MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Zabava > PlayGround > Analize

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 10-12-13, 01:48   #121
Lady of Rohan
MiM team King / Queen

Registrovan: Dec 2010
Lady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čeka

Quote:
Originally Posted by Psihologue View Post
Moja idealna veza traje 8 godina..
Nismo se ni jedan dan zabavljali..
Upoznali se i odmah stupili u brak..
Zvuči kao naučna fantastika ali tako je..
O, trebalo mi je ovo...

Nije baš tako ekstremno, ali dali smo rok od otprilike mesec dana do odluke kuda dalje (bez potpisivanja bilo čega, doduše).

Matori smo, planulo je, ne želimo više da budemo sami,
smučilo nam se.

Videćemo brzo di smo...

Znam takvih priča.

Tako se preko noći udala i moja lepa rođaka....

Keva umalo nije tražila šećer i vodu.

U braku su skoro 30 godina.

Čudne su to stvari, nikad se ne zna...
Old 10-12-13, 16:46   #122
deep dark river
Najbolja Forumašica

deep dark river's Avatar

Registrovan: Jan 2010
deep dark river ima famoznu aurudeep dark river ima famoznu aurudeep dark river ima famoznu aurudeep dark river ima famoznu aurudeep dark river ima famoznu aurudeep dark river ima famoznu aurudeep dark river ima famoznu aurudeep dark river ima famoznu aurudeep dark river ima famoznu aurudeep dark river ima famoznu auru

Idealna veza je po meni svaka veza u kojoj se dvoje iskreno vole, poštuju i neguju.

Gde se svađe i međusobne razlike rešavaju uzajamnim razumevanjem i uvažavanjem i na taj način dva nesavršena bića stvaraju nešto savršeno.

Ako sastavljamo listu za savršenstvo onda ga nikad nećemo naći. A ako nađemo "proizvod sa liste" onda ćemo uvideti da smo neke stavke prevideli pa ćemo opet krenuti u iluzornu potragu... Razum je slep i glup za savršenstvo. Savršenstvo se vidi samo unutrašnjim okom, srcem. I onda nije teško videti savršene stvari, a ima ih mnogo
deep dark river is offline   Reply With Quote
Old 12-12-13, 19:39   #123
MARINER
MiM team Forumaš

MARINER's Avatar

Registrovan: Mar 2011
MARINER ima famoznu auruMARINER ima famoznu auruMARINER ima famoznu auruMARINER ima famoznu auruMARINER ima famoznu auruMARINER ima famoznu auruMARINER ima famoznu auruMARINER ima famoznu auru

ovaj gore post od deep dark r. sve kaze, jako dobro objasnjeno.

ko stravstveno tezi savrsenstvu taj se nece dugo osjecati sretno.
MARINER is offline   Reply With Quote
Old 23-01-14, 04:27   #124
El Mero
MiM team Početnik

Registrovan: Jan 2014
El Mero nepoznate kvantitete u ovom trenu

Ništa nije idealno, pa ni veza. Tu riječ treba izbaciti iz rječnika.
El Mero is offline   Reply With Quote
Old 23-01-14, 06:21   #125
nihil
MiM team Expert

nihil's Avatar

Registrovan: Sep 2008
nihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu auru
Send a message via Skype™ to nihil

Svaka veza je nesavrseno idealna. Neponovljivo savrsenstvo nesavrsenosti.
Old 23-01-14, 09:22   #126
ibis
MiM team Expert

ibis's Avatar

Registrovan: Dec 2013
ibis svjetlost u tuneluibis svjetlost u tuneluibis svjetlost u tuneluibis svjetlost u tuneluibis svjetlost u tuneluibis svjetlost u tuneluibis svjetlost u tuneluibis svjetlost u tuneluibis svjetlost u tuneluibis svjetlost u tuneluibis svjetlost u tunelu

Svaki nas odnos je nasa slika, nase ogledalo, a posto niko od nas nije savrsen, ne mogu biti savrsene ni veze koje gradimo.
ibis is offline   Reply With Quote
Old 23-01-14, 09:47   #127
vruc krompir
MiM team King / Queen

vruc krompir's Avatar

Registrovan: Aug 2010
vruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čeka

Najbitnije mi je da pronalazim sebe u sebi. Taj neko drugi to mozda nikad nece uciniti kao sto ja to mogu sam za sebe.

Leo Baskalja
vruc krompir is offline   Reply With Quote
Old 08-02-14, 02:57   #128
Tiga
MiM team Guru

Registrovan: Mar 2009
Tiga uskoro postaje slavanTiga uskoro postaje slavan

Da, naravno...Kao što postoje i idealni ljudi i idealan život.
Tiga is offline   Reply With Quote
Old 08-02-14, 11:50   #129
vruc krompir
MiM team King / Queen

vruc krompir's Avatar

Registrovan: Aug 2010
vruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čeka

Ja volim optimiste. Oholi i nadmeni stete ne samo sebi, nego i drugima.

Leo Baskalja
vruc krompir is offline   Reply With Quote
Old 08-02-14, 12:54   #130
peggy
MiM team Forumaš i po'

Registrovan: Nov 2013
peggy dragulj među dragim kamenjempeggy dragulj među dragim kamenjempeggy dragulj među dragim kamenjempeggy dragulj među dragim kamenjempeggy dragulj među dragim kamenjempeggy dragulj među dragim kamenjempeggy dragulj među dragim kamenjempeggy dragulj među dragim kamenjempeggy dragulj među dragim kamenjempeggy dragulj među dragim kamenjempeggy dragulj među dragim kamenjem

...A što znači idealno? Svatko ima svoje prioritete...Meni je idealno to što imamo iste stavove prema poslu,djeci,hrani...imamo isti smisao za humor, u ostalome se nadopunjujemo, a netko ima potpunu drugu listu prioriteta..mislim da je to najvažnije - što i koliko očekujemo od druge strane.
peggy is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
idealna, postoji, veza

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules