MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Hobi i rekreacija > Kućni ljubimci

Notices

Kućni ljubimci Sve o njima, ali i o drugim zvijerkama...

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 03-05-13, 23:26   #81
Homer
MiM team King

Homer's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Homer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auru

Cane Corso, tri macke i kunića - Lavlja glava
Homer is offline   Reply With Quote
Old 05-05-13, 02:08   #82
Lady of Rohan
MiM team King / Queen

Registrovan: Dec 2010
Lady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čeka

Marko zvani Mako Makica koji hvata otrovne zmijcice u selu, ali se mazi najsladje na svetu i cupavi Vukasin zvani Vule, debeo kao prase, koji grokce kada jede.

Jako mi je zao sto nisam sa njima da ih mazim ceo dan...

Niksa je iz protesta otisao iz kuce u kojoj sam ga udomila, cim sam se vratila u Bg. Imam ludu nadu da je tamo negde, da ce me cuti i doci mi na vrata za mesec dana i nesto i da cemo se grliti, ljubiti i plakati.

Vise necu uzimati macke sa ulice. Previse se vezu za mene i pate kad ih udomim, ma koliko ih dobro udomila. Naviknu se da spavaju sa mnom, da se nose i maze po ceo dan, kao razmazena deca.

Last edited by Lady of Rohan; 05-05-13 at 02:22..
Lady of Rohan is offline   Reply With Quote
Old 06-05-13, 13:29   #83
Afrika
Hakuna Matata

Afrika's Avatar

Registrovan: Nov 2009
Afrika has disabled reputation

Ruska macorcina, gospodin co'ek.

Voljela bih ponovo da imam njemackog ovcara, jer prosto postujem tu rasu...ali nazalost trenutno ne mogu. To je pas koji je za kucu, ne za stan.
Old 07-05-13, 17:39   #84
laufer
MiM team King / Queen

laufer's Avatar

Registrovan: Aug 2008
laufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čeka

ja sam primoran da nabavim poskoka, jer su se ove ptice toliko pomamile kroz kucu, samo cekam kad ce pocet da ateriraju u mene.
Old 03-07-13, 15:40   #85
Zdravko123
MiM team Početnik

Registrovan: Nov 2011
Zdravko123 na dobrome putu

nemam ali bih tako voljela da ga nabavim...
Zdravko123 is offline   Reply With Quote
Old 15-08-13, 09:55   #86
pehar
MiM team King / Queen

pehar's Avatar

Registrovan: Feb 2007
pehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelu

jopet ĆiĆi,samo sada je plav
pehar is offline   Reply With Quote
Old 16-08-13, 04:11   #87
Lady of Rohan
MiM team King / Queen

Lady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čeka

Najnoviji macak, sladak kao secer...i nemiran, ajoj, nemiran, nemiran!
Old 16-08-13, 17:22   #88
pehar
MiM team King / Queen

pehar's Avatar

Registrovan: Feb 2007
pehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelu

Ksko ti se zove macak?
pehar is offline   Reply With Quote
Old 16-08-13, 19:52   #89
vruc krompir
MiM team King / Queen

vruc krompir's Avatar

Registrovan: Aug 2010
vruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čeka

Moj se zove Horny

Leo Baskalja
vruc krompir is offline   Reply With Quote
Old 17-08-13, 20:58   #90
Lady of Rohan
MiM team King / Queen

Quote:
Originally Posted by pehar View Post
Ksko ti se zove macak?
Kao carobnjak u Gospodarima prstenova.

I to je bilo prorocki, jer mi je taman toliko i pomogao
i promenio mi sudbinu.

Cetiri maceta sam udomila, a ne znam sta cu sa ovim, jedino da pregradim terasu, premali mi je stan, a on nemiran, nemiran...

Ja im pomognem u prvih godinu dana i nadjem im dobar smestaj.

Ovo je peti kog sam uzela sa ulice, uginuo bi za par dana da me nije bilo,
u uzasnom stanju je bio, ispred moje zgrade.

Neki pijanac ga je sutirao, umalo se nisam potukla sa njim.

Kad se setim te gladi i iscrpljenosti kad je dosao, grozno...

Sto vise poznajem ljude, vise volim zivotinje.

Stvarno smo stoka balkanska prema jadnim zivotinjama.

Drugarice su mi aktivisti i spasavaju zivotinje,
kad bi znala, Pehar, sta sam videla i cula,
da se covek najezi...
Old 18-08-13, 22:53   #91
Health&BeautyMLM
MiM team Početnik

Registrovan: Aug 2013
Health&BeautyMLM na dobrome putu

Haskica
Health&BeautyMLM is offline   Reply With Quote
Old 20-02-14, 16:17   #92
milos87popovic
MiM team Expert

milos87popovic's Avatar

Registrovan: Dec 2013
milos87popovic ima famoznu aurumilos87popovic ima famoznu aurumilos87popovic ima famoznu aurumilos87popovic ima famoznu aurumilos87popovic ima famoznu aurumilos87popovic ima famoznu aurumilos87popovic ima famoznu aurumilos87popovic ima famoznu aurumilos87popovic ima famoznu aurumilos87popovic ima famoznu auru

Imam dva psa (Aljaski malamut)
Old 28-02-14, 21:48   #93
alea
Moderator

alea's Avatar

Registrovan: Aug 2012
alea ime poznato svimaalea ime poznato svimaalea ime poznato svimaalea ime poznato svimaalea ime poznato svimaalea ime poznato svimaalea ime poznato svimaalea ime poznato svimaalea ime poznato svimaalea ime poznato svimaalea ime poznato svima

12 MOLBI JEDNOG PSA

1. Moj život traje 10 do 15 godina. Svaki rastanak od tebe za mene znači patnju. Razmisli o tome pre nego što me uzmeš.
2. Voli me onakvog kakav sam, jer si me ti birao. Ja nemam tu mogućnost da biram prijatelja i gospodara.
3. Daj mi vremena da shvatim šta od mene tražiš pre nego što me u toku obuke izgrdiš - preispitaj sebe, možda ti grešiš ili ja ne mogu da shvatim šta ti želiš.
4. Voli me, ja živim od tvoje ljubavi.
5. Ne ljuti se na mene i ne kažnjavaj me. Ti imaš svoj posao, svoje prijatelje, svoju razonodu, a ja imam samo tebe.
6. Pričaj sa mnom! I ako ti se čini da te ne razumem, ja ipak znam šta ti misliš i osećaš.
7. Znaj da ja ne zaboravljam kako se sa mnom postupa.
8. Pomisli, pre nego što me udariš, da te ja sa lakoćom mogu ugristi, ali ja to nikada ne radim.
9. Ne uzimaj me kao igračku, dok sam mali i sladak, da bi me kasnije odbacio, jer je moja ljubav prema tebi večna.
10. Brini o meni kada ostarim, ostanem bez zuba, ogluvim i prestanem da se krećem. I o tebi će se neko brinuti - starost je ista za sve.
11. Prati me na mom poslednjem putu. Nemoj nikada reći: "Ja to ne mogu da gledam" ili: "Neka se to dogodi u mojoj odsutnosti". S tobom je za mene sve lakše. Neka ti to bude dug za moju vernost i našu lepu mladost.
12. Kada me više ne bude bilo, nemoj tugovati, već usreći nekog novog psa i voli ga kao što si mene voleo.

nepoznati autor
Old 14-03-14, 16:39   #94
Lady of Rohan
MiM team King / Queen

Kada sam bila mala imala sam žutog šarplaninca koji je ličio na ove.

I imaću ga ponovo, samo ako se vratim u selo, što nije isključeno...

Najdivniji pas koga sam ikada poznavala i nikada ga neću prežaliti.

Old 14-03-14, 19:57   #95
Lady of Rohan
MiM team King / Queen

Legenda kaze da imaju poreklo sa Tibeta i da ih je na Balkan doneo Aleksandar Makedonski.

Verovatno je samo mit, ali odlicno zvuci. Volim velike prirodne pse.
Reply

Tags
koji, kućni, ljubimci, vaši

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules