činiti, čak ne vjerujem ni da će se ujediniti sa Kosovom. Mnogo je važnije obuzdavanje velikosrpskih apeita za crnogorskim primorjem, što je sad već nedostižni san za Srbe i pored sve pomoći Rusije, koja i dalje nije poslal ni avione ni tenkove ni ništa. Po srpskom Nostradamusu, Nekoj tamo Verici ili slično, Rusi su još prije pola godine tzrebalo osloboditi Kosovbo i dati ga Srbiji, naravno i Makedoniju i Crnu Goru i uz to još i Republiki Srpsku. Jadno je kad očekuješ da ter tuđin brani i proširuje tvoje granice, naročito ako te taj tuđin zapravo percipira kao neprijateljski narod (ne treba zaboraviti ponašanje Crvene Armioje u Srbiji tokom završnih bitaka u II Svjetskomk ratu)
FORMICA is offline   Reply With Quote
Old 31-08-17, 18:33   #704
Kombajn
MiM team Početnik

Registrovan: May 2017
Kombajn na dobrome putu

Ni do Bog da je vishlje ovih poljaka, izgjorjela bi nam Monteprkno ne bi smo je moglji utuljit.
Ko ih pushti, jes da smo mi sadj braca po nato materici ali ipak ne treba toliko da nam bash pomaglju.

Pbjegoshlje mi ovce ne mogu na vi kuckam vishlje a ni manje.

Ajdh sad E'Vivax vi ga Boka Independent !!!
Kombajn is offline   Reply With Quote
Old 31-08-17, 20:31   #705
Neko Drugi
MiM team Expert

Registrovan: Jul 2012
Neko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tunelu

Quote:
Originally Posted by Kombajn View Post
Ni do Bog da je vishlje ovih poljaka, izgjorjela bi nam Monteprkno ne bi smo je moglji utuljit.
Ko ih pushti, jes da smo mi sadj braca po nato materici ali ipak ne treba toliko da nam bash pomaglju.

Pbjegoshlje mi ovce ne mogu na vi kuckam vishlje a ni manje.

Ajdh sad E'Vivax vi ga Boka Independent !!!
slazem se sa tobom da je neki rus ili neki nas ovdasnji rusofil zapalio lakse bi nam bilo. pusti ovce kupi koze one znaju naci put do kuce nece se izgubiti
Neko Drugi is offline   Reply With Quote
Old 01-09-17, 02:19   #706
Kombajn
MiM team Početnik

Kombajn na dobrome putu

To ti ja velim. Mene je bitno da smo u natu pa i sve da izgori.
A i ovce me slusaju bolje ot kako smo im se podali.
I one su ga osjetile da im je sadj bolje.
I mi ce mo iz nezavisne Boke da se uclanimo, ja ne priznajem nishta sem nata.
To ni je garant mira i nashe njezavisnosti.

E'Vivax vi ga ! Boka forever !
Old 01-09-17, 19:20   #707
Homer
MiM team King

Homer's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Homer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auru

Ja ve ništa ne razumijem! Možete li mi ovo prevest na Engleski'
Homer is offline   Reply With Quote
Old 02-09-17, 21:32   #708
Kombajn
MiM team Početnik

Kombajn na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by Homer View Post
To ti je tako kadj vas ne uchu u shkolu Bokljanski.
Old 04-09-17, 20:34   #709
Neko Drugi
MiM team Expert

Registrovan: Jul 2012
Neko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tunelu

Quote:
Originally Posted by Homer View Post
slab sam engleskim ovo je sa prevodioca da je kineski sve bih ti do tancina preveo inace sam prva generacija kineza rodjenih u c.gori

1. monteprkno mora da vuce korijne iz malog mokrog luga, svilajnca ili svrljiga otac vojno lice zakucio stan u boki i veliki postovalac lika i djela momira bulatovica i milosevica
2. poljak od srece zazdio sumu jer smo i mi u nato usli
3. televizori vivax iz boke nezavisni model???
4. ljubomoran je posto mu neko seksualno ovce uznemirava od kad smo u nato usli

ja ti ne umijem bolje prevesti
Neko Drugi is offline   Reply With Quote
Old 06-09-17, 16:14   #710
Kombajn
MiM team Početnik

Kombajn na dobrome putu

Vazda smo se mi primorci razlikovali od Monteprkljana.
Da je da se jednom razdijelimo pa da vi podjete dje vas volja.
Ne moze se vise ovako.
Reply

Tags
crne, gore, nato, ste, ulazak

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules