MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Automobilizam > Kupovina automobila u CG

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 07-07-08, 09:24   #21
Sharp
MiM team Expert

Sharp's Avatar

Registrovan: Jun 2008
Sharp has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by Baron View Post
nebih prepotucio nikome da se zeza sa sa uvoženjem automobila, carinjenjem, špediterima, mašinskim fakultetom, regularnim i ne papirima...
bolje platiti 300E više i kupiti automobil na nekom sigurnom velikom placu.
Ne radi se o 300 eura, nego o 3-4 hiljade, koliko je recimo razlika za Mazdu 6. Drugo, auta na placevima su jako losa, vecinom su to udarana auta koja su nakon toga presminkana, imao sam priliku da licno prisustvujem dolasku kontingenta na jednom od placeva dje je bukvalno svako auto bilo udareno!
Old 07-07-08, 10:55   #22
maja dg
MiM team Forumaš i po'

maja dg's Avatar

Registrovan: Apr 2008
maja dg na dobrome putu

pa definitvno je tako...a sve sa tim uvozenjem,carinjenjem i svim ostajes na dobitku a uz to imas bolji auto za manje pare...pa sad sta se vise isplati,mislim da je logicno...

http://img88.imageshack.us/img88/6752/ghgbb4.gif
maja dg is offline   Reply With Quote
Old 09-07-08, 16:35   #23
nikola_VUK
MiM team Početnik

Registrovan: Sep 2007
nikola_VUK na dobrome putu

Mene je malo uvoz zanimao pa sam se raspitivao, to dodje otprilike ovako, kada angazujes nekoga da ti zavrsava papire oko uvoza njegove usluge te ispadnu u zavisnosti od kola od 200-500 eura za te pare on voza auto ovamo onamo sta treba, pribavlja papire sredjuje ti sa spediterom i carinicima da te carina ispadne manje (jer uzimaju najmanju mogucu katalosku vrednost)itd...
Tako da u principu on tebe nekosta tih 200-500 nego ti cak ustedi par stotina eura, naravno ako naletis na ok coveka...
nikola_VUK is offline   Reply With Quote
Old 17-01-15, 11:20   #24
savko12
MiM team Početnik

Registrovan: Jun 2014
savko12 uskoro postaje slavan

Automobilska industrija je danas veoma razvijena, a konkurencija na tržištu automobila je velika, tako da se svi proizvođači trude da njihove marke automobila budu što primamljivije za kupce. To podrazumeva da je kvalitet automobila sve bolji, auta se ređe kvare i dugotrajnija su, a delovi su jeftiniji.

Kao pozitivna posledica toga, polovnjaci, kako se od milošte nazivaju polovni automobili, postaju vrlo primamljivi za kupce. Na tržištu polovnjaka postoji mnogo automobila koji su kao novi, imaju ful opremu, nisu prešli veliku kilometražu, odlično su očuvani, motor im je u savršenom stanju, a cena im je znatno niža nego cena novih automobila. Danas za pristojan novac možete kupiti vrhunski polovni automobil.

Na našem tržištu polovnih automobila mogu se naći većina modela gotovo svih renomiranih svetskih proizvođača: Alfa Romeo, Audi, Bentley, BMW, Cadillac, Chery, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Corvette, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, GMC, Honda, Hummer, Hyundai, Isuzu, Jaguar, Jeep, Kia, Lada, Lanica, Land Rover, Lexus, Mahindra, Mazda, Mercedes, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Smart, Suzuki, Škoda, Toyota, Volkswagen, Volvo, Zastava itd. Izbor je zaista velik, pa nije baš lako odabrati odgovarajuću marku i model auta. Sve zavisi od samog kupca. On treba da bude dovoljno informisan o svakom pojedinačnom modelu, kako bi mi mogao da donese pravu odluku o kupovini polovnjaka. Naš sajt vam pruža sve potrebne informacije o konkretnim modelima i proizvođačima automobila.

Pri kupovini polovnjaka posebno treba povesti računa o kilometraži, jer je logično da što je kilometraža veća motor vozila je u lošijem stanju. Takođe, postoje načini da se proveri da li je kilometraža „štelovana“. Godište vozila je isto tako bitna karakteristika polovnjaka. Dobro je izvesti i probnu vožnju polovnjaka, konsultovati se sa nekim automehaničarem, kao i sa dotadašnjim vlasnikom auta, utvrditi stanje i funkcionalnost dodatne opreme, elektronike, klima uređaja, vazdušnih jastuka, zatim karoserije auta, menjača itd
savko12 is offline   Reply With Quote
Old 30-03-15, 11:54   #25
autoprodajabar
MiM team Početnik

Registrovan: Feb 2014
autoprodajabar nepoznate kvantitete u ovom trenu

Jednostavno se javite najboljem uvozniku u crnoj gori i mi vam organizujemo sve od pronalazenja vozila provjere do same registracije

Posjetite nas na nasoj FB stranici i obavezno like ​https://www.facebook.com/AutoProdajaBar

I bitna napomena kada se odlucite za automobil ili nadjemo zajedno automobil NAJBRZA USLUGA U CRNOJ GORI AUTOMOBIL NAKON PRONALASKA I PROVJERE BUDE U CRNOJ GORI U ROKU OD 3 DO 5 DANA

UKOLIKO ZELITE DA KUPITE AUTOMOBIL PO VASOJ ZELJI SA REALNIM STANJEM I KILOMETRAZOM NE USTRUCAVAJTE SE DA KONTAKTIRATE EKIPU AUTO PRODAJE BAR KOJA NA INOVATIVAN NACIN VRSI USPJESNO USLUGU UVOZA SPEDICIJE I PRONALAZENJA AUTOMOBILA PO VASOJ ZELJI
autoprodajabar is offline   Reply With Quote
Old 06-11-16, 13:54   #26
proigrac11
MiM team Početnik

Registrovan: Nov 2016
proigrac11 nepoznate kvantitete u ovom trenu

Ja sam gledao ovdje http://www.mojtrg.me/ i nisam nesto nasao veliki broj automobila na prodaju? Ima li neko golf 6 u dobrom stanju na prodaju?
proigrac11 is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
najbolji, polovnjaci

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules