MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Mali Oglasi > Mali oglasi

Notices

Mali oglasi Ovdje postavljamo besplatno male oglase. Pisite bez ogranicenja u refreshu i broju oglasa.

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 21-04-14, 18:43   #1
Zoran
Na'vi

Zoran's Avatar

Registrovan: Jul 2006
Zoran has disabled reputation
Default Ako vam ne treba, mogli bi mi pokloniti...

Na ovoj temi trazimo neke stvari koji su nam u tom momentu potrebne, a koje vama samo zauzimaju prostor i najradije bi ih bacili.
Kao npr. stari neispravni racunari, monitori,...

Mijenjam:
Poslovno-rekreativni komplex Golden Kej za 20.000 akcija JGPK!!!
Zoran is offline  
Reply With Quote
Old 21-04-14, 20:07   #2
Bronx-PG
privatni detektiv

Bronx-PG's Avatar

Registrovan: Dec 2010
Bronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auru

Meni treba jedno 100€ da nema ko da mu ne trebaju?

Quote:
Originally Posted by Bronx-PG
Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će Vas spustiti na svoj nivo, a onda pobijediti na iskustvo
Bronx-PG is offline   Reply With Quote
Old 21-04-14, 21:37   #3
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Registrovan: Mar 2006
Derek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čeka

Ako imate stare baterije od laptopa koje ste planirali baciti jer ne drze ni nekoliko sekudi, bio bih zahvalan da mi ih ustupite.
Trebaju mi za jedan hobi.
Kviz u sve 16 | BESPLATNO reklamiraj firmu
Derek_Trotter is offline   Reply With Quote
Old 15-08-14, 10:09   #4
[MUGLER] Teri
MiM team Početnik

Registrovan: Aug 2014
[MUGLER] Teri nepoznate kvantitete u ovom trenu

Quote:
Originally Posted by Derek_Trotter View Post
Ako imate stare baterije od laptopa koje ste planirali baciti jer ne drze ni nekoliko sekudi, bio bih zahvalan da mi ih ustupite.
Trebaju mi za jedan hobi.
imam ja bateriju od HP Presario CQ56 baterija ni sekundu neradi poklonicu ti je ja sam u podgorici pa ako oces da se nadjemo dodaj me na fb www.facebook.com/vuk.blizard ili mi posalji email vuk.radunovic1995@gmail.com
[MUGLER] Teri is offline   Reply With Quote
Old 30-11-14, 20:34   #5
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Registrovan: Mar 2006
Derek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čeka

Kasno vidjeh ovo ali hvala svakako. Snasao sam se.
Kviz u sve 16 | BESPLATNO reklamiraj firmu
Derek_Trotter is offline   Reply With Quote
Old 01-12-14, 08:11   #6
Bronx-PG
privatni detektiv

Bronx-PG's Avatar

Registrovan: Dec 2010
Bronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auru

Da nema ko AUX kabal 3,5 to 3,5 duzina preko 20cm?

Imao sam nedje i sad kad mi treba ne mogu naci....

Quote:
Originally Posted by Bronx-PG
Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će Vas spustiti na svoj nivo, a onda pobijediti na iskustvo
Bronx-PG is offline   Reply With Quote
Old 09-09-15, 21:58   #7
Neko Drugi
MiM team Expert

Registrovan: Jul 2012
Neko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tunelu

imali gdje servis u p.g za soni plejstejsn 3 ? imam dva pokvarena da ih ne poklanjam pokvarene
Neko Drugi is offline   Reply With Quote
Old 10-09-15, 09:48   #8
Zoran
Na'vi

Zoran's Avatar

Registrovan: Jul 2006
Zoran has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by Neko Drugi View Post
imali gdje servis u p.g za soni plejstejsn 3 ? imam dva pokvarena da ih ne poklanjam pokvarene
Ti ih pokloni pokvarene, pa nek ih popravlja taj kome ih poklonis. Od tebe dosta.

Mijenjam:
Poslovno-rekreativni komplex Golden Kej za 20.000 akcija JGPK!!!
Zoran is offline   Reply With Quote
Old 11-09-15, 22:22   #9
Neko Drugi
MiM team Expert

Registrovan: Jul 2012
Neko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tunelu

bio sam na dva mjesta od toga su naucnu fantastiku napravili. ako ugrabim za vikend sam cu ih popravit
Neko Drugi is offline   Reply With Quote
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules